http://www.gametrailers.com/video/e3-2011-uncharted-3/714973
Je kan ook overdrijven
Hoe was de 360 E3 PressCon? Mindblowing of maar ZoZo?
Niet gekeken, Apple is interessanter.
Nouja ik vond Apple ook maar tegenvallen en iOS 5 al helemaal ga denk ik gewoon weer terug naar iOS 4.3, die iTunes Match service was geniaal alleen werkt die dan alleen weer in de U.S.
Terug? Waarnaar? Je zit nu toch ook op 4.3?
En misschien mag dit nog veranderen, maar ik kan die multitasking gestures alleen op mijn iPad vinden. Nieuwe notifications zijn wel mooi en werkt goed. Draadloze sync werkt ook nog niet, backup wel, vooral makkelijk bij het configureren van een nieuw toestel.
Sony en 360 richten zich op motion-gaming. Nintendo gaat weer tegen de hardcore markt aan zitten schurken
Maar ja, ere wie ere toekomt, ze komen wel weer met nieuwe shit en wat sony en microsoft met die move-meuk doen, is echt niet vernieuwend.
Tja. Vernieuwende shit is alleen leuk als ik denk van: 'Hé, dat is leuk!' Als ik dit zie, denk ik dat helaas niet
je HUD / Inventory en andere shit op je touchscreen, de game op je tv... tijdens een Zelda-game snel switchen tussen je handboog en boomerang door op het wapen te tikken, en niet eerst een menu in te hoeven... Ik trek dat wel
kvind die controller te groot en te lomp om daar een beetje hardcore game mee te spelen
Waar staat dat?
kvind die controller te groot en te lomp om daar een beetje hardcore game mee te spelen