Partyflock
 
Forumonderwerp · 800487
60 volgers · 461741x bekeken
Waarschuw beheerder
+13-6
Hey mense,hoe ist nou?
Ik heb laatst na 8 jr. weer 2cb genomen,en ik moet zeggen
errug vet!!!!
Waarschuw beheerder
gister voor het eerst 2ct2 geprobeerd, 36 mg.. heel erg vet! muren die oneindig waren, de kamer die rond is, het plafond zijn en zooo veel kleuren. echt beste tripje tot nu toe.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van pimsalabim op vrijdag 11 juni 2010 om 19:58:
gister voor het eerst 2ct2 geprobeerd, 36 mg.. heel erg vet! muren die oneindig waren, de kamer die rond is, het plafond zijn en zooo veel kleuren. echt beste tripje tot nu toe.


haha cool. die staat voor mij nog op het todo lijstje :)

ik ga zaterdag rond uurtje of 5 aan de 2ci.Dit keer een 20mg en daarna bijpakken.
Wordt super :) Heb er zin in. alles is al geregeld van wandelroute, fietsroute en
thuis chillen!
Waarschuw beheerder
vandaag voor het eerst 2cb op een feestje voor mij.
Al een paar keer gepland maar steeds niet van gekomen.
Ben heel erg benieuwd....
Werkzaam bij Hard Audio Events
Artiest {SHOWLIST artist 65376, 76174}
Waarschuw beheerder
jup, vanavond aan de 2c-i. 22mg.

word weer genieten :jaja:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PluizeMuizert op zaterdag 12 juni 2010 om 16:36:
jup, vanavond aan de 2c-i. 22mg.


nu net 1 zegel en 25mg 2ci genomen.Wordt leuk!
trip report volgt nog ^^ Geweldig!!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Een recept voor een bad trip:
Werkt gegarandeerd!

Ieder weekend nemen we een trip met 2C-E/2C-i. Dat doen we al een aantal maanden. We maken er dan een feestje van ieder weekend weer. Ook na een aantal weekenden waarin het ff niet zo goed ging en ik de kluts behoorlijk kwijt was, namen we dit weekend gewoon weer een nieuwe trip, iets lager gedoseerd, omdat ik het dan misschien wel beter trek.

Dat was toch een vergissing!!
Een uur na het innemen begon ik heftig te shaken, kon het niet onder controle houden en ik zag ze behoorlijk vliegen, ik ging hard. Veel te hard. Al gauw voelde ik me helemaal niet lekker, sterker nog ik voelde me behoorlijk ziek. ik was totaal het pad kwijt, ik kon niet meer nadenken, begreep er helemaal niks meer van, zo erg zelfs dat ik niet eens meer wist hoe ik moest ademhalen of eten doorslikken, het lukte me gewoon niet meer. Er klopte helemaal niks meer van, ik was niet meer aanspreekbaar en ook de woorden die uit mijn vriend kwamen sloegen helemaal nergens meer op. Ik moest overgeven en wist niet meer wat te doen. Ik wist dat zit foute boel was en dacht dat ik dit niet ging overleven. Ik zag ze zo vliegen, ik was op een onbewoonde planeet helemaal alleen achtergelaten! Totaal gebroken en rijp voor het gesticht!

Mijn vriend bleef maar herhalen dat het over gaat en dat we dit zelf gedaan hadden, uiteindelijk na 3 uur totale paniek lande ik weer een klein beetje terug op aarde. Het heeft nog een paar uur geduurd voor ik weer een beetje normaal kon praten en begrijpen kon wat er tegen me gezegd werd.

Dit doen we nooit meer!! Het is genoeg geweest!
We stoppen er mee, geen tripjes meer voor ons, ik trek het niet meer.

Wat heb ik er nou van geleerd? Dat je niet zo vanzelfsprekend maar ieder weekend geestverruimende middelen kunt nemen zonder je er goed van bewust te zijn waar je mee bezig bent. We namen trips omdat we dat nu eenmaal ieder weekend doen, niet omdat we er helemaal klaar voor waren.

