Partyflock
 
Forumonderwerp · 718740
19 volgers · 342751x bekeken
 
Werkzaam bij 2dj2 Events
Waarschuw beheerder
donateur
Hardhouse, hardtrance en een beetje techno en een héél klein beetje hardstyle (althans zo draai ik het).
Op de één of andere manier komt deze muziekstroming niet helemaal door.
Ben wel benieuwd naar de meningen over hoe dat komt.
Te hard voor de Tiesto/cor fijneman enz. liefhebbers, te soft voor de hardstylers/hardcoreliefhebbers enz.

Mijn mening is dat harddance van alles in zich heeft om verrassende uptempo (gb) en/of beukende duitse/hollandse platen te mixen. Tóch muzikaal én stevig.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op zondag 4 april 2010 om 20:24:
Heb nog ff gekletst met Proteus!!

Er was zeker ruimte voor een Grimsoul-achtig plaatje.. heb op 't laatst van de avond nog zeker een of twee FiNRG platen gehoord.

Hij begon overigens met Ding A Ling en eindigde met een Prodigy plaat (no good(start the dance))

en ik sta met em op de foto :P


Dat klinkt goed zeg! Graag later meer details.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op zondag 4 april 2010 om 20:24:
Hij begon overigens met Ding A Ling en eindigde met een Prodigy plaat (no good(start the dance))


Ik neem aan wel de orginele van YOJI?
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Jep een ware classic van Yoji werd gedraaid aan het begin van zijn set.

hier zie je drie foto's die ik alvast heb uitgezocht.

Epische foto, heel toevalligerwijs geschoten door een vriend.
[img width=640 height=480 cacheid=0011241e002e7c371a3353ac1a02a6afad]https://album.partyflock.nl/76710245.jpg[/img]

Shiny discoballs:

[img width=640 height=480 cacheid=00112420002e7c38db075bd21a02a6afad]https://album.partyflock.nl/76710276.jpg[/img]

heel trots :D

[img width=640 height=480 cacheid=00112421002e7c3a0e6484081a02a6afad]https://album.partyflock.nl/76710342.jpg[/img]

Om even te quoten wat Proteus zei: 'I lost my phone, if you find it, call my wife, tell her I'm allright.','Thanks, mate I had an awsome (onverstaanbaar Fins accent) too.','Have a safe trip home'.

Sorry voor the sweaty armpits.. maar das begrijpelijk.. We hebben het meest bij Hard stage gestaan.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Love is the answer op zondag 4 april 2010 om 19:35:
nog effe (of is het er al?) en we kunnen met mobiel HD filmen


het ging mij meer om het geluid, die was echt zuiver.
hier is de set van marco V op TE, tweede uur. meer sets zijn er ook van TE mar niet van hardstage.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op zondag 4 april 2010 om 21:38:
Jep een ware classic van Yoji werd gedraaid aan het begin van de avond.


Vet hoor!(Y)


Uitspraak van DjDark op zondag 4 april 2010 om 21:38:
heel trots


geloof ik!toffe foto.
Waarschuw beheerder
Uhm... mijn post ff aangepast..

Het moest natuurlijk zijn 'aan het begin van zijn set'.

Aan het begin van de Avond was ik aant genieten van de heerlijke klassieke invloeden in de platen die Arnej ten gehore bracht in de ingenieus opgestelde Future stage/Trance.nu stage
Artiest {SHOWLIST artist 69437, 22984}
Waarschuw beheerder
Aaaaarrrgghhhh!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TECHDANCE op maandag 5 april 2010 om 00:32:
geloof ik!toffe foto.


Thanks!

Okay mijn verhaal:

Het begon allemaal rond een uur of zes, toen ik me og even snel klaar aan 't maken was om richting een vriend te vertrekken.
Eenmaal daar aangekomen werden mijn oren alvast verwend met eventuele plaatjes die op het feest ook gedraaid zouden kunnen worden.

