alleen van de gele taxi's gebruik maken trouwens, de zogenaamde "limousine service" gasten met hun dikke bakken zetten je af
Die taxi's bij het vliegveld waar je in wordt gezet door die bemiddelaar krijgen een opdrachtbon mee. Daar staat een vast bedrag op. Je hoeft dus zelf niet te kiezen voor een taxi (De bemiddelaar kiest ook de juiste taxi voor het juiste aantal personen enz). Daar staan alleen maar aangesloten taxibedrijven.
Dat geldt wel voor als je terug gaat naar het vliegveld. Dat kun je dus ook het beste regelen via de balie van het hotel óf je vraagt op het vliegveld bij aankomst alvast het nummer van de shuttlebus. Dan heb je een shuttledienst die met vaste tarieven werkt.
nog een tip: trek niks aan op de terugweg waar new york etc op staat
Idd ja! Hahaha, al die personen die met een A&F-shirt in het vliegtuig zitten!
constant met een pak contant over straat lopen
In bijna iedere winkel staat een ATM, dus dat valt wel mee! Ik pinde gewoon om de (paar) dag(en) een bedrag van een paar honderd dollar, dan zijn de transactiekosten ook weinig. Wel opletten, de ene ATM rekent minder transactiekosten dan de ander. En de ene ATM geeft een hoger bedrag per keer dan de ander. Bij de Duane Reed is het vaak een dollar of 300 per keer met lage transactie kosten.