Partyflock
 
Forumonderwerp · 897966
4 volgers · 190141x bekeken
 
Waarschuw beheerder
+1-6
Edit by admin:

Dit topic is voor het bespreken van en discussieren over alle aspecten mbt Geert Wilders en zijn PVV. Partijstandpunten, mediaberichten et cetera vallen hier dus allemaal onder!
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 19:32:
Meneer de salavistische moslim doet een pittige uitspraak dat is de actie, die uitspraak komt bij jou aan en de conclusie die jij daaruit vormt en waarschijnelijk ook uit is de reactie.


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 20:37:
Moslims extremise relativeren door ook 'onze' fouten erbij te noemen


Aha, maar waar zie jij een fout dan? een uitspraak van iemand komt toch bij jou aan?
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 20:37:
Dat is totáál niet relevant en in mijn ogen goedpraterij.


Denk dat je mijn post op een andere golflengte leest ofzo. (n)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 21:38:
Aha, maar waar zie jij een fout dan? een uitspraak van iemand komt toch bij jou aan?


:S

Je moet ook wel comments van andere lezen, alvorens te reageren hè.. ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 21:48:
Je moet ook wel comments van andere lezen, alvorens te reageren hè..


Leuk al die andere comments maar ik had het gewoon puur en alleen over de actie en reactie van zijn woorden naar jou geest.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 19:46:
.. in contect van goedpraterij of relativatie..


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 13 maart 2009 om 20:33:
Weet niet waar je het over hebt. goedpraterij? in welk opzicht dan?


Volgens mij wees ik alleen maar op een documentaire van de BBC die aandacht besteedt aan het ontstaan en steeds harder tegen elkaar aanschoppen van twee reactionaire bewegingen... 1 in de VS en 1 in de Arabische wereld.

Als iemand daar persé het goedpraten van één van die twee in wil zien, kan ik daar verder ook niks aan doen. :P (Ik heb die docu gezien en vond er niks goedpraterigs aan.)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Popeye op woensdag 11 maart 2009 om 18:06:
Zo kan bij wijze van spreken een Afrikaan met een hutje op hei volkomen gelukkig zijn terwijl wij in het Westen dat als armoedig zien.


'geluk' heeft in zon samenleving een andere dimensie, dat klopt, als je eten en een dak boven je hoofd hebt en je gezin kan verzorgen dan ben je daar vermoedelijk al een heel eind op weg, voor veel is dat daar echter niet weggelegd,

maar ik ben met je eens als je stelt dat geluk ook iets relatiefs is, in onze samenleving betekent het iets anders dan bijvoorbeeld in afrika idd..
hoewel bepaalde basisvoorwaarden voor een gelukkig leven
wel overeen zullen komen, en je objectief kunt vaststellen dat die voorwaarden (bijv: goeie zorg, voedsel in overvloed, veel minder oorlogen) hier beter tot stand kunnen worden gebracht dan in afrika, dankzij onze welvaart(staat)...





Uitspraak van Popeye op woensdag 11 maart 2009 om 18:06:
De mensen die de huidige welvaart in het Westen zijn gewend en het opeens met veel minder moeten doen zullen net zo ongelukkig zijn als de mensen in het pre-oorlogse Duitsland die het ook met minder moesten doen.


we zullen nooit zo ver terugvallen, dus die vergelijking kan je nog steeds niet goed maken...


Uitspraak van Demente Taart op zaterdag 14 maart 2009 om 01:35:
Volgens mij wees ik alleen maar op een documentaire van de BBC die aandacht besteedt aan het ontstaan en steeds harder tegen elkaar aanschoppen van twee reactionaire bewegingen..


power of nightmares is zeker een goeie docu, (y)

geeft inzichten over de problematiek Oost-West en de rol van regeringen daarin....


Uitspraak van Demente Taart op zaterdag 14 maart 2009 om 01:35:
Als iemand daar persé het goedpraten van één van die twee in wil zien, kan ik daar verder ook niks aan doen. :P (Ik heb die docu gezien en vond er niks goedpraterigs aan


het aanbrengen van nuancering wordt door het populisme en het pro-wilderskamp afgedaan als 'politiek correct', 'cultuurrelativisme' of: 'wat krom is recht praten',

dit is het jargon wat de opiniemakers uit dit kamp gebruiken om alles lekker zwart-wit te houden en complexiteit en nuance van problemen te verhullen, op die manier kunnen ze hun electoraat makkelijk bedienen van pakkende oneliners en 'zeggen waar op staat' (n)

gelukkig zijn er politici zoals Pechtold en Halsema die hier feilloos doorheen prikken, en gelukkig staan ook die partijen op winst in de peilingen.... (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 10 maart 2009 om 14:54:
Geitenwollensok.. Als ik kritiek wil hebben op een godsdienst dan mag dat, zoals het hoort in een vrij land.

Als bepaalde Urkse of Turkse lange tenen zich daardoor gekrenkt voelen, is dat hun persoonlijke probleem en geen reden om wetgevingen aan te passen.

Haleluja!


