Partyflock
 
Forumonderwerp · 907893
8 volgers · 277791x bekeken
 
Waarschuw beheerder
+1-3
Hey! Dit topic bestond eigenlijk zo ong. al, maar dat was alweer lang geleden... Ik ben eigenlijk wel nieuwsgierig naar hairextensions, het is alleen heel erg duur :(, maar ik vind het er bij sommige mensen heel natuurlijk en mooi uitzien.

Heeft er iemand ervaring met hairextensions..Hoe bevalt dat? En weet iemand toevallig een kapper die het goed kan en waar het minder dan +/-600 euro zal kosten :|

Ik zou het graag wat langer willen hebben, niet per se heel veel meer volume... ik heb geen geduld om het te laten groeien :S
Waarschuw beheerder
Hallo iedereen

Ik had graag extensions laten zetten en zou graag weten wat deze soorten extensions betekenen: Machine Weft and a Hand-Tied Weft. Ik heb de betekenis proberen op te zoeken via google maar kom dan op engelse betekenis en ik begrijp er niet zo veel van? Kan iemand me hier meer info over geven? Wat is het verschil en welke is de beste van de twee?
Waarschuw beheerder
Machine = Machine... Dus door een machine gemaakt
Hand-tied = handgeweven... Dus door de hand gemaakt.
Waarschuw beheerder
ben aan het twijfelen of ik toch weer weave zou nemen :x
Waarschuw beheerder
wauw...ik ga zo na wish en heb me hele haren gekrult..dat ziet er gaaf uit (L)
Waarschuw beheerder
Ja de vertaling ervan weet ik, maar wrm zijn er handgemaakte en machiengemaakte? Wat is het beste van die twee?
Waarschuw beheerder
machine wefts zijn voller..staat op site vn indian gold...
Waarschuw beheerder
Ik ga voor t eerst Balmain 60 cm proberen :cheer:.

Jullie houden me wel bezig PF-meiden :). Zomeraanbieding geldt overigens nog steeds..

Volledige verlenging met Balmain nu ook slechts €199!!
Waarschuw beheerder
Thanks gina!
Waarschuw beheerder
De goedkopere balmain is toch ook syntetisch ?
Eeen vriendin van mij hebben ze dat eens veerkocht als ECHT haar, is gewoon 100% fake :(


Ik was gister bij real-hair..hebben ze mijn lengtee niet :'( heb al wel een afspraak om het haar in te weaven !
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ginaa :cheer: op dinsdag 5 juli 2011 om 08:06:
Uitspraak van Kim456 op maandag 4 juli 2011 om 14:21:
Balmain

blijft om te huilen


De Fill in Extensions? Ik wil niets anders meer zelf. Heb superstijl haar en dit is voor mij t enige wat echt goed valt!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Betienja op dinsdag 5 juli 2011 om 09:39:
De goedkopere balmain is toch ook syntetisch ?
Eeen vriendin van mij hebben ze dat eens veerkocht als ECHT haar, is gewoon 100% fake


Balmain heeft ook een lijn fiber extensions met funky kleuren :) Die zijn synthetisch! En dan heb je de Make up hair clip ins, die zijn ook allemaal synthetisch!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van - Chiquita op vrijdag 1 juli 2011 om 13:54:
Nooit gedragen, vandaar dat ik er minstens 150 eu voor wil hebben.


vond je het toch maar nie fijn?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van CindyCore op woensdag 6 juli 2011 om 00:42:
vond je het toch maar nie fijn?


Er staat toch dat ik hem nooit gedragen heb. :lol:
De kleur komt niet overeen, en ga mijn eigen haar niet blonder of donkerder verven. Althans nu nog niet.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kim456 op dinsdag 5 juli 2011 om 13:39:
Balmain heeft ook een lijn fiber extensions met funky kleuren Die zijn synthetisch! En dan heb je de Make up hair clip ins, die zijn ook allemaal synthetisch


collega van me heeft ook balmain..ohhhhh dat ze haar dat hebben durven verkopen..t ziet er niet uit..heb haar mn oude matten gegeven..dat ziet er stukken beter uit
Waarschuw beheerder
Dit is een net gezette Balmain klant...

