Partyflock
 
Forumonderwerp · 1060846
Coffeeshops Amsterdam dicht
AMSTERDAM - Binnen drie tot zes jaar moeten 26 coffeeshops in de Amsterdamse binnenstad dicht. Dat staat in een definitief plan van de gemeente voor de binnenstad.

De meeste met sluiting bedreigde zaken zijn gevestigd in en rond het Wallengebied, meldt Het Parool. De exploitanten krijgen nog één keer een verlenging van hun vergunning van drie jaar. Volgens de gemeente zorgt het grote aantal coffeeshops voor 'een structuur die criminaliteit aanwakkert'.

Door de ingreep verdwijnt bijna veertig procent van alle coffeeshops in de hoofdstad. Daarnaast moeten nog twaalf coffeeshops vrezen voor sluiting omdat ze dicht bij een school staan.

Bron: http://www.telegraaf.nl/binnenland/3955696/__Coffeeshops_Amsterdam_dicht__.html?p=3,2
-----------------------------------------------

Ik word hier dus echt niet goed van. Een tijdje geleden waren mijn oom en tante uit Zuid-Afrika op bezoek en die wilden graag eens de wallen zien. Bij elke hoeksteen werd er gevraagd of je heroine,cocaine, paddestoelen of xtc wilde kopen en de politie was nergens te bekennen. Die kwamen we later buiten het wallengebied tegen, lekker met toeristen op de foto. Het leek wel alsof de politie expres opdracht had gekregen om de wallen te vermijden. Vindt je het dan gek dat die buurt verloedert? Gewoon meer politie laten patrouilleren op de wallen en bij de coffeeshops zodat deze toeristische trekpleisters gewoon open kunnen blijven (y)
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Binnen drie tot zes jaar moeten 26 coffeeshops in de Amsterdamse binnenstad dicht.


:'(

vuile teringlijers
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Binnen drie tot zes jaar moeten 26 coffeeshops in de Amsterdamse binnenstad dicht. Dat staat in een definitief plan van de gemeente voor de binnenstad.


geen wietlucht meer
New World Order
Uitspraak van lexie026 op maandag 18 mei 2009 om 14:16:
New World Order


jwz, wiet leidt tot anarchie b)
 
Top-actie (Y)
 
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
26 coffeeshops


Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Daarnaast moeten nog twaalf coffeeshops vrezen voor sluiting omdat ze dicht bij een school staan.


Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
veertig procent van alle coffeeshops


26+12*2,5= 95 shops in Amsterdam? dat klopt niet..
 
nep (n)
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Volgens de gemeente zorgt het grote aantal coffeeshops voor 'een structuur die criminaliteit aanwakkert'.


Maar wel belasting incasseren of te wel zich schuldig maken aan heling. Want geld aannemen waarvan je weet dat het crimineel verkregen is, is nog altijd strafbaar, behalve voor de overheid.

Dachten ze dat die wiet uit de lucht komt vallen of zo??

Hoeren weg, shoppa's weg en dadelijk ook de toeristen want die komen echt niet voor het Anna Frank huis naar Amsterdam.
Jammer, toch een stukje Hollandsche Charme. Het hoort er gewoon bij.
Marihuana (of wiet, van het Engelse weed = 'onkruid') en hasjiesj (of hasj) zijn geestverruimende middelen die tot de softdrugs gerekend worden en ook een licht verdovende werking kunnen hebben. Zij zijn beide producten van één en dezelfde plant. Hasjiesj is de hars van de Cannabis sativa var. indica, die kan variëren van bijna vloeibaar en olieachtig tot zeer hard. Marihuana bestaat uit de bloemtoppen (of liever zaaddoosjes) van deze plant, althans -bij voorkeur- van de vrouwelijke, onbevruchte plant (sinsemilla). De mannelijke plant produceert minder sterke hallucinogene bestanddelen. [bron?]

