Partyflock
 
Forumonderwerp · 903020
6 volgers · 171394x bekeken
Waarschuw beheerder
+17-4
Er wordt van wiet en stuff vaak gezegd dat je er niet lichamelijk verslaafd aan kan raken en dat er eigenlijk geen ontwenningsverschijnselen zijn. Behalve als je zwaar gebruikt. En dat deed ik. Na meer dan 15 jaar dagelijks gebruik heb ik twee weken geleden besloten finaal te stoppen met blowen. Als je gaat zoeken op het internet wat die ontwenningsverschijnselen precies zijn krijg je het volgende lijstje :
- onrust/trillen
- zweten/hitteaanvallen
- verminderde eetlust

Als ik naar mezelf kijk valt me het volgende op :
- Onrust en trillende handen heb ik last van gehad. Hyperactiviteit ook. Maarja, dat kan ook aan de ADHD liggen die nu weer terugkomt. Al noemden ze het vroeger gewoon moeilijk opvoedbaar.
- verminderde eetlust heb ik al sinds 5 jaar. Mn minimale gewicht was 55 kilo / 1.80 m in die periode. Nu, na twee weken gestopt te zijn, is mn eetlust eindelijk weer terug.
- zweethanden en zweetvoeten heb ik wel last van gehad. Begint nu minder te worden. En hitteaanvallen niet, eerder koudeaanvallen. rillen in bed.
- Nachtmerries. Hevige nachtmerries. Ik kan me ook niet herinneren de afgelopen paar jaar uberhaupt gedroomd te hebben.
- Aambeien. Klinkt misschien raar; is het ook. Heb ik nog nooit gehad.

Verder valt me op dat ik weer helder uit mn ogen kijk. De ingevallen donkere ogen die je op de foto ziet hebben weer plaatsgemaakt voor een doortastende blik. Ik kan mn eigen telefoonnummer weer onthouden. Ik beleef emoties op een andere manier. Ik ben weer supersociaal; lul iedereen de oren van de kop af. Af en toe voel ik me of ik een gram speed heb gesnoven.

Al met al ben ik superblij eindelijk deze beslissing genomen te hebben. Had ik veel eerder moeten doen...

Maar goed, zijn er hier mensen die ook gestopt zijn met blowen en kennen ze bovenstaande verschijnselen?
 
Artiest Mono
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 10 augustus 2009 om 12:03:
Als ik tegenwoordig een joint rook krijg ik snel last van hartkloppingen en het lijkt alsof m'n adem weg stokt (niet altijd). Hebben meer mensen hier last van?


Yup. Nu niet meer trouwens :P

Uitspraak van langeheld op dinsdag 11 augustus 2009 om 14:03:
Volgens mij is het moeilijkst aan het stoppen dat je in 1 keer onder ogen ziet wat je allemaal hebt verzaakt tijdens het blowen (familie/vrienden/werk/school etc.)


Idd vrij confronterend. Maar ervaring leert dat het nooit te laat is om dingen recht te zetten.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cherrio op dinsdag 11 augustus 2009 om 13:46:
lusteloos (alles kan morgen ook gedaan worden).


Dat is de voornamelijkste reden waarom ik graag wil stoppen. Ik was vroeger altijd goed met school en werk, maar sinds de 5 jaar dat ik blow, laat ik alles links liggen. Ik ben er heel laks van geworden.

Ik ben ook vaak depressief en de 3 weken dat ik op vakantie was en daar niet blowde, voelde ik me meerdere malen beter. Toch kan ik er niet vanaf blijven, omdat wanneer je weer in je eigen omgeving bent, alles weer hetzelfde is.

Ik wil ondanks dat mijn vrienden nooit zullen stoppen met blowen, er toch vanzelf afkomen. Het lastigste wordt dat ik nu mijn tijd op een andere manier moet benuttigen, een andere hobbie zoeken dus en heel veel werken.

