Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 februari 2010 om 13:21:
vind je daar ook niks aan dan?
dat dan weer wel...valt er wat te zien.
En wat heeft Hardstyle te maken met een mening over Vuurwerk
niets maar hardstyle en huilen hebben wel met elkaar te maken, want als je hier op pf iets negatiefs over hardstyle zegt gaan de hardstylers gelijk huilen en vloppen. Mieten zijn het.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 februari 2010 om 14:53:
en je gaat me nie vertellen dat je die ook geen klote aan vind)
nee vertel ik ook niet...maar ik doel meer op die mascletta dingen...en die knal zooi overdag. Dat is gewoon saai.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 4 februari 2010 om 15:29:
enigste die ik hoor huilen ben jij Renoise..
Blijkbaar heb jij niet veel verstand als je zegt dat Malta beter is dan Fallas.. nou.. ik zou overdag maar lekker in je bedje blijven liggen in Malta.. want daar gebeurt hetzelfde als in Valencia 
Je moet niet over iets praten als je het nog niet meegemaakt hebt! Daar wordt je alleen maar overmoedig van soms
1 ik huil niet ik gaf mijn mening. 2 verschillende dingen. Kan jij bovendien "horen" wat iemand getypt heeft?

2 waarom moet ik ergens verstand van hebben als ik kan oordelen op de dingen die ik lees, zie, hoor en zelf opzoek op google en dan tot de conclusie kom dat iets niet in mijn smaak valt?
3 Over dingen praten die je nog nooit hebt meegemaakt zal je kennis verrijken omdat je zo informatie tot je kan nemen, maar dat zul je niet snappen denk ik.
Heb ik jou nou gewoon 3 keer de les gelezen wijsneus?
prima
lekker thuis blijven
iedereen tevreden

juist!
flock on, kutten