Marihuana wordt voorts in ongeveer alle talen - waarschijnlijk vanwege het neutrale karakter van het woord - ook aangeduid met het woord 'gras' of 'kruid'. (vgl: (Eng) 'grass' of 'weed'; (Spaans) 'hierba' of 'motta'; (Grieks) ''). Hasjiesj daarentegen wordt vaak vertaald - waarschijnlijk vanwege de kleur - met het equivalent voor 'stront' (vgl: (Eng) 'shit'; (Spaans) 'mierda'), of 'chocolade' ('chocolate' (Spaans)).

De naam 'marihuana' is waarschijnlijk afgeleid van de veel in het Spaans voorkomende vrouwennamen Maria en Juana (vgl. (Eng) Mary Jane), hiermee werd verwezen naar de lustopwekkende eigenschappen die aan marihuana werden toegekend[1].

Hennep is de benaming voor Cannabis sativa, die vrijwel geen roesverwekkend THC bevat, en bijvoorbeeld gebruikt wordt voor de fabricage van vezels, garens en touw.


Enkele soorten

[bewerken] Marihuana
Nederwiet: benaming voor in Nederland in kassen gekweekte marihuana. Afgeleid van Northern Light, een in Californië ontwikkelde marihuanaplant met een zeer hoog THC-gehalte tot wel 28,5%[2]. Ingevoerd naar Nederland in de jaren '60.
Nederwiet wordt ook als benaming gebruikt voor Buitenwiet, kaswiet heet dat dan.

Skunk: een in Nederland gekweekte marihuanavariëteit.
SuperSilverHaze: Afkoppelingen van deze soort hebben al een paar jaar op rij een van de vele Cannabis Cups gewonnen. Zeer hoog THC-gehalte (20-25%). Sterke smaak en geur.
Amnesia: zeer populair onder de "Haze Liefhebbers", iets zuurder maar lijkt erg op de SuperSilverHaze en is een van de sterkste wietsoorten.
White Widow: een zeer populaire variant. White Widow was de eerste van de THC-rijke witte soorten. White Widow is zeer populair en in vele coffeeshops te vinden. White Widow is een kruising tussen een Indiase indica en een Braziliaanse sativa
Power Plant: een zeer populaire soort, die in Nederland voornamelijk in stek te verkrijgen is. Dit is zonder meer één van de vaakst gekweekte soorten in Nederland, omdat het een zeer sterke plant en makkelijke soort is die een toch een "hoge" stuik bezorgt aan de gebruiker.
K2: zeer sterke nederwiet-soort, populair in Nederland en België.
Overige soorten marihuana:
A5 Haze, Acapulco Gold Haze, Afgani, AK 47, AK 48, Amnesia Haze,Amnesia Lemon, Aurora Inica,
B52, Big Bang, Big Bud, Black Widow, Black Seattle, Blueberry, Blue Mystic, Bob Marley, Boeren Jack, Brabants Wit, Bubblecious, Bubbles, Bubblegum, Buddha Bliss
Californië, Cannaloop, Cheese Haze, Chiva, Crystal Haze,
Desert Haze, Double Dragon, Double Fun, Durban Poison, Dutch Flowers, Dutch Power, Diesel Ryder (NYC Diesel x Lowryder #2),
Early Girl, Early Misty, Early Pearl, Early Special, Easy Sativa, Edelweiss, Enemy Of The State,
Four Way Special,
Gandhi, Green Power,
Hawaiian Maui Wowie Skunk, Heavens Haze, Hollands Hope, Hollandse Glorie, Honey Maroc, Honolulu,
Ibonator
Jamaican, Jamaican Super Haze, Jack Herrer
K2, K-bway, Kerstop, KC33,
LA Confidential Haze, Lavendel, Lemon, Livay, Love Potion, Laughing Buddha, Lowryder, Lowryder #2,
Master Kush, Mawi Mawi, Mexican Haze, Misty, Mexican Skunk,
Neville's Haze, NLX, NLX Haze, Northern Light, Northern Pride, NYC Diesel,
Original Highway Delight, Orange Bud,
Peacemaker, Pepsi, Persia, Perzier, Powerplant,Purple Haze, Purple Power, Purple Tops
Red Lady, Red Hair Skunk, Red libanon, R.I.P. Bubbles, Rwina Kehba
S.A Durban Poison, Santa Maria, Sem, Shiva Gold, Silver Haze, Snake Isolator,Sneeuwwitje, Snowball, Snowdevil, Sudden Death, Super Afgaan, Super Haze, Super Polm, Super Shiva, Super Silver Haze, Super Skunk, Super Thai,Tabilsa, Thai,
Top 44, Trollen, Turbo Skunk, Turk, Ultra Haze, V2,
White Lightning, White Pearl, White Rose en White Widow.