Rond een uur of half 9, toen iedereen gearriveerd was, gingen we dan richting het NS station van Venlo, al waar we met zijn allen gezellig in de trein een biertje of twee of meer dronken.

Het reizen met de OV kennende, moest ook hier weer overgestapt worden en dat gebeurde in Eindhoven de gexte, anders dan vorig jaar waren er dit keer echter geen Hardcorehooligansjes in de trein die ons mietjes vonden en zichzelf helemaal de bom diggity.

Toen we uiteindelijk aankwamen op Utrecht centraal, was de Trance Energy sfeer aldaar al helemaal te proeven.. overal mensen met Trance 4 life, Trance energy, en Armin Only of Ferry Shirtjes aan.

De sfeer zat er dus al onmiddelijk goed in en toen we bij het beursgebouw in Utrecht aankwamen al helemaal. De heerlijk dreunende beats die vanaf buiten te horen waren (en deels te zien) stuurden ons als een soort van Tomtom stem de goede richting op.

Bij de controles, uiteraard geen probleem, niemand had iets verloren of vergeten, waardoor deze of gene niet meer naar binnen kon. Heel apart was wel dat de man die mij controleerde en een vriend van me, ons vroeg of we even het telefoonscherm wilden activeren.. De precieze reden hiervoor weet ik tot op de Paasmaandag van vandaag nog altijd niet.

Nou goed, dat terzijde. Zoals ik eigenlijk al gehoopt/voorspelt had, gingen we rechtstreeks af op Arnej (Daniel Wanrooij moest in eerste instantie nog ff afdraaien, maar dat was 4 tot 5 minuten). Al snel viel ons op dat er iets drastisch veranderd was in de jaarbeurs, er waren inderdaad beduidend minder mensen, maar desondanks was het nog altijd gezellig en succesvol druk. Verder viel ons ook op dat er een aanpassing aan de (vorig jaar future stage) Trance.nu stage was gemaakt. Er was een soort wand omheen gebouwd die ervoor zorgde dat de acoustiek van de dj enorm goed overkwam. Ik durf haast te stellen dat de Trance.nu-stage en de High contrast-stage (welke ik het zo meteen nog over zal hebben), het beste geluid hadden. Ik hoorde weinig tot geen schelle geluiden van beide stages.

Nadat we Genoten hadden van een klein halfuurtje Arnej, vertrokken we richting de mainstage, waar we dit keer ongestoord door konden lopen, heerlijk!! ID-T moet de limiet stellen, op het aantal tickets dat dit jaar is verkocht, want dit was gewoon perfect. Nergens was het echt niet druk, maar het was ook niet ondansbaar druk. Je kon zelfs nog bewegen op anderhalf vierkante meter.

Op het moment dat we bij de Mainstage aankwamen was BT nog bezig met zijn setje.. Zoals ik al verwachtte draaide hij veel vocalrommel, waar ik niet meer echt zo gediend van ben (tenzij het zijn klassieke nummers zijn, zoals Remember me en Running down the way up). Al moet ik wel zeggen dat ik een knaller gemist heb, namelijk Flaming June.. maargoed, kan niet alles hebben.

Meteen na BT kwam Markus Schulz op, lekker setje van hem gehoord en vooral zijn Big room trance versie van Loneliness (jaja, jim daar heb je de benaming weer) klonk duivels lekker in mijn oren.

Enfin, al snel kwamen de heren van Above & Beyond om de sfeer er goed in te gooien. De lasers knalden ons om de oren toen er door middel van een 1 á 2 minuten drum and bass intro, weer heerlijk getranced kon gaan worden. Wat een zweefsetje, briljant!

Deel 2 coming soon.

Oja en de livestream van Armin was toch nog best geslaagd!
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 62105, 11259}
Waarschuw beheerder
ZOWW wat een gaaf feest was TE zeg!!!

