Uitspraak van verwijderd op vrijdag 10 juli 2009 om 16:25:
ken me ook nog een mysteryland herinneren op bussloo 
Volgens mij was dat 2000 want 2001 was in biddinghuizen.
Maar weet nog wat wij toen de optie hadden of 1,5 in de regen in de rij wachten tot je een bus in kon na afloop of ongeveer 1,5 terug lopen naar Apeldoorn. Wij kozen dus de laatste optie, heb me prima vermaakt tijdens het lopen hoewel sommige het niet echt bij konden houden
![[img width=15 height=15]http://home.planet.nl/~tol00141/pics/icons/huh.gif[/img]](http://home.planet.nl/~tol00141/pics/icons/huh.gif)
en zo hard liepen we niet
En dat je dan in Apeldoorn in loopt en vraagt aan mensen die daar wonen en de hond uit lieten wat de kortste weg naar het station was. En dat ze je dan f*king helemaal de verkeerde kant opsturen waardoor je nog is +/- 20 minuten moest omlopen. Maar heb er wel gruwelijke mooie herinneringen aan.
Maar iig beter dat het droog is gebleven op Dance Valley dit keer.