Heeft iemand nog andere tips? Ik zal er veel aan hebben.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Ik heb alle voordelen van het stoppen met blowen voor mezelf opgeschreven en alle nadelen van het blowen zelf. En toen besefte ik: Waarom pas stoppen op mijn verjaardag, ik kan ook gewoon vandaag stoppen. En dat is wat ik mezelf net heb voorgenomen dankzij al die berichten die ik vandaag hier heb gelezen!

Nu nog volhouden..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 12 augustus 2009 om 13:20:
Heeft iemand nog andere tips? Ik zal er veel aan hebben.


Als je van sporten houdt kun je gaan hardlopen, ben er zelf maanden geleden mee begonnen en het is echt fantastisch om te doen.Ervoor roken dat doe je niet, tijdens het lopen kun je niet roken en de eerste uren erna heb je ook geen zin om te roken.

Ik zeg er wel eerlijk bij dat ik na een paar uur alsnog een jointje opsteek maar ik ben ook nog niet gestopt, ben druk bezig met minderen (ik weet het minderen kan niet je moet helemaal stoppen maar dat durf ik nog niet aan.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 12 augustus 2009 om 13:42:
Ik heb alle voordelen van het stoppen met blowen voor mezelf opgeschreven en alle nadelen van het blowen zelf. En toen besefte ik: Waarom pas stoppen op mijn verjaardag, ik kan ook gewoon vandaag stoppen. En dat is wat ik mezelf net heb voorgenomen dankzij al die berichten die ik vandaag hier heb gelezen!

Nu nog volhouden..


Ik begrijp dat het heel moeilijk voor je is. Vooral omdat in je eigen omgeving ook veel geblowd wordt.

Mijn keuze was daarvoor nieuwe vrienden maken. Heel radicaal maar voor mij de beste optie.

Want die vrienden waar ik alleen mee blowde zijn geen vrienden. Misschien is het bij jou heel anders.

Erg goed van je om te stoppen. Wiet verdooft je geest te veel waardoor je na een bepaalde periode niet meer helder in het leven staat.

Hopelijk zullen je vrienden je ondersteunen en accepteren dat je over een tijd nooit meer een joint zult aanraken. Als dat het geval is dan zijn het echte vrienden die je keuzes accepteren.

Er werd al een voorbeeld genoemd om bijvoorbeeld te gaan hardlopen, dit is zeer ontspannend voor lichaam en geest. Uiteraard zijn er talloze andere voorbeelden om je gedachten af te laten leiden en zo niet terug te grijpen naar de wiet.

Denk eens goed na wat je wilt bereiken in het leven en ga daarmee verder. Denk na waar je echt je passie in kwijt kunt.

Nogmaals sterkte met stoppen en dat geldt ook voor alle anderen ^^

CHEERIO
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Cherrio op woensdag 12 augustus 2009 om 15:09:
en de eerste uren erna heb je ook geen zin om te roken.


Dit gaat voor mij al niet op helaas.
 
Waarschuw beheerder
Bedankt voor al jullie tips! Ik heb er zeker wat aan, dit wordt mijn echte eerste dag en voor mijn gevoel sta ik er sterk voor. Mjin vrienden kan ik helaas niet overhalen om mee te doen, maar ik doe het voor mezelf!
Ik zal nog zeker terug komen op het forum, om andere tips te lezen.
Waarschuw beheerder
hoi allemaal!
ben nu bijna 4 weken gestopt met blowen, na drie weken op vaakntie te zijn geweest! ik voel me er heerlijk bij, 6 jaar elke dag geblowt! mijn leven bestond uit blowen en de rest interesseerde me vrij weinig! het zit nog wel erg in mn koppie, blowen blowen , maar ik weet dat ik me zo rot zou voelen als ik weer een joint rook! gaan deze gedachten weg??
hoor het graag
groetjes ditje
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 13 augustus 2009 om 09:40:
Dit gaat voor mij al niet op helaas.


Dan nog een stukje langer lopen, in die tijd kun je dan niet roken.

Ik denk dat het er vooral omgaat dat je de tijd nuttig invuld nu je niet meer stoned bent en dat je energie ergens in kwijt kunt of dat nu sporten is of iets anders.

