Partyflock
 
Forumonderwerp · 1088861
 
Nu heb ik dankzij een geniaal mede pflid/maat een joystick als midi controller via het programma max 5.0, om dit dus te vertalen naar een midi controller moet je dus het programma Midiyoke (nt/xp gehad) gebruiken. Nu werkt alles prima in fl9, echter crashed het bij het minste of geringste. Bij bvb het export of afsluiten gaat het hele programma op zn gat.

Gelukkig gaat saven dus wel, maar zodra je het uit wilt zetten bij de eigenschappen moet je maar net geluk hebben dat het werkt, anders per direct weer een crash. Ik weet zeker dat het max script prima is, alles is netjes toegewezen, en alle commands worden herkent. De os die ik draai is w7 overigens.

Is dit een bekent probleem?

Hoop dat er iemand een antwoord heeft, want het werkt wel erg prettig :)
laatste aanpassing
 
geen driverprobleem?
 
MidiYoke/Max functioneren in dit geval als driver, aan max zal het zwz niet liggen.

Max fungeert meer als het ontvangen van de info, omzetten naar data/bewegingen, midiyoke zet het weer om naar midi. Echter vermoed (meer weet) ik dat Midiyoke de veroorzaker is van al het tumult. Max geeft alles prima weer, zet alles prima om, maar zodra ik in fl aan de driver (midiyoke dus) zit gaat het mis. Dus het lijkt mij dat het enkel midiyoke kan wezen.
 
Weinig mensen die het kennen/gebruiken? :(
 
denk het

bij dijkman 65 euro midicontroller :p
 
Ik heb genoeg midi controllers, daar leg het niet aan, een joystick is gewoon te dik om te gebruiken :)
 
Boeh, veel opgezocht etc, ziet er naar uit dat dit niet opgelost gaat worden :(

Jammer weer
 
Was vergeten dat ik daar nog een account had :)

Dank
 
Gaat over xp/nt versies, destijds was w7 er nog niet, kan dus ook wezen dat het daar aan leg lijkt me :)