65 volgers · 1105124x bekeken
Kijk uit voor Digeon aka Casinisto Aka Gideon de man uit Monster (ja het bestaat)
Digeon rand kleine meisjes aan enzo wordt er gezegd, kijk uit voor Digeon aka Casinisto Aka Gideon de man uit Monster. Zorg ervoor dat hij niet bij je in de buurt komt anders bekogeld hij je met beschimmelde shoarma en rand hij je zusje aan dus kijk uit
WHAHAHAH!!
Prachtige samenvatting.
Ligt aan 't geluid in de silver. Als dat net zo ruk is als afgelopen 2 edities wordt 't toch r_AW, denk ik. Vorig jaar Funktion One in de green, wat een genot was dat!
TOA
zit meer te twijfelen tussen producer en manu.
manu nog nooit bij early zien draaien, maar producer als afsluiter zal ook wel rammen
Manu begint als Producer al een uur bezig is geweest, dus ik ga dan zeker bij Manu kijken. Gezien het tijdstip zal 'ie ongetwijfeld flink wat oud IST en FIST spul gaan draaien, zoals 'ie ook deed toen 'ie Club r_AW een poosje geleden afsloot. Geniale set was dat, met Overcast - Only Way In aan het einde
wat oud IST en FIST spul gaan draaien, zoals 'ie ook deed toen 'ie Club r_AW een poosje geleden afsloot
Heb daar 1 set meegemaakt dat ie een heel andere soort set ging draaien, ouder spul idd, maar bij die set ben ik toch maar even gaan wandelen, had er niet zo'n zin in op dat moment ( Na een hele nacht Industrial en andere soorten takkeherrie, Nope, dat doet het m dan niet voor me). Producer doet het altijd wel goed voor me, en ik moest vorig jaar ook al noodgedwongen vroeger weg @ ML ivm vervoer, met een heerlijke liveset toen.. Dus het word zeker rammen bij Producer..
laatste aanpassing
Voor mij moet je uitkijken
tja dat deed ik ook in rotterdam bij GLN, alleen keek ik steeds over je heen
Ik hoop dat de hardcore dit jaar weer net zo hard staat als vorig jaar GZ.
TOA bekijken dit weekend gaat niet door voor mij natuurlijk, ik druk toetsie en kaartjes zijn al foetsie
die kerels van TOA zijn zo goed, dat de kaartverkoop voor een feest waar ze optreden, zo snel gaat alsof the beatles weer bij elkaar zijn en een eenmalig optreden geven met gastoptredens van Elvis, 2pac en Nirvana.
Goed zo jongens, ben trots op jullie
Ligt aan 't geluid in de silver. Als dat net zo ruk is als afgelopen 2 edities wordt 't toch r_AW, denk ik.
Vooraan gaan staan, deed ik ook altijd
Maar vorig jaar was wel cool, bij Mindustries keihard uit je plaat gaan. Het ging het ook een beetje regenen, meteen meer mensen binnen. Ze kijken naar ons van wtf is dit voor muziek en wat doen jullie. Altijd mooi aan DefQon
Maar vorig jaar was wel cool, bij Mindustries keihard uit je plaat gaan. Het ging het ook een beetje regenen, meteen meer mensen binnen. Ze kijken naar ons van wtf is dit voor muziek en wat doen jullie. Altijd mooi aan DefQon .
Vorig jaar bijna geen daglicht gezien en bijna de hele tijd vooraan in de Silver gestaan
Dit jaar was meer wandelen... Red, Black, Grey, Silver, Green
Vorig jaar bijna geen daglicht gezien en bijna de hele tijd vooraan in de Silver gestaan
Vorig jaar heb ik alleen het wandelingetje naar de Techno gemaakt waar Rude Awakening en Amok de tent af aan het breken waren met o.a Back To The Fold van Hellfish & Hellfish remix van Void Settler's Gnomes Tinker with Time
laatste aanpassing
Rude Awakening en Amok
kut dat ik toen best naar de klote was en iedereen kwijt en dat ik dat had gemist
kut dat ik toen best naar de klote was en iedereen kwijt en dat ik dat had gemist
dat zijn dan juist de momentjes dat je dr ff van kan genieten toch?
Vooraan is het geluid gewoon goed te doen.
Dus jij neemt genoegen met "goed te doen"?
Ik wil gewoon goed geluid hebben!! om optimaal te genieten van de plaatjes die de artiesten draaien!!
Dus jij neemt genoegen met "goed te doen"?
Ik wil gewoon goed geluid hebben!! om optimaal te genieten van de plaatjes die de artiesten draaien!!
