Partyflock
 
Forumonderwerp · 800487
59 volgers · 465061x bekeken
Waarschuw beheerder
+13-6
Hey mense,hoe ist nou?
Ik heb laatst na 8 jr. weer 2cb genomen,en ik moet zeggen
errug vet!!!!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van lawnMower op dinsdag 22 maart 2011 om 12:08:
Kan ik me alles bij voorstellen. Komende MOH ga ik het eens proberen.


Ik heb als ik 2ci / lsd / soortgelijk gebruik toch altijd wat langzamere muziek nodig
en ofcourse veel visuals en lasers zijn altijd gaaf. Maar klinkt goed (y) wat ben je van plan
om te gaan nemen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sattelite op dinsdag 22 maart 2011 om 12:52:
wat ben je van plan
om te gaan nemen?


Mij lijkt 20mg (2C-B ) afgaande op m'n eerste ervaring mooi. M'n broertje heeft ooit richting de 30 gezeten en dat was teveel van 't goede. De muziek (hardcore / techno) klonk toen bruut maar eigenlijk te agressief. En hij moest moeite doen om normaal mee te kunnen. Wat je zegt, rustigere muziek zoals Goa ofzo is dan een betere keus.

Voorlopig heb ik 2C-I nog niet binnen handbereik, als ik eraan kan komen lijkt me dat afgaande op de verhalen zelfs een betere optie dan 2C-B.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 22 maart 2011 om 14:04:
Ik moet het toch ff vragen:
2C-I?
35 mg?
Zoek de B'tjes...


Ik kan met zekerheid bevestigen 35 mg 2C-I. Daar ik alleen beschik over 2C-i en 2C-t7 :d
Trip was na het opkomen zon 8 uur actief. 23:00 tot 07:00 Ben verder ook pas de volgende nacht
gaan slapen. Setting was thuis = triphuis speciaal ingericht met lichten, lampen en schilderijen
hiervoor.

Erg fijne trip was dat :)
Waarschuw beheerder
Je weet zeker dat je niet per ongeluk 35 mg 2C-T-7 hebt genomen?
Ik wil het graag geloven hoor, maar 35 mg 2C-I is ontzettend hoog.
Vooral als je dan ook aangeeft dat je er maar 8 uur mee onder de pannen was.
Voor 2C-T-7 is 35 mg wel een redelijk normale dosis, en daarbij klopt de werkingsduur van 8 uur wel.
Nogmaals, het is niet mijn bedoeling om je ervaring in twijfel te trekken.
Maar als ik 35 mg 2C-I lees, denk ik wel gelijk aan (de al vaker voorgekomen) verwisseling van verschillende 2C'tjes. (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 22 maart 2011 om 14:25:
Je weet zeker dat je niet per ongeluk 35 mg 2C-T-7 hebt genomen?
Ik wil het graag geloven hoor, maar 35 mg 2C-I is ontzettend hoog.
Vooral als je dan ook aangeeft dat je er maar 8 uur mee onder de pannen was.
Voor 2C-T-7 is 35 mg wel een redelijk normale dosis, en daarbij klopt de werkingsduur van 8 uur wel.
Nogmaals, het is niet mijn bedoeling om je ervaring in twijfel te trekken.
Maar als ik 35 mg 2C-I lees, denk ik wel gelijk aan (de al vaker voorgekomen) verwisseling van verschillende 2C'tjes.


Na de 8 uur waren de ergste vervormingen uitgewerkt. Lees; alles was nog wel aanwezig. De afterglow begon toen zeg maar en hield een paar uurtjes aan. 8 uur duurde het echte trippen zeg maar! De week daarvoor had ik 30 mg 2c-i genomen, die hard en ook heftig aankwam.

Heb er super van genoten en in combinatie met de perfecte thuis setting erg van genoten! Maar dit zou ik dan ook nooit ergens anders kunnen en willen ^^
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sattelite op dinsdag 22 maart 2011 om 11:49:
Wat een geweldige
film is dat.. Het bleef me keer op keer, seconde op seconde verbazen!


