Partyflock
 
Forumonderwerp · 1075511
964x bekeken

Onderwerp is dubbel!

Zie "Lsd" voor eenzelfde onderwerp.
Waarschuw beheerder
Ik ben van plan om binnenkort samen met een vriend van me een keertje LSD te gaan proberen. Paddo's vind ik helemaal te gek, vooral de visuals. Wie kan zijn ervaring met me delen. en wie weet wat een schappelijke prijs is voor 1 zegel?
 
Waarschuw beheerder
Zorg voor een goede setting (y)
 
Waarschuw beheerder
Lijkt mij ook wel vet om een keertje te proberen, maar als ik sommige verhalen hoor :x Dan kan je behoorlijk fout gaan.. & denken dat het allemaal echt is. :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van festini1989 op donderdag 8 oktober 2009 om 15:39:
prijs is voor 1 zegel?


3-10 euro, lsd haal je meestal via vrienden en dan betaal je niet zoveel uiteraard. Maar als je het kan krijgen moet je het gewoon doen, voor een portie paddo's in de smartshop betaal je ook 10-15 euro..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 15:45:
Lijkt mij ook wel vet om een keertje te proberen, maar als ik sommige verhalen hoor Dan kan je behoorlijk fout gaan.. & denken dat het allemaal echt is.


nah, denken dat het allemaal echt is, beetje overdreven, dan moet je wel een erg hoge dosis nemen of er heel gevoelig voor zijn.
iedereen die genoeg ervaring heeft met paddo's en daar gewoon goed op gaat zal weinig kans hebben om bad te gaan van lsd imo
mits je een normale dosering pakt uiteraard
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
je ziet alleen maar patronen en shit, en dat bestaande dingen gaan golven en bewegen. Je denkt echt niet dat dat echt is tijdens je trip hoor...

al die indianenverhalen zijn echt dikke bullshit.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 16:04:
je ziet alleen maar patronen en shit, en dat bestaande dingen gaan golven en bewegen. Je denkt echt niet dat dat echt is tijdens je trip hoor... al die indianenverhalen zijn echt dikke bullshit.


mja dat is wel een beetje een bekrompen beschrijving, er komt wel meer bij kijken:p
 
Waarschuw beheerder
Hoe is de vergelijking met paddo's? Heb dat meerdere keren gedaan maar gaf mij niet het effect welke ik had verwacht, weinig 'hallucinaties' terwijl ik de 'zwaarste' had. Daarom lijkt LSD mij wel een keer vet, dat ik dan wel trip zoals ik verwacht zou hebben met paddo's. Dingen zien, kleurtjes etc..
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 16:04:
al die indianenverhalen zijn echt dikke bullshit


dat zou ik niet zo snel zeggen, ga jij maar eens aan de 500+ ug:lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 16:19:
Hoe is de vergelijking met paddo's? Heb dat meerdere keren gedaan maar gaf mij niet het effect welke ik had verwacht, weinig 'hallucinaties' terwijl ik de 'zwaarste' had. Daarom lijkt LSD mij wel een keer vet, dat ik dan wel trip zoals ik verwacht zou hebben met paddo's. Dingen zien, kleurtjes etc.


dan zou ik eerder gaan voor een 2c variant, die geven bij mij iig een stuk meer hallucinaties als lsd
lsd is meer filosofisch trippen imo:P stuk chiller als paddo's wel
ik hoef nooit geen paddo's meer sinds ik lsd en de 2c'tjes heb ontdekt:P
veel beter stuurbaar, meer euforisch en gewoon lekkerder
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 16:19:
ga jij maar eens aan de 500+ ug


meer dan 500ug heeft weinig zin
 
Waarschuw beheerder
De visuals vond ik niet eens het extreemste van LSD, de 1.001 gedachten per seconde die door je kop gieren 8 uur lang wel. :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Jimz op donderdag 8 oktober 2009 om 16:33:
die geven bij mij iig een stuk meer hallucinaties als lsd