Ik heb me heel erg vermaakt tijdens de afgelopen maanden tijdens het trippen maar het was voor mij de laatste keer.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
De dosering was een combi van 12 mg 2C-E en 18 mg 2C-i.
Waarschuw beheerder
vanacht weer dikke lol gehad op de 22mg 2ci.
was weer een mooi avontuur! :D
donateur
Uitspraak van Heartpressure op vrijdag 11 juni 2010 om 19:34:
Toch zou ik een 2C-Ptje wel @ de uni afwegen met een analytische balans..


Is hier ...ehm thuis in Amsterdam, want daar ben ik nu niet :P
Anders wel prima gelukt, kostte wel een paar keer meer wegen om extra zeker te zijn, maar had daarna echt wel het gevoel dat het klopte. Vooral in het begin van de range wil ie wel eens schommelen ja, maar als je er wat meer oplegt gaat het prima, en met die stofjes is dan doorgaans 1 of 2mg natuurlijk ook niet zo boeiend.

Op het programma voor komende 2,5 week:
1 ervaring 2C-I en 1 ervaring 2C-T7 @ locatie. Welke is nog onbekend, maar wel in het Griekse ;) Want daar ben ik nu wel :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joky op zondag 13 juni 2010 om 18:18:
Een recept voor een bad trip:


Damn, klinkt behoorlijk klote.

Je hebt er in ieder geval van geleerd maar toch klote om zoiets mee te maken
donateur
Ja jeetje Joke, wel naar verhaal zo..erg vervelend als je trip zo loopt en degelijke gevolgen heeft. Nou ja enjoy het rustiger aandoen dan maar :O (Y) (F)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van !¤ Bad Sound Kills Good Music ¤! op maandag 14 juni 2010 om 00:03:
1 ervaring 2C-T7


Let me know hoe dat is bevallen.

En Jokey, ik weet t niet joh. Ik ben er sowieso zelf al op tegen om elk weekend te trippen. Ten eerste al vanwege tolerantie opbouw, maar ten tweede door het verhaal wat je net verteld hebt ;P
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
gister 2 cb..wat een fantastisch goedje is dit zeg...
ongelooflijk wat zie je de wereld door een malle bril haha
Waarschuw beheerder
Heftig verhaal joky. Lullig voor je. Maar idd een wijze les. 2ctjes zijn misschien fysiologisch gezien onschuldig. Maar kan me er iets bij voorstellen dat je na weekend op weekend er goed fucked up van raakt.

Sommige dingen blijven nou eenmaal leuker als je ze met mate doet. En ik moet zeggen dat ik 12mg E + 18mg I niet echt een "lage" dosering vind :lol:

Ik denk trouwens dat iedereen die dit elk weekend zit te doen dit risico loopt.
Waarschuw beheerder
zo heerlijk getript echt vaag joh ik dacht eerst dat me brilletje vies was ofzo :vaag:
maar dat was t niet ;)
Later film gekeken en die werd 3d echt mooi man (L)
Ja was geniaal :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *Hardcoremiep* op dinsdag 15 juni 2010 om 21:49:
zo heerlijk getript echt vaag joh ik dacht eerst dat me brilletje vies was ofzo


hahaha cindy aan de tripjes :lol: wist ik niet :)

al eens andere 2c's geprobeerd?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Soepoog op dinsdag 15 juni 2010 om 20:50:
Ik denk trouwens dat iedereen die dit elk weekend zit te doen dit risico loopt.


Dat hangt er maar net vanaf hoeveel verstand je erbij doseert. ;)
Als je al een aantal weekenden achter elkaar goed de kluts kwijt bent, dan zou ik persoonlijk meteen doorhebben dat ik beter een weekje rustig aan kan doen.