Als fervent feestganger moet ik tot mn schande erkennen dat ik nog nooit eerder op TE ben geweest. Was dus mn eerste keer en vond het onwijs gaaf!! De muziek was TOP, geluid was TOP en de sfeer was zeer goed!! Als ik dan iets negatiefs moet noemen, is dat ik de aankleding hier en daar een beetje minimaal vond, maar dat is alles. De High Contrast stage zag er daarentegen briljant uit!! EDIT: die vuurpijlen waren bruut en die ledwand in de main was eigenlijk ook wel gaaf (zit nu naar filmpjes op YouTube te kijken :D)

Met name in de High Contrast en Hard stage geweest. Hulde voor Fausto b2b Artento, Scot Project en Marco V!!

Jimmy, Cor en Naomi, thanks voor dit geweldige verjaardagscadeau!!!

Pfff en nu weer terug naar mn vitaminepillen, neusspray en aspirine want zaterdag was niet goed voor die beginnende verkoudheid... [img width=34 height=36 cacheid=00001e0000003cf08796e0eb1a02a6bda1]http://cache2.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_acold.gif[/img]
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
kut heej zo word je ineens abuisievelijk gepermabanned, en doen ze dr pas 5 dagen later wat aan :x

mjah mensen, hoe was Trance Energy? :P
Waarschuw beheerder
was jij niet permanent verbannen?? welcome back.
http://www.musicincontrol.nl/index.php/2010/03/29/te2010-interviews-scot-project/

interview scot P over TE
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jim_Justice op maandag 5 april 2010 om 22:18:
was jij niet permanent verbannen?


ja, de server dacht dat ik Acid Burn's fake account was :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jim_Justice op maandag 5 april 2010 om 22:18:
was jij niet permanent verbannen?? welcome back.
http://www.musicincontrol.nl/index.php/2010/03/29/te2010-interviews-scot-project/

interview scot P over TE


daarom kan ik me niet voorstellen dat die nu welclassics draait opGZ
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 5 april 2010 om 23:07:
daarom kan ik me niet voorstellen dat die nu welclassics draait opGZ


Interview van Scot Project is interessant!ik ben dan ook erg benieuwd naar zijn nieuwe album A2.
Artiest Louk
Waarschuw beheerder
hey guys

hope you are well and had a good weekend. I'm still trying to piece the braincells together from this one just gone but it was worth it!

here's another set for you all to enjoy - it was the other gig I played in australia a few weeks back for Damage Control in canberra. Mark EG, Thera, Hellraiser, Wragg + Log One, Nomad and a few others played too

01. S.F.M - XTC [Compulzion]
02. Kidd Kaos + Brian Eddie - Beyond Limitation [K405]
03. Pete Kingwell + Loki - Warrior's March [Terminal Trax]
04. MCP + Vandall - The Way [Deception]
05. Louk + Busho - Wipe Out [Friction]
06. Busho - Burning [Therabyte]
07. D-Mind + Wavolizer - Identify (DJ Thera Mix) [GBH]
08. DJ Wag - Man On The Moon (Busho Mix) [Traffic Tunes]
09. FJ Project - Invasion [Acid]
10. Atomic Inc - Tone Generator (Sam Punk Mix) [German Trance]
11. Louk + Busho - Believe (Geck-O Mix) [Compulzion]
12. Mindcrusherz - Make Some Noise [Hardbass]
13. Louk - Evil Intent [Theracords]
14. Frontliner vs Marc Acarpardiane - Outside World [Scantraxx]

thanks to whoever put the classic set up above, kay cee - escape, what a tune!!! reminds me of being 15 again haha!

Louk
Waarschuw beheerder
oh yes

that thing called a link would help.

http://www.sendspace.com/file/h2edfx
Waarschuw beheerder
man i'm well jealous of those who were lucky to go trance energy, how was it?

me and nick the kid were in belfast on saturday night, that was a good gig and on the sunday it was nice to see cally + juice, wragg + log one, nick the kid and a few others play.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jim_Justice op maandag 5 april 2010 om 22:18:
interview scot P over TE


Nice!! Echt genoten van zn set!!

Uitspraak van Louk op dinsdag 6 april 2010 om 07:22:
how was it?