Ik zou de effecten van 2c'tjes eerder visuals noemen dan hallucinaties, ik heb het eerder gezegd, ik twijfel nog steeds aan jou doseringen Jimz'..
Met LSD heb ik echt bizarre onverklaarbare shit meegemaakt, muziek die stopt op een feest en pas na een minuut en een soort "fastfoward" weer verder ging, onverklaarbare ruimtes, mensen dingen aan het doen die er echt niet waren, woorden uit de mond van iemand horen komen die eigenlijk gewoon mijn eigen gedachtes waren, mensen die ineens horens kregen en dat iedereens hoofd een hart werd. Wel allemaal na hoge doseringen en soms in combo met andere dingen. Dus laat de bedroevende kwaliteit van de meeste papertrips tegewoordig je niet misleiden, maar zulke shit zal je echt niet meemaken met een 2c-variant.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Fritz op donderdag 8 oktober 2009 om 16:48:
meer dan 500ug heeft weinig zin


niet iedereen is het daar met je eens, ik zou niet veel hoger gaan persoonlijk..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 16:04:
je ziet alleen maar patronen en shit, en dat bestaande dingen gaan golven en bewegen. Je denkt echt niet dat dat echt is tijdens je trip hoor...

al die indianenverhalen zijn echt dikke bullshit.


dit is met paddos
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 16:19:
Hoe is de vergelijking met paddo's? Heb dat meerdere keren gedaan maar gaf mij niet het effect welke ik had verwacht, weinig 'hallucinaties' terwijl ik de 'zwaarste' had. Daarom lijkt LSD mij wel een keer vet, dat ik dan wel trip zoals ik verwacht zou hebben met paddo's. Dingen zien, kleurtjes etc..


Voor de een is het ene heftiger, voor de ander het ander. Hangt ook nogal van dosis af natuurlijk. Het grootste verschil is dat je met LSD wel wat langer zoet bent. En het is gewoon net een tikkeltje anders. Voor mij ging LSD ietsje dieper, maar ook dat verschilt per persoon.
Waarschuw beheerder
jezus wat een trieste reacties weer.

als je gewoon een normale dosis neemt zie je echt niet veel meer dan patronen en bewegende/golvende dingen. Dat is heel kort door de bocht wat je ziet. NAtuurlijk verandert je perceptie van dimensies enzo, maar heel basic gezegd is dat het.

en zo'n reactie van neem maar eens 500+ mics is ook weer zo'n bullshit reactie. Stel dat ik aan iemand uitleg dat je van een normale dosis alcohol (paar biertjes) wat losser en makkelijker in omgang wordt. Dan zou jou reactie kunnen zijn: tik maar eens een fles whiskey achterover. Dat is ook een abnormale dosis.

Een flesje sportdrank is erg fijn na het sporten, maar na 10L voel je je echt niet lekker. doh.

@ topicstarter, neem gewoon lekker een zegeltje en kijk hoe dat gaat. neem vooral niet bij de eerste keer.
van veel zegels (dwz MEESTAL dus niet altijd, en niet bij alle zegels, hangt maar net van de verkoper af) kun je de waarde door 2 delen voor de werkelijke hoeveelheid mics. laat voor de zekerheid gewoon je zegels zelf testen (verkopers zijn in de regel niet te vertrouwen als het gaat om het aangeven van de hoeveelheid die erop zit, sja, veel mensen worden liever opgelicht en testen het niet dan dat ze eerlijk lager gedoseerd kopen). De ganesha's die verkocht worden als zijnde 140 mics zijn 68 mics. heb er van verschillende bronnen gekocht, en allemaal rond die waarden uitgekomen bij het lab. Hofman's werden als 130 verkocht, die waren 58. ook van 2 verschillende bronnen gekocht.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 17:19:
jezus wat een trieste reacties weer.


ik vind jou indianen verhaal post pas triest, straks denkt iedereen dat het zo is terwijl het eigenlijk heel persoonlijk ligt. Ik ken sommige mensen die zeer gevoelig zijn voor tripmiddelen, zo ik ken iemand die na een Rolling stone trip(ongeveer 80ug) met jezus zat te praten op de plee. Dat jij nooit aan goede shit heb weten te komen of nooit genoeg hebt genomen om te weten wat het echt met kan doen betekent niet dat de wilde verhalen niet kloppen..

