Partyflock
 
Forumonderwerp · 1058900

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

 
Waarschuw beheerder
Net op de tv een live ongeluk op Nederland 1 :|


bron: Nederland 1

Update:

APELDOORN - De viering van een stralende Koninginnedag in Apeldoorn is donderdag uitgedraaid op een drama waarbij vijf personen omkwamen; drie mannen en twee vrouwen.

Een 38-jarige man reed om tien voor twaalf met zijn auto in op het publiek dat keek naar de juist passerende bus met daarin koningin Beatrix en haar familie.

Justitie interpreteert de daad van Karst T. uit de Gelderse plaats Huissen als een aanslag op leden van het Koninklijk Huis.

Daarmee is het incident uitgegroeid van een regulier misdrijf tot een ''zaak van nationaal belang''.

Moord

Op dit misdrijf staat de maximale tijdelijke gevangenisstraf van dertig jaar. Ook is T. verdachte van moord of doodslag op de mensen uit het publiek die hij de dood in heeft gejaagd.

In totaal maakte T. met zijn zwarte Suzuki Swift zeventien slachtoffers. Behalve de vijf doden vielen er vier zwaargewonden en acht lichter gewonden. De gewonden zijn vijf mannen, vier vrouwen en drie kinderen van zestien, vijftien en negen jaar oud.

De man raakte zelf ook zwaargewond toen zijn auto in volle vaart tegen het monument De Naald bij paleis 't Loo knalde. Toen hij nog in het wrak van zijn auto zat, was hij nog aanspreekbaar. Later maakten de autoriteiten bekend dat hij in levensgevaar verkeert.

Veiligheidsmaatregelen

Hoe T., die niet eerder met politie en justitie in aanraking zou zijn gekomen, de veiligheidsmaatregelen heeft kunnen omzeilen, is niet duidelijk geworden.

De politie heeft met hem gesproken toen hij nog in zijn auto zat en daaruit is opgemaakt dat het om een bewuste actie ging, die tegen de koninklijke familie was gericht. Waarom T. de aanslag pleegde, is niet bekend.

Hoofdofficier van justitie Ludo Goossens benadrukte dat het niet om een terroristische actie ging.

Onder de gewonde slachtoffers van de kamikazeactie zijn vijf familieleden van leden van een Tilburgse drumband, een politieagent en een medewerker van de Koninklijke Marechaussee.

Afgelast

De ontwikkelingen in Apeldoorn leidden ertoe dat op veel plaatsen in het land de officiële koninginnedagevenementen werden afgelast. De Toppers en Kane gelastten hun optredens op het Museumplein in Amsterdam af.

Het Residentie Orkest zegde het Koninginnedagconcert af. Op de rijksgebouwen zijn de vlaggen halfstok gehangen.

Koningin Beatrix en haar familieleden zagen het incident vanuit de open bus waarin ze zaten. Het staatshoofd verscheen later op de dag op tv om haar medeleven te betuigen met de slachtoffers en hun naasten.

Gepland

Het is nog niet zeker dat T. zijn daad alleen heeft gepland en uitgevoerd, maar volgens hoofdofficier Goossens zijn er geen aanwijzingen dat er een groep mensen achter de actie zit.

De recherche heeft donderdag huiszoeking gedaan in de woning van de verdachte in Huissen. Justitie heeft nog niet bekendgemaakt of daar iets relevants is gevonden en zo ja wat.

Voor het onderzoek naar de aanslag heeft de Nationale Recherche 250 agenten vrijgemaakt.

Bron: http://www.nu.nl/algemeen/1957437/vijf-doden-en-12-gewonden-bij-drama-apeldoorn.html
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Remmco87 op donderdag 30 april 2009 om 21:08:
Verder vind ik het idioot dat er al mensen zijn die nog op het idee komen om grappen te gaan maken (even apeldoorn bellen enzo).
Ten eerste is het erg flauw en ten tweede het zou jou kind of vrouw maar zijn die daarbij betrokken zijn geraakt


100% mee eens!
 