Fucking high quality shizzle!! All wicked sets, good sound and an amazing atmosphere!!

Net trouwens in de wandelgangen gehoord dat er maarliefst 4200 spiegelbollen hingen in de High Constrast zaal [img width=28 height=28]http://cache2.hyves-static.net/images/smilies/default/smiley_crazy.gif[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Louk op dinsdag 6 april 2010 om 07:19:
kay cee - escape, what a tune!!!


great track!

Uitspraak van Louk op dinsdag 6 april 2010 om 07:19:
ere's another set for you all to enjoy - it was the other gig I played in australia a few weeks back for Damage Control in canberra. Mark EG, Thera, Hellraiser, Wragg + Log One, Nomad and a few others played too


thanks! great set (although I don't like the last track, I rather prefer the original)
Waarschuw beheerder
ah mate definitely can't beat the original - I am going to do a remix of it to play I reckon this year.
Waarschuw beheerder
Van 02:05 tot ongeveer 02:45, enorm genoten van Marco V zijn setje. Een van ons wilde hem persé zien en eigenlijk waren wij allemaal niet zo onder de indruk van die gedachte. Uiteindelijk besloten we tochmaar om eens een kijkje te gaan nemen en dan konden we alsnog de tent bij Kamui onveilig gaan maken.

Het decor van de high contrast stage was in een woord overweldigend. Het stikte er van de discoballen zoals al eerder aangegeven werd.

Marco V verrast ons zoals eerder gezegd erg aangenaam. Wat me vooral opviel, was dat hij enorm hard draaide, zo hard dat je af en toe vergat dat je niet bij de hardstage stond.

Kippenvelmomentje toen hij een remix van Fucking Society draaide met een mash up van een andere oude klassieker. MAN! dat knalde erin. heerlijke swing!

Plaatjes uit zijn set die een eervolle vermelding verdienen:

05. Ellrich & Plaice - Fucking Society (Olav Basovski Remix)
06. Randy Katana - The Hype
07. Marco V ft. Khashassi - Solitary Confinement


Uiteindelijk gingen we dan toch nog naar Kamui en aldaar knalde de sfeer er wederom goed in. Kamui knalde ons al gauw om de oren met Electro slut.

Vanaf Kamui waren we dan ook niet meer weg te slaan bij de hard stage, tussendoor zijn we onder Alex Kidd zijn set wel nog fftjes wat gaan eten, maar daar was 't dan ook mee gezegd.

Scot en Proteus heb ik dan ook volledig meegekregen en ik er viel mij vooral op dat Scot toch terugviel op zijn eeuwenoude geniale melodiekwijners.. Al dan niet in een 2010 jasje, maar er was weinig Techy techy track te bekennen. Wat mij genoegen deed.

Proteus was als vanouds.. hij begon zoals wederom al eerder gezegd, met de klassieker Ding a Ling, welke ik nog op mijn telefoon heb opgenomen. en eindigde dus met The Prodigy - No good.

Tussendoor kwamen er een aantal FiNRG knallers langs, waar ik zo de naam echt niet van kan plaatsen, aangezien er zoveel op me af kwam tijdens de set van Proteus, ik ging kapot en tegelijkertijd bleef ik maar doorspringen en stampen.

Op het laatst liep ik dan richting zijn booth en toen zijn set abrupt afgebroken werd door de organisatie, besloot ik even een praatje met hem te gaan maken.


Filmpjes volgen misschien dit weekend.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op dinsdag 6 april 2010 om 19:57:
Wat me vooral opviel, was dat hij enorm hard draaide, zo hard dat je af en toe vergat dat je niet bij de hardstage stond.


even om misverstanden te voorkomen, het was nog altijd onder 140 BPM en zijn plaatjes hebben van die lekkere diepe subassen en diepe basslijns, echt lekker maar ik zou het zelf niet als hard omschrijven....
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jim_Justice op dinsdag 6 april 2010 om 20:17:
even om misverstanden te voorkomen, het was nog altijd onder 140 BPM en zijn plaatjes hebben van die lekkere diepe subassen en diepe basslijns, echt lekker maar ik zou het zelf niet als hard omschrijven....


jim, wanneer is het dan wel hard?