Dus topic starter, in plaats van alles te geloven wat je hier leest kan je beter wat verder zoeken voor info, deze is best goed voor de beginner.. http://www.drugsforum.nl/viewtopic.php?f=5&t=9373
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 16:50:
Ik zou de effecten van 2c'tjes eerder visuals noemen dan hallucinaties, ik heb het eerder gezegd, ik twijfel nog steeds aan jou doseringen Jimz'.. Met LSD heb ik echt bizarre onverklaarbare shit meegemaakt, muziek die stopt op een feest en pas na een minuut en een soort "fastfoward" weer verder ging, onverklaarbare ruimtes, mensen dingen aan het doen die er echt niet waren, woorden uit de mond van iemand horen komen die eigenlijk gewoon mijn eigen gedachtes waren, mensen die ineens horens kregen en dat iedereens hoofd een hart werd. Wel allemaal na hoge doseringen en soms in combo met andere dingen. Dus laat de bedroevende kwaliteit van de meeste papertrips tegewoordig je niet misleiden, maar zulke shit zal je echt niet meemaken met een 2c-variant.


Waar zie je mij dan zeggen dat je dat soort dingen gaat meemaken met 2C'tjes:/?
ik heb het over hallucinatie's a la patroontjes, rare vormingen etc.
je maakt er een ander verhaal van..
veel mensen zijn het met mij eens dat je van 2c'tjes meer hallucinatie's krijgt (daar bedoel ik dus vervormingen en patroontjes etc. mee)
lsd gaat voor mij veel meer de filosofische kant op en 2c'tjes gewoon lekker oppervlakkig vage vormen/kleuren/patroontjes zien en spacen.
en wat de dosering betreft, je hoeft me niet te geloven hoor:/ ik had de ganesha's en die kwamen van een 100% betrouwbare bron.
btw, jij hebt het over doseringen van 500ug, dan vind ik het niet gek dat je dat soort dingen meemaakt, dat is een absurd hoge dosis en niet te vergelijken met wat menig iemand zal nemen voor een normale lsd trip
(ben zelf tot 400ug gekomen, maar niet in 1 x als startersdosis)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 17:27:
Dat jij nooit aan goede shit heb weten te komen of nooit genoeg hebt genomen om te weten wat het echt met kan doen betekent niet dat de wilde verhalen niet kloppen..


men gaat toch ook niet roepen dat je van water dood gaat? nee, omdat je niet dood gaat van normale dosissen water....

als je mn punt nu nog steeds neit snapt, laat dan maar hangen.
Waarschuw beheerder
haha bedankt allemaal ;) ik weet genoeg denk ik
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Jimz op donderdag 8 oktober 2009 om 17:48:
ik heb het over hallucinatie's a la patroontjes, rare vormingen etc.


Nee ik bedoel alleen dat ik patroontjes en dergelijk niet zo gauw hallucinaties zou noemen maar visuals(ja ik weet het, visuals zijn eigenlijk ook hallucinaties), de dingen dat ik beschrijf zou ik eerder hallucinaties noemen. Wat de ganeshas betreft hoor ik veel verschillende verhalen bijvoorbeeld:
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 17:19:
De ganesha's die verkocht worden als zijnde 140 mics zijn 68 mics.


ik bedoel het niet verkeerd, maar uit mijn persoonlijke ervaringen kan ik het gewoon niet voorstellen.
Uitspraak van Jimz op donderdag 8 oktober 2009 om 17:48:
btw, jij hebt het over doseringen van 500ug, dan vind ik het niet gek dat je dat soort dingen meemaakt,


kan ook met minder hoor, ik noemde 500ug gewoon als voorbeeld van een dosis waar gekke dingen bijna zeker gaan gebeuren;)

Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 17:56:
als je mn punt nu nog steeds neit snapt, laat dan maar hangen.


je had bij je eerste post niet bijgezet dat jij het over een "normale" of lichte dosis had, vandaar. Ik vind het beter om mensen te waarschuwen voor mogelijke situaties dan dat ik ze vertel dat het allemaal bullshit is.

Dus Jimz en Ravert, no hard feelings(f)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ok, knuffel terug!

je medemens waarschuwen kan idd geen kwaad, maar af en toe begint het op bangmakerij te lijken, en dat is nou ook weer niet nodig..

Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 18:39:
ik bedoel het niet verkeerd, maar uit mijn persoonlijke ervaringen kan ik het gewoon niet voorstellen.