Dan ga je niet naar Defqon. Daar staan alleen tenten en 1 mainstage, geluid van mainstage is ook "goed" te doen.
Defqon ga je 50% voor muziek, misschien wel minder..,maar men gaat vooral om de mensen/de naam. Het is niet voor niet zo'n gewild feest. Zoals Sensation het ook brengt: Mensen komen voor de show en niet voor muziek. Muziek is een onderdeel van de show. Vandaar dat er "weinig" DJs op Sensation staan, maar deze wel op elkaar afgestemd zijn.
Het mooie aan Defqon is dat er zo'n gevarieerd publiek komt, en ze samen een gezellig feest van maken. Daarnaast, zijn er luitjes die voor de eerste keer op zo'n feest komen, mooi om naar te kijken.
Dan ga je niet naar Defqon
Dat bepaal ik zelf wel...
Defqon ga je 50% voor muziek, misschien wel minder..,maar men gaat vooral om de mensen/de naam
Ik ga eigenlijk wel voor de muziek, ook al is dit feest volgens jou daar niet het meest geschikte feest voor.
Ik moet toegeven er hangt wel altijd een speciaal sfeertje op dit feest.
allemaal naar Defqon hier of gaan er nog wat mensen DnBen morgen in de melkweg
allebei niet
Ik ga eigenlijk wel voor de muziek, ook al is dit feest volgens jou daar niet het meest geschikte feest voor.
Ik moet toegeven er hangt wel altijd een speciaal sfeertje op dit feest.
Precies! Defqon is gewoon hét zomerfestival voor mij
Edit: Ja, ook al is het in de lente.
laatste aanpassing
Dat bepaal ik zelf wel...
Ik adviseer je het alleen maar. Tevens klopt het toch?
Ik ga eigenlijk wel voor de muziek, ook al is dit feest volgens jou daar niet het meest geschikte feest voor.
Ik moet toegeven er hangt wel altijd een speciaal sfeertje op dit feest.
Niet voor niets was het zo snel uitverkocht. Ik zie ineens mensen gaan die normaal nooit naar zo'n feest gaan. Ze weten niet eens wat er allemaal precies komt. Niet dat het erg is, maar het zegt wel iets over het publiek. Ze komen dus niet alleen voor de muziek.
Nou, dan hoop ik toch maar dat het weer op Defqon niet zoals vandaag wordt. Anders valt het niet echt meer een zomerfestival te noemen, hehe
De voorspellingen zijn 19/20 graden, 50% kans op zon en 10% kans op regen. Niet geweldig maar zeker niet slecht.
Ze komen dus niet alleen voor de muziek.
Absoluut waar, hoop dagjesvolk, mja die zie je toch niet bij de Techno, Early en Industrial
Ik adviseer je het alleen maar.
Lekker advies: Ga niet naar DEFQON!!
Tevens klopt het toch?
Wat klopt toch?
Jouw verhaal over mensen op Defqon?
Of het verhaal over geluidskwaliteit op Defqon?
Lekker advies: Ga niet naar DEFQON!!
Wat klopt toch?
Jouw verhaal over mensen op Defqon?
Of het verhaal over geluidskwaliteit op Defqon?
Gast, gaan we nu irritant doen?
Je frustreert je aan het geluidskwaliteit. Ik zeg, ga er dan niet heen, dan frustreer je je niet. Je koopt een kaartje, dus je hebt alles afgewogen, toch? Ik zeg, ga er gewoon heen, zeik niet tegen mij, zeik niet tegen anderen en maak er een mooie dag van. Maak de prijs van het kaartje waar.
Jerry!! Jerry!!! Jerry!!!
Neu niet echt, maar ach
Ik wil dat er op z'n minst met stoelen gesmeten gaat worden
*smijt zijn versleten hoek bank richting M.W.*
Over stoelen smijten gesproken, de ergste stoelen, glazen en tafel smijterij die ik heb meegemaakt was in apeldoorn lang geleden. Hardcore feestje...zo wat ging dat los.
Zo erg heb ik het nog nooit gezien. Echt letterlijk de tent afgebroken, politie werd zelfs vernield.
echt weer apeldoorn gekkehuis
Defqon trekt me totaal niet. Veel te veel mooiboiis en barbies. Kijk mij kijk mij volk...
Beter ga ik picknicken met mijn dochter
das pas gezellig, en het geluid van die kleine dondersteen die lacht is altijd beter als het geluid op defqon




















