Partyflock
 
Forumonderwerp · 728931
45 volgers · 1026181x bekeken
 
Artiest V-licious
Waarschuw beheerder
+8
Ik ben wel eens benieuwd hoe bij jullie de heilige DJ Equipment staat gepositioneerd. Dus toon hier een foto van je equipment.

Ik zal maar aftrappen:

2x Reloop RP 4000 M3Ds
1x Reloop Effex.2 Mixer

Verder mooi meubeltje gemaakt voor het hele spul.
In de toekomst komt er nog een proffesionele eindversterker bij.
laatste aanpassing door een beheerder
Waarschuw beheerder
OKeej thx
en wat betreft de draaitafel merk je veel verschil tussen de rp-4000 en de rp-6000 (of OEM -draaitafel van een ander merk)??
btw heb ik zelf wel eens met 2 rp-4000 gedraaid en ik vond ze voor het mixwerk wel snel genoeg...dus merk je dit ook omdat de akiyama /rp-6000 sneller als deze zijn???
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van TheAC op maandag 22 juni 2009 om 15:16:
merk je veel verschil tussen de rp-4000 en de rp-6000


haha ja dit is echt appels met peren vergelijken. De RP-6000 is technisch gezien de beste draaitafel van dit moment, de torque en het corrigeergedrag zijn zelfs beter dan technics! Doe jezelf een plezier en laat die RP4000 dus alsjeblieft links liggen ;)

**edit** ik heb zelf ook een variant van de RP-4000 (de SynQ variant) en ik wil nooit meer anders. Heb je echter moeite met de overstap naar SL's op locatie (ik zelf heb er totaal geen last van) dan kan je misschien beter voor andere draaitafels gaan, want technics corrigeren nou eenmaal een stuk minder nauwkeurig dan de super OEM's ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op maandag 22 juni 2009 om 15:12:
Dit is op locatie gewoon hardstikke klote als je met meerdere artiesten werkt die em allemaal steeds harder zetten (wat altijd gebeurt)


met een beetje geluk staat het volume-potmetertje achterop niet op <max.> ;p
Waarschuw beheerder
donateur
op ons feest afgelopen zaterdag stond ook een 600. Heb meerdere keren met de PA-man backstage moeten gaan om de zaak weer goed af te stellen :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op maandag 22 juni 2009 om 15:22:
Heb meerdere keren met de PA-man backstage moeten gaan


had m dat alleen laten doen...ondertussen had jij mooi dat potmetertje omhoog kunnen draaien ;-)
Als er een geluidsman bij was is dat trouwens alleen maar goed...die hebben over t algemeen een hekel aan in het rood-pompende dj's.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
dan neem ik de Acura :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 15:28:
had m dat alleen laten doen...ondertussen had jij mooi dat potmetertje omhoog kunnen draaien ;-)


die stond echt wel omhoog hoor denk ik :lol: heb t niet eens gechekt, deze 600 was van de locatie, en die zijn heir nogal wat gewend qua barbaren weet ik:lol:
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 15:28:
die hebben over t algemeen een hekel aan in het rood-pompende dj's.


ja inderdaad, en maker er vaak een sport van om op partyflock bij elke foto waar iemand in t rood zit, opmerkingen bij te plaatsen :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TheAC op maandag 22 juni 2009 om 15:29:
dan neem ik de Acura


geen verkeerde keus imo :lol:
Waarschuw beheerder
donateur
zeker niet nee(Y)
Betere keus dan mijn synQ's zelfs in verband met de gladde verflaag op de Acura en niet die poedercoat laag die ik heb waardoor stof verwijderen een regelrechte ramp is. Daarnaast vind ik de kleur een stuk mooier van de acura's (L)

**edit** qua design vind ik technics wel veruit het mooiste, maar goed dat is een bijzaak. Draaiplezier gaat voor :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Tis dat m'n mixer onder de faceplate een beetje die kleur heeft anders hadden ze helemaal niet gepast qua kleur dan :D Tis dat dat randje van 5mm me red (L)


Jammer genoeg is het niet zo makkelijk ze te spuiten volgens mij, technics kun je makkelijker uit elkaar halen. Anders had ik ze toch mooi de kleur van m'n mixertje gegeven b)
Werkzaam bij Music in Mind
Artiest Jack 2 Jack
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TheAC op maandag 22 juni 2009 om 15:10:
Ik kan een DJM- 600 van iemand kopen voor 400 euro? doen of niet?