Breng er maar eens eentje naar een inleverpunt. je zult versteld staan. Ik ben altijd op zoek naar nieuwe en betere, en dat is zo met alles dat ik zelf gebruik. Helaas kom ik te vaak crap tegen, of wel gewoon gemiddeld spul, maar altijd wordt topkwaliteit beloofd, en dat is het vaak gewoon niet. Als je niet zeker weet wat je hebt heb je eigenlijk ook weinig aan beschrijvingen van heftigheid bij een bepaalde dosis.

Wat ik het vervelendst vind, en daarbij zijn jouw waarschuwingen zeker terecht, is het volgende:

die ganeshas worden verkocht als 140, maar ze zijn 68. De helft dus.
Stel dat iemand normaliter tript op 3 a 4 zegels, dan zit hij/zij in de illusie dat hij/zij op zo'n 500mics tript, terwijl dat nog geen 280mics zijn.
Als hij/zij dan een hartje krijgt waar wel 500mics op zit denkt hij/zij dat makkelijk aan te kunnen, maar dan trip je hem opeens de pan uit!
Ik begrijp wel dat mensen hun waar niet laten testen, daar kunnen veel verschillende redenen voor zijn. Als je een bepaald type zegel voor het eerst probeert, probeer dan gewoon 1 en niet meer. Tenzij degene van wie je hem krijgt uitdrukkelijk zegt om een halve te nemen eerst kun je meestal gewoon 1 pakken, en van daaruit de volgende x bepalen wat jij een lekkere dosis vindt.
Waarschuw beheerder
nouja misschien begrijp je mij verkeerd, ik ga er namelijk wel knetterhard van, alleen ik vind de patroontjes etc. van de meeste 2c varianten gewoon een stuk intenser:P and that's it.. misschien neem ik wel een hogere dosering van 2c'tjes als jouw. het kan aan van alles liggen..
ik vind zelf lsd ook veel trippender als 2c'tjes. maar op een hele andere manier

Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 18:39:
ik bedoel het niet verkeerd, maar uit mijn persoonlijke ervaringen kan ik het gewoon niet voorstellen.


bron heeft ze wel laten testen en ben er vrijwel zeker van dat hij mij niet oplicht
+ heb ik samen getript met mensen die wel al veel meer ervaring hadden met lsd (verschillende zegels)
en de ganesha's waren volgens hun, zeer goed te doen.
ik heb zelfs een keer op het randje van te hard gaan gestaan door die zegels en dat is me nooit eerder overkomen.
ben behoorlijk wat gewend qua trippen dus dat zegt wel iets.
het waren echt goeie. 100%:P
uiteraard no hard feelings;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 19:03:
Breng er maar eens eentje naar een inleverpunt. je zult versteld staan. Ik ben altijd op zoek naar nieuwe en betere, en dat is zo met alles dat ik zelf gebruik. Helaas kom ik te vaak crap tegen, of wel gewoon gemiddeld spul, maar altijd wordt topkwaliteit beloofd


ik kan dat juist heel goed voorstellen, ik bedoelde dat ik zijn ervaringen op 400ug moeilijk kon voorstellen en gebruikte jou quote ter illustratie van de verschillende verhalen die ik over ganeshas heb gehoord(y)

Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 19:03:
Stel dat iemand normaliter tript op 3 a 4 zegels, dan zit hij/zij in de illusie dat hij/zij op zo'n 500mics tript, terwijl dat nog geen 280mics zijn.
Als hij/zij dan een hartje krijgt waar wel 500mics op zit denkt hij/zij dat makkelijk aan te kunnen, maar dan trip je hem opeens de pan uit!
Ik begrijp wel dat mensen hun waar niet laten testen, daar kunnen veel verschillende redenen voor zijn. Als je een bepaald type zegel voor het eerst probeert, probeer dan gewoon 1 en niet meer. Tenzij degene van wie je hem krijgt uitdrukkelijk zegt om een halve te nemen eerst kun je meestal gewoon 1 pakken, en van daaruit de volgende x bepalen wat jij een lekkere dosis vindt.


ja dit vind ik dus ook een probleem, het kan zo behoorlijk fout gaan ja.


