Gisteravond/nacht was het dus zo ver. Ik was samen met 5 hele goede vrienden op de kamer van 1 van hun. Een van ons zou de tripsitter zijn, en de andere 5 zouden ieder 20mg 2C-B nemen. We hadden allemaal nog nooit getript, dus we wisten allen niet wat komen zou gaan. We hadden ons zo goed mogelijk voorbereid met dekens op de grond, en een grote hoekbank daaromheen met genoeg kussens en knuffels. Een prullenbak voor eventuele misselijkheid plus een berg eten en drinken dat waarschijnlijk veels te veel zou zijn.
Een laptop aan de TV zou voor de muziek en mooie filmpjes zorgen, terwijl we nog een tweede kamer donker hadden gemaakt met de gordijnen dicht en een lekker zacht en groot bed. Het afmeten was erg veel gedoe met een weegschaal, een spuit zonder naald om het aantal ml te doseren (Hadden 100mg opgelost in 100ml water) en 5 shotglaasjes. Om iets over half 10 was het zo ver. Ietwat gespannen maar erg veel zin in ons avontuur proosten we onze glazen en dronken we het op. Het proefde ietwat chemisch, maar kwam bij lange na niet in de buurt van de ranzigheid van MDMA of 4-fmp uit de flux buisjes.
We gingen allemaal rustig zitten op de bank en we zetten wat fijne muziek op om in een rustig en relaxed sfeertje in de trip te komen. Na 20 minuten begon ik een hete kop te krijgen en begon te zweten als een otter. Ik wisselde mijn trui voor een shirt en ging weer rustig liggen om het over me heen te laten komen.
Na een minuut of 30 begon ik misselijk te worden en voelde ik een vrij nare bodyload. Een vriend van mij die altijd wat heftiger reageert op drugs begon al het een en ander te zien, en leek ietwat gespannen. Dit maakte mij weer iets ongerust, wat een tijdje in combinatie met de bodyload een vervelend gevoel gaf. Achteraf waren we allen erg blij dat we een tripsitter bij ons hadden. Het geeft gedurende trip zo'n fijn gevoel om te weten dat er iemand nuchter aanwezig is.
Na een minuut of 45 begonnen de schaduwen in de kamer te bewegen en de lichten werden intenser. De TV begon wat af te leiden, omdat ik moeite had om me erop te concentreren (Ja, wat wil je als er net Pwnews aangezet is

). Ik besloot op mijn rug te gaan liggen en zoveel mogelijk alles over mij heen te laten komen. De kamer waar wij ons in bevonden was vrij oud, en het plafond zat vol met patronen die langzaam en zeker steeds meer begonnen te bewegen. Ook andere dingen in de kamer begonnen steeds meer te golven en het gevoel van misselijkheid werd nog iets sterker. Ik deed mijn ogen dicht en het leek alsof de fenomenen die ik met mijn ogen open waarnam gewoon verder gingen met mijn ogen dicht.
De misselijkheid werd steeds minder en de trip steeds heftiger. Niet alleen schaduwen bewogen zich door de kamer, maar ook lichten bewogen overal heen en weer en het leek alsof de deur een aantal keren open en dicht ging. Ik was op dat moment mijn ervaring aan het beschrijven tegen een vriend, en ongeveer een minuut later begonnen 2 andere vrienden keihard te lachen, want ze hielden het niet meer. Ik was al die tijd tegen de vriend aan het praten, die allang samen met een andere vriend naar de donkere kamer was gegaan om te ontdekken.
Iedereen had hiervoor vrij veel last van bodyload en misselijkheid gehad, maar dit sloeg bij de meesten van ons steeds meer om naar het genieten van de trip. We waren extreem wazig aan het lullen, maar iedereen leek elkaar perfect te begrijpen en de ene lachkick naar de andere lachkick volgde. Ik begon nog steeds steeds harder te trippen en mijn gedachten en ik leken zich van de ene plek naar de andere plek te bewegen. Dan weer volle concentratie voor de bewegende patronen, die nu echt full-blown fractals waren, om dan ineens niet eens meer te beseffen waar ik was, om vervolgens weer naar de realiteit terug te keren door een opmerking of een lachkick van een vriend van mij.
De dekens en kussen waarin ik lag waren extreem lekker. Mijn lichaam leek ermee te versmelten en ik werd 1 geheel. Toen ik mijn handen in mijn broekzakken deed leken die zich te versmelten met mijn lichaam op dat punt. Ik pakte met veel moeite een sinaasappel of mandarijn (Ik heb echt geen flauw idee meer welke het was, we hadden beiden) en probeerde hem open te maken. Dit lukt voor geen meter maar gelukkig hielp een vriend me met deze onmogelijke klus voor mij. Ik tripte weer vol verder en kwam er pas weer een hele tijd later achter dat ik met dat stuk fruit bezig was geweest. De vriend die hem gepeld had, zat met dat ding in zijn handen, en had geen idee wat hij er ook alweer mee van plan was, maar ineens realiseerde hij zich weer dat die voor mij was.