[bewerken] Hasjiesj
Afghaan: een zuiver soort -donkerbruine- hasj die in de jaren '70 en '80 van de 20e eeuw in Nederland populair was. Productiegebied bij uitstek: het noorden van Afghanistan, in de omgeving van Mazar-e-Sharif en Balkh. Productie is vergelijkbaar met skuff.
Libanon: een zeer potente -gelige- hasj die eveneens in de jaren '70 zeer populair was, maar van een dergelijke superieure kwaliteit, dat deze niet meer voor de export naar West-Europa beschikbaar was omdat gefortuneerden uit de Golfstaten de voorkeur gaven aan deze hasjiesj en de voorraden voor zich bestemden. Productiegebied: de Bekavallei.
Nepal: zeer sterke en bewerkelijke 'zwarte' hasjiesj. Vroeger vaak handgerold, tegenwoordig vaak gezeefd als Marokko. Bij veel mensen 'prikt' deze hasj in de keel.
Maroc: onderverdeeld in Zero, Zero Zero, Primera, Ketama, Sputnik, en vele andere soorten. Je moet deze hasjsoort roken om de kwaliteit te kennen, aangezien je het verschil niet kunt zien
Ice-O-Lator: een hele pure, olie-achtige, licht kleurige hasj. Deze hasj wordt gemaakt door bevroren wiet/knipafval enkele minuten in een emmer met koud water en ijs door elkaar te mixen. De harskristallen vallen vervolgens door een fijnmazige zeefzak waar alleen de puurste harskristallen in achterblijven, het bladgroen gaat er doorheen. Wordt ook wel bubbelhasj of ijshasj genoemd, maar meestal gewoon afgekort tot "Ice".
Skuff: knipafval, vaak van binnenwiet, wordt bevroren en daarna worden de THC-kristallen er uit gezeefd.
Wietolie: wordt met behulp van Butaan, door een koffiefilter, uit knipafval geperst.
Charas: handgerolde hash uit India.
Casablanca: zeer sterke hasjsoort, afkomstig uit Marokko; wordt ook wel in Nederland geproduceerd.

[bewerken] Kif
Kif of kief: een verwarrende benaming voor het roesmiddel uit Marokko, want toegepast voor zowel de hasj, als de marihuana, als de - zoals in Marokko gerookte variëteit - mix van marihuana en zware tabak. De overheid trachtte in de jaren '70 het gebruik te ontmoedigen met de slogan:"Le Kif détruit le corps et l'esprit". Productiegebied: in het Rifgebergte voornamelijk rond Ketama.

[bewerken] Ganja, Charas, Bhang
Het roesmiddel is in Azië bekend onder talloze namen en in talloze gedaanten. De marihuana als 'ganja' (kan-cha), 'ganjah' (k'ou-kan) of 'guaza' ('k'ou-ch'a); de hars als 'charras', 'churrus', 'kirs', of 'momeea' en dan is er nog 'bhang' (yon-tu-ma), 'siddhi' (yeh-ma-yen-ts'ao); en de -oorspronkelijke- 'hashish' (ta-ma).

Ganja bestaat uit de gedroogde jonge bloesemende toppen van de vrouwelijke plant, die met de hars, tot een kleverige, bruin-groene massa wordt samengeperst. Het heeft een aangename geur en een eigen smaak. Het wordt gemaakt van gekweekte planten in de centrale deelstaten van India. Meestal wordt het verkocht in platte schijfjes en wordt gerookt in een waterpijp, vaak vermengd met tabak. Niet ongebruikelijk wordt het gerookt in een korte steelloze stenen pijp: de chillum.