Waarschuw beheerder
gvd zieke shit man...

we hoorden het toen we bijna in apeldoorn waren.


sterkte voor nabestaande van deze wandaad:flower:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :mixje:Akjuh op donderdag 30 april 2009 om 21:30:
Daar gaat het nu niet over. Deze auto was al gesignaleerd. Hadden ze beter in de gaten moeten houden, nadat hij al was weggestuurd.


Weet jij toch ook niet hoe dat is gegaan


als ze elke gast die ze wegsturen bij een afzetting de bak in sturen zul je er veel horen klagen



achteraf is het makkelijk praten
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van :mixje:Akjuh op donderdag 30 april 2009 om 21:14:
Zegt weer genoeg over de beveiliging in NL.. Zoveelste fout al dit!


Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:29:
Pure beveiligingsfout


Tegen dit soort dingen valt niet te beveiligen :flower:

Zoals eerder is gezegd, gekken hou je toch. Deze vraag werd ook gesteld in Netwerk vanavond, of er geen roadblocks gezet konden worden, maar dat was niet haalbaar ivm de optocht, en bovendien moet je de wegen ook gedeeltelijk vrij kunnen houden ivm dus eventuele calamiteiten ;-) Zou lullig zijn als je roadblocks plaatst.....kunnen er ook geen hulpverleners meer door.


Ben benieuwd wat ze doen met Koninginnedag, of het nog door gaat enzo, en dan voornamelijk op welke manier. Ik zie Bea nog niet in een auto met kogelwerend glas rondrijden......:S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :mixje:Akjuh op donderdag 30 april 2009 om 21:30:
Deze auto was al gesignaleerd. Hadden ze beter in de gaten moeten houden, nadat hij al was weggestuurd


Ach ja, dat hadden ze misschien kunnen doen. maar dan moet je alles en iedereen in de gaten houden.
Dat gaat gewoon niet.
En hem arresteren omdat hij daar door heen wilde.. gaat ook niet.
Ze zullen misschien gedacht hebben dat het een bewoner was die gewoon naar huis wilde maar niet kon door de afsluiting.
Het is achteraf gepraat.

Dus wat nu.. afsluiten dmv betonblokken..? Koningin net als paus in een mobiel van kogelvrij glas?
Je kan met man en macht proberen om alles te beveiligen en af te zetten.. maar ze verzinnen altijd wel een manier om
naar binnen te komen en mensen kwaad te doen. :(
Helaas.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dre@mc@tcher op donderdag 30 april 2009 om 21:09:
als je 17 mensen raakt heeft je auto wel wat geleden hoor


Uitspraak van *ikke* op donderdag 30 april 2009 om 20:00:
Uitspraak van Bass-Q op donderdag 30 april 2009 om 19:18:
Het is echt te bizar voor woorden. Ik heb nu een aantal keer de filmpjes bekeken. Wat ik me zo erg afvraag is hoe het komt dat die auto al helemaal in pap zit voordat ie tegen die paal aan rijd. In zo'n auto kan je toch al niet meer rijden? En het lijkt me niet dat dat van een paar afzettingen komt.


Uitspraak van *ikke* op donderdag 30 april 2009 om 20:00:
Hij schijnt al wat geraakt te hebben en toen je hem tegen
die 'paal' ( Naald) zag aanrijden was ie zelf al bewusteloos of iets.


Ik reageerde op iemand die de deuken niet begreep....
Lijkt me inderdaad logisch dat je deuken krijgt als je mensen aanrijd..
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 15:43:
volgens diverse getuigen zojuist op radio1 is er ook geschoten door de BBE (bijzondere bijstands eenheid) tijdens de doorbraak door de 1ste afzetting.


Zoals ik al eerder zei vanmiddag zijn er nu berichten dat er wel degelijk kogels zijn afgevuurd op hem.
Bepaalde foto,s zijn inmiddels door het ANP weg gehaald omdat dat daar mogelijke kogelgaten/wonden te zien waren.

Er schijnt tussen de 1ste afzetting en de 2de gericht geschoten zijn door enerzijds de BBE anderzijds Korps Diplomatiek beveiliging!!
 
