Dames en heren, welkom in het 'Algemeen Hardcore Topic', waar vriend en vijand kunnen discussiëren over de nieuwste feitjes, roddels, releases en feesten in de hardcore.
Mocht je een hater zijn, fan van Volendamse hits of de gouden platen van Scooter dan verwijzen we je graag naar de exit knop.
11:00 - 12:15 Lady Kate (zij is voor de dove medemens nog genieten geblazen )
12:15 - 13:30 State of Emergency
13:15 - 14:30 Sequence & Ominous / Richie Gee
14:45 - 15:45 LIVE: Tymon
15:45 - 17:00 Synapse & Sei2ure
17:00 - 18:30 The Outside Agency
18:45 - 20:00 Marco Remus
20:00 - 21:30 Robert Natus
21:30 - 22:30 DaY-mar
Het ideale plaatje, maar dat kan ik direct wel uit m'n kop zetten want ik houd me er toch nooit aan
1. Negative A & Counterfeit
Self-Acclaimed criminals
2. Negative A - Spiteful
3. Counterfeit - Worship the Bull
4. Negative A - Blood On My Hands
5. Counterfeit - Chasing Payments
6. J-Roon & Kosmix ft. MC Justice & Da Mouth of Madness - Lekker belangrijk
Was dit al bekend?
En weet iemand waar die te koop gaat komen te staan?
org voor wat langere previews.
Met stukjes van 1 minuut kan ik vrij weinig.
Maak een track helemaal af en post 'm dan, heb je veel meer aan.
Maurice, bij deze. Heb'm net af zitten ronden. Misschien wat feedback over wat eventueel nog anders kan e.d. Denk dat ik misschien sommige geluiden nog iets naar voren moet halen?!
En natuurlijk is feedback van de rest ook welkom.
Minion - Dark Multiverse
Ben overigens nog niet begonnen met het echte afmixen.
Die melo (vanaf 2.33) die erin komt, die moet je op één of andere manier nog lekker laten vloeien in elkaar. Nu hoor je dat de melo opnieuw begint.
Mss nog een andere geluidje er door heen. iets dat iets veel scheller/scherper klinkt. (2de melodielijn op de achtergrond?)
die moet je op één of andere manier nog lekker laten vloeien in elkaar. Nu hoor je dat de melo opnieuw begint.
Mss nog een andere geluidje er door heen.
Zal er is naar kijken. Denk dat ik dan misschien wel dezelfde melodie lijn ga distorten+crushen, er dan onder plakken en kijken wat voor effect dat dan heeft.
En zal ook is kijken naar dat over laten vloeien van de melodie lijnen, in hoeverre het mogelijk is, thanks voor de tip.
Ja in principe wel, normaal mix ik alles best wel hard af. Waardoor alles echt hard clipt (daar had ik iig last van in fl). Als ik het per spoor afmix dan kan dat altijd nog recht getrokken worden.
Welke plugins gebruik jij daarvoor als ik vragen mag?
Roland SH201, maar dit is ook te bereiken met de Sylenth1. Pitch envelope (Attack en Decay!) en portamento instelling. Verder is het belangrijk dat je idd veel tweakt. Distortion (Lekker laten resoneren die filter:lol Eq, Delay en reverb. Gewoon oefenen, heb ik ook gedaan. Al een tijdje kan ik je vertellen8)
Dat gaat ook niet zomaar, blijven proberen. Ik zeg altijd, je geest is je enige rem. Dus heel creatief en open minded denken.
Mooi gezegt goos Hoewel ik niet de slektste ben, als je iets wil weten wat ik toevallig wel weer weet wil ik het best delen Het is allemaal geen groot geheim. Kwestie van oefenen.
Echt een typisch mainstream geluid. Zoals tegenwoordig bijna elke hardcore artiest gebruikt. Die distortion die tussen de 4, 8 kicks zit
Ik doe m'n best met plugins zoals Utonic en Camelphat maar denk niet dat dat genoeg is
Kick kapot maken en dan filteren. Lees: automaten
donateur
voor demo's is er een sectie op PF, misschien ze gewoon lekker daar neerzetten? thanks.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 juni 2011 om 07:45:
Was niet alleen op jou hé Veel snippets hier de laatste tijd, ik zeg uiteraard geen nee tegen een volledige hardcore track die gratis te downloaden is.