Ik had dit met spirit away , alleen dan met mdma, ben erg benieuwd hoe die zal bevallen onder het genot van een 2cbtje

btw de verhalen die hierboven lees over 2cb op feesten.. vriend van me vond het eigenlijk juist niet zo chill ( hij was op incontrol )
ik kan er zelf niet over mee praten maar mijn idee is dat het op de rustigere feestjes ( minimal/house/goa ) wel lekker zou gaan, maar op terror/frenchecore feest miss wat minder.

zelf word ik sinds een jaar of wat meer loof van de mdma dan echt lekker wous, en zoek eigenlijk een goede vervanger ervoor.
Zou al dan niet in combo met 2ci het wat zijn om meer de euforie/energie op te krikken ?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :respect: PiNk-FloyD :respect: op dinsdag 22 maart 2011 om 17:31:
Ik had dit met spirit away , alleen dan met mdma, ben erg benieuwd hoe die zal bevallen onder het genot van een 2cbtje


Moet je Paprika kijken, lijkt me echt super wazig :D

:cheer:
donateur
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 22 maart 2011 om 14:25:
Voor 2C-T-7 is 35 mg wel een redelijk normale dosis,


Ik weet niet of jij ineens verminderd gevoelig bent voor 2C-T7 (of iedereen in jouw omgeving) terwijl je juist gevoelig bent voor andere dingen. Maar 35mg T7 is voor een hoop mensen een aardig hoge dosis hoor. Ik ken slechts één iemand die het tot die hoogte heeft verkend. Zelf blijven hangen op 25 en 28mg, met werkingsduren die zonder uitzondering 2 cijfers bevatten. Denk aan 12-15uur. En dan mogen we aannemen dat ik minder gevoelig ben voor 2C'tjes dan jij, of een ander level van trippen zoek, daar jij doorgaans een stuk milder doseert dan ik. Persoonlijk zou ik het iig geen redelijk normale dosis noemen. Er zijn idd mensen die wat minder gevoelig zijn voor T7 (waarvan ik waag te betwijfelen of jij in die positie zou horen te zijn, maar goed daar kun je zelf het best over oordelen), maar een erg normale dosering voor een hoop mensen is het iig niet. Veel mensen zullen hem de pan uit spacen op 35mg. Voor een aardig percentage, iets tussen een minderheid (denk ik persoonlijk niet) en een ruime meerderheid (denk ik meer aan) zal 35mg veel te heftig zijn, zeker als het mensen betreft die weinig/geen ervaring hebben met 2C's.
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 22 maart 2011 om 14:25:
maar 35 mg 2C-I is ontzettend hoog.


Klopt. Maar ken wel mensen die dergelijke doseringen hebben gepakt, zelf ook bijna aangezeten. (30mg) Ken zelfs mensen die 40 en 60mg hebben gepakt, dus dit staat mij wat minder vreemd aan dan 35mg T7. Verder weet je natuurlijk zelf ook wel dat verwisseling hier bijna niet optreedt. Sowieso verwisseling van I voor T7 zou zowel wel heel knullig als frapant zijn. Echter het is natuurlijk an sich een fout die wel te maken is, dat is natuurlijk zo. Dus wat je zegt over verwisselingend ie hebben plaatsgevonden, dat klopt natuurlijk. Maar het te pas en te onpas ergens bijdenken is imo niet terecht, daar het toch een zeldzame aangelegenheid betreft. Wij zijn hier al gauw aardig biased met onze kijk daarop (omdat we er hier relatief veel over praten en je het dan dus eerder tegen komt)


