Yo Tomba, heb vorig jaar in een opwelling ook een Wii gekocht (toen Mario Galaxy net uit was)... en ik moet je eerlijk zeggen, na Mario Galaxy, en 1 a 2 keer een verjaardagsfeestje met Wii Sports, heeft ie daarna ook niet meer aangestaan... Ik heb laatst serieus getwijfeld om hem überhaupt nog aan te sluiten, toen ie ivm de aanleg van ons nieuwe vloer even op de zolder stond.
zeker om te zien dat de PS3 nu al meer consoles heeft verkocht dan de 360
bron?
Best verkopende game verleden week op beide consoles was Collin McRee Dirt 2, met respectievelijk 1200 exemplaren voor de 360 en 1600 voor de PS3.
wii-prijsverlaging
Alleen in Amerika zijn er meer 360's verkocht dan PS3's, hoewel het verschil nog maar 4 miljoen exemplaren bedraagt, en er nu bijna dubbel zo veel PS3's verkocht worden als 360's. Ook in de VS is de verwachting dat het verschil na 'the Holiday season' nog maar een minimaal verschil is tussen 360's en PS3's.
maar 1200/1600 stuks, vind ik erg slecht trouwens
dat zijn geen aantallen waar je nou enthousiast van word
Haha dat verwachten ze al een hele tijd, feit is gewoon dat er nog een verschil is van 8 miljoen.
De beste verkochte console was de PS3 met 3000 stuks, tegenover de 360 elite met 503 (!) exemplaren.
Correctie, 4 miljoen. De price-cut van de PS3 Slim en het komende holiday season gaat daar verandering in brengen volgens analisten en extrapolatie cijfers.
de X360 is zelfs afgelopen jaar nog weer uitgelopen op de PS3.
Dat is de status van de Nederlandse markt, de recessie etc. Het gaat over één week hè..
Een toptitel als Soul Calibur Broken Destiny: nét aan 200 exemplaren.
Je moet de cijfers voor de DS of PSP is zien
Haha die hebben ze van Sony zelf, nu snap ik ook wel hoe je aan die 4 miljoen komt.
Haha die hebben ze van Sony zelf, nu snap ik ook wel hoe je aan die 4 miljoen komt.
PS3: 100.000
X360: 150.00
Hoe bereken jij verkopen van een specifieke game terug naar de verkopen van totale consoles? Leg mij die is even uit.
Zelfs VGChartz spreekt je daar in tegen, sinds de launch van de PS3 zijn er 25 mln. PS3's verkocht, tegenover 22 mln. 360's.
om het simpele feit dat de 360 te kraken is.
ps3 zal ook gekraakt worden zodra blu ray schijfjes/branders op een acceptabele prijs komen te liggen
want volgens mij werkt ps3 niet heel veel anders dan een psp icm met firmwares enzo
nou weet ik niet hoe actief 'de scene' is in het kraken van de ps3
maar ik denk dat prijs toch wel een grote rol speelt
En nu ga je natuurlijk weer zeuren over VGChartz, maar die zijn een stuk betrouwbaarder dan cijfertjes van Sony die elke mogelijkheid gebruiken om te liegen.
art style niet tof
graphics niet dik
animaties ronduit slecht
character design flut
wat 'n boutspel
ps3 zal ook gekraakt worden zodra blu ray schijfjes/branders op een acceptabele prijs komen te liggen
want volgens mij werkt ps3 niet heel veel anders dan een psp icm met firmwares enzo
Who cares hoeveel iets verkoopt of welke console beter is. Als je er zelf maar blij mee bent toch
zal me er zeker weten mee vermaken
Voor mensen die toch iets meer bezig zijn met de wereld om de games heen, zijn dit zeer zeker interessante cijfers.
Want? jij gaat ook een game releasen? Jij doet je volgende aankoop op basis van cijfers? Jij bent binnen je bedrijfstak afhankelijk van de verkoopcijfers van de PS3 t.o.v. de 360?