Scherm op iPhone 4 is meesterlijk goed
Valt in het niets bij de galaxy S, en elke andere phone/pmp die een (AM)OLED scherm heeft. Zelfs de oudere generatie OLED schermen (die eigenlijk nog iets beter zijn, om een lang verhaal kort te maken zet ik hier een plaatje neer van de pixel layout van de samsung 'super' amoleds, wat klopt er hier niet

)
Alsnog beter dan LCD maar niet zo goed als het zou kunnen zijn. In iedergeval is mijn 2 bijna 2 jaar oude cowon S9 van minder dan de helft van de prijs van de 'nieuwste' iphone (toendertijd zelfs helft van prijs nu) nog steeds veel beter dan de iphone.
Niet alleen kwa scherm maar ook kwa customizability, geluid, file support, batterylife, bouwkwaliteit en video. En ik hoef geen itunes en allemaal services die dan op de achtergrond komen te draaien op mijn computer te hebben voor filetransfer.
En als je browser van iPhone naast die van de Galaxy S legt is die van galaxy S echt super super super ruk.
niet als je opera erop zet. Die laat levensgrote bouten op safari

kwa (syncing) mogelijkheden, snelheid en stabiliteit.
Want hoevaak doe je op luidspreker? iPhone/iPod docks ftw! Er is alles voor de iPhone!
Jaa 50 euro betalen voor zo'n flutding dat geluid geeft wat een speakertje van 15 euro ook kan, maar dan die laatste zonder het apple logo/'for ipod/iphone' label erop

Maar ik had het over het geluid door de headphone out. Apple heeft na al die jaren nog steeds die inferieure OPamps en DACs in hun loopwerk, maar dit merk je natuurlijk niet op die meegeleverde witte rommel, en mp3tjes. Want FLAC en wav, de meest gangbare lossless formaten werken hierop niet, apple wou perse zijn eigen ALAC/AIFF formaten voor zichzelf maken.
Met jailbreak kun je op iPhone ook alles, dat kan iedereen dus is kut argument.
Correctie, met jailbreak kun je door apple goedgekeurde apps die anders geld kosten voor nop krijgen. dit is dus niet alles, in tegenstelling tot bij android waarbij je apps niet door een belachelijke keuringsprocedure moet. Bovendien hoef je bij alle andere merken niks te jailbreaken/hacken waardoor je gevoeliger bent voor malware, fabrieksgarantie weg is en je het risico loopt de boel te bricken, en werkt het gelijk, hoezo gebruiksgemak bij iphone

Dus wie heeft er nou een kutargument..
Zo dit was mijn anti apple verhaaltje, wat je ermee doet boeit me niet, probeer je alleen uit te leggen wat de iphone ontbreekt ten opzichte van de rest.