Wat ik beknopter wilde zeggen is, dat IN eigenlijk alle mensen die ik ken of heb gesproken over gebruik van 2C-I en 2C-T7, 2C-T7 bij allen, zonder uitzondering, wordt ervaren als DE potente van de twee en niet als de minder potente van de twee. Bij ieder van de mensen waar ik zelf wel eens mee trip zal 20/25 en 30mg 2C-T7 (30mg hell no :lol: so far) steevast als duidelijk heftiger worden ervaren als een gelijke dosis 2C-I.
Er zijn vast mensen voor wie dit andersom is, maar mijn educated guess is dat dit een minderheid is. Maar goed, onderzoek anders dan hands-on onderzoek hiervoor lijkt mij niet aanwezig ;)

Ken ook een aantal mensen (n = >1) dat echt psychisch decompenseerde op een sub-30-mg dosis T7 waarvan ééntje kort durende psychiatrische opname nodig heeft gehad (no shitting here!) en eentje die daar bijna tegenaan zat maar goed 'talked down' kon worden. Persoonlijk zou ik mensen dan ook niet voorschotelen dat zo'n dosis gangbaar is. En mensen die een dergelijke dosis willen verkennen ten strengste aanraden dit te doen door in voorafgaande sessies langzaam je dosis op te voeren tot je hier aangekomen bent, en niet luk weg raak na een sessie op 15 of 18mg die niet beviel maar denken dat 35mg nemen de juiste weg is om er dan wel wat van te gaan voelen. Vergis je niet in T7, het is potent spul. En de mate waarin het 'valt' varieert sterker tussen mensen dan bij 2C-I.



Ik taai 'm weer af :bye: koffer inpakken B)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Heb de 2c-t7 nog niet verkend. Moet ik ooit nog eens een gaatje voor prikken maar
kom er voorlopig niet aan. En als het puntje bij paaltje komt ga ik hier rustig mee
beginnen. Maar met de 2c-i heb ik al een ervaring opgebouwd wat ik gebruik en steeds
iets meer mee de grens verleg.

Alles wat ik verder gebruik, zit in zakjes waar alles is / wordt opgeschreven.
Fouten heb ik verder ook niet gemaakt nog. (klopt af)

Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op dinsdag 22 maart 2011 om 21:20:
Ik taai 'm weer af koffer inpakken


Geniet ervan :d
Waarschuw beheerder
Hee

new guy in the drug scene here!

Heeft iemand ervaring met 2c en xtc ik hoorde dat het geen kwaad kon en wel ubber chill was!
Waarschuw beheerder
Vrijdag avond een leuke trip gehad op 19mg 2C-I. Ik zag mijn vriendin de hele avond met pen en papier, dus een trip report kan verwacht worden (Y)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op dinsdag 22 maart 2011 om 18:30:
Moet je The sectret of kells kijken, lijkt me echt super wazig :D



:D
Waarschuw beheerder
Een serieuze discussie, dat is lang geleden zeg... ;)

Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op dinsdag 22 maart 2011 om 21:20:
Er zijn idd mensen die wat minder gevoelig zijn voor T7 (waarvan ik waag te betwijfelen of jij in die positie zou horen te zijn, maar goed daar kun je zelf het best over oordelen), maar een erg normale dosering voor een hoop mensen is het iig niet.


Vind je zelf ook niet dat je hier een beetje out of your league bezig bent? Allereerst is er maar één iemand die kan oordelen over mijn gevoeligheid voor bepaalde psychedelica en dat ben ik zelf. Daarnaast heb je (zoals blijkt uit je redenering) niet de nodige achtergrondinformatie om te oordelen over gevoeligheid voor 2C-T-7 in vergelijking met andere 2C'tjes. Als het hier een algemeen commentaar over 2C-T-7 betrof, zou ik het allemaal prima vinden. Maar aangezien je jezelf in de positie neerzet om te oordelen over de geloofwaardigheid van mijn uitspraak, zul je begrijpen dat ik even een tandje bijschakel.