Uitspraak van Jimz op donderdag 8 oktober 2009 om 19:05:
bron heeft ze wel laten testen en ben er vrijwel zeker van dat hij mij niet oplicht
+ heb ik samen getript met mensen die wel al veel meer ervaring hadden met lsd (verschillende zegels)
en de ganesha's waren volgens hun, zeer goed te doen.
ik heb zelfs een keer op het randje van te hard gaan gestaan door die zegels en dat is me nooit eerder overkomen.
ben behoorlijk wat gewend qua trippen dus dat zegt wel iets.
het waren echt goeie. 100%:P


als je bron goed te vertrouwen is zal het wel zo zijn:)
dan ben je wel een van de gelukkigen:D

Wat ook een verschil maakte is de kristallen die zijn gebruikt, de meeste zegels worden hier gelegd met de donkere kristallen, zegels zoals de Dalai Lahmas gelegd met witte kristallen vind ik een stuk intenser.
Waarschuw beheerder
nouja, dan zitten we in ieder geval allemaal toch op 1 lijn :)
anyways, als iemand ZEKER weet dat hij/zij zegels heeft van 100+ mics, dan wil ik graag een x prive een babbeltje met hem/haar maken ;)
Zoals ik al zei, elke goede belofte die ik heb laten testen valt lager uit. Het zou toch fijn zijn om een keer wèl the real deal in ontvangst te mogen nemen. Zolang ik de zegels van 100+ mics niet heb gevonden, blijf ik er naar op zoek, en zal ik ze altijd laten testen totdat ik een uitlsag te horen krijg van 100+. Dus, beste vrienden, als je er zo zeker van ben, het staat vrij om me uit te nodigen voor een babbeltje ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 21:06:
nyways, als iemand ZEKER weet dat hij/zij zegels heeft van 100+ mics,


hartjes, maya's waren zeker boven de 100
die ganesha's schat ik rond de 80 maar ik zal er eens een wegbrengen als ik zin heb
 
Waarschuw beheerder
Mensen, hoe vaak moet het nog gezegd worden?
LSD verschilt heel sterk per batch. De eerste batch Ganesha's waren enorm sterk.
Die zijn per batch erg afgezwakt. Het duurt zo'n 6-10 weken voordat je uitslag hebt van zegels, dus het loont ook niet om elke batch weg te brengen.
Zelfs in de LSD wereld is er crisis geweest, dus pleuren ze steeds minder op die zegels...

JA.. Dan kan het zijn dat de ene batch minder is dan de ander.
 
Waarschuw beheerder
Die maya's waren inderdaad ziekelijk sterk.
Hier kom je ook wel zegels tegen waar je met zn zessen van kunt trippen, je betaalt dan wel erg veel voor zo'n zegel. Het is gewoon moeilijk te vinden... Beter gewoon Acid nemen:P
Waarschuw beheerder
sinds kort weer voldoende zegels binnen, dus binnenkort maar weer es ff een buitentrip plannen met dit mooie nazomerweer :D
onder het motto: gauw nu het nog kan :P
Waarschuw beheerder
Ik ben al aardig op leeftijd, maar dit is toch wel een goedje wat ik al sinds de jaren 70 gebruik :D

wat een topspul :) heeft mij een heel andere kijk op het leven gegeven :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Adrie van Holstijn op dinsdag 13 oktober 2009 om 23:41:
Ik ben al aardig op leeftijd, maar dit is toch wel een goedje wat ik al sinds de jaren 70 gebruik :D

wat een topspul :) heeft mij een heel andere kijk op het leven gegeven :)


Heftig hoor (y) hoop dat ik op men ouwe ook nog zo af en toe een zegeltje kan nemen:P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van Adrie van Holstijn op dinsdag 13 oktober 2009 om 23:41:
Ik ben al aardig op leeftijd, maar dit is toch wel een goedje wat ik al sinds de jaren 70 gebruik :D

wat een topspul :) heeft mij een heel andere kijk op het leven gegeven :)


ouwe trippert
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Ravert op donderdag 8 oktober 2009 om 17:19:
De ganesha's die verkocht worden als zijnde 140 mics zijn 68 mics. heb er van verschillende bronnen gekocht,


Mij was 200 ug verteld. dacht eens heftig te gaan space, Zonde van m´n trip dag.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van henkiebreda op woensdag 14 oktober 2009 om 15:57:
Mij was XXX ug verteld.