Charas dat hoofdzakelijk in India en Nepal wordt geproduceerd, bestaat uit de harsachtige uitscheiding van de bladeren, bloesem, toppen, twijgjes en vruchten van gekweekte planten. Het wordt verkregen door de toppen van de rijpe planten tussen de handen te wrijven en daarna de hars en stof van de handpalmen te schrapen. De maximale dagproductie van 1 persoon ligt tussen de 8 en 25 gram, waar de kwaliteit en de kwantiteit elkaar zéér sterk beïnvloeden. De hoogste kwaliteit in uiterst dunne, bijna transparante vellen. Maar meestal zijn het donkerbruine "fingers", een soort grote frieten, die onder de microscoop kristallen laten zien. Dit is wat bekend is als charas. Het is veel sterker dan ganja, maar wordt vaak 'versneden' met olie.

Bhang wordt gemaakt van de oudere bladeren van de wilde planten in Madras, de Punjab en de Noordwestelijke Deelstaten van India. Het is minder sterk dan ganja of charas en wordt meestal gebruikt voor de fabricage van een zoete lekkernij majum. Vaker echter wordt bhang gebruikt voor het maken van de oorspronkelijke 'hashish'. Een groene bedwelmende drank, ontstaan uit een langdurig met water en boter (ghee) vermengde en ingekookte bhang tot er een stroopachtige massa ontstaat, die door kaasdoek wordt gezeefd, waarna het boter/planten mengsel tot plakken wordt geperst en het overgebleven vocht (hashish) gedronken.

Gunstige neveneffecten
Cannabis kan stressgevoelens verminderen. THC kan een positieve uitwerking tijdens de seks hebben, men is gevoeliger voor aanrakingen en het kan een orgasme versterken.

Cannabis wordt sinds eeuwen door de mens gebruikt voor spirituele en recreatieve doeleinden.

bron:http://nl.wikipedia.org/wiki/Marihuana
 
Artiest Chris tc
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op maandag 18 mei 2009 om 15:15:
Hoeren weg, shoppa's weg en dadelijk ook de toeristen want die komen echt niet voor het Anna Frank huis naar Amsterdam.


En dan maar niet te spreken over de belachelijke sluitingstijden van de clubs en het rookverbod e.d ;)
Wierrie is tok 4 N1gg4h$? :O
Toerist wil coffeeshops Wallen
AMSTERDAM - Als de helft van de coffeeshops op en rond de Wallen zou sluiten, verwacht één op de vijf toeristen niet meer naar de stad te komen.

Sluiting van de helft van de coffeeshops op de Wallen, zoals het stadsbestuur wil, zal ongunstig uitpakken voor het toerisme. Ook de buurt zit er niet op te wachten. Dat concluderen onderzoekers van de Universiteit van Amsterdam in hun rapport Coffeeshops in het hart van de stad.

Onder leiding van criminoloog Dirk Korf hielden studenten rond de paasdagen, aan het begin van het toeristenseizoen, enquêtes onder 188 bewoners van postcodegebied 1012 en 550 toeristen.

Onder toeristen waarderen zowel de coffeeshopgangers als 'gewone' bezoekers de coffeeshops over het algemeen als positief voor het imago van Amsterdam. Slechts één op de tien oordeelt negatief. Als de helft van de coffeeshops op en rond de Wallen zou sluiten, verwacht één op de vijf niet meer naar de stad te komen; en de helft 'minder vaak'.

'Dat indiceert dat het toerisme in Amsterdam substantieel zal afnemen,' meldt het rapport.