De afwijkende gevoeligheid voor 2C-T-7 staat in de meeste gevallen totaal los van de gevoeligheid voor andere 2C'tjes. Natuurlijk zal er sprake zijn van kruistolerantie, maar dit geldt voor álle 2C'tjes en is dus geen verklaring voor een afwijkend profiel bij 2C-T-7. Als je de literatuur doorneemt, zie je dat 2C-T-7 - van de gangbare 2C'tjes - de hoogste affiniteit heeft voor MAO-A. Een (mogelijke) metaboliet van 2C-T-7 functioneert daarnaast als een MAO-inhibitor, terwijl theoretisch 2C-T-7 zelf ook een MAO-inhibitor is. Dit is allemaal ondersteunend voor de theorie dat grote afwijkingen in gevoeligheid voor 2C-T-7 te maken hebben met een intrinsiek hogere/lagere MAO-functionaliteit, of dat er sprake is van bepaalde polymorfismen die leiden tot veranderde activiteit van MAO, of tot veranderde activiteit van andere enzymen (CYP2D6 bijvoorbeeld), waardoor de MAO-inhiberende metaboliet gevormd wordt. Ter informatie, MAO-A en CYP2D6 zijn dezelfde twee enzymen die vaak worden genoemd in relatie tot heftige (idiosyncratische) reacties op MDMA.

Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op dinsdag 22 maart 2011 om 21:20:
Dus wat je zegt over verwisselingend ie hebben plaatsgevonden, dat klopt natuurlijk. Maar het te pas en te onpas ergens bijdenken is imo niet terecht, daar het toch een zeldzame aangelegenheid betreft.


Dus je beschuldigd mij van het 'te pas en te onpas' roepen dat mensen iets anders genomen hebben dan ze denken? :/ Sowieso heb ik nooit gezegd dat er een verwisseling heeft plaatsgevonden, ik vroeg me af of misschien een andere 2C-variant bedoeld werd. Dat is iets anders als roepen 'je bent genaaid, je hebt geen 2C-I gekregen!', vind ik persoonlijk. Daarnaast kreeg ik via PB alweer een vraag van iemand die hierdoor dacht dat 35 mg een normale dosis was, dus met die kanttekening vind ik het zeer terecht om kritisch te zijn en blijven richting reports met zulke doseringen. :)

Dan nog even 'gewoon' de reden waarom ik minder vraagtekens zet bij een dosis van 35 mg 2C-T-7: Zelf ben ik vrij ongevoelig voor 2C-T-7, op een dosis van 23 mg had ik nauwelijks een ++ ervaring. Twee vrienden heb ik gedoseerd op 27 mg, en zij hebben ook niet veel verder dan ++ ervaren. In mijn naaste omgeving ken ik dus drie mensen die - naar verwachting - een dosis van 35 mg 2C-T-7 vrij goed zullen trekken. Ook op Internet zijn talloze reports te vinden van mensen die echt boven de 30 mg moeten gaan voordat het interessant begint te worden. Verder denk ik dat mijn schrijfwijze 'redelijk normale dosis' misschien wat verwarring heeft veroorzaakt. Ik vind trouwens wel dat mensen moeten oppassen met allerlei persoonlijke ervaringen vertalen naar wat 'gemiddeld' is. Heel vervelend dat bekenden van je het zo moeilijk hebben gehad op ~30 mg 2C-T-7, maar N=1 is geen statistiek en het betekent daarom niet dat je moet vergeten dat er een significant percentage mensen is dat wél goed reageert op zulke doseringen 2C-T-7, omdat ze met minder gewoon te weinig voelen. Ik ken ook iemand die op 10-12 mg 2C-I intranasaal 16+ uur heeft getript en tot drie keer toe de ambulance wilde bellen omdat hij dacht dat het nooit meer over ging. Maar deze ervaring hoort in mijn ogen niet thuis in een discussie over wat een gepaste dosis 2C-I is, omdat het waarschijnlijk een idiosyncratische reactie is geweest.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van lawnMower op woensdag 23 maart 2011 om 10:15:
Moet ik ineens weer denken aan een verhaal wat ik eerder hier op partyflock las:


mozes :lol: ik kon hem al maar zeker interessant om weer eens te lezen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Renegade master! op woensdag 23 maart 2011 om 13:56:
Moet je The sectret of kells kijken, lijkt me echt super wazig