Uitspraak van ditje79 op donderdag 13 augustus 2009 om 21:37:
gaan deze gedachten weg??


die gedachten verdwijnen vanzelf na loop van tijd.

Dit is nu de geestelijke afhankelijkheid (of verslaving) wat men bedoeld. Probeer je gedachten te verzetten. Zoek iets om je vrijgekomen tijd te besteden. Succes
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ditje79 op donderdag 13 augustus 2009 om 21:37:
het zit nog wel erg in mn koppie, blowen blowen , maar ik weet dat ik me zo rot zou voelen als ik weer een joint rook! gaan deze gedachten weg??


Ja hoor. Op vakantie heb je veel afleiding/moet je omgaan met andere situaties waardoor het makkelijker gaat en je er minder bij stil staat. Nu je weer terug in je `gewone` leventje bent valt het je meer op. Moet je ff doorheen. Tis de gewoonte/het patroon die nu ff een andere invulling moet krijgen. Gewoon lekker doorgaan en als je aan je nieuwe ritme gewend bent gaan de gedachten vanzelf weg :)
 
Waarschuw beheerder
Ik merk na 2 dagen gestopt te zijn met blowen, dat ik 's ochtends vroeg beter uit m'n bed kom en ook gelijk klaar wakker ben. Ik kon eerst 's ochtends niet eten (omdat dat vaak 's avonds werd gedaan d.m.v. vreetkick) en nu heb ik honger als ik wakker word (en dat na 2 dagen)
In slaap komen gaat trouwens iets lastiger, en mijn dromen zijn heel heftig, soms tot nachtmerries aan.
Waarschuw beheerder
dank je! ik ben nu ook volop bezig met zoeken van afleiding!!!ik werk niet dus dat is wel moeilijker, maar ben nu bezig met vrijwilligerswerk, zo krijg ik ook het gevoel dat ik iets kan betekenen! had het net ff moeilijk, maar ipv terug te grijpen naar een joint ben ik naar het centrum gelopen en heb maar snoepjes gekocht hahaha
Ik mag van mezelf echt niet meer blowen, zie nu alleen maar voordelen van het stoppen!

Het slapen is herkenbaar, heb ook heftige dromen, maar ik neem die op de koop toe! dr zitten meer voordelen aan het niet blowen dan aan wel blowen, Succes Elise, hou het vol!!!!!

groetjes
 
Waarschuw beheerder
Ik dacht dat ik het vanmiddag heel lastig zou krijgen, omdat ik met een vriend door het dorp heen ging die de ene opsteekt na de ander. Maar tot mijn verbazing rookte ik een sigaretje en ging het me toch nog heel gemakkelijk af.


Uitspraak van ditje79 op vrijdag 14 augustus 2009 om 14:47:
Succes Elise, hou het vol!!!!!


Dank je wel! Jij ook heel veel succes, we gaan het met z'n 2e volhouden ;) en natuurlijk de rest!!
Waarschuw beheerder
zeker weten Elise!!! Gaat ons lukken
x
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 14 augustus 2009 om 13:06:
In slaap komen gaat trouwens iets lastiger, en mijn dromen zijn heel heftig, soms tot nachtmerries aan.


Inslapen gaat vaak alleen de eerste dagen ff lastig. Die vreemde dromen kunnen wat langer aanhouden, maar daar moet je je geen zorgen om maken. Je weet immers waardoor het komt hè ;)

Uitspraak van ditje79 op vrijdag 14 augustus 2009 om 14:47:
dank je! ik ben nu ook volop bezig met zoeken van afleiding!!!ik werk niet dus dat is wel moeilijker, maar ben nu bezig met vrijwilligerswerk, zo krijg ik ook het gevoel dat ik iets kan betekenen! had het net ff moeilijk, maar ipv terug te grijpen naar een joint ben ik naar het centrum gelopen en heb maar snoepjes gekocht hahaha
Ik mag van mezelf echt niet meer blowen, zie nu alleen maar voordelen van het stoppen!