En inderdaad, 12 mg E + 18 mg I is om te beginnen al een vrij pittige dosis.
Zulke combinaties zou ik zelf alleen nemen als ik echt een keer een dikke trip wil maken.
Voor de "huis-tuin-&-keuken, elk weekend lekker wappie"-trip is 18 mg I op zichzelf, of misschien 8 E + 14 I de max...
Waarschuw beheerder
ik hou het voorlopig gewoon bij een 2ci-tje :jaja:

kameraad van me had het trouwens voor het eerst op samen met mij en nog een maat.
hahaha hij wist niet wat die meemaakte in t begin :lol:
maar hij vond het zeker voor herhaling vatbaar :jaja:
laatste aanpassing
donateur
Uitspraak van Soepoog op dinsdag 15 juni 2010 om 20:50:
En ik moet zeggen dat ik 12mg E + 18mg I niet echt een "lage" dosering vind :lol:


To say the least idd.
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 15 juni 2010 om 23:21:
12 mg E + 18 mg I is om te beginnen al een vrij pittige dosis.
Zulke combinaties zou ik zelf alleen nemen als ik echt een keer een dikke trip wil maken.


Mee eens ja, volgens mij 1x genoemde hoeveelheid gedaan en 2x E15/I15 en een keer E17/I12 ofzo.
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 15 juni 2010 om 23:21:
Dat hangt er maar net vanaf hoeveel verstand je erbij doseert. ;)
Als je al een aantal weekenden achter elkaar goed de kluts kwijt bent, dan zou ik persoonlijk meteen doorhebben dat ik beter een weekje rustig aan kan doen.


Ook mee eens.
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 15 juni 2010 om 23:21:
Voor de "huis-tuin-&-keuken, elk weekend lekker wappie"-trip is 18 mg I op zichzelf,


Idem... al doe ik meestal 20/21, als het zou gaan om ieder weekend dan ..zou het ook zoiets worden ja. Maar goed, ik ben meer van het variëren dus het zou dan toch ieder weekend net ff wat anders zijn :P En niet steeds 18I.


Misschien morgen wat geplanned staan hier :yes:
T7 of I (en/of M) is de keuze, de jacuzzi is een must natuurlijk.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kontra-indication op dinsdag 15 juni 2010 om 23:21:
Dat hangt er maar net vanaf hoeveel verstand je erbij doseert.
Als je al een aantal weekenden achter elkaar goed de kluts kwijt bent, dan zou ik persoonlijk meteen doorhebben dat ik beter een weekje rustig aan kan doen.


zo veel was al wel duidelijk.
de gevaren zwaar onderschat en signalen niet willen zien.
de weekenden ervoor waren er idd momenten dat ze ook de kluts even kwijt was maar dit viel allemaal mee en bleef beperkt tot een korte periode van maximaal iets meer als een half uurtje.
Geen paniek alleen vertwijfeling over wat er aan de hand was.
Door even op haar in te praten was er goed mee om te gaan en werd het snel omgebogen naar een prettige ervaring.

Natuurlijk hebben we alles goed op ons in laten werken en goed nagedacht over wat er is gebeurd en waarom het is gebeurd.
nog een extra reden om het afgelopen weekend niet te gebruiken was een voorhoofdsholte ontsteking welke haar parten speelde
hiervoor werden antibiotica ingenomen (claritromycine).
de ontsteking is al een reden om het even rustig aan te doen.
maar ook het gebruik van het medicijn waar ze ook wat beroerd van werd is niet echt een pre om met deze middelen aan de slag te gaan.

Jokey had het gevoel dat de dosering een factor tig harder aan kwam als de eerdere doseringen (welke hoger waren als afgelopen weekend).
Er is vrij weinig te vinden over eventuele wisselwerkingen tussen antibiotica en psychedelica maar we hebben wel meerder berichten gevonden waar aangenomen word dat deze combinatie het effect en de duur ernstig kunnen vergroten.

Dit zou een verklaring kunnen zijn voor deze enorm heftige en langdurige slechte ervaring.

Hoe dan ook.
Echt slim zijn we niet bezig geweest.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PluizeMuizert op dinsdag 15 juni 2010 om 23:17:
hahaha cindy aan de tripjes wist ik niet

al eens andere 2c's geprobeerd?