Het lijk net een keta trip :D
Waarschuw beheerder
ik heb 2 x 2cb gedaan nu maar de 2de x had ik stevig gedronken vooraf en de trip leek echt 3 x zo heftig (lees: half uurtje in een hoekje gelegen aardig halucineren, de setting was perfect dus heb het niet als negatief ervaren).. heeft alcohol zo`n sterk effect op 2cb?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Renegade master! op woensdag 23 maart 2011 om 13:56:
Uitspraak Moet je The sectret of kells kijken, lijkt me echt super wazig


Paprika lijkt 🇮🇸 me toch leuker eerlijk gezegd.

Deze film is zoiezo prachtig laat staan tijdens een trip
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
28mg 2cc op.
beetje wat gevoel. maar niet visuals
is nu 2 uur geleden
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 maart 2011 om 00:13:
beetje wat gevoel. maar niet visuals


Al wat meer nu? :p Ben wel benieuwd :D
 
Waarschuw beheerder
Ik snap er niks meer van
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 maart 2011 om 02:32:
Ik snap er niks meer van


:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 maart 2011 om 02:32:
Ik snap er niks meer van


Hoe was het?
Waarschuw beheerder
vet :9
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TrueGrit op vrijdag 25 maart 2011 om 18:53:
Hoe was het?


super!
blijkt alleen dat ik met mn schele hoofd de 2C-I capsules gepakt had :lol:
snap alleen nogsteeds niet hoe ik me daarin heb kunnen vergissen want ze zijn anders van kleur en op de 2c-c staat een C'tje maar boeiend
dan de volgende keer maar de 2C-C :P

beetje kort tripverslagje:

we waren met ze 3e, noem het even vriend 1, en vriend 2, eerst gezellig op de bank gezeten, oh oh tirol kijken onder het genot van een biertje of 3, en nog een shotje goldstrike.
toen oh oh tirol afgelopen was de caps gepakt
22:10 inname capsule, 18mg 2C-I, hierna ging ik even de bedden opmaken voor mn vrienden, die hier bleven slapen. daarna ff tv gekeken.

22:30 vriend 1 begint al wat te merken zegt hij. hij krijgt het koud en begint patronen te zijn in de lampen

23:00 vriend 1 zit al in volle gang te gaan. vriend 2 en ik merken eigenlijk nog helemaal niks

23:25 vriend 2 en ik merken allebei nog vrij weinig, een beetje een wazig gevoel in ons hoofd

23:45 vriend 1 probeert uit te leggen wat hij ziet maar daar is niks van te vatten als je zelf nog niks merkt.

00:40 vriend 2 en ik merken allebei nogsteeds niks, ondanks beetje wazig gevoel alleen in je hoofd, alsof je teveel gezopen hebt, we gaan met z'n 3e even een rondje lopen kijken of er wat te zien valt buiten.

01:00 we lopen buiten en vriend 2 en ik zien alsnog helemaal niks dus we besluiten om maar terug te gaan naar huis, 1 cap open te maken en te delen door 2. en nasaal in te nemen...

01:10 we gaan weer naar buiten, en opeens beginnen de schaduwen van de lantaarnpalen te bewegen in het licht dat ze zelf werpen.

01:20 we besluiten om door te lopen naar een park om te kijken hoe het daar bevalt. bomen beginnen te bewegen, groen/paars/goude kleuren komen in de bomen.
in tussen tijd lopen we beetje rond, gaan her en der ff zitten. vriend 1 en vriend 2 snappen er allebei niks meer van, ik moet ze hele tijd uitleggen waar we heen moeten lopen. vriend 1 moet ineens overgeven.