Respect, kan me voorstellen dat het daardoor niet makkelijker wordt. Maar stoppen kan ook goed werken voor je eigenwaarde. Dus gewoon lekker volhouden zal je uiteindelijk meer voldoening geven en daarnaast flink geld schelen ;)

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 14 augustus 2009 om 18:52:
Ik dacht dat ik het vanmiddag heel lastig zou krijgen, omdat ik met een vriend door het dorp heen ging die de ene opsteekt na de ander. Maar tot mijn verbazing rookte ik een sigaretje en ging het me toch nog heel gemakkelijk af.


That's the spirit. Als je dat vol kan houden kom je er wel (Y)
Zolang je je beseft dat je het niet nodig hebt ben je al een heel eind!

Veel succes nog dames :flower:
 
Artiest SinSuline
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ditje79 op vrijdag 14 augustus 2009 om 19:32:
zeker weten Elise!!! Gaat ons lukken
x


hou t vast, het gaat je niet lukken.... t lukt je al... ;)


Uitspraak van actief op vrijdag 14 augustus 2009 om 19:55:
Die vreemde dromen kunnen wat langer aanhouden, maar daar moet je je geen zorgen om maken. Je weet immers waardoor het komt hè


na bijna een jaar gestopt te zijn kan ik je vertellen dat die dromen niet meer weggaan. its called dreaming. int begin is dat heftig en raar omdat je dat gewoonweg door het blowen niet gewend weer bent. Echter nemen de fysieke dingen bij het dromen (onrust, zweten etc) wel af na verloop van tijd, maar dromen blijf je hoor! (l)

voor alle mensen die nog altijd vragen om tips etc: steek je energie niet in het opsteken van een joint, maar in het even teruglezen op dit forum. tis een mooie met héél veel heel goeie tips, praktische voorbeelden en mensen die je voor gingen met de periode waar jij je nu in bevindt :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 14 augustus 2009 om 22:10:
na bijna een jaar gestopt te zijn kan ik je vertellen dat die dromen niet meer weggaan


ik ben nu 3enhalve maand gestopt, droom ook nog steeds best heftig (niet elke nacht, en niet angstig oid.) maar das juist goed!
Het is zeker wennen na 6 jaar remslaap te hebben overgeslagen, maar van dromen interpreteren leer je erg veel over jezelf :)
Waarschuw beheerder
goed voor mijn eigenwaarde!!!!
dat merk ik nu al, met blowen zit je in een negatieve spiraal en ben psychisch al beinvloedbaar! ik heb de JUISTE en WIJSTE beslissing van mijn leven genomen! ik zie nu weer een toekomst
thanks voor de steunende woorden van iedereen, doet me goed!! THANKS
groetjes
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ditje79 op zaterdag 15 augustus 2009 om 12:27:
dat merk ik nu al, met blowen zit je in een negatieve spiraal en ben psychisch al beinvloedbaar!


Dat had ik dus ook, ipv rust en vrede in me kop bracht het juist een depressief gevoel en een ernstig gebrek aan concentratie, dit maakte me snel prikkelbaar en opvliegerig.
Ben nu al een aantal maanden genokt en heb er absoluut geen behoefte meer aan, eigenlijk was dat al vanaf dag 1 zo.
Denk dat iedereen die echt wil stoppen op een punt terecht moet komen waarbij je de gewoonte dusdanig zat bent dat je er gewoon met gemak mee nokt.
Waarschuw beheerder
zo herkenbaar allemaal he.. en heb zolang mn kop in het zand gestoken!!!!!!!!!!!!!!!
Waarschuw beheerder
Denk dat iedereen die de gewoonte vol blijft houden zijn kop in het zand steekt en de gewoonte motiveerd met allemaal smoezen om lekker door te kunnen smoken, bijvoorbeeld : ik vind er rust in want ik ben zo druk, ik word er creatief van etc etc.
Allemaal een wasse neus natuurlijk en als dat al zo is al zo is dan is dat maar tijdelijk en als je er eenmaal aan vast zit sleurd te thc je steeds verder mee de put in.
Mensen zijn op de een of andere manier gewoon erg verslavings gevoelig, en de enige manier om daar mee om te gaan is door op 1 lijn met je eigen gedachte te komen.
Zolang we onzelf niet kennen en niet met onszelf om kunnen gaan, zullen we ook de wereld om ons heen niet kennen en er mee om kunnen gaan.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
zo mooie woorden en nog helemaal waar ook!!!
zocht ook altijd alles bij de ander, maar zo werkt dat niet! eerst naar jezelf kijken!!!
ik heb lang gezocht naar mezelf en wie ik ben etc en had die al gedeeltelijk gevonden, maar het blowen bleef en nu dat ik de stap heb gezet dat vaarwel te zeggen ben ik bij het eindpunt beland!!! sta nu in evenwicht met mezelf
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ditje79 op zaterdag 15 augustus 2009 om 13:29:
eerst naar jezelf kijken!!!