Uitspraak van DjDark op dinsdag 6 april 2010 om 19:57:
Proteus was als vanouds.. hij begon zoals wederom al eerder gezegd, met de klassieker Ding a Ling, welke ik nog op mijn telefoon heb opgenomen. en eindigde dus met The Prodigy - No good.

Tussendoor kwamen er een aantal FiNRG knallers langs, waar ik zo de naam echt niet van kan plaatsen, aangezien er zoveel op me af kwam tijdens de set van Proteus, ik ging kapot en tegelijkertijd bleef ik maar doorspringen en stampen.


dat klinkt erg goed! zijn set bij fausto show liet maar weinig finrg zien, was zelfs aan de industriele kant met hardcore achtige tracks op het eind
Waarschuw beheerder
Die zaten er nu ook tussen, maar ik heb een FiNRG plaatje op kunnen nemen.
Artiest {SHOWLIST artist 46843, 44102}
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van permanent verbannen op maandag 5 april 2010 om 19:29:
kut heej zo word je ineens abuisievelijk gepermabanned, en doen ze dr pas 5 dagen later wat aan


Hahah, en zo zit je weer 'n maandje op PF en heb je d'r weer 1450 posts op geknalt. :roflol:
De beer is niet te stuiten! :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op dinsdag 6 april 2010 om 20:37:
maar ik heb een FiNRG plaatje op kunnen nemen.


coole foto's trouwens van jou en proteus! coole kerel is het

zie je filmpjes graag (die track ook als het kan)

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Love is the answer op dinsdag 6 april 2010 om 20:19:
jim, wanneer is het dan wel hard?


dat is een persoonlijke kwestie dus dat mag een ieder zelf invullen en het is niet zo zwart wit, het is meer een gevoel die ik bij een plaat krijg en is een combinatie van teveel dingen en het kan sterk varieren dus om eeuwige discussies te voorkomen hou ik het lekker vaag, maar de set van marco V op TE plaats IK er niet onder.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jim_Justice op dinsdag 6 april 2010 om 20:53:
dat is een persoonlijke kwestie dus dat mag een ieder zelf invullen en het is niet zo zwart wit, het is meer een gevoel die ik bij een plaat krijg en is een combinatie van teveel dingen en het kan sterk varieren dus om eeuwige discussies te voorkomen hou ik het lekker vaag, maar de set van marco V op TE plaats IK er niet onder.


sterke posting, ik zou het idd. ook niet weten, ik ga die set eens checken

Busho promo set
Tracklist
01 Joe-E - Star Bar [Audio Surgery]
02 Bootek 036 [Bootek]
03 Ed Real - 20'000 Hardcore Members (Kidd Kaos Remix) [Tidy]
04 Phil York & DbD - Electric Caberet (Louk Remix) [Tranzlation]
05 Luca Antolini - Full Seduction (Antolini & Montorsi Mix) [United Styles]
06 Louk - Next Time [CDR]
07 Busho - Dreamers [Therabyte]
08 Atomic Inc - Tone Generator (Sam Punk's Electronic Phuture Club Mix) [Germantrance]
09 Kidd Kaos & Brian Eddie - Beyond Limitation [K405]
10 Tricky DJ - Elevate (Iain Cross Remix) [Highfish Digital]
11 Sam Punk - Ketamin (Busho Remix) [Steel Black]
12 Ricky T - Generation T (Hardtyle Mix) [Red Alert]
13 Chris One - Deejayz [Theracords]
14 Wavolizer ft MC Sogma - No Time For Breakdown [Theracords]
15 Geck-o vs Thera - Trespassing [Theracords]
http://rs913.rapidshare.com/files/372741209/Busho-April-2010-Promo-Mix.mp3

laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Het klonk harder in de zaal van High Contrast zelf, maar desondanks is die plaat van 06. Randy Katana - The Hype