02:30 we komen weer thuis en gaan lekker op de bank liggen met dekens erbij. vriend 2 zit constant, "ik snap er niks meer van" en "ik snap het gewoon niet" te zeggen. Vriend 1 en ik komen niet meer bij van het lachen.

+- 3:00 effect begint bij mij af te zwakken. de boom die ik door het raam zie beweegt nog een beetje, de klepel van de klok is krom en verder zie ik niet echt veel patronen of iets dergelijks meer.

3:45 effect is heel laag bij vriend 1 en mij. vriend 1 stelt voor om een cap nasaal te delen. eerste instantie wil ik het niet, maar doe het dan toch maar

3:55 effect van 2e nasale inname slaat lekker in, begint goede visuals te krijgen.

4:05 ik zie OVERAL maar dan ook OVERAL patronen, in mijn vrienden hun gezichten, overal gewoon. echt supervet

4:30 ik voel opeens kotsen opkomen, ik had al een emmer gepakt, dus ik lag lekker op de bank te nekken :bah: wat een trip hol is dat als je je hoofd in een emmer steekt.

4:50 ik ga naar de wc, ga rustig onderuitgezakt op de wc zitten, en zit hier een goede 10 minuten helemaal te genieten van alle visuals.

5:45 effect loopt stevig aan terug in de tussentijd. vriend 1 besluit naar bed te gaan, en vriend 2 en ik blijven nog even beneden zitten

6:00 vriend 2 en ik besluiten even de honden uit te laten. ik denk dat de effecten over zijn maar zodra ik naar een boom kijk is die weeg goud/groen/paars en beweegt ie een beetje. maar niks heftigs meer.

6:30 terug van honden uitlaten, mijn zus blijkt thuis gekomen te zijn en ik zeg ff hoi en ga snel mijn bed op zoeken.

11:30 ging de wekker weer om de honden weer uit te kunnen laten. die andere 2 lamzakken heb ik er om 1 uur uitgeschopt :p


al met al een hele zieke ervaring!

ben overigens meerdere keren naar de wc geweest, had hele tijd gevoel dat ik moest schijten, en dan kwamen er van die natte poepies uit :p

totaal heb ik dus 18mg oraal, en 2x +- 9mg nasaal op. 18mg merkte ik helaas na 3 uur nogsteeds vrij weinig van :(
dat bijpakken is waarschijnlijk niet heel verstandig geweest. maar is goed uitgepakt voor ons allemaal dus dat scheelt alweer

zeker te weten voor herhaling vatbaar
Waarschuw beheerder
2c snuiven??? ga het spul binnenkort ook proberen maar was dat nou net niet van plan :p hopen dat het bij mij wel gewoon werkt
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van who's your daddy op vrijdag 25 maart 2011 om 23:42:
2c snuiven???


HBr zout kan je makkelijk snuiven.. HCl brand 20min in je neus omdat het niet water oplosbaar is
Waarschuw beheerder
kan iemand me wat vertellen over de gele paddestoelen? kan niks concreets vinden op pillreports


OT: echt hoog tijd om het eens voor het eerst te doen, wil het al een tijdje maar het komt er steeds niet van :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 25 maart 2011 om 21:24:
dat bijpakken is waarschijnlijk niet heel verstandig geweest. maar is goed uitgepakt voor ons allemaal dus dat scheelt alweer


Ik zou er inderdaad ook mee opletten :) Bijnemen is vaak niet zo effectief als de startdosis lichtjes opschroeven en als je denkt nog niets te voelen en je neemt nog bij kan het wel eens fout gaan (vooral qua intensiteit) :) gelukkig is dat nu niet gebeurt maar volgende keer gewoon eerder naar de 20 mg startdosis gaan en misschien ook wat vroeger innemen :) Bij mij slaagt het ook vaak snel in terwijl bij mijn vrienden het vaak trager opkomt.Ik denk dat dit ook deels door de ervaring komt die ik heb,ik weet waar ik op moet letten of ik al wat voel ofniet.Dit was je eerste ervaring met een tripmiddel toch ?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 22 maart 2011 om 14:04:
Uitspraak van Sattelite op dinsdag 22 maart 2011 om 11:49:
35 mg 2ci

Uitspraak van Kontra-indication:
Ik moet het toch ff vragen:
2C-I?
35 mg?
Zoek de B'tjes...


