Love is the answer 12 mei 2009 14:33
ik ben fan van jullie (sound), dus ik wil jullie op zo veel mogelijk festivals, feesten zien
als er min of meer afspraken zijn, die verhinderen dat jullie vaker optreden, dan heb ik daar last van
Dat is zo, maar je kunt niet anders dan jezelf daarin schikken. Opdrachtgevers bepalen natuurlijk en dat is hun goed recht. Je kunt daarna alleen nog zelf de beslissing nemen de opdracht een te nemen of niet.
Love is the answer 12 mei 2009 14:33
Veel mensen die als 'ons' denken, gaan niet eens meer naar early feesten toe, moe van elke keer weer dezelfde voorspelbare standaard shit. Ik zelf ben gestopt om elke keer aan te geven dat ik de lineups niks bijzonders vond, schiet niks op om dat te melden.
Begrijpelijk. Probleem is dat niet alle hedendaagse bezoekers de platen zoveel heeft gehoord als wij en het dus klaarblijkelijk nog trekken. Ik krijg serieus kotsneigingen als ik Ghoststories, Young Birds of nog meer van dat soort hoor... Gematigde kotsneigingen krijg ik weer bij andere dingen als Drop it... die niet eens zo vaak gehoord, maar wordt gehyped terwijl vroeger iedereen het verdomde de platen van Peter Paul te draaien. Hij kon er zelf nooit bij dat zijn dingen door niemand gedraaid werden en vond dat erg jammer. Gelukkig was hij altijd veruit de meest gerespecteerde live-act die er was en ik denk niet dat het ooit nog overtroffen zal worden. Al kon Peter steevast op gezeik van me rekenen i.v.m. die fakkels.
Totaal not-done is wat mij betreft Hardcore van na '98 draaien in een early zaal/tent.
Wat vind je van Manu?
Manu is held en een erg toffe gozer ook bovendien. Die belt Mike altijd vlak voor hij op het vliegtuig of de trein stapt en komt bij aankomst, indien mogelijk, direct langs bij onze studio. Vodka-cola'tje drinken en beetje ouwehoeren.
Mystery Motion 12 mei 2009 17:51
niet zo generaliseren Rob ik noem een Dj Sim - terratec 101 of hoort die niet in dat hokje
Kan hem zo even niet voor me halen. Op welke plaat staat ie?
Zullen wij ook wel verschijnen... misschien wel beide dagen. Ligt een beetje aan de gesteldheid op zondag.

Vorig jaar vierde ik daar mijn verjaardag, nu is het wat eerder in het jaar.
Maxim Early-Freak 12 mei 2009 23:33
Als het maar een dikke set wordt
Doen ons best. Gisteravond alvast een begin gemaakt met platen uit de kast halen... staan er alweer een stuk of 300 op de grond volgens mij. Nog geen idee welke kant op te gaan.
Maxim Early-Freak 12 mei 2009 23:33
Veel succes Rob & Mike zaterdag
Ik sta er om 12 uur
Dank je! Gezellig.