Echt geniaal hard.. Gewoon Rauw.. is misschien dan een beter woord, maargoed ik typte met emotie.
Waarschuw beheerder
De sound daar was sowieso de fucking bomb. beter dan vorig jaar met classix
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DjDark op woensdag 7 april 2010 om 00:14:
Echt geniaal hard.. Gewoon Rauw.. is misschien dan een beter woord, maargoed ik typte met emotie.


woorden schieten soms te kort
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jim_Justice op woensdag 7 april 2010 om 09:37:
De sound daar was sowieso de fucking bomb. beter dan vorig jaar met classix


het geluid opzich of de muziek?:p

ik hoop namelijk toch snel weer op een classics area.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 april 2010 om 15:43:
het geluid opzich of de muziek?


OMG lol het geluid, en dan bedoel ik het geluidskwaliteit: combinatie van volume, frequentiebereik en akoestiek. Zo dat moet alles dekken.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 april 2010 om 15:43:
ik hoop namelijk toch snel weer op een classics area.


heel de avond weer traxx uit de Sensation White megamixes aan horen nee dank je ;)

Was vorig jaar wel cool, maar tis echt schoftig duur zeg :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jim_Justice op dinsdag 6 april 2010 om 20:53:
dat is een persoonlijke kwestie dus dat mag een ieder zelf invullen en het is niet zo zwart wit, het is meer een gevoel die ik bij een plaat krijg en is een combinatie van teveel dingen en het kan sterk varieren dus om eeuwige discussies te voorkomen hou ik het lekker vaag, maar de set van marco V op TE plaats IK er niet onder.


mooi omschreven.
Ik vind meestal bij marco v dat ik zijn stijl niet echt kan plaatsten er zitten zo veel invloeden van verschillende genres in zijn sets wat wel weer altijd voor verassingen zorgt.:) hij kan wel rauw draaien maar dat is altijd nog vrij soft vergeleken met de harddance scene.
het is gewoon een mengelmoes van electro,techhouse,progressive.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Heeft die gast sinds GODD dan nog wat vets gemaakt? :P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TECHDANCE op woensdag 7 april 2010 om 19:36:
k vind meestal bij marco v dat ik zijn stijl niet echt kan plaatsten er zitten zo veel invloeden van verschillende genres in zijn sets wat wel weer altijd voor verassingen zorgt.


tja in een interview gaf die aan dat ie om een of andere reden een tech house dj van het jaar won terwijl voor zover hij weet hij tch aan de trance kant ligt, maar dat trance fans dit niet beamen meestal. Ik hoorde ook weinig melodie hoor, ging meer om de funky shuffle beats bij hem. Op zijn album heeft hij nog wel melodieuze dingen maar niet zoals voorheen met stimulated, cafe del mar enz. Godd ja, briljant. ook niet te categoriseren.
hij heeft nog wel coole dingen gemaakt maar niks wat jouw aansrpeekt denk ik pandang....als je tech trance al niet trek.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jim_Justice op woensdag 7 april 2010 om 20:06:
dat trance fans dit niet beamen meestal


nee gek he... :P

Trance:


Marco V tegenwoordig;


Beter kappen ze es met die eeuwig gerecyclede shuffle loopjes en met die traag als dikke stront beats van 125 bpm.

Best wel triest dat n paar Moffen met basic apparatuur al 11 jaar geleden beter spul maakte dan al die gelikte, technisch o-zo-vette maar muzikaal o-zo-saaie meuk van nu :/

Want als je allemaal die fx-jes, die technische perfectie, en allemaal die kunstgrepen eruit denkt, heb je niks anders dan n beat die rechttoe rechtaan door loopt en waar af en toe n eentonig geluidje, nog niet eens met n heel interessant ritme ofzo, doorheen komt.