[img width=1024 height=838 cacheid=0011d0a4002f5f1e211764c31a02c588d9]http://www.kimshairextensions.nl/photo31032011031545/1308571219.jpg[/img]

En ze komen altijd 4-5 maanden later terug en dan ziet het er nog zo stijl uit :).

Komt omdat t haar van balmain ontdaan word van de haarschubben en gesplitst word! Daardoor klit het ook bijna niet..

Ik heb gisteren ook maar een flip in genomen! Kleur 18-22 in 55 cm. Fan-tas-tisch.

@chiquita.. je kan trouwens alles wat je koopt binnen 8 dagen terugsturen. wet van de colportage.. ook al staat er dat het niet mag!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kim456 op donderdag 7 juli 2011 om 13:19:
@chiquita.. je kan trouwens alles wat je koopt binnen 8 dagen terugsturen. wet van de colportage.. ook al staat er dat het niet mag!


Kom je een beetje laat mee :9 Maar goed, dan kon ik 'm wel leuk terug sturen, maar geld krijg ik dan echt niet terug hoor.
Waarschuw beheerder
dinsdag avond weave.. :$

Toch maar weer even nieuw haar gehaald bij real-hair..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van - Chiquita op donderdag 7 juli 2011 om 19:16:
Uitspraak van Kim456 op donderdag 7 juli 2011 om 13:19:
@chiquita.. je kan trouwens alles wat je koopt binnen 8 dagen terugsturen. wet van de colportage.. ook al staat er dat het niet mag!

Kom je een beetje laat mee Maar goed, dan kon ik 'm wel leuk terug sturen, maar geld krijg ik dan echt niet terug hoor.


De reden dat ze niet willen dat je ze terugstuurt is natuurlijk duidelijk: omdat je een flip in ff een paar keer kan dragen en m dan terug kan sturen (dus ff bestellen voor een feestje en weer terugsturen..).

Maar volgens die wet mag het iig altijd en hoeven ze je niet t geld terug te geven maar een waardebon. En aangezien alleen de kleur niet goed was toch? Of de structuur? Had je alsnog de goeie kunnen bestellen!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kim456 op vrijdag 8 juli 2011 om 13:50:
Maar volgens die wet mag het iig altijd en hoeven ze je niet t geld terug te geven maar een waardebon. En aangezien alleen de kleur niet goed was toch? Of de structuur? Had je alsnog de goeie kunnen bestellen!


De structuur was de eerste keer niet goed, en heb 'm toen ook met hoge uitzondering kunnen inruilen voor de juiste. De kleur is wel goed, maar omdat ik zelf heel veel hightlights in m'n haar heb zitten, kan het nooit dezelfde kleur als de flip in worden. Het zou iig bakken met geld gaan kosten, en dat heb ik momenteel niet. ;P
Ik wil mijn eigen haar ook zo gezond mogelijk houden, dus bleken kan ik dan beter niet doen met mijn dunne haartjes.
Misschien ga ik in de winter weer iets donkerder, en dan zou ik die flip in eventueel weer kunnen verven, mits ik de flip in dan niet al verkocht heb.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Hee Gina, heb je je matten nog steeds te koop? Zo ja welke kleur (lijkt zwart?) en lengte zijn ze?
Waarschuw beheerder
ik ben zo boos !!
Ik kom net van de kapper af nu zyn met matten paas zwart en rood !