Waarschuw beheerder
Ze hadden zoiezo meer mensen in kunnen zetten langs omliggende wegen, marechaussee bijv.

Je kan problemen nooit volledig voorkomen, maar het had minder erg kunnen verlopen met wat meer moeite.

(F)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van actief op donderdag 30 april 2009 om 21:35:
Het is achteraf gepraat.


Idd, en je kunt beter de energie steken in hoe nu verder, dan te blijven speculeren hoe het beter had gekund, want daarmee krijg je de slachtoffers niet terug :flower:

Het is en blijft een trieste zaak, maar helaas kan je niet overal tegen beveiligen.....
Uitspraak van actief op donderdag 30 april 2009 om 21:35:
Koningin net als paus in een mobiel van kogelvrij glas?
Je kan met man en macht proberen om alles te beveiligen en af te zetten.. maar ze verzinnen altijd wel een manier om
naar binnen te komen en mensen kwaad te doen.


Helaas wel ja :-( En als het niet goedschiks kan......dan doet men het kwaadschiks....
Waarschuw beheerder
Wat is die gast een ongelofelijke paardenlul.:@
Uitspraak van Remmco87 op donderdag 30 april 2009 om 21:08:
deze is wel hersendood,


Zijn hersens waren toch niet tof. :rot:
Jammer als hij echt hersendood is, kan ie geen eens een verklaring afleggen en zijn straf uitzitten. :nocheer:
Waarschuw beheerder
Dader is overleden. Wordt morgen pas bekent gemaakt.....
 
Waarschuw beheerder
Als het morgen pas bekend wordt gemaakt, hoe weet jij dat dan? Bron?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Trancefan.nl op donderdag 30 april 2009 om 21:43:
Dader is overleden. Wordt morgen pas bekent gemaakt


euhhh, doe jij nu toch al?? :P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Trancefan.nl op donderdag 30 april 2009 om 21:43:
Dader is overleden. Wordt morgen pas bekent gemaakt.....


lul jij nou..
5e dodo is een andere slachtoffer is net bekend gemaakt..
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:44:
Als het morgen pas bekend wordt gemaakt, hoe weet jij dat dan? Bron?


Hij heeft dienst vanavond.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:39:
Zoals ik al eerder zei vanmiddag zijn er nu berichten dat er wel degelijk kogels zijn afgevuurd op hem.
Bepaalde foto,s zijn inmiddels door het ANP weg gehaald omdat dat daar mogelijke kogelgaten/wonden te zien waren.

Er schijnt tussen de 1ste afzetting en de 2de gericht geschoten zijn door enerzijds de BBE anderzijds Korps Diplomatiek beveiliging!!


Naja als dat zo is, waarom het verbergen?
Bedoel, als er geschoten zou zijn, niet meer dan terecht!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:39:
Bepaalde foto,s zijn inmiddels door het ANP weg gehaald omdat dat daar mogelijke kogelgaten/wonden te zien waren.

Er schijnt tussen de 1ste afzetting en de 2de gericht geschoten zijn door enerzijds de BBE anderzijds Korps Diplomatiek beveiliging


In dat geval hebben ze dan hun werk gewoon goed gedaan.
En zal dat mogelijk ook de reden van het uitwijken naar links geweest zijn.

(Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op donderdag 30 april 2009 om 21:46:
Hij heeft dienst vanavond.


Ik bespeur sarcasme.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:34:
Ben benieuwd wat ze doen met Koninginnedag, of het nog door gaat enzo, en dan voornamelijk op welke manier.


als ze alles geforceerd gaan doen, krijg je ook een achterlijke optocht. dan is de lol er toch vanaf :/

Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:42:
Je kan problemen nooit volledig voorkomen, maar het had minder erg kunnen verlopen met wat meer moeite.


door extra marechaussee in te zetten die zichzelf voor die auto hadden moeten werpen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:39:
Zoals ik al eerder zei vanmiddag zijn er nu berichten dat er wel degelijk kogels zijn afgevuurd op hem.
Bepaalde foto,s zijn inmiddels door het ANP weg gehaald omdat dat daar mogelijke kogelgaten/wonden te zien waren.