Ja dit was pas de 2e keer en de 1e keer dat echt goed aan t trippen was.
nog geen ander 2c geprobeert doe eerst later nog een keer 2cb en daarna geloof ik 2ci.
Wil ze allemaal wel uitproberen maar rustig aan ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van *Hardcoremiep* op woensdag 16 juni 2010 om 11:06:
Ja dit was pas de 2e keer en de 1e keer dat echt goed aan t trippen was.
nog geen ander 2c geprobeert doe eerst later nog een keer 2cb en daarna geloof ik 2ci.
Wil ze allemaal wel uitproberen maar rustig aan


2ci vind ik zelf wel chill B)

van de zomer maar eens 2c-t7 proberen :jaja:
Waarschuw beheerder
2ci klinkt interessant! Hoop het hier in de buurt ook nog eens tegen te komen, maar op het moment is het drama wat betreft 2cb, 2ci etc... :(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van mister-extreme op woensdag 16 juni 2010 om 10:46:
nog een extra reden om het afgelopen weekend niet te gebruiken was een voorhoofdsholte ontsteking welke haar parten speelde
hiervoor werden antibiotica ingenomen (claritromycine).


Niet lullig bedoeld ofzo, maar zo zie je maar, er is altijd wel íets.
Vriend van me wilde laatst ook trippen maar had zn enkel verzwikt (slikte daar ook anti biotica bij), toen heb ik ook duidelijk gemaakt dat het niet slim is. Ook al slikte hij geen anti biotica, dan nog had je het kunnen weten omdat een stekende pijn in eens 3x zo intens kan worden in een trip.

Dit soort dingen had je dus in principe al kunnen voorkomen..

Uitspraak van PluizeMuizert op woensdag 16 juni 2010 om 12:50:
van de zomer maar eens 2c-t7 proberen


Ik wacht verlopig nog wel even met mijn voorraadje :P Ga eerst eens aan de DMT..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Heartpressure op donderdag 17 juni 2010 om 13:01:
Ga eerst eens aan de DMT..


Wordt wel lastig om daar een vrij half uurtje voor te vinden of niet. ;P
Op zich zijn 2C-T-7 en DMT makkelijk te combineren in één trip.
Sterker nog, het is fucking vet om DMT te combineren met een langdurig tripmiddel. (Y)
 
Waarschuw beheerder
2cb


Mooi spul! :)
Een keer geprobeerd, en zeker voor herhaling vatbaar ;)
Jammer dat het hier (voor mij) niet te vinden is.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kontra-indication op donderdag 17 juni 2010 om 13:27:
Wordt wel lastig om daar een vrij half uurtje voor te vinden of niet.


Haha ik moet nog altijd een dream machine/smoke constructie zien te maken/vinden..
+ dat ik de courage nog een beetje moet opdragen voor DMT :9...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Heartpressure op donderdag 17 juni 2010 om 13:01:
Dit soort dingen had je dus in principe al kunnen voorkomen..


Ja het was zeker te voorkomen geweest als we een beetje hadden nagedacht.....

Het was schijnbaar nodig eerst flink tegen de lamp te lopen voor we gaan nadenken.
Het stond ook overal geschreven maar we wilden het niet zien, gaat niet over ons, wij zijn positief ingesteld, wij krijgen dat niet...... hoe stom kan je zijn.

Nou ja het heeft ons zeker wel wakker geschut. Nu ik over de eerste schrik heen ben, wil ik het echt nog wel weer een keer proberen, over een paar maand, als ik me goed voel en lekker in mijn vel zit.

Ik ben er van overtuigd dat de combi met de antibiotica de trip veel te erg versterkt heeft, en dat wanneer ik gewoon gezond ben ik niet zo hard zal gaan als de laatste keer..
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Joky op donderdag 17 juni 2010 om 20:49:
Nou ja het heeft ons zeker wel wakker geschut. Nu ik over de eerste schrik heen ben, wil ik het echt nog wel weer een keer proberen, over een paar maand, als ik me goed voel en lekker in mijn vel zit.