Uitspraak van eclipse-one op zaterdag 15 augustus 2009 om 13:23:
Mensen zijn op de een of andere manier gewoon erg verslavings gevoelig


niet alle mensen hoor... ;) de een wel, de ander niet. de een in een hoge mate, de ander in een lagere. afhankelijk van teveel factoren om op te nomen...:)

waar het naar mijn mening om gaat (dit was bij mij het geval, hoeft voor anderen niet te gelden) is teruggaan naar de kern. waarom begon je en wat kunnen redenen, factoren zijn geweest waardoor je verslaafd werd. waar liep je cvoor weg? waarom voelde je er goed bij het te gaan doen etc. als je bijv. erg depressief was voordat je uberhaupt begon mag je niet verwachten dat dit opeens weg is wanneer je weer stopt, kortom: pak je problemen bij de kern aan (en dat kan je enkel en alleen doen als je niet blowt/gebruikt maar scherp en nuchter bent) en bestrijd niet alleen de symptonen... pak zowel externe als interne factoren aan en kijk er kritisch naar. dit is niet alleen interessant omdat je dan enkel meer over jezelf leert (wat altijd goed is) maar ook omdat je dan tot praktischere/concretere acties kan komen die het volhouden makkelijker maken.

Uitspraak van ditje79 op zaterdag 15 augustus 2009 om 13:29:
sta nu in evenwicht met mezelf


Top! dat is de instelling, maar waak ook voor het volgende: het enthousiasme wat je nu hebt zal niet zo blijven en het niet blowen wordt een nieuw nulpunt waar je naar verloop van tijd je enthousisme weer uit andere dingen moet zien te halen. Want ook als je niet blowt kom je problemen tegen waar je mee om moet gaan, het is niet alleen maar rozengeur en mooie manenschijn... ;) Dit gebeurt vaak zo na een halfjaar (een omslagpunt waarna veel mensen helaas weer beginnen). wees dus realistisch tegenover jezelf...:)

wederom succes allemaal! :)
Waarschuw beheerder
Ik heb al zoveel therapieen gehad en heb daar heel veel zicht op!!! dus komt goed...
 
Waarschuw beheerder
verder gaan met zwaare shag :smoke: :lol:
Waarschuw beheerder
thanks voor de tip
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ditje79 op zaterdag 15 augustus 2009 om 16:43:
Ik heb al zoveel therapieen gehad en heb daar heel veel zicht op!!! dus komt goed...


haha, dan hou ik bij deze meteen op met therapeutje spelen... ;) neem de kennis mee die je van alle schwanzen geleerd hebt... ;)
Waarschuw beheerder
Sinds vandaag ook maar definitief gestopt na 5 jaar elke dag blowen, vind het nu weleens tijd worden, ben benieuwd wat voor bijwerkingen ik hiervan ga krijgen. Iedereen die van plan is te gaan stoppen veel succes (Y).
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :bounce: Teun :bounce: op zondag 16 augustus 2009 om 14:52:
Sinds vandaag ook maar definitief gestopt na 5 jaar elke dag blowen


Teun veel succes en volhouden he...het is echt de moeite waard!!!
groetjes
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 augustus 2009 om 17:37:
haha, dan hou ik bij deze meteen op met therapeutje spelen... neem de kennis mee die je van alle schwanzen geleerd hebt...


hahaha die kennis zit in mn koppie!!! heel t weekend feestjes gehad etc
zouden moeilijke momenten kunnen zijn, totaal geen moeite mee gehad!!!! yeah
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 15 augustus 2009 om 16:11:
niet alle mensen hoor... de een wel, de ander niet. de een in een hoge mate, de ander in een lagere. afhankelijk van teveel factoren om op te nomen...