Trance draaide juist om de melodielijnen en om de muzikale ipv technische aspecten van muziek.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
het is een onvermijdelijke ontwikkeling.....kijk naar de nachtmerrie die techno is overkomen. je hebt schranz of minimal. waar is die fucking middenlaag naartoe? die heeft het zwaarst te verduren gehad. tracne is zwaar vertaktnu, das alleen maar goed, maar die echte melodieuze dingen zijn er wel altijd gebleven naast die nieuwe dingen.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jim_Justice op woensdag 7 april 2010 om 20:32:
het is een onvermijdelijke ontwikkeling.....


Das absoluut niet onvermijdelijk :9

JTB en Chuck-E maken nog vette trance. Ralph Fridge ook. Paul Miller. DJ H2o. Space Raven. Wavetraxx. Dave202 (of who the hell tegenwoordig die gast zn platen maakt) etc.

Verder is het wel onvermijdelijk jah dat muziek zich technisch ontwikkelt, maar dat hoeft niet ten koste te gaan van de muzikale kwaliteit.

Check voor de gein eens een plaat van Mauguzun ofzo... die gast maakt ECHTE trance, die technisch minstens net zo goed is als Marco V. maar muzikaal gewoon op dezelfde hoogte staat als Vectrex, DuMonde, Pulsedriver (voor ie kaas ging maken dan) etc.

Dit is gewoon spul dat gedreven wordt door de 'groove' en de 'sfeer' zoals de ongelovigen ook wel is plegen te roepen.

Groove is gewoon een hip woord voor 'geshufflede drumloopjes uit Vengeance Essential House' en sfeer is gewoon een hip woord voor 'vage overbodige geluiden met teveel delay en reverb'.

Mjah dit is uiteraard heo ik erover denk, ik kan serieus weinig muzikaals in die traxx ontdekken.

En ik ben iemand die wel erg snel ergens muziek in kan ontdekken... zelfs van Riverside MF snap ik ngo wat mensen daarin trekt, echter bij die slow motion High Contrast shizl snap ik dat dus echt niet.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 7 april 2010 om 20:45:
(voor ie kaas ging maken dan) etc.


tja da's dan die ontwikkeling....het is eerder uitzondering dan regel als een producer NIET afwijkt van de sound waarmee die bekend is geworden. daar hoef ik geen namen van te noemen dat ken je zelf ook. zelfs onze halfgod scot p moest eraan geloven. zo gaat dat nou eenmaal meestal.

enne wat herkennen van muziek betref, er bestaat muziek zonder melodie, maar er bestaat heen geen melodie zonder ritme.
Waarschuw beheerder
Jim, kijk jij eens bij Youtube naar Time-warp of naar Nature one en dan Abstract.. GENIALE sound die nog het meest te vergelijken is met techno ;)

Overigens ook epische aankleding bij Time Warp.. O.a. Disco boys opzoeken en Monika Kruse.

Ik zal wel geen smaak hebben dan, maar toen Marco dus DEZE plaat draaide, ging ik helemaal los.





Hij draaide wel hier en daar een melodieuze klapper :P

En die discobollen (L)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Jim_Justice op woensdag 7 april 2010 om 22:58:
zelfs onze halfgod scot p moest eraan geloven. zo gaat dat nou eenmaal meestal.


Ja das n beetje n gemengd gevoel wat ik bij hem heb... hij maakt nog steeds ook super melodische traxx.. zn remix van Carte Blanche bijv. k vreesde daar ook zo;n tech anticlimax na die break maar niets was minder waar.

K moet voor de eerlijkheid wel erbij zeggen dat ik Scot niet als halfgod zie, althans niet meer, sinds ik J K Walker ontdekte... :9

Maar Marco V. is weer ander verhaal he gaat van 140 BPM fucking evil machine mayhem naar... jah tech house idd.

