Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 september 2011 om 12:33:
Misschien zou je dat ook kunnen doen om niet hopeloos proberen iemand een "vervelend" gevoel aan te praten.
Ik probeer je niet een vervelend gevoel aan te praten, ik geef mijn mening. Ik vind het niet juist om te zeggen dat mensen met een tattoo een status nodig hebben. Welke status zou dit dan volgens jou moeten zijn? Stoerheid? Macht? Aandacht? Iig dat is zeker niet hoe ik mij voel. En aangezien mijn tattoages een persoonlijk betekenis en herinnering hebben, loop ik hier ook niet mee te koop, of voel ik me hierdoor niet extra stoer ofzo. Als ik aandacht wil trek ik wel een kort rokje aan.
Dus mijn argument is: Niet iedereen met een tattoo wilt extra status (bewust of onbewust)
En daarbij ik kan begrijpen dat je er zo overdenkt, aangezien je veel mensen die met bv zo een prachtige ID&T Tattoo ziet lopen op een eea feestje, dat je daardoor inderdeaad wel zou denken dat mensen met een tattoo status willen, maar goed dat is dan weer een andere groep mensen denk ik dan.
Ik als tattoo liefhebber wilde daar gewoon even wat over zeggen omdat ik het jammer vind dat er nog steeds zo over tattoo's word gedacht.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 22 september 2011 om 12:33:
En dat is precies hoe het vrouwelijk brein is geprogrammeerd.
Dit is denk ik een andere discussie, aangezien mannen toch niet snappen hoe ons brein is geprogrammeerd