Bron: http://www.telegraaf.nl/reiskrant/3957522/__Toerist_wil_coffeeshops_Wallen__.html?p=4,2
 
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
de coffeeshops zodat deze toeristische trekpleisters gewoon open kunnen blijven


k wou net zeggen, als er geen wiet meer te halen valt, en die hoeren zijn straks ook weg..
waarvoor zouden mensen dan nog naar amsterdam komen?
voor die kaas en molens en klompen zeker..
lmao.. :/
 
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Bij elke hoeksteen werd er gevraagd of je heroine,cocaine, paddestoelen of xtc wilde kopen en de politie was nergens te bekennen.


Misschien vinden dealers het te link om het iedereen te vragen als het stikt van de wouten.
ben beniewd waneer alle shops gaan sluiten in NL, hoop dat ik die dag niet meemaak
 
:smoke:
 
Uitspraak van ja nee ja nee op dinsdag 19 mei 2009 om 12:34:
ik blow toch niet, lekker boeiend.


Zo wel, laat je hem toch lekker thuis groeien.'
8)
 
hier in Rotterdam mot ook de helft dicht omdat ze te dicht bij een school zouden staan :S

een maat van me is al maanden met rechtzaken bezig om zn zaak open te houden ~~
Uitspraak van ja nee ja nee op dinsdag 19 mei 2009 om 12:34:
ik blow toch niet, lekker boeiend.


Ik ook niet maar het is wel een stukje 'Nederlandse cultuur' die veel toeristen naar dit land haalt, die hier weer hun geld heen brengen of te wel inkomsten. Als je de hoeren en dope weg haalt is er voor de Amerikanen en Engelsen geen reden meer om hier naar toe te komen, dus geen inkomsten en dat gaat weer banen kosten. Economie JWT!!
 
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op dinsdag 19 mei 2009 om 14:50:
Ik ook niet maar het is wel een stukje 'Nederlandse cultuur' die veel toeristen naar dit land haalt, die hier weer hun geld heen brengen of te wel inkomsten. Als je de hoeren en dope weg haalt is er voor de Amerikanen en Engelsen geen reden meer om hier naar toe te komen, dus geen inkomsten en dat gaat weer banen kosten. Economie JWT!!


je vergeet 1 belangrijk ding, als je de shops dicht gooit krijg je meer illegale thuis handel dat veel meer overlast veroorzaakt ;)
 
Uitspraak van lexie026 op maandag 18 mei 2009 om 14:16:
New World Order


idd
 
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op maandag 18 mei 2009 om 15:15:
en dadelijk ook de toeristen want die komen echt niet voor het Anna Frank huis naar Amsterdam.


klopt, die trut is nooit thuis.
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op dinsdag 19 mei 2009 om 14:50:
Ik ook niet maar het is wel een stukje 'Nederlandse cultuur' die veel toeristen naar dit land haalt, die hier weer hun geld heen brengen of te wel inkomsten. Als je de hoeren en dope weg haalt is er voor de Amerikanen en Engelsen geen reden meer om hier naar toe te komen, dus geen inkomsten en dat gaat weer banen kosten. Economie JWT!!


een hoop mensen vinden privacy ook niet belangrijk, want ja ze hebben toch niks te verbergen.

die opmerking luchte dus wel op.
heerlijk kortzichtig, ik voel me net een plantje in het zonnetje.
 
Uitspraak van Tic Tac Hooligan op dinsdag 19 mei 2009 om 14:50:
'Nederlandse cultuur'


het is absoluut geen stukje Nederlandse cultuur. Drugs is echt niet iets om trots op te zijn vind ik.
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 mei 2009 om 15:56:
het is absoluut geen stukje Nederlandse cultuur. Drugs is echt niet iets om trots op te zijn vind ik.


Het Nederlandse gedoogbeleid wat is voortgevloeid uit de Nederlandse tolerantie (war we nog steeds bekend om zijn wereldwijd) vind ik wel bij het Nederlandse erfgoed horen :yes:
 
Uitspraak van Popeye op dinsdag 19 mei 2009 om 17:05:
de Nederlandse tolerantie


ja tolerant. tolerant tegen alles wat slecht is. En daaorm staan we bekend in het buitenland als een volk van elkaar-in-de-kont-neukende-blowende-snuivende idioten.