Ook met lsd lullen die gasten maar wat om het te verkopen en er zijn ook verschillende batches, laat je zegels gewoon testen! Elke keer als ik bij die t-service kom hoor ik "ohhw lsd, dat zien we bijna nooit!"
Waarschuw beheerder
Gisteren toch maar 1tje weg gebracht. Die mevrouw zat net tegen een stagiare te vertellen dat lsd bijna nooit binnen komt. ik haal het stukje folie uit m'n zak. nou dan is dit je geluks dag :D
 
Artiest Electroflux
Waarschuw beheerder
Vanaaf ook maar ff een Ganesha wegbrengen hiero...
We zullen zien... Hoop dat het deze keer geen 6 weken duurt!
 
Waarschuw beheerder
Heb er bij de Jelli in Amsterdam eens 10 weken op moeten wachten:(
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 8 oktober 2009 om 17:02:
niet iedereen is het daar met je eens, ik zou niet veel hoger gaan persoonlijk..


nou boven de 400 a 500ug wordt je trip niet meer heftiger. Dat is de maximale dosis qua heftigheid (ligt een beetje aan je lichaamsgewicht), als je meer neemt duurt je trip alleen wat langer.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Fritz op donderdag 15 oktober 2009 om 15:49:
nou boven de 400 a 500ug wordt je trip niet meer heftiger. Dat is de maximale dosis qua heftigheid (ligt een beetje aan je lichaamsgewicht), als je meer neemt duurt je trip alleen wat langer.


Ik weet dat er vaak gezegd wordt dat het kritische dosis rond de 500ug ligt en dat meer alleen de tijdsduur zou verhogen, maar ik zou het uit eigen ervaring niet kunnen bevestigen. Maar ik ken ook mensen die zweren dat 1000ug hele andere dingen met je doet dan 500ug, sommige met jaren ervaring. Als ik rondkijk op internet zijn de verhalen ook wisselend en ik heb geen concrete bron kunnen vinden. Vandaar dat ik zeg dat niet iedereen het eens is met je. Heb je zelf ervaring mee of heb je het gewoon gegoogled?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 oktober 2009 om 17:59:
Heb je zelf ervaring mee of heb je het gewoon gegoogled?


en indien zelf ervaring... weet je dan zeker dat je 500+ mics hebt genomen? m.a.w. heb je je goed laten testen? of van een ander aangenomen dat het een bepaalde sterkte heeft?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 oktober 2009 om 09:55:
Vanaaf ook maar ff een Ganesha wegbrengen hiero...
We zullen zien... Hoop dat het deze keer geen 6 weken duurt!


ik zit ook nog te wachten op die uitslag van die dingen... nu 4 weken
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 15 oktober 2009 om 17:59:
k weet dat er vaak gezegd wordt dat het kritische dosis rond de 500ug ligt en dat meer alleen de tijdsduur zou verhogen, maar ik zou het uit eigen ervaring niet kunnen bevestigen. Maar ik ken ook mensen die zweren dat 1000ug hele andere dingen met je doet dan 500ug, sommige met jaren ervaring. Als ik rondkijk op internet zijn de verhalen ook wisselend en ik heb geen concrete bron kunnen vinden. Vandaar dat ik zeg dat niet iedereen het eens is met je. Heb je zelf ervaring mee of heb je het gewoon gegoogled?


Uitspraak van Ravert op donderdag 15 oktober 2009 om 18:06:
en indien zelf ervaring... weet je dan zeker dat je 500+ mics hebt genomen? m.a.w. heb je je goed laten testen? of van een ander aangenomen dat het een bepaalde sterkte heeft?


Eigen ervaring. Ik heb het op verschillende blotters geprobeerd, op een gegeven moment zit je gewoon aan de max van LSD-heftigheid.

Dat is ook vrij heftig en heb meerdere keren tijdens trips echt het idee gehad dat ik zat verstrengeld in 'the matrix'.

Onmogelijke dingen schijnen mogelijk te zijn...