Ik heb morgen aan afspraak om ze in te laten zetten, hopelijk krijg ik de matten vergoed !
Waarschuw beheerder
Ohhhh meen je niet! zwaar kut dus

Szy lees je pb
Waarschuw beheerder
ze heeft ze 20 minuten staan spoelen..
ik heb ze nu in en het valt vrij wel niet op.. morgen even goed kijken als ik het helemaal gestijld heb !
Waarschuw beheerder
Ik heb nu me extensions anderhalve week en ben er echt heel blij mee! Het probleem is alleen dat er een beetje lusjes boven de extensions komen in mijn eigen haar.. dat kun je er natuurlijk niet uitkrijgen.. Is het een heel erg groot probleem?
Waarschuw beheerder
donateur
Ik heb vanmorgen van me oude weaves zelf clip ins gemaakt. winkel waar ik ze destijds heb gekocht is helaas weg.
Wat raden jullie aan om nieuwe te halen. Mogen gewoon hele stroken zijn dak zelf aan de gang moet of sets.
Waarschuw beheerder
Goodbyeeee flip-in, hello weave :D

ben er zo blij mee( toch weer:$ )
Waarschuw beheerder
donateur
nou ik heb me bedacht heb geen zin in clip ins :') ik ga morgen even bellen naar beauty by roos salon.
Waarschuw beheerder
donateur
ik heb vandaag clip-in extensions ontvangen van de website www.luxuryforprincesses.com
heb de deluxe versie van 160 gram voor €90,00
ben er echt vet blij mee!
is wel ff wennen die clip-ins, maar ziet er wel mooi uit!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Niet nodig :no:
Waarschuw beheerder
Kan niet veel soeps zijn voor 90euries..ken je beter mn ig natten kopen voor 10tje meer hahaha

Morgen ff me uitgroei bij laten werken..had met warmte geverft dus aanzet is beetje rood..

Ng steeds happt met mn matten..moet er wel een vij bestellen..kapper heeft hem net iets teveel uitgedunt :(
Waarschuw beheerder
donateur
afspraak staan voor zaterdag, heb er zin in
Waarschuw beheerder
http://sieraden-tassen-uiterlijk.marktplaats.nl/uiterlijk-haarverzorging/465797228-flip-in-nooit-gedragen.html
Waarschuw beheerder
Even een vraagje! Ik heb clip ins en ze zien er naar een paar keer dragen en krullen/stijlen al heel droog uit bij de punten. Heb t vanmiddag gewassen maar vind ze er nog steeds niet heel geweldig uitzien, hoe krijg ik ze weer wat mooier?
Waarschuw beheerder
Wiekeeeee..haha

Watvoor haar is het? As t goedkoop was kan t zijn dat er synthetisch bij.zit..as t balmain is heb je grote miskop gedaa.

K heb altijd elvive haarmasker 8eurie voor een pot maar werkt wel goed..doe altijd olie erin met stijlen enz..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ginaa :cheer: op donderdag 14 juli 2011 om 15:55:
Watvoor haar is het? As t goedkoop was kan t zijn dat er synthetisch bij. zit.. as t balmain is heb je grote miskop gedaa.


Nee is geen balmain haha :P Heb t van www.greathairextensions.nl Full hair Clip in
Waarschuw beheerder
donateur
Zo m'n haar weer aangevuld met 75 stuks.

Btw Balmain gaat lekker achteruit. Salon waar ik kom hebben ze zelfs de garantie bij Balmain laten vervallen
Waarschuw beheerder
ik gebruik ook die elvive producten voor me extensions maar ut werkt niet altijd perfect maarja zal wel aan mij liggen haha ik vind ze na ut douchen mooi uit zien en daarna is het weer af met het mooiheid :p nja :(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :bounce:Sharmaiinee:bounce: op zondag 17 juli 2011 om 17:43:
daarna is het weer af met het mooiheid


maar waar heb je last van dan, geen glans? droogheid? krult het?
Waarschuw beheerder
ik krijg bij mijn flip-in .. GEEN krul erin.. ja voor even en voor ik de laatste krul erin maak.. is de eerste er alweer uitgezakt zowat :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DrukZ op maandag 18 juli 2011 om 11:55:
maar waar heb je last van dan, geen glans? droogheid? krult het?