Dat is heel andere koek, en was voor mij een enorme teleurstelling. Maar ik houd me dr verder ook niet mee bezig, er komen zelfs tegenwoordig nog teveel platen uit om 100% up to date te blijven, zelfs als je alleen melodische shit zoekt zoals ik doe. Hell ik kom zelfs wekelijks nog traxx tegen van 8-9 jaar terug die ik niet kende en mega vet vind :o

Soulseek is daar verantwoordelijk voor, das de meth voor muziekjunks 8)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 7 april 2010 om 18:05:
heel de avond weer traxx uit de Sensation White megamixes aan horen nee dank je

Was vorig jaar wel cool, maar tis echt schoftig duur zeg


grapje zeker?:lol:

dikke hardtrancers gehoord vorig jaar die je nergens meer hoor:)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 7 april 2010 om 23:36:
dikke hardtrancers gehoord vorig jaar die je nergens meer hoor


Khad n beetje het idee dat ik zou hebben als ik naar n early HS set van Dana zou luisteren op n recent feest... wel coole traxx, maar k ken ze allemaal al en verwacht ze allemaal al.

K had iig 2x remix van First Rebirth voorbij horen komen, en wat standaard Rank1 traxx enzo en dat is me bij gebleven. Mjah tis alweer n jaar terug en ik denk dat jij iets nuchterder was daar dan ik, dus ja zal best kunnen, kweet dr alleen niks meer van.
Waarschuw beheerder
Voor de rest kan jou ook weinig bijgebleven zijn, want helder was je inderdaad niet.

Onze vriend Johan Gielen was vorig jaar geniaal.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
-1
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 7 april 2010 om 23:58:
Khad n beetje het idee dat ik zou hebben als ik naar n early HS set van Dana zou luisteren op n recent feest... wel coole traxx, maar k ken ze allemaal al en verwacht ze allemaal al.

K had iig 2x remix van First Rebirth voorbij horen komen, en wat standaard Rank1 traxx enzo en dat is me bij gebleven. Mjah tis alweer n jaar terug en ik denk dat jij iets nuchterder was daar dan ik, dus ja zal best kunnen, kweet dr alleen niks meer van.


hmm ze draaiden dus echt oude kneiters, shokk spul, miss shiva, dreams en ook genoeg platen die ik nog geeneens kende.

natuurlijk hoor je ook push unversal nation of back to earth, maar niks mis mee:)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 7 april 2010 om 23:17:
Dat is heel andere koek, en was voor mij een enorme teleurstelling. Maar ik houd me dr verder ook niet mee bezig, er komen zelfs tegenwoordig nog teveel platen uit om 100% up to date te blijven, zelfs als je alleen melodische shit zoekt zoals ik doe. Hell ik kom zelfs wekelijks nog traxx tegen van 8-9 jaar terug die ik niet kende en mega vet vind :o

Soulseek is daar verantwoordelijk voor, das de meth voor muziekjunks 8)


er komt idd. nog genoeg lekkers uit (dat het niet gedraaid wordt is een ander verhaal), vaak wel goed zoeken (wat z´n charme heeft; beetje het idee van zoeken in platen in 2e hands zaak) en mijn ervaring is ook dat er nog heel wat oude tracks zijn die erg goed zijn en die nog op´ontdekking´ wachten

Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 7 april 2010 om 20:13:
Best wel triest dat n paar Moffen met basic apparatuur al 11 jaar geleden beter spul maakte dan al die gelikte, technisch o-zo-vette maar muzikaal o-zo-saaie meuk van nu :/

Want als je allemaal die fx-jes, die technische perfectie, en allemaal die kunstgrepen eruit denkt, heb je niks anders dan n beat die rechttoe rechtaan door loopt en waar af en toe n eentonig geluidje, nog niet eens met n heel interessant ritme ofzo, doorheen komt.

Trance draaide juist om de melodielijnen en om de muzikale ipv technische aspecten van muziek.


Briljant omschreven, ik denk er precies hetzelfde over. Denk dat als je veel verschillende muziek luistert, dit soort dingen snel opvallen.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 april 2010 om 10:00:
hmm ze draaiden dus echt oude kneiters, shokk spul, miss shiva, dreams en ook genoeg platen die ik nog geeneens kende.


Wie zn set was dat dan? :P
 
Waarschuw beheerder
Talla Bas & Ram en Johan Gielen draaiden echt vet:)