Ik vind dat wat dat betreft wel een zeer goede instelling. Je laat iig bij mij over komen dat je je hersens wel gebruikt. Van je fouten moet je leren en je gaat iig niet als een domme mongool direct de drugs de schuld geven oid. (unlike others here..)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Heartpressure op donderdag 17 juni 2010 om 21:12:
(unlike others here..)


Haha, het zit wel diep of niet? ;P

Uitspraak van Heartpressure op donderdag 17 juni 2010 om 15:53:
Haha ik moet nog altijd een dream machine/smoke constructie zien te maken/vinden..


Genoeg tips voor een geniale constructie @ Kontra. :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Kontra-indication op donderdag 17 juni 2010 om 23:04:
Haha, het zit wel diep of niet?


Probeer me er zo min mogelijk aan te ergeren, maar hij blijft maar opduiken met zn debiliteit O:)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Joky op donderdag 17 juni 2010 om 20:49:
Het was schijnbaar nodig eerst flink tegen de lamp te lopen voor we gaan nadenken.


Dat heeft iedereen in feite nodig, dat werkt wel het beste. 'n Hoop ervaringen kunnen niet aangeleerd of uitgelegd worden, die moet je zelf opdoen. :)

Uitspraak van Kontra-indication op donderdag 17 juni 2010 om 23:04:
constructie


Ik herinner me ook nog iets over 'n zelfbouw Funktion One. O:)
donateur
Uitspraak van d a v i d o f f :[ op vrijdag 18 juni 2010 om 00:51:
Dat heeft iedereen in feite nodig, dat werkt wel het beste. 'n Hoop ervaringen kunnen niet aangeleerd of uitgelegd worden, die moet je zelf opdoen. :)


:)
Uitspraak van Joky op donderdag 17 juni 2010 om 20:49:
combi met de antibiotica


welk antibioticum had je eigenlijk?
Uitspraak van PluizeMuizert op woensdag 16 juni 2010 om 12:50:
van de zomer maar eens 2c-t7 proberen :jaja:


Een dezer dagen dit weer een poging geven alhier ja :)
Waarschuw beheerder
zou t wel ns willen proberen... maarja, contacten non excistent...
Waarschuw beheerder
zoooooooooo ook maar f eentje genomen met een maatje van :banana:
Waarschuw beheerder
lekker door de kamer kruipen straks :banana:
Waarschuw beheerder
mjaaaa, ieder een andere kant op en dan met rooksignalen elkaar berichten sturen!!!:frusty:
Waarschuw beheerder
kan allemaal geregeld worden, hey de letters beginnen te dansen :X
Waarschuw beheerder
rot op gast, het gaat hier over 2c-b
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van SJEEP op zaterdag 19 juni 2010 om 13:25:
rot op gast, het gaat hier over 2c-b


relax & enjoy
Uitspraak van SJEEP op zaterdag 19 juni 2010 om 02:09:
zoooooooooo ook maar f eentje genomen met een maatje van


Uitspraak van SJEEP op zaterdag 19 juni 2010 om 02:32:
lekker door de kamer kruipen straks:banana:


(Y)
 
Artiest {SHOWLIST artist 51833, 65138}
Waarschuw beheerder
donateur
Zometeen maar weer eens 20mg van dit goedje verorberen. Diverse fruitdrankjes, paprika's en tripmuziek staan paraat! Ook is er een leuk parkje in de buurt, mocht ik daar behoefte aan krijgen :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 20 juni 2010 om 14:44:
paprika's


wat moet je nou met paprika's? :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van PluizeMuizert op zondag 20 juni 2010 om 17:19:
paprika


Chips doen het wel altijd goed (Y)
Hamka's trouwens niet haha! Die vind ik nooit te vreten als ik trip :lol:
donateur
Ik vind ze al niet eens te vreten als ik niet trip :P :bloos:

2C-I ergens na het weekend geplanned staan :)
@ lokatie, that is.