Verslavingen zijn natuurlijk ook in verschillende vormen te verdelen he, lichamelijke en geestelijke.
Denk dat het lichamelijk verslaafd kunnen raken toch wel voor de meeste mensen geld, neem bijvoorbeeld morfine en daaraan gerelateerde zaken.
Geestelijke verslaving is idd niet iedereen vatbaar voor, al zijn het er wel veel denk ik, verslavingen zijn er ook in taloze vormen toch.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van eclipse-one op zondag 16 augustus 2009 om 19:28:
Verslavingen zijn natuurlijk ook in verschillende vormen te verdelen he, lichamelijke en geestelijke.
Denk dat het lichamelijk verslaafd kunnen raken toch wel voor de meeste mensen geld, neem bijvoorbeeld morfine en daaraan gerelateerde zaken.
Geestelijke verslaving is idd niet iedereen vatbaar voor, al zijn het er wel veel denk ik, verslavingen zijn er ook in taloze vormen toch.


scherp, absoluut waar. toch, als je je psyche ziet als ook een chemisch proces, is er geen verschil tussen de twee. maar das een andere discussie, je hebt gelijk ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ditje79 op zondag 16 augustus 2009 om 18:55:
Teun veel succes en volhouden he...het is echt de moeite waard!!!


THNX (Y), heb er tot nu toe eigenlijk weinig last van alleen in slaap komen was gisteravond wel een drama zeg :lol:.
Waarschuw beheerder
Onlangs afgestudeerd, blow nu 10 jaar waarvan 7 a 8 jaar elke dag. Ik heb eerdere stoppogingen ondernomen, maar met de insteek "ik moet stoppen met blowen." Nu zeg ik "ik blow niet meer." Het is een keuze, en hoewel het pas dag 2 is heb ik er totaal geen moeite mee. Slagen of falen staat of valt met het echt willen.
Waarschuw beheerder
heel veel succes allemaal met het "niet meer"blowen!!! blijf doorgaan
ben morgen 4 weken clean, yeahhhhhhhhhhh
groetjes
Waarschuw beheerder
Heb er ook al regelmatig aan zitten denken,
Waarom toch constant dat stikie roken ???

Ik wens alle stoppers hier, Veel suc6 (Y)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van The Usual Suspect op maandag 17 augustus 2009 om 18:54:
Slagen of falen staat of valt met het echt willen.


je bent goed bezig, dag 2 of niet. je blowed niet meer. toch zeg ik: slagen staat of valt met het continueren van het niet willen... :) believe me, je gaat nog een hooop situaties meemaken... :) just be strong (Y)

Uitspraak van TonyMF AKA Manke Nelis op maandag 17 augustus 2009 om 19:25:
Waarom toch constant dat stikie roken ???


ja waarom??
 
Waarschuw beheerder
Dit is mijn 6e dag, heb vlagen van moeite. Tegenover mijn 'blowvrienden' wil ik mezelf bewijzen, en daar zal ik dus geen joint aanraken. Maar ik ga weer met oude vriendinnen om die in het weekend graag een jointje lusten, dan heb ik eerder de neiging om een hijs te nemen. Gelukkig weet ik dat ik dat niet moet doen, ik vind 6 dagen lang zat om er mee door te gaan ;)

Succes mensen!! (y)
Waarschuw beheerder
Ik ben nu sinds 7 augustus gestopt met blowen!
Ik zag t als mn verjaardagscadeau, nou ik kan je vertellen, het beste cadeau wat ik mezelf ooit heb gegeven!!
Tis echt heerlijk om weer eens (na 10 jaar) echt nuchter te zijn.