Naam v/h topic is natuurlijk wel AHT.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 23 juni 2011 om 08:54:
Was niet alleen op jou hé Veel snippets hier de laatste tijd, ik zeg uiteraard geen nee tegen een volledige hardcore track die gratis te downloaden is.
Naam v/h topic is natuurlijk wel AHT.
Ik snapte je punt wel hoor8) Ik zal er rekening mee houden.
Als er 1 begint met posten, volgen er meteen meerdere heb ik gemerkt
Art Of Fighters & Endymion - Freaks (Traxtorm Records/TRAX 0095)
The team is back: Art of Fighters & Endymion strike again with some fresh tunes!
Just combine some Art of Fighters kickdrums and melodies, the Endymion party vibe, weird sounds and glitches and you will obtain "Freaks". The big kickdrum runs all around the track, filled with special tricks and edits and a simple but straight-to-the-point melody, that will make you dance big time!
Next it comes "Plastic surgery", a weird experiment that blend some technoish sequenced sounds that normally are not used in hardcore music, with a noisy and funky kickdrum, making the track a train that runs from the beginning to the end without taking a breath, an unstoppable bouncing track that doesn't need a melody to be cool!
01) Freaks
02) Plastic Surgery
Cell phones and desktop wallpapers of this release: Free download
13.00 Aankomst
13:15 - 14:30 Sequence & Ominous
14.45 Weer naar huis
laatste aanpassing
Nee maar alle gekheid op een stokje, aangezien hier altijd 'gesmeekt' word (myself included) om andere/vergeten tracks, dan snap ik niet dat je op dat tijdstip andere DJ's prefereert boven S&O. Geloof dat qua hardcore Amnesys dan draait, nou daar hoef je volgens mij (met alle respect) ook geen grootse verrassingen van te verwachten. Richie Gee zal dan wel schranzen worden en afsluiten, maar qua mainstreamen is S&O echt the place to be als hardcore ganger.
Maar ik kan/ga niet eens dus waar maak ik me druk om
Voor mij is het heel simpel, ik hou niet van early Als de mannen van S&O op een hardcore stage hadden gestaan, dan was ik ze zeker komen checken ja! Maar ik ga er vanuit dat de mannen nu weer de échte oude platen uit de tas zullen gaan pakken, de platen van voordat hardcore werd zoals ik het persoonlijk tof vind, want ze staan niet voor niets in de Grey natuurlijk
Ik wil graag even van de gelegenheid gebruik maken om het volgende te zeggen:
Face II Face is echt een bazentrack !!!!
Dank u voor uw aandacht.
Ik vind de hele EP echt ongelofelijk vet. Precies de soort of Endymion partycore (hard en vol met energie) dat ik al sinds vanaf 2005 ofzo heerlijk vind Jammer dat ik veel van de andere nieuwe tracks op Three niet zo veel aan vind. En ja, Nosferatu is meestal ook gewoon baas.
Uitspraak van Imil op dinsdag 21 juni 2011 om 22:29:
Vond ik juist vet die anthem (kon dan weer niet anders vanwege NC) maar ben benieuwd wat Playah ervan gebrouwd heeft, je kan een hoop doen met de track/melodie dus..
Haha, ik maak nooit een time-table vooraf. Gaat daar toch wel weer heel anders. Dus ik zie daar wel waar ik heen ga, maar jump zowieso wel ff langs S&O
13.00 Aankomst
13:15 - 14:30 Sequence & Ominous
14.45 Weer naar huis
Ik maak wel een geintje natuurlijk hè.... ff voor de duidelijkheid. [TOA Mode on] We zijn van plan om een set met alleen maar klote platen te draaien, dus je kunt beter naar een andere tent gaan op dat moment. [/TOA Mode off]
[TOA Mode on] We zijn van plan om een set met alleen maar klote platen te draaien, dus je kunt beter naar een andere tent gaan op dat moment. [/TOA Mode off]
Dat is ook echt een opmerking die Frank zou kunnen maken