DDR is niet van belang voor je CPU, geldt alleen voor je geheugen. Je CPU werkt sowieso al met zijn eigen multiplier. De Athlon is trouwens in 133MHz en 166MHz uitvoering te verkrijgen, afhankelijk van de core (en dus ook snelheid).
Een Athlon kan echter prima overgeklokt worden, mits je weet waar je mee bezig bent. Het is namelijk een feit dat in feite vrijwel alle Athlons (met dezelfde core) identiek zijn. Degene die uit de finale test in de fabriek als kwalitatief hoger getest worden krijgen een hogere rating, de slechtere een lagere.
Als het productieproces eenmaal goed op gang is en kinderziekten eruit gehaald zijn worden lagere ratings kunstmatig in stand gehouden (marketing technisch). Vandaar dat de kans er groot is dat je een CPU koopt die onder presteert. Overklokken kan in dit geval erg veel zin hebben. Let wel dat dit dus per core en revisie verschilt.
Trouwens, tot een graadje of 90 zal er geen blijvende schade aan je Athlon optreden (althans, dat zegt AMD). Dus de voornaamste zorg bij tever overklokken (met verstand) is instabiliteit, niet dat je je CPU oververhit.
[mierenneukmodus]
Een koelkast werkt met Phase Changed koeling (bv. Freon), als in een Prometeia, niet met waterkoeling

[/mierenneukmodus]