Het valt me nu pas op, hoeveel mn vrienden blowen en hoe het je dagelijks leven beïnvloed. Heel de dag op de bank PS3 spelen en 6 joints naar binnen. Daardoor sowieso geen zin om te koken dus dan maar weer een pizza of shoarma en jezelf maar afvragen waarom je je zo kut voelt!

Tis echt goed om te lezen dat er veel meer mensen zijn zoals ik die eindelijk de knoop hebben doorgehakt, ben echt BLIJ :)

Slapen gaat veel beter, eindelijk weer wat eetlust, gedachten komen langzaam weer op een rijtje en bovenal viert het optimisme weer hoogtij!!

Heb er zin an!!!
Ik hoop dat er mensen zijn die wat aan mijn positieve verhaal hebben!

Suc6 ermee en STOP ERMEE!!! Je leven wordt er een stuk aangenamer van
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 18 augustus 2009 om 10:22:
Gelukkig weet ik dat ik dat niet moet doen, ik vind 6 dagen lang zat om er mee door te gaan


hopelijk weten ook je ''oude'' vrienden dat. misschien ist beter ook die situatie gewoon maar even uit de weg te gaan of...??

Uitspraak van ChefKok Kokkie op dinsdag 18 augustus 2009 om 11:15:
Ik hoop dat er mensen zijn die wat aan mijn positieve verhaal hebben!


van positivisme is nooit iemand slechter geworden...althans, in deze context...(Y) topverhaal :D
Waarschuw beheerder
Nog een zeer groot voordeel van het niet meer blowen, je houdt veel geld over!!!!!
heerlijk gewoon.....
groetjes
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 18 augustus 2009 om 10:22:
Dit is mijn 6e dag, heb vlagen van moeite. Tegenover mijn 'blowvrienden' wil ik mezelf bewijzen, en daar zal ik dus geen joint aanraken. Maar ik ga weer met oude vriendinnen om die in het weekend graag een jointje lusten, dan heb ik eerder de neiging om een hijs te nemen.


Ik zit precies met hetzelfde, vrienden zijn nu op vakantie en andere maten die ik nu om mij heen heb blowen niet dus dan is het best makkelijk vol te houden, vanavond komen ze terug maar zal zeker vol blijven houden. Succes ermee.
 
Waarschuw beheerder
"Oprecht en bewust"