Nederland heeft echt meer te bieden dan alleen hoeren en drugs.
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Bij elke hoeksteen werd er gevraagd of je heroine,cocaine, paddestoelen of xtc wilde kopen en de politie was nergens te bekennen.


overdrijven is ook vak zeg :/
Afgelopen week nog geweest, meer dan een stel hoeren zag en hoorde je niet.. behalve de ajax-supporers 8)
 
wat een mongool die poison ivy
Uitspraak van :bounce: DaSanniej :bounce: op dinsdag 19 mei 2009 om 17:24:
overdrijven is ook vak zeg


Serieus, echt geen overdrijving. Het was op een zaterdagavond. Misschien dat dat er mee te maken had. Ze stonden echt 10 meter van elkaar af die dealers.
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Coffeeshops Amsterdam dicht


Beter! Allemaal dat gare kutvolk. Nederland gaat eraan kapot.

:)
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 mei 2009 om 14:53:
je vergeet 1 belangrijk ding, als je de shops dicht gooit krijg je meer illegale thuis handel dat veel meer overlast veroorzaakt ;)


kwaliteit gaat ook dik omlaag dan


maarja


Van mij mogen ze alle kutshops sluiten als ze mijn shops maar niet sluiten (y)
 
Uitspraak van d| ò_ó |b sonny |DTC| op dinsdag 19 mei 2009 om 11:40:
ben beniewd waneer alle shops gaan sluiten in NL, hoop dat ik die dag niet meemaak


Welnee
 
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 mei 2009 om 15:56:
het is absoluut geen stukje Nederlandse cultuur. Drugs is echt niet iets om trots op te zijn vind ik.


:loser:
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 19 mei 2009 om 17:15:
En daaorm staan we bekend in het buitenland als een volk van elkaar-in-de-kont-neukende-blowende-snuivende idioten


Hmm valt wel mee volgens mij...
In andere landen gebeurt het net zo hard, alleen hier wordt het gedoogd. En het werkt prima toch? Alleen het kweken van wiet nog legaliseren en je bent van het gezeik af :D
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Binnen drie tot zes jaar moeten 26 coffeeshops in de Amsterdamse binnenstad dicht. Dat staat in een definitief plan van de gemeente voor de binnenstad.


en terecht.

Gore toeristen wiet.

Ik heb nog geen goeie shop gevonden in amsterdam.
Uitspraak van Psychonaut op woensdag 20 mei 2009 om 14:01:
k heb nog geen goeie shop gevonden in amsterdam.


moet je ook niet bij de meeste shops in het centrum zijn.:no:
maar buiten het centrum is er zat goede wiet.8)
 
Uitspraak van Popeye op maandag 18 mei 2009 om 14:04:
Ik word hier dus echt niet goed van.


Uitspraak van Psychonaut op woensdag 20 mei 2009 om 14:01:
Ik heb nog geen goeie shop gevonden in amsterdam.


Man jij bent echt gek man

Ga eens naar the greenhouse of de rokerij

probeer kadinsky

of 156 B)

zijn er genoeg

en zowiezo coffeeshops bij de wallen zijn gewoon kut sluiten die kutshops
Uitspraak van Popeye op dinsdag 19 mei 2009 om 17:33:
Serieus, echt geen overdrijving. Het was op een zaterdagavond. Misschien dat dat er mee te maken had. Ze stonden echt 10 meter van elkaar af die dealers.


Misschien omdat jullie je 'toeristisch' gedroegen dan ofzo, want ik loop over de wallen als ik naar de stad ga maar heb dat nog nooit meegemaakt in alle jaren dat ik hier woon..
Uitspraak van sachin..B) op donderdag 21 mei 2009 om 14:12:
Ga eens naar the greenhouse of de rokerij

probeer kadinsky

of 156


zalk is doen (Y)
De rokerij
De Dampkring en 2de kamer
the noon bij leidse
Mellow yellow
Ballonnetje
Trinity mwa mwa
The stud beste shop in oost
ehm ja

kan je zo een hele lijst geven