Als ie in goede staat is is dat een mooie prijs!
Artiest {SHOWLIST artist 60688, 49131}
Waarschuw beheerder
Beste menschen,

vraagje: heeft het zin om in een willekeurige auto actieve speakers te monteren:D

Een maatje van me zit allemaal te kutten met geluid voor in zn wagen, versterkers, woofers, tweeters je kent het wel. Maar zou er theoretisch gezien een leuk geluidje kunnen ontstaan als je ergens 2 actieve jongens weet te monteren (En ik snap dat het geluid afhankelijk is van welke speaker je kiest etc). Of geeft dat rare effecten door de ongelijke ruimte oid?

bvd(F)
Waarschuw beheerder
donateur
wellicht is het gekut met losse tweeters en woofers, maar het is ook gekut om een aparte stroomvoorziening voor elke bak te regelen. Gekut met converters e.d. Dus zou wel even afwegen of je het al dat gedoe waard vindt :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op maandag 22 juni 2009 om 16:40:
Gekut met converters e.d. Dus zou wel even afwegen of je het al dat gedoe waard vindt


indd, daar zat ik meteen al aan te denken. Maja of je nu stroom moet hangen aan een dikke versterker(s) of aan twee bakken....als het theoretisch zou kunnen, lijkt t me wel kicke!
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het eerlijk gezegd nogal een stom plan :)
In een auto wordt alles al vervormd zoals je zelf al zegt. Dit al helemaal in verband met allerlei loszittende onderdelen in bijvoorbeeld de deuren (daar is het het ergst).
Je kent het wel toch, van die oude modellen opel kadet met van die manse pikkies erin bij t stoplicht met keiharde muziek, waar t dan van buiten net klinkt of de complete auto uit elkaar trilt.. En zodra je begint te rijden is het nog erger..
Ik bedoel te zeggen dat het voordeel van actieve speakers compleet in het niet valt in een auto. Het enige wat je er misschien aan hebt is dat je tegen mensen kunt zeggen dat je 1 van de weinigen bent met een actief systeem in je bak :P
Daarnaast, waar ga je die bakken laten? Losse woofers en tweeters bouw je in (deur/hoedenplank/achterin) . Maar hoe ga je dat met actieve kasten doen? :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Het idee kwam er meer doordat ik in weinig auto's een MOOI geluid hoor. Het kan vaak allemaal wel hard, maar het geluid is vaak zo ruk. Alleen maar bass, schel hoog en wat laffe midden tonen. Precies het prototype wat je hier boven beschrijft:) En omdat je dat gezeik blijft houden van de isolatie, ookal kun je dat wel redelijk binnen de perken houden, dacht ik als je 2 actieve jongens achterin monteert, waar normaal de hoofdsteunen van de achterbank zitten oid, heb je dat gezeik met isolatie ook minder. En ik bedacht daarbij dat een redelijk goed geluid in je wagen hangen d.m.v. passieve shit, je meer geld kwijt bent dan 2 redelijke actieve jongens (Yahmaha's HS80M ofzo bijv.).
Waarschuw beheerder
donateur
ik snap wat je bedoelt, en ik vind het op zich leuk bedacht maar het lijkt mij dat je kans van slagen 10 % is :no:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op maandag 22 juni 2009 om 17:12:
ik snap wat je bedoelt, maar het lijkt mij dat je kans van slagen 10 % is


hehe oke.

Mocht ik ooit een VW Transporter oid als partybus kopen, dan gaat daar zeker actieve shit in:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Timmie_Z op maandag 22 juni 2009 om 16:32:
Beste menschen, vraagje: heeft het zin om in een willekeurige auto actieve speakers te monteren Een maatje van me zit allemaal te kutten met geluid voor in zn wagen, versterkers, woofers, tweeters je kent het wel. Maar zou er theoretisch gezien een leuk geluidje kunnen ontstaan als je ergens 2 actieve jongens weet te monteren (En ik snap dat het geluid afhankelijk is van welke speaker je kiest etc). Of geeft dat rare effecten door de ongelijke ruimte oid?


Dat laatste zeker ja. Maar daarom is een auto zoieso geen optimale ruimte voor een geluidsinstallatie :)

Actieve jongens? Daar zitten ook gewoon versterkers in. Tenzij je van plan bent ze in hun geheel in je auto te gaan lijmen bouwen (wat er niet uit ziet) moet je de speakers en versterkers wegwerken. De behuizing van een speaker ook nog grote invloed op hoe het klinkt dus componenten inbouwen is zoieso niet ideaal.

Je moet het zelf weten maar de geluidsset in je auto verbouwen schiet zoieso niet op. Heel lastig om dat goed te krijgen en gegarandeerd een hoop geld kwijt.