Er schijnt tussen de 1ste afzetting en de 2de gericht geschoten zijn door enerzijds de BBE anderzijds Korps Diplomatiek beveiliging!!


Waarom hebben ze op hem geschoten terwijl de auto nog reed dan? Was het niet slimmer om alle 4 de banden lek te schieten?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:42:
Ze hadden zoiezo meer mensen in kunnen zetten langs omliggende wegen, marechaussee bijv.

Je kan problemen nooit volledig voorkomen, maar het had minder erg kunnen verlopen met wat me


Ja en dan? Dacht je echt dat ze een persoon in een swift hadden tegen gehouden op verdenking van een aanslag.?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Petey op donderdag 30 april 2009 om 21:44:
euhhh, doe jij nu toch al??


Ja he he. Maar wat d8 je er van dat ze het pas morgen naar buiten willen brengen?
Ik denk dat ze het niet langer voor kunnen houden want steeds meer mensen weten dit al.
Oja bron? Politie......
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:29:
Je hebt gelijk.

Kijk bijvoorbeeld naar Schiphol..

Pure beveiligingsfout!


Appels en peren??
 
Waarschuw beheerder
donateur
zijn er namen bekend van de overledenen of gegevens? want een vriend van mij zit in Apeldoorn en krijg hem niet te pakken en zijn broers ook niet! :(
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :mixje:Akjuh op donderdag 30 april 2009 om 21:49:
Was het niet slimmer om alle 4 de banden lek te schieten?


Had hij als nog door gereden... hij kan nog wel eventjes zonder banden door rijden.
Wel is waar met flink wat vonken. maar het kan!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Trancefan.nl op donderdag 30 april 2009 om 21:43:
Dader is overleden. Wordt morgen pas bekent gemaakt.....


bron?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van :mixje:Akjuh op donderdag 30 april 2009 om 21:49:
Was het niet slimmer om alle 4 de banden lek te schieten?


Omdat ze dan meer tijd nodig hebben om te denken welk wiel ze zouden moeten nemen.
+ dat hij dan alsnog het publiek weer in gedoken zou zijn met die auto.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van raketje op donderdag 30 april 2009 om 21:48:
door extra marechaussee in te zetten die zichzelf voor die auto hadden moeten werpen?


Nee. Maar aangezien ze toch al aan het schieten waren, had het misschien minder geescaleert als er marechaussee op omliggende wegen al maatregelen had kunnen treffen.

Niet d.m.v. zich voor de auto werpen, maar d.m.v schieten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:50:
zijn er namen bekend van de overledenen of gegevens?


:/
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:47:
Ik bespeur sarcasme.


goed bespeurwerk
 
Waarschuw beheerder
donateur
kan toch vrouw van zo oud en van die leeftijd zulke dngen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:39:
Zoals ik al eerder zei vanmiddag zijn er nu berichten dat er wel degelijk kogels zijn afgevuurd op hem.


eerste berichten waren idd dat mensen schoten hadden gehoord


maar die aanrijdingen zullen ook wel kabaal geven


hoewel de koninklijke familie zelf zei dat ze dachten dat er ter eren van de festiviteiten een kanon werd afgevuurd


andere berichten zeiden weer dat ze juist niet zouden schieten in de buurt van al dat volk


misschien een snipertje op het dak want op die foto bloedde ie wel aan zijn kop


idd nergens meer te vinden die foto :s


wie heeft er nog een linkje ?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van raketje op donderdag 30 april 2009 om 21:48:
als ze alles geforceerd gaan doen, krijg je ook een achterlijke optocht. dan is de lol er toch vanaf


Daarom, dus ben erg benieuwd hoe dat gaat aflopen. Zou wel zonde zijn van deze traditie, maargoed, K-dag was toch al meer een zuipfeest geworden vind ik persoonlijk......


Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:42:
Je kan problemen nooit volledig voorkomen, maar het had minder erg kunnen verlopen met wat meer moeite.