Ook geen idee meer van realiteit en ik wist soms niet meer wat echt was en niet (wat tijdens paddo-trips bijvoorbeeld meestal toch wel duidelijk blijft).
(wel altijd het besef gehad dat het wel door de LSD moest komen, omdat ik wist dat ik het gehad had)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Altijd interessant om ervaringen van anderen te lezen:) Enig idee welke kristallen je hebt gehad? dat schijnt ook een verschil te maken in de ervaring van de kritische dosis..
Waarschuw beheerder
ik keek gisteren een docu over lsd, de uitvinder ervan had 5 mg naar binnen gewerkt, zijn verhaal is echt goed :P
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van festini1989 op vrijdag 16 oktober 2009 om 16:31:
ik keek gisteren een docu over lsd, de uitvinder ervan had 5 mg naar binnen gewerkt, zijn verhaal is echt goed :P


Albert Hoffman:) volgens mij was het trouwens iets van .25mg;)

Hier een verhaal van een vriend van mij die per ongeluk zwaar veel naar binnen had gewerkt:
SWIM did some laundry about a month ago to discover to his shock and dismay what he thought was a ruined 5x5 sheet of Rolling Stones LSD in a baggie in one of the pockets which fell out post wash cycle. these were laid at 160 mikes.

SWIM failed to note the number 3 penned in blue on each tab which indicated 2 additional drops of ~130 mike liquid had been applied to each said tab - in his dismay, he was looking at the printed side...

he did indeed note this, and the fact that infact there were two of the sheets stuck to each other front to back by a tad of condensation in the airtight plastic baggie, and that the LSD was very far from destroyed by the cold cycle...after dumping the contents of the baggie into his mouth and swallowing the first electric gulp as the 2 sheets came apart in the buccal cavity...math time.

50 x (160+130+130) = 21,000 mikes, give or take milligram for degradation, about ~20,000 mikes was ingested by the fated individual...

whether or not total saturation was achieved is debatable, although 5HT2A/C and primary DA receptors certainly felt, pardon the pun, fully occupied, and there was an A1 adrenergic load, and while there was no physiological symptomatology of worrysome note, the presence of the extreme load of LSD in the system was noted a week post ingestion. there was very little cognitive distortion despite prolonged wakefulness and extreme psychedelia lasting for 60+ and 30+ hours respectively...i highly suggest such mistakes never be attempted by any sane or half way rational human being, and SWIM remains highly thankful to the gurus who made the ultra clean acid, to DMT as his spiritual ally and his spiritual practices contributing to his ability to navigate extremely disorienting environments and to God for enabling him to live to tell this cautionary tale.


niet zo slim van hem, maar gelukkig goed afgelopen:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 16 oktober 2009 om 16:22:
Enig idee welke kristallen je hebt gehad


Ik heb een keer een flesje vloeibare gehad, met de echte lsd 25 zoals Albert Hofmann hem uit heeft gevonden, dat was echt hemelse shit :D

Die voelde echt über-zuiver en lekker. Alles was veel zachter dan met de andere lsd die ik heb gehad, alsof je op een dikke roze wolk zit :)

Hopelijk dat ik ooit nog een keer zo'n flesje in m'n bezit krijg :)
Waarschuw beheerder
kan er iemand zegels hebben kzoek dubbele hoffmans ofzo ?
 
Waarschuw beheerder
Ja de Hofmannetjes ken ik wel, whoehoe

Maar de vloeibare hoop ik zeker nog een keer tegen te komen...
Is er echt zo'n groot verschil tussen de blotter en een druppeltje?
Waarschuw beheerder
Nee het gaat erom welke LSD-verbinding je precies hebt.

Maar de vloeibare die ik had, was de lsd-25. Ik neem aan dat die ook weleens op blotters zit, maar dat heb ik zelf nog niet meegemaakt
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Fritz op dinsdag 10 november 2009 om 18:13:
welke LSD-verbinding je precies hebt.

Maar de vloeibare die ik had, was de lsd-25


Toch nog wel interessant dat dat verschilt...de LSD die nu in omloop is als "gewone LSD" en LSD-25..maar met wat ik elders las toen ik er op Googlede lijkt het inderdaad wel te kloppen dat dat nog verschilt :O
Interessant..weer wat geleerd ;)

Maar goed, verder is dit topic hardstikke dubbel en had de vraag prima in het andere gelijknamige LSD topic gekund..dus zal deze wel dicht gaan..
laatste aanpassing