droogheid

na het douchen is mooi en de dag maar dag erna niet meer

nja gebruik ook voortaan elke dag ook shampoo :p
Waarschuw beheerder
donateur
ik gebruik dit al jaren voor me clip ins
[img width=500 height=375 cacheid=0011d3ca002f62bd77da85611a02c5fc7c]http://images43.fotki.com/v1385/photos/1/1436042/7059727/S7300411-vi.jpg[/img]
de rechterpot heb je ook in een flesje.
hairpolisher is dat. op de foto is gel. maar dan heb je een idee wat ik bedoel

kan je kopen bij van die afro haarwinkels
kost iets van 10 euro doe je enorm lang mee.
smeer het altijd alleen in de punten.
wel echt 2 druppels gebruiken das genoeg
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DrukZ op dinsdag 19 juli 2011 om 07:47:
de rechterpot heb je ook in een flesje.
hairpolisher is dat. op de foto is gel. maar dan heb je een idee wat ik bedoel

kan je kopen bij van die afro haarwinkels
kost iets van 10 euro doe je enorm lang mee.
smeer het altijd alleen in de punten.
wel echt 2 druppels gebruiken das genoeg


ik zal binnenkort even weer kijken als ik in de stad loop ik weet wel een afro salon hier! dan zal ik even kijken of ze die hebben vorige x toen ik er binnen kwam was zag ik alleen maar extensions haha:p dus even beter kijken!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DrukZ op dinsdag 19 juli 2011 om 07:47:
de rechterpot heb je ook in een flesje.
hairpolisher is dat. op de foto is gel. maar dan heb je een idee wat ik bedoel

kan je kopen bij van die afro haarwinkels
kost iets van 10 euro doe je enorm lang mee.
smeer het altijd alleen in de punten.
wel echt 2 druppels gebruiken das genoeg


Stinkt dat spul niet onwijs erg dan? :O
Waarschuw beheerder
ik heb gehoord via via via, dat de flip in toko haar is ??
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van - Chiquita op woensdag 20 juli 2011 om 14:07:
Stinkt dat spul niet onwijs erg dan


t ruikt mierzoet maar vies niet. en als het eenmaal verdeeld in je haar is ruik je het amper
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DrukZ op donderdag 21 juli 2011 om 07:54:
t ruikt mierzoet maar vies niet. en als het eenmaal verdeeld in je haar is ruik je het amper


Oh oke! :)

Ik heb toch maar besloten om m'n flip in te houden. Raak 'm toch niet kwijt voor het bedrag dat ik ervoor wil hebben en voor minder doe ik 'm niet weg!
Nu alleen even kijken wat ik met de kleur ga doen. Lowlight of verven. Ik ga nog wel naar Kos, dus mijn eigen haar licht waarschijnlijk nog aardig op door de zon. http://twitpic.com/5tl4yt
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van - Chiquita op donderdag 21 juli 2011 om 19:53:
Ik heb toch maar besloten om m'n flip in te houden. Raak 'm toch niet kwijt voor het bedrag dat ik ervoor wil hebben en voor minder doe ik 'm niet weg!
Nu alleen even kijken wat ik met de kleur ga doen. Lowlight of verven. Ik ga nog wel naar Kos, dus mijn eigen haar licht waarschijnlijk nog aardig op door de zon


ik kreeg vorige week voordat mn exten erin zaten ineens een ingeving. ik wou van blond helemaal naar donker bruin :') uiteindelijk bedacht ik me dus ook van jaa uitbleken :/ dus heb ik maar dikke bruine plukken er doorheen laten zetten :')

en zo hebben ze er nu ook 50 blonde en 25 bruine door heen gezet.
kan ik langzaam aan toch naar bruin :P