Uitspraak van Timmie_Z op maandag 22 juni 2009 om 17:16:
Mocht ik ooit een VW Transporter oid als partybus kopen, dan gaat daar zeker actieve shit in


Als het een volkswagen wordt kun je beter de Dynaudio soundsystem optie nemen :p
Qua prijs schijnt die optie nog goed betaalbaar door de massaoplages waarin ze geproduceerd worden. Denk niet dat het op een andere manier beter kan klinken in de auto ieg :)

Het ziet er trouwens ook nog eens gelikt uit:

[img width=640 height=480]http://image.caraudiomag.com/f/9758953/caep_0606_01_z+2006_volkswagen_passat+dynaudio_system.jpg[/img]

[img width=599 height=401]http://gallery.carreview.com/data/car/570/medium/vw_touareg2_56.JPG[/img]

[img width=400 height=404]http://www.hifi.nl/gfx/dynaudio_passat_31104_400_3.jpg[/img]

[img width=1024 height=768]http://lh3.ggpht.com/sportline155/SGvq6Cp_AiI/AAAAAAAAATg/F4Ib-T5sEp0/Start%20002.jpg[/img]
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
dat is wel geill :kwijl: maarree,volgens mij kan je voor die meerprijs een aardig tweedehands hatchbackje aanschaffen of niet :lol:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
ziet er ook niet uit zo'n VW :x

zal wel lekker klinken b)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DJ Brunoxide op maandag 22 juni 2009 om 17:40:
maarree,volgens mij kan je voor die meerprijs een aardig tweedehands hatchbackje aanschaffen of niet


€1400,- Kun je het zelf niet beter voor doen ieg.

Wanneer we de nieuwe Passat samen met de Dynaudio topluidspreker Gamma Evidence Master fotograferen, dringt eigenlijk pas echt goed door hoe bijzonder de samenwerking tussen die merken is. Dynaudio is een soort Ferrari van de audiowereld, met ambachtelijk gemaakte producten die zelfs de meest verwende audiofielen vol in het hart raken.
Volkswagen – de naam zegt het al – mikt met verreweg de meeste modellen op een groot publiek.



Beide partijen hebben daarom het nodige van elkaar moeten ‘slikken’. VW heeft de specialisten uit het Deense Skanderborg meer vrijheid moeten geven dan ze doorgaans zouden doen bij een toeleverancier. En Dynaudio heeft zeer scherp moeten calculeren om een beschaafde meerprijs voor het systeem mogelijk te maken. Dynaudio topman Wilfried Ehrenholz vertrouwde ons toe dat iets dergelijks in een huiskamersysteem vele duizenden euro’s zou moeten kosten. Waar het (bovenop het bestaande infotainmentsysteem) in de Passat ruim 1.400 euro extra kost.


http://www.hifi.nl/allesover.php?id=1768

With its 10 Dynaudio loudspeakers and advanced digital, powerful amplifier technology, the Passat's sound system was internationally acclaimed as one of the best available sound systems on the market. As a result of this success it was also the beginning of a long-term collaboration between Volkswagen and Dynaudio.


http://www.dynaudio.com/eng/auto/vw.php


Klinkt niet verkeerd als je 't mij vraagt :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Tot hoeverre wil je dat soort berichten geloven vraag ik me af :)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 17:41:
ziet er ook niet uit zo'n VW


Uitspraak van Timmie_Z op maandag 22 juni 2009 om 16:32:
Maar zou er theoretisch gezien een leuk geluidje kunnen ontstaan als je ergens 2 actieve jongens weet te monteren


Dat ziet er lekker uit ;)

Dan moet je ws ook nog eens minimaal BM6a's gaan monteren voor vergelijkbaar geluid 8)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MAW op maandag 22 juni 2009 om 18:27:
Dat ziet er lekker uit


:) VW sowieso niet mijn merk, sommige dingen van de VW Groep daarentegen :kwijl:

Maar die houtlook :rot: te lelijk vind ik dat soort dingen 8)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 18:27:
Tot hoeverre wil je dat soort berichten geloven vraag ik me af


Welk gedeelte heb je moeite mee dan?

Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 18:36:
Maar die houtlook


houtlook hou ik ook niet van nee. Maar dat zal ongetwijfeld ook optioneel zijn.
Speakers zijn ieg wel mooi weggewerkt:

[img width=400 height=404 cacheid=000206990004ba1820bdcc1c1a02855118]http://www.hifi.nl/gfx/dynaudio_passat_31104_400_3.jpg[/img]

Zit nog aardig wat ingebouwd als je het vergelijkt met de deur van een Tiguan (passat kan ik ff niet vinden)
[img width=750 height=469 cacheid=0002069a0004ba1968d5113a1a02855118]http://image.trucktrend.com/f/11105130/163_0810_27z+2009_Volkswagen_Tiguan+interior_front_door_panel.jpg[/img]
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MAW op maandag 22 juni 2009 om 18:37:
Welk gedeelte heb je moeite mee dan


vind het wel grappig dat je normaal DUIZENDEN euros kwijt bent maar ze het wel voor 1400 euro in een VW proppen, zetten hun mensen dan zo af of ben ik gek 8)
Waarschuw beheerder
TECH SPECS

Power 600w

Drive units 2 x 28mm tweeters/front, 2 x 52mm midrange/front, 2 x 20cm bass/front, 2 x 20mm tweeters/rear, 2 x 16.5cm bass/rear


http://whathifi.com/News/JUST-TESTED-Dynaudios-in-car-audio-system-for-the-VW-Passat-CC-GT/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MAW op maandag 22 juni 2009 om 18:37:
Maar dat zal ongetwijfeld ook optioneel zijn.


zeker wel, m'n vader heeft ook 1 keer houtlook gehad maar daar is ie gelukkig na 1 keer ok vanaf :lol:

maja VW is het niet voor mij
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 18:40:
vind het wel grappig dat je normaal DUIZENDEN euros kwijt bent maar ze het wel voor 1400 euro in een VW proppen, zetten hun mensen dan zo af of ben ik gek


Een organisatie heeft bij elk product vaste en variabele kosten bij het ontwerp, verkoop etc.
De variabele kosten (bijvoorbeeld het maken van een speaker) zijn automatisch verdeeld per eenheid product.

De vaste kosten (ontwerpskosten en andere kosten die niet gerelateerd zijn aan het aantal verkopen) worden verdeeld over een aantal producten. (zoveel moeten er verkocht worden om de vaste kosten eruit te halen).

Als Dynaudio dus een deal sluit met in dit geval volkswagen verkopen ze veel meer dan Dynaudio normaal zou doen. (Dynaudio is een high end merk en verkoopt relatief weinig, vandaar ook duur ;)

Doordat volkswagen grote afnames gaat realiseren (voor Dynaudio) kunnen ze de vaste kosten delen over veel meer eenheden product = minder kosten per product = lagere kostprijs = lagere verkoopprijs ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(Y) goed bezig, hoef ik het zelf allemaal niet op te zoeken :lol:

achja, allemaal leuk geluid in de auto maar als je iets moois wil horen zul je dat toch binnenshuis moeten doen volgens mij, al klinkt het natuurlijk niet slecht he een systeempje van Dynaudio 8)

ken alleen bosse eigenlijk(wat ik zelf gehoord heb dan) buiten de standaard radio/audiotainment of hoe ze t willen noemen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 18:57:
achja, allemaal leuk geluid in de auto maar als je iets moois wil horen zul je dat toch binnenshuis moeten doen volgens mij


Helemaal mee eens. Maar ALS je het dan doet zou ik zeker niet zelf gaan prutsen. De auto is niet echt een ideale ruimte om geluid te optimaliseren namelijk :)

Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 18:57:
al klinkt het natuurlijk niet slecht he een systeempje van Dynaudio


ja, zou het graag eens horen, denk dat het prima klinkt idd :)

Uitspraak van verwijderd op maandag 22 juni 2009 om 18:49:
maja VW is het niet voor mij


tssssk ;)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van MAW op maandag 22 juni 2009 om 19:27:
ja, zou het graag eens horen, denk dat het prima klinkt idd