Ik stond ook al te kijken van "waaaaaaat zei ie daar"? :p
35mg, alsjeblieft zeg....ik vind 28mg eigenlijk al meer dan genoeg. Meestal houd ik het op 25mg en ja, dan ben ik 8uur onder de pannen ;-)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 maart 2011 om 09:21:
Dit was je eerste ervaring met een tripmiddel toch ?


klopt :yes:

het brand inderdaad behoorlijk, en het voelt alsof er een plastic kokertje in je neus zit daarna. maar werkt wel lekker snel in :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van joelles op zaterdag 26 maart 2011 om 00:44:
HBr zout kan je makkelijk snuiven.. HCl brand 20min in je neus omdat het niet water oplosbaar is


En jij denkt dat HBr niet brand wanneer het in contact komt met water ;)?
Waarschuw beheerder
@ LeonM: Ben jij er niet zo gevoelig voor ofzo? Na 3 uur nog niks, en na bijpakken maar 2 uur plezier ervan :p
Ik had vorige week (capsule 19mg) wel een dikke 4/5 uur (daarna zakte het af) plezier van. Duurde overigens ook wel 2 uur voordat hij opkwam helaas, bij m'n vriendin na 3 kwartier ofzo :p
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Heartpressure op zaterdag 26 maart 2011 om 17:27:
En jij denkt dat HBr niet brand wanneer het in contact komt met water ;)?


Ik zeg niet dat het niet brand. Maar 2CB.HCl is niet oplosbaar in water en blijft dan in je neus zitten 20min aan het branden. Het HBr zout in tegendeel is wel water oplosbaar en dat brand maar eventjes in je neus zal een minuut of 2-5 zijn maximaal. Maarja kijk als je dan 2C-B hebt van een chemicus die het niet zoveel boeit allemaal en er nog wat rest azijnzuur in de 2CB zit dan kan je nog weleens een hele gare smaak achter in je keel krijgen, en dat is ook niet lekker.

Edit: Maarja het is wel een klap aan je kop wat je krijgt als je het snuift, niet zo vrolijk allemaal imo. Vorig weekend 2 lijntjes R keta van 50mg ieders gemixt met 15mg 2cb in ieder lijntje, nou ik heb het wel geweten.

Edit2: De misselijkheid van de 2C-B word ook wel erger, veel meer drukkend als je het snuift.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Daantie op zaterdag 26 maart 2011 om 19:21:
@ LeonM: Ben jij er niet zo gevoelig voor ofzo? Na 3 uur nog niks, en na bijpakken maar 2 uur plezier ervan :p


ik denk het inderdaad, want die ene vriend van mij die ging behoorlijk van 18 mg :P
volgende keer in ieder geval de 28mg 2c-c proberen, en als ik weer 2c-i doe, gewoon 20mg
Waarschuw beheerder
Uitspraak van joelles op zaterdag 26 maart 2011 om 20:22:
Het HBr zout in tegendeel is wel water oplosbaar en dat brand maar eventjes in je neus zal een minuut of 2-5 zijn maximaal. Maarja kijk als je dan 2C-B hebt van een chemicus die het niet zoveel boeit allemaal en er nog wat rest azijnzuur in de 2CB zit dan kan je nog weleens een hele gare smaak achter in je keel krijgen, en dat is ook niet lekker.