Ik kwam je tegen. Ooit was jij de liefde van mijn leven. Ik zag je daar weer zitten. Daar waar ik ook ooit dagelijks zat te pitten. Jij leefde nog steeds in die droom. Maar ik wilde je niet eens meer kennen, omdat ik me voor je schroom. Hoe goed het voelde om door te rijden. Hoe goed het voelde om niet meer te hoeven lijden. Tijden veranderen, maar mensen blijven het zelfde. Ik wilde je niet veranderen, het is alleen dat je mij tergde. Half werk is als een abrupt afgebroken vakantie, omdat ik opeens naar huis moest zonder conclusie. Zonder voldaan gevoel. Ik verwachtte rust te vinden, ik verwachtte klaar te zijn met al die idote zinnen. Maar jij kon mij niet loslaten, niet vrij laten, wou een gezin beginnen. Maar ik had al gekozen. Ik kon niet meer terug en wilde jou niet langer meer liefkozen. Na de zoveelste telleurstelling, de zoveelste passage, voelde ik me een eenling, was het geduld op en ik haatte je. Ik wist dat ons verhaal nog lang niet uitgeschreven was, maar heb er toch een punt achter gezet en ben weglopen uit de klas. Mijn huis verlaten, mijn dromen achter mij gelaten en jou alleen met hen achtergelaten. Als ik echt vrienden had willen zijn dan zaten we nu samen aan de wijn. Maar ik voelde me gewoon beter zonder jou, voelde me goed om niet meer te doen wat jij wou. Ik koos mijn eigen weg en deed niet meer wat jij zegt. Ik had er geen zin meer in en ging opzoek naar een nieuwe vriendin. Uiteindelijk vond ik die ook, niet waar ik het verwachtte, maar wel zonder een gordijn van groene rook. Ze was precies wat ik wou. Het overviel me eigenlijk een beetje, maar dankzij haar was ik eindelijk weer mezelf trouw. Deed ik wat ik echt wou en bovendien was ik eindelijk verlost van jou. Stapte uit de visieuze circel voor de dood mij kwam halen met haar sikkel. Het leven na die dood was groots. Achter de rookwolken doemde een nieuw paradijs dat mij nieuw leven gaf en mij koning maakte van een nieuw paleis. Ik woonde toen onder topsporters, ik huiste toen bij levensverkorters en was gewend aan vastgeroeste landrotters. Mensen die niets deden, mensen die het niets kon schelen, mensen zoals jij, die zich liepen te vervelen. Ik koos, stapte uit de boot en vond bij haar mijn troost. Zij gaf me reden, zij gaf me geluk, zij zag mijn verdriet en maakte mijn oude leventje helemaal stuk. Iets waar ik haar dankbaar voor was, want als zij er niet was dan zat ik nu nog steeds achter het glas. Ik deed het allemaal zelf, maar in het leven heb ik af en toe een beetje hulp nodig van iemand die mij begrijpt, naar ik noemde: mijn wederhelft. Na jaren van ongeluk, telleurstelling en een eenzame barkruk liep ik toen opeens met opgeheven hoofd weg en voelde me goed, omdat ik eindelijk eens deed wat ik al jaren tegen mezelf zeg: "Stoppen met die drugs en zorgen dat je bij iemand bent die echt van je houdt. Oprecht en bewust."
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 18 augustus 2009 om 10:22:
Dit is mijn 6e dag, heb vlagen van moeite. Tegenover mijn 'blowvrienden' wil ik mezelf bewijzen, en daar zal ik dus geen joint aanraken. Maar ik ga weer met oude vriendinnen om die in het weekend graag een jointje lusten, dan heb ik eerder de neiging om een hijs te nemen. Gelukkig weet ik dat ik dat niet moet doen, ik vind 6 dagen lang zat om er mee door te gaan ;)


Als je 2-3 weken gestopt bent kan je er best prima van af blijven, ik ben nu ongeveer 2 maanden "gestopt".
Rook af en toe na een feestje een klein beetje van een joint, maar ik vind dat ik dat wel mag, zolang het maar op zaterdag blijft.
Succes :p
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ditje79 op dinsdag 18 augustus 2009 om 19:29:
Nog een zeer groot voordeel van het niet meer blowen, je houdt veel geld over!!!!!


mja, ik rookte voor 400 eu per maand tot ik stopte, dus ik dacht YEA nu hou ik veel geld over.

niet dus, geen idee waar het aan opgaat, maar ik hou nog steeds niks over, snap er geen kut van :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van NovaStyle op woensdag 19 augustus 2009 om 21:10:
niet dus, geen idee waar het aan opgaat, maar ik hou nog steeds niks over, snap er geen kut van :/


Is ook zo, heb juist minder geld over dan voorheen :roflol:
Waarschuw beheerder
dan doe je iets niet goed.....
ik zie mn rekening alleen maar groeien hahahaha
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van NovaStyle op woensdag 19 augustus 2009 om 21:10:
mja, ik rookte voor 400 eu per maand tot ik stopte, dus ik dacht YEA nu hou ik veel geld over.

niet dus, geen idee waar het aan opgaat, maar ik hou nog steeds niks over, snap er geen kut van


:lol: ik ben een maandje of 6 gestopt nu en herken je probleem, denk dat het komt omdat je veel actiever en socialer bent en niet meer dagelijks apatisch op de bank hangt...en tja, leuke dingen doen kost nou eenmaal geld :9
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Thomderanged op woensdag 19 augustus 2009 om 21:15:
Is ook zo, heb juist minder geld over dan voorheen


das een goed teken, een sociaal ''netwerk'' onderhouden is vaak ook niet gratis ;)