eruit slopen en door verkopen

duizenden euros :D
Artiest Neo-C
Waarschuw beheerder
donateur
ben er verdomme nog steeds niet achter..
het komt uit beide boxen, en staan aan zonder input signaal.. en nog clippen ze..
zou het kunnen komen door een magnetisch veld o.i.d. (al zou ik zo 123 niet weten waar dat dan vandaan moet komen)
Artiest DanM
Waarschuw beheerder
Klinkt als een gevalletje speakers stuk, of probeer eens je bekabeling te veranderen en dan met name je voeding..:)
Waarschuw beheerder
donateur
dat is inderdaad de laatst mogelijke optie, alleen dan zal ik meerdere verlengkabels achter elkaar moeten knopen, omdat dat stopcontact aan de andere kant van de kamer zit!
Waarschuw beheerder
Beter haal je dan een meter of 10 ge-aard snoer en maak je je eigen verlengertjeng...(h) stekkerdoos in stekkerdoos bevordert niet de kwalitiet van je stroom..;)
Waarschuw beheerder
ruik anders ff aan je wandcontactdoos, misschien is je stroom wel niet goed meer....8)
Waarschuw beheerder
donateur
ik ben dus net ff aan het wisselen geweest, nu zit de rechter monitor 'alleen' in een stekkerdoos..
rechts zit in een stekkerdoos van 3 tussen pc en beeldscherm, en die gaf ruis, maar bij het aansluiten van de xlr was dat weer weg...
ik zit nu te denken om morgen langs de plaatselijke bouwboer te rijden, en een stekkerdoos te halen, met lang snoer, en de monitoren alleen op 1 stekkerdoos te gooien, uit stopcontact van andere kant van de kamer..
zodat het niet 'bij andere apperatuur op zit'
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Dat is ook een optie, ik heb hier alles door diverse filters lopen dus heb nergens last van gelukkig, maar voorheen had ik ook bijgeluiden..:yes:
Na de aankoop van mijn Monster HTS2600 verdween alles als sneeuw voor de zon..8) overigens wel een dikke invest geweest, bijna 500 eu..:|
Waarschuw beheerder
donateur
maar wat versta je onder bijgeluiden?
ruis etc?!
want bij mij clipte het echt, net of je met alle schuiven open, en alle apperatuur aan, kabels ging verwisselen..


Uitspraak van DanM op maandag 22 juni 2009 om 21:20:
Na de aankoop van mijn Monster HTS2600 verdween alles als sneeuw voor de zon


is dat dit bakbeest?
en zorgt dat ook voor 'schone' stroom? zonder wisselingen?
[img width=640 height=480]https://album.partyflock.nl/42752898.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Citeren kan weer eens niet, maar idd dat is het beestjeng..(h)

Hij levert 'clean power' [ zie Monster site ] en een volledig beveiligde bron..:yes:
Als de bliksem inslaat op mijn dak is er niks aan het handje, het beestje kan bijna 6Kjoule aan..;p
Heeft overload protection, diverse optische controlelichtjes [ amperage, voltage ] en is , buiten mijn PS3 om, de beste aankoop geweest sinds tig jaar...8)(y)
Waarschuw beheerder
donateur
wel een ideaal ding ja, maar jij hebt er 'maar' een paar apperaten aan gekoppeld..
zou je dan niet gewoon de monitoren/draaitafels/mengpaneel/pc erop aansluiten?!
Waarschuw beheerder
dat heb ik...;)
Foto is net te klein, maar er zijn verschillende groepen, bijv. computerapparatuur-groep, audio-groep, video-groep....allen met hun specifieke filters enzo..:)
Ik heb gewoon een [beveiligde ;p ] verdeler in 1 van de groepen geduwd [ de audio groep ] en daar zit al mijn 'gear' op...mijn lcd + ps3 zit weer op een andere, en mijn pc-shit weer op een andere..(y) [ de 3 stekkers die je ziet ]
Overigens zit mijn telefoon/internet en kabel er ook in op dit moment..:O
Werkzaam bij Delicious Dance
Artiest {SHOWLIST artist 35151, 35170}
Waarschuw beheerder
JimmyDeluxe's setup:

[img width=640 height=480 cacheid=00109e44002dadb9ec40d3331a02855d3d]https://album.partyflock.nl/63738481.jpg[/img]

[img width=700 height=525 cacheid=00109e45002dadbaa96026221a02855d3d]http://94.100.116.44/452150001-452200000/452165701-452165800/452165757_6_8384.jpeg[/img]
laatste aanpassing
Artiest {SHOWLIST artist 36661, 38868}
Waarschuw beheerder
Uitspraak van DanM op maandag 22 juni 2009 om 21:31:
Citeren kan weer eens niet,


heb je de i-feun update nog niet gedownload dan.. ik kan t nu wel haha
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Tokkie.. op maandag 22 juni 2009 om 09:29:
gister zei m'n vriendin (die ook 2 meter de lucht in schoot van schrik) dat rechts ook een geluidje had...


Als ze het beide hebben lijkt nogal toevallig. Heb je geen last van piekstroom?
 
Artiest {SHOWLIST artist 72706, 69667}
Waarschuw beheerder
Wil na de zomervakantie (als ik genoeg gespaard heb) het volgende aanschaffen:

2x Denon S3500
1x Denon X1500S

Lijkt mij een vet setje..

Nog iemand die ervaring hiermee heet met eventueel op- of aanmerkingen?

Gr
Waarschuw beheerder
donateur
enige opmerking die ik heb, is dat je moet overwegen of je t niet vervelend vindt om op locatie steeds om te moeten switchen naar Pioneer CDJ's. Maakt dit je niets uit, of ben je niet van plan om op locatie te gaan draaien, dan lijkt het mij een prima keus! (Y)