:lol: vandaar ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van joelles op zaterdag 26 maart 2011 om 20:22:
Maarja kijk als je dan 2C-B hebt van een chemicus die het niet zoveel boeit allemaal en er nog wat rest azijnzuur in de 2CB zit dan kan je nog weleens een hele gare smaak achter in je keel krijgen, en dat is ook niet lekker.


Ik weet niet hoor, maar zelfs als het 50% azijnzuur zou zijn, lijkt het me sterk dat je veel gaat proeven aangezien je het dan over 10 mg azijnzuur hebt. :p

Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 maart 2011 om 21:13:
volgende keer in ieder geval de 28mg 2c-c proberen, en als ik weer 2c-i doe, gewoon 20mg


Als je op 18 mg 2C-I met twee keer 9 mg erbij snuiven zo weinig hebt gevoeld, zou het me niet verbazen dat je op 28 mg 2C-C ook vrij weinig spannends mee zult maken. Maar goed, als je nog onervaren bent met de 2C'tjes moet je zeker niet te snel overmoedig worden natuurlijk. :)

Uitspraak van Heartpressure op zaterdag 26 maart 2011 om 17:27:
En jij denkt dat HBr niet brand wanneer het in contact komt met water


OMG!? :/
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Kontra-indication op zondag 27 maart 2011 om 00:27:
Ik weet niet hoor, maar zelfs als het 50% azijnzuur zou zijn, lijkt het me sterk dat je veel gaat proeven aangezien je het dan over 10 mg azijnzuur hebt. :p


Nou dat niet.. die klote azijnzuur kan je er soms wel lastig uit krijgen en moet je wel een paar keer goed wassen wil je alles eruit hebben, het is gewoon een hele nare prikkelende gevoel achter in je keel wat je niet zo 1-2-3 wegkrijgt, heb vanalles geprobeerd, zelfs gorgellen met mondwater dat hielp niet ;)
Maar je kan het nooit zeker weten of je alles eruit hebt gekregen want het lab geeft daar geen uitslagen van weer.
Waarschuw beheerder
donateur
11mg 2C-C gesnoven net.
 
Waarschuw beheerder
zal niet heel merkbaar zijn of wel? :9
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 maart 2011 om 03:54:
zal niet heel merkbaar zijn of wel? :9


9mg bijgesnoven nu. Er komen nu 2 kenissen aan en dan gooien we nog 55mg 2C-B erbij.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 27 maart 2011 om 03:54:
zal niet heel merkbaar zijn of wel? :9


Heb toch wel een beetje golvende beeldscherm maar dan moet ik me er wel op focussen
Waarschuw beheerder
+1
donateur
Dosis: 55mg 2C-B AF TE RADEN VOOR BEGINNENDE GEBRUIKERS ZEER HOGE DOSIS
Genuttigde stoffen voorafgaand: 20mg 2C-C Nasaal, dexamfetamine, een groot aantal lachgas patronen, wat wiet.

T0:00 = 5:15-5.25AM

T0:00 = we zitten in de auto, K en K hebben zelf al 500mg mdma op en we maken ons gereed voor een theater bezoekje aan tante 2CB, we maken de capsules gereed en gooien die erin.
T0:48 = Begin wat patroonvorming te herkennen in het dak van de auto en kleuren veranderen
T1:56 = K en K besluiten weer huiswaarts te keren, ik word weer thuis afgezet
T2:05-T4:00 = Op bed gelegen en genoten van de heerlijke voorstelling die op mijn netvlies geprint werd, oordopjes in, shpongle in.
T4:00 - NU = het spektakel neemt helaas rustig af.

heb er iig weer van genoten :vaag:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van joelles op zondag 27 maart 2011 om 09:09:
...hebben zelf al 500mg mdma op...


Ben benieuwd tot wanneer die 2 liggen te stuiteren!!!
Ik gok tot dinsdag.

Over welke tijd bestek is dat genomen?
Ik hoop niet in 1 keer.