Ik kreeg het stuk fruit aangereikt en nam een hap. Er spoot wat sap uit, wat als een bal van energie ter grote van een voetbal op mijn broek viel. Ik zag die bal niet, maar ik "voelde" de aanwezigheid. Dit vallen gebeurde in slowmotion, en ik voelde de energiebal door mijn benen wegtrekken naar beneden. Het fruit smaakte niet veel anders dan normaal, maar ik beleefde de smaak op een of andere manier wel anders. Ik weet niet hoe ik die ervaring goed kan omschrijven.
Op dat moment kregen wij zin om aftermovies te bekijken van vette feesten. Tomorrowland, Hardbass, Decibel en Defqon kwamen allemaal langs. Dit was denk ik wel het beste moment van de hele trip. De vrouwen in de clips waren allemaal super mooi, terwijl sommige dat volgens de tripsitter helemaal niet waren. De lasers schoten door de kamer, met allemaal kleine felle lichtpuntjes overal op de muren. Bij de scenes met vuurwerk was alles perfect op het plafond te volgen. Ik voelde de CO2 kanonnen in de vorm van een heerlijk fris briesje, en ik had het gevoel dat het heerlijke zonnetje van Tomorrowland lekker op mijn lichaam scheen.
Ik had echt het gevoel alsof ik mij op die feesten bevond. De sfeer, de positieve energie van de mensen, mijn goede vrienden om mij heen, de muziek, de lichten en het vuurwerk. Ik kreeg flashbacks naar feesten waar ik zelf was geweest. Je kent vast het gevoel als je later muziek terug luistert die je op een feest onder invloed van MDMA hebt gehoord? Kippenvel, vlagen van euforie? Dat had ik hier ook, maar een stuk intenser. De vlagen van euforie blijven hangen en ik ging helemaal op in een grote mix van energie, gevoelens, patronen, lichten en muziek. Het gevoel leek een beetje op die van MDMA, maar dan anders. Heel lastig om te beschrijven, maar extreem lekker. Ik was niet eens meer alleen naar de TV aan het kijken. Het feest was overal. Het plafond, de muren, alles en iedereen deed mee. Dit werd soms zo intens dat ik op sommige moment gewoon echt niet realiseerde waar ik was. Mijn ervaring werd als het waren losgekoppeld van de werkelijkheid, die zich steeds verder van die werkelijkheid weg zweefde, maar ik had altijd het gevoel een soort anker in de werkelijkheid te hebben, en kon als ik dat wilde ook weer terugkeren naar de werkelijkheid.
Toen we met de aftermovies klaar waren besloten we om te gaan mariokarten. De anderen begonnen al wat nuchterder te worden, en konden redelijk rijden. Tot ergernis van de tripsitter, die van 1 van mijn trippende vrienden verloor, die eventjes daarvoor zichzelf nog als een klein kind in de kussens had zitten wringen omdat ze zo lekker zacht waren

Ik tripte nog steeds veel te hard om me goed te kunnen concentreren, maar de kleurtjes waren in ieder geval super mooi! Volgens de tripsitter was ik overigens het overgrote gedeelte van de tijd tegen een muur aan het rijden, en ik had moeite met de juiste knoppen te vinden die zich voor mijn gevoel golfend mee bewogen met de "flow".
Daarna ben ik in mijn eentje nog naar de donkere kamer gegaan. De bewegende schaduwen waren zeker mooi, maar ik vond het toch wat minder zonder de mooie bewegende lichten en de gezelligheid van mijn vrienden, dus ik besloot toen vrij snel om weer terug te keren. Misschien viel die kamer ook een beetje tegen, omdat ik me nu ook weer wat nuchterder begon te voelen. De rest was ook alweer een stuk nuchterder, en we begonnen nog steeds licht onder invloed onze ervaringen te bespreken. 2 vrienden van mij vonden het zeker de moeite waard om meegemaakt te hebben, maar vonden het niet echt leuk te noemen, maar eerder heel interessant voor een keer. Een andere vriend had niet echt getript, maar had alleen een beetje bewegende schaduwen gezien en had zich een beetje wazig gevoeld. Die kerel moeten we de volgende keer echt 3 LSD zegels geven ofzo, want die krijgen we op geen enkele manier van de kaart (Hij reageert vrij zwak op allerlei soorten drugs). Ik en de laatste trippende vriend waren overigens razend enthousiast en we vinden dit zeker voor herhaling vatbaar.
Overigens hebben wij allemaal de bodyload op het begin als negatief ervaren. Bij mij en de andere vriend die razend enthousiast was, is dit gevoel op een gegeven moment weggegaan, maar bij de andere 3 was dit tot aan het einde aanwezig. Hebben mensen toevallig tips om die bodyload te verminderen/voorkomen?
Overigens is iedereen wel bereid om nog vaker te trippen. De mensen die het wat tegen vonden vallen willen echter iets lager doseren, maar persoonlijk zal ik zelf voor de 25mg gaan. Als ik de meeste tripreports lees, lijk ik overigens wel erg sterk te reageren op dit spul (Ben altijd vrij gevoelig voor drugs), want we hadden maar 20mg per persoon, maar ik heb dit als zeer prettig ervaren, en lijkt me ook zeker gaaf om nog iets harder te trippen. Al met al echt een machtig mooie ervaring en ik ben echt ontzettend blij dat ik het gedaan heb. To be continued!
