Partyflock
 
Forumonderwerp · 667330
193x bekeken
Waarschuw beheerder
heb me mengpaneel aangesloten op de computer. maar ik snap niet hoe ik kan opnemen met cool edit pro.. heb al in een oud topic gekeken hier op PF ( die gesloten is ) en als ik op F10 klik dan zie ik idd dat er signalen binnen komen..
maar als ik op de rec knop klik gebeurd er niks.. heb ut stekkertje al in alle 3 de gaatjes van me geluidskaart gehad :D
iemand?
Waarschuw beheerder
donateur
hoor je het geluid wel door de boxen van je pc komen?
Waarschuw beheerder
donateur
mmmmm....... vaag 't zou 't gewoon moeten doen !!!

zou toch echt maar ff goed kijken of je het wel idd goed hebt aangesloten ;)

greetzz
Waarschuw beheerder
hoor geen geluid uit de boxen...
die tulpjes ofzo iets moeten toch in de rec achter het mengpaneel? zei iemand tegen mij
Waarschuw beheerder
donateur
jep !
Waarschuw beheerder
donateur
bij mij staat er bij de uitgang van het mengpaneel booth/zone en dan moet ik de booth/zone knop op mn menpaneel nog opendraaien.
Waarschuw beheerder
heb net die tulpdingen in de Booth van me mengpaneel gedaan maar gebeurd niks..vaag
 
Artiest Sane
Waarschuw beheerder
Je moet eerst ff kijken of je instellingen wel kloppen.. Ga naar Options en kijk bij Device Properties en Settings of daar alles klopt (Wave-in en Wave-out moeten beide aangeven dat ze gebruik maken van jou type/model geluidskaart) Kijk ook eens bij Monitor Record Level (of iets dergelijks, staat ook bij Options) als je signaal binnenkomt (onderin je beeld slaat de dB meter uit) dan legt het aan je Line-Out... Check gewoon ff de instellingen en ik hoor wel of t lukt

mzzl
 
Waarschuw beheerder
Staat de line ingang van je pc wel open? Die hoef je maar een klein stukje te openen. Als je XP heb staat er rechts in je taakbalk een speaker icoontje daar klik je op en dan wijst alles zich vanzelf.
Waarschuw beheerder
line ingang staat open ja
heb net in cool edit bij Device Properties overal mijn geluidskaart geselecteerd, stond nog anders.. maar doet het nog niet..
als ik op F10 klik dan geeft de DB wel signalen aan..
Waarschuw beheerder
screenie..
zal de link alleen plaatsen, foto is te groot voor op forum

http://www.c-jochemsen.nl/screenie.JPG
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
hij doet het al!!!
woohooo
heb van iemand anders gehoord dat de tulpjes toch in de Booth moesten..
oke had ik al gedaan, maar toen klikte ik ( perongeluk ) op een knop helemaal links bovenin, onder 'File'. Ik kwam toen in een ander soort scherm, en toen nam hij wel op :D
thnx voor hulp
Waarschuw beheerder
donateur
succes met mixen nu ;)
 
Waarschuw beheerder
mooi .... draai ze...
Waarschuw beheerder
als ik mixje heb opgenomen zal ik hem op internet zetten
Waarschuw beheerder
als ik nu iets opneem, dan is 1 minuut 15 mb ongeveer..
weet niet eens als welke extensie hij het opslaat.
ook al ik het beluister daarna is het te ruizig.. het word te hard opgenomen...
hoe stel ik cool edit pro het beste af?
ik heb bijvoorbeeld sample rate op 48000
channels op stereo
resolution 16 bit..
Waarschuw beheerder
hebben jullie cool edit gekocht?
heb zelf gedownload, maar daarmee kan ik maar 1 minuut converteren naar mp3, das dus niks.
snap nie hoe ik hem kan kraken :D