| Betreft: | evenement: Qlimax, zaterdag 27 november 2010 om 21:00 |
Bij inqontrol werd me guest list een backstage plek, dat is pas vet
haha, ja tis maar wat je leuk vind
ik sta toch liever tussen de mensen los te gaan
naast de noisecontrollers staat op het podium, en ruim 15.000 mensen voor je uit hun dak ziet gaan
dan gaan we op Qlimax wel samen los
Nee hoor niet per sé. Sinds vorig jaar hangen er tig geluidsboxen aan het dak. Dus dan spreek je bijvoorbeeld onder de 4e van links en dan de 3e rij vanaf het podium af. Als je dan ook blijft staan werkt het perfecto!
Ja dat moet indd wel ff leuk zijn om dat zo te zien
eerst kaartjes regelen
Tha Playah vs. Evil Activities
Sorry maybe it can be the Line Up
Ruffian sitzt inner schweiz am 27sten und dein foto spricht von Zatox während du selbst mit The Playah kommst.
einfach abwarten
Line Up Qlimax 2010:
Jan Smit
Frans Duijts
Nick en Simon
3J's LIVE
Frans Bauer
Popstars Talents
BZB LIVE
De Toppers
en als klapper: Jeckyll and Hyde
MC: Koos Alberts
... eerst kaartjes regelen
en een andere MC neerzetten
Hoop dat ze Ruffian keer thuis laten en een andere MC neerzetten
Villain
of Dv8
zonder na te denken gister ja gezegd, toen me meisje vroeg of ze ook een kaartje voor mij moest bestellen voor awakie
Aangezien ik zelf ook niet aan kaartjes kwam, zou ik voor de zekerheid ook meer kopen.
En aangezien de kaartjes er voor 100 minstens uitgaan via marktplaats zou ik ze niet voor 60 verkopen, maar ook niet voor dat bedrag.
Systeem van Belgie vind ik belachelijk, stel dan een regel op kaartjes mogen niet doorverkocht worden voor meer, alleen orginele prijs. Probleem opgelost.
Ik draai wisseldeinsten, dus ook weekenden kaartjes komen meestal op zaterdag uit. Zou dus betekenen dat ik vrij zou moeten pakken als de voorverkoop start. Vind ik een beetje ver gaan.
Da Syndrome!
Maar Ruffian heeft toch wat probleempjes gehad met Q
snapt iemand, buiten mij om, dit wel?
Misschien is het in dit topic al duidelijk geworden maar er zal GEEN tweede verkoopronde voor Qlimax zijn.
Van het weekend heb ik Q-Dance gemaild met de vraag naar een extra kaartje qlimax. Het is uitverkocht staat op de site, terwijl van het weekend een nieuwsbericht verscheen dat als je een hotel erbij neemt je alsnog een kaart kan kopen. Zowel VIP als regulier. Helaas is dit niet mogelijk, wat erg jammer is. Zo is het alleen maar interessant voor andere landen, verder gelegen dan polen en frankrijk (met name doelende denk ik op noorwegen, denemarken, zweden en vooral australie). Maargoed dat is de keuze van Q-Dance.
Is inderdaad ietwat verwarrend, laat ik even logischer zeggen. Ik mailde met die vraag na aanleiding van de kaartverkoop in combinatie met een travel pakket. Daarbij kreeg ik ook het antwoord dat er geen 2e kaartverkoop aanwezig zal zijn. En ook de kaarten in het travel pakket zijn helaas niet los verkrijgbaar.
Nee dat is logisch anders verkoop je meer hotels dan kaarten
zijn er 2 extra verkoop momenten geweest: Qlimax 2009 en Decibel 2010
Bij beide kwam dat omdat er gedurende de normale verkoop betalingsproblemen waren geweest met meerdere klanten
Mocht er dus weer een fout in 't systeem zijn betreffende betalingen, dan zou 't kunnen dat er een 2e verkoop moment komt, maar ga er dus maar niet van uit
En ook de kaarten in het travel pakket zijn helaas niet los verkrijgbaar
Uitspraak van Nolz op maandag 11 oktober 2010 om 08:50:
Villain
uitspraak van DaveRaveTeef op maandag 11 oktober 2010 om 10:49:
of Dv8
Of Da Syndrome!
defqon 2008!
Heel veel mensen bestelden kaarten en gingen later pas afbetalen. Die kaarten werden de verkoop weer ingegooid. Net zoals dat van mensen die 12 kaarten vanaf 1 rekeningnummer hadden gekocht. Die werden gecanceld en ook de verkoop weer ingegooid.
Toch liever Ruffian en anders Renegade
Toen deed ik nog niet mee
dus je kan hopen op een 2e moment
Line Up Qlimax 2010:
Jan Smit
Frans Duijts
Nick en Simon
3J's LIVE
Frans Bauer
Popstars Talents
BZB LIVE
De Toppers
en als klapper: Jeckyll and Hyde
MC: Koos Alberts
Maar Ruffian heeft toch wat probleempjes gehad met Q?
koos alberts maakt hem helemaal
3JS gek LIVE nog wel. Misschien wel met drumstel