Partyflock
 
Forumonderwerp · 1093201
In oktober van dit jaar ga ik op vakantie met de vrouw naar Varadero Cuba. Iemand die eerder ervaringen heeft gehad met vakanties op cuba varadero?
Cuba schijnt erg gaaf te zijn.
Varadero is echt op toeristen gebaseerd.
Excursies doen (Y) Binnenland en Havana
Uitspraak van Michael__ op dinsdag 18 mei 2010 om 16:06:
Excursies doen Binnenland en Havana


dat gaan we zeker doen..vooral de oude auto's bekijken, hele dag rum drinken en sigaaren roken.

En gewoon helemaal niets Amerikaans daar he.
Is inderdaad wel het Cuba, zoals je het kent ;)
Verder kun je nog duiken, genieten van de witte stranden.
Misschien leuk voor je meisie: Dolfijnen zwemmen (Y)
Uitspraak van L077 op dinsdag 18 mei 2010 om 16:08:
vooral de oude auto's bekijken, hele dag rum drinken en sigaaren roken.


mwa het echte cuba wat de meeste niet te zien krijgen (Y)







laatste aanpassing
Uitspraak van d-russo op dinsdag 18 mei 2010 om 16:21:
mwa het echte cuba wat de meeste niet te zien krijgen


maar dat is bijna nergens he!
 
Uitspraak van L077 op dinsdag 18 mei 2010 om 16:36:
maar dat is bijna nergens he!


klopt

je kan hier ook het echte cuba niet zien :rot:
 
Uitspraak van L077 op dinsdag 18 mei 2010 om 16:03:
Cuba


:lief:
goeie muziek :respect:
 
ik ben afgelopen januari in Cuba geweest. We zijn in Havana begonnen en eerst naar het westen gereisd en vervolgens helemaal naar het oosten om daarna weer in Havana te eindigen..
om heel eerlijk te zijn is Varadero te 'Amerikaans'..alleen maar gericht op de toeristen..dat is niet het echte Cuba :no: maaaaaar Varadero is wel heel mooi!!
ik heb elke dag bij Cubanen thuis geslapen i.p.v. hotels..dat is een hele ervaring!!

ik, persoonlijk, vond Havana, Cienfuegos en Trinidad de mooiste/leukste plaatsjes..
maar er is zoveel te zien en te doen :O je zult je ogen uitkijken!
ben nu nog razend enthousiast :D ik heb zooooo genoten van de Cubanen, wat een volk! Cuba heeft mijn hartje gestolen (L)
laatste aanpassing
klinkt allemaal erg top! vooral de ervaring om bij de Cubanen thuis te slapen lijkt me geweldig.
Wellicht iets voor volgende keer voor ons.

Gelukkig zijn er vanuit Varadero veel excursies te volgen zoals naar Havana, die we vast en zeker zullen doen.
 
slapen bij Cubanen thuis moet je dan wel nog echt doen zolang het communistisch is..dan 'proef' je het sfeertje..
en dan ook een huurauto nemen :D zelf rijden is ook een ware ervaring daar zoals einde autosnelweg zonder waarschuwing, houdt opeens het asfalt op :| het was dat we daar overdag reden, als het donker was geweest waren we van de weg afgevlogen :|

havana moet je echt gezien hebben..het is helaas heel erg vervallen, maar je ziet gewoon aan de gebouwen hoe mooi het ooit moet hebben uitgezien..en juist dat sfeertje maakt het weer een supermooie stad!
ondanks alles blijven de mensen zo vrolijk! overal in Cuba hoor je salsa, uit de huizen of gewoon een bandje op straat..en ook zeker gaan stappen, dan kun je zien hoe ze in Cuba op salsa dansen, echt super om te zien..
en ze zijn zo ontzettend behulpzaam, als je bijv. de weg vraagt, dan stellen ze zich eerst netjes voor en geven een hand om je vervolgens te helpen..

jullie weten nog niet welke excursies jullie willen gaan doen?
laatste aanpassing
we willen in ieder geval een excursie Havana doen, zodat we de stad zien.
verder weten we het eigenlijk nog niet.
Twee keer naar Cuba geweest. Beide keren een auto gehuurd. Eerst van Havana naar Guardalavaca in het Oosten. Tweede keer van Havana en toen meer in het westen gebleven. Tot ongeveer Cienfuegos. :)

Het leukste vond ik Havana. Echt een gave stad. Pinar del Rio (schitterend mooi gebied met tabaksplantages), Cayo Coco (een tropisch schiereiland ten noorden van Cuba), Trinidad, Cienfuegos en Santiago de Cuba. Heb wat foto's in mijn album. Denk wel dat er inmiddels veel veranderd is.

https://partyflock.nl/album/422656/1118503
https://partyflock.nl/album/422656/1098661

Varadero is leuk, maar niet het echte cuba imo dus het is goed dat je een trip wilt gaan maken. :)
Als ik het allemaal zo hoor is het echt een fantastisch land. Als het ons in oktober bevalt zullen we zeker terug gaan en dan een fly en drive vakantie doen (Y) mooie foto's!