Ga bij de politie (Y) kan je volgend jaar meehelpen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van >>> Jeroen <<< op donderdag 30 april 2009 om 21:49:
Appels en peren??


Als je niet serieus op iets in kan gaan, ben je een verdere reactie ook niet waard.

Kom maar terug met sterkere argumenten. (F)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:50:
zijn er namen bekend van de overledenen of gegevens? want een vriend van mij zit in Apeldoorn en krijg hem niet te pakken en zijn broers ook niet!


Waren ze met meer of minder dan 5 personen?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:52:
maar d.m.v schieten.


Denk dat er achter aan rennen en schieten ook niet bepaald slim geweest zal zijn.
Teveel omstanders.. rond vliegende kogels.. meer gewonden?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:52:
ar aangezien ze toch al aan het schieten waren,


bron?

Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:52:
Niet d.m.v. zich voor de auto werpen, maar d.m.v schieten.


In zo'n menigte? :lol:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ThunderdomeUtreg op donderdag 30 april 2009 om 21:53:
Waren ze met meer of minder dan 5 personen?


weet ik niet, heb hem niet meer gesproken. en heb verder geen nummers ofzo!
23 jaar.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van raketje op donderdag 30 april 2009 om 21:54:
bron?


Is een reactie op wat bovenstaande mensen beweren. ;) Goed lezen muts!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:52:
Nee. Maar aangezien ze toch al aan het schieten waren, had het misschien minder geescaleert als er marechaussee op omliggende wegen al maatregelen had kunnen treffen.

Niet d.m.v. zich voor de auto werpen, maar d.m.v schieten.


Ben jij nou echt zo kortzichtig op te denken dat je het zo had kunnen voorkomen??
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:54:
weet ik niet, heb hem niet meer gesproken. en heb verder geen nummers ofzo!


San weet ik het ook niet, maar famlieleden die het moeten weten zijn vast al ingelicht.
Dus denk dat je je geen zorgen hoef te maken
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:53:
Uitspraak van >>> Jeroen <<< op donderdag 30 april 2009 om 21:49:
Appels en peren??

Als je niet serieus op iets in kan gaan, ben je een verdere reactie ook niet waard.

Kom maar terug met sterkere argumenten.


Knollen voor citroenen?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:53:
Als je niet serieus op iets in kan gaan, ben je een verdere reactie ook niet waard.

Kom maar terug met sterkere argumenten.


meisje toch. We hebben het hier over een aanslag en jij gaat dat vergelijken met wat er gebeurt is op schiphol!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:55:
Is een reactie op wat bovenstaande mensen beweren.


allemaal speculaties, zo kan je nog wel ff doorgaan

Uitspraak van >>> Jeroen <<< op donderdag 30 april 2009 om 21:55:
Ben jij nou echt zo kortzichtig op te denken dat je het zo had kunnen voorkomen??


ja dus :9
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 30 april 2009 om 21:54:
weet ik niet, heb hem niet meer gesproken. en heb verder geen nummers ofzo!
23 jaar.


Familie bellen?
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ThunderdomeUtreg op donderdag 30 april 2009 om 21:55:
famlieleden die het moeten weten zijn vast al ingelicht.


ja ik ben geen familie en het enige nummer van familie die ik heb kan ik niet bereiken.
is even afwachten
Waarschuw beheerder
Hoe de beveiliging op schiphol is of was is totaal niet relevant in dit verhaal! Wacht nog maar een paar jaartjes voordat je echt kan mee praten.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Dre@mc@tcher op donderdag 30 april 2009 om 21:53:
idd nergens meer te vinden die foto :s


wie heeft er nog een linkje ?


http://www.youtube.com/watch?v=9DMP-vKspYI

0.26 sec
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van raketje op donderdag 30 april 2009 om 21:54:
In zo'n menigte? :lol:


Ben jij scheel ofzo?!?! :rot:

Die man komt toch ergens vandaan rijden? Ik zei: als er Marechaussee op OMLIGGENDE wegen had gestaan, had hij voordat hij de menigte in stormde misschien al enigzins tegengehouden kunnen worden.