Hier iets wat MOET in Nederland:
"Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan."

Een artikel die de held des onwetenden overigens wou afschaffen, omdat hij daardoor, ik citeer, "niet kan zeggen wat hij wil over de Islam en omdat het artikel 'praktische' oplossingen in de weg staat als het gaat om het intergratie- en immigratievraagstuk."

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 10 maart 2009 om 14:54:
Gekrenkt?


ja best wel

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 10 maart 2009 om 14:54:
Persoonlijk probleem?


als we jouw criteria aanhouden wel dus

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 10 maart 2009 om 14:54:
Reden om wetgeving aan te passen?


Nou nee.


Wilders vindt dat het artikel moet worden afgeschaft, omdat hij moet kunnen discrimineren om zodoende bepaalde dingen te kunnen "oplossen", mét dit artikel kan hij namelijk geen kant op..

Over onnodige aanpassingen van wetgeving gesproken…

Haleluja right back at ya
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Russhia op woensdag 18 maart 2009 om 01:28:
Wilders vindt dat het artikel moet worden afgeschaft, omdat hij moet kunnen discrimineren om zodoende bepaalde dingen te kunnen "oplossen", mét dit artikel kan hij namelijk geen kant op..

Over onnodige aanpassingen van wetgeving gesproken…

Haleluja right back at ya


die wet blokkeert gewoon zen recht op vrije meningsuiting man ...
en ja de waarheid is hard, en wilders zegt alleen maar de waarheid
dus ja ...
 
Waarschuw beheerder
nieuwe prodigy cd is gekkkkkkkkkkk!
 
Waarschuw beheerder
me love geert:D

eindelijk weer iemand die zegt waar het op staat
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 maart 2009 om 11:24:
iemand die zegt waar het op staat


http://www.telegraaf.nl/prive/3507020/___Moeder_Geert_Wilders_is_een_hoer___.html
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van White raider op woensdag 18 maart 2009 om 01:52:
en wilders zegt alleen maar de waarheid


Daar zijn de meningen nog steeds over verdeeld.
Waarschuw beheerder
nog wel,wacht maar als er verkiezingen zijn.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van jelken op woensdag 18 maart 2009 om 16:32:
nog wel,wacht maar als er verkiezingen zijn.


Aha dus je denkt dat tegen verkiezingstijd mijn mening ineens bijdraait?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Popeye op woensdag 11 maart 2009 om 18:06:
En als Wilders aan de macht komt dan hoop ik dat de "opvoedkampen" onder objectief en goed toezicht komen te staan


:roflol:

en dan noemt men Wildersstemmers dom
 
Waarschuw beheerder
geert wilders is dat die aandachts trekker ?? nee dankje stem nog liever op de cda
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 18 maart 2009 om 11:24:
me love geert:D

eindelijk weer iemand die zegt waar het op staat


(y)

Bezoek PVV-fractie aan Venlo groot succes
dinsdag 17 maart 2009
De PVV-fractietour door Nederland deed gisteravond Venlo aan. In een overvolle zaal in de geboorteplaats van Geert Wilders konden de mensen luisteren naar de PVV-plannen voor een beter Nederland. Er werd gesproken over de economische crisis, de zorg, de aanpak van criminaliteit, de islamisering van Nederland, het milieubeleid en vele andere onderwerpen.
Na afloop heerste bij iedereen een tevreden gevoel over deze succesvolle avond. De sfeer was goed en de steun voor de ideeën en de koers van de PVV was hartverwarmend.
[img width=500 height=401 cacheid=00143520002d577a41ff446d1a0275fc4f]http://www.pvv.nl/images/Afbeeldingen/Venlo_17_09_2009/pvv-venlo-001.jpg[/img]
Geert Wilders spreekt in zijn geboortestad

Veel aanwezigen hebben aangegeven wat voor de partij te willen betekenen. Dat komt goed uit, want de Partij voor de Vrijheid is op zoek naar mensen die mee helpen met de verdere opbouw van de partij. De PVV overweegt deel te nemen aan de volgende gemeenteraadsverkiezingen in Rotterdam, Den Haag, Den Helder en Venlo. Geïnteresseerden in de functie als raadslid in één van deze steden kunnen een uitgebreide CV en motivatie sturen naar kandidaat@pvv.nl.Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken
[img width=500 height=333 cacheid=00143520002d577b065f3ebd1a0275fc4f]http://www.pvv.nl/images/Afbeeldingen/Venlo_17_09_2009/pvv-venlo-002.jpg[/img]

Fractieleden Martin Bosma, Fleur Agema en Hero Brinkman

Voor de volgende bijeenkomst, 20 april in Den Helder, zijn nog maar een aantal plaatsen te verkrijgen. Wilt u daarbij zijn, mailt u dan uw volledige naam en geboortedatum naar Richard de Mos, vrijwilligers@pvv.nl.Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

Hetzelfde mailadres is te gebruiken als u interesse heeft in het doen van vrijwilligerswerk voor de partij.

http://www.omroepvenlo.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=6761

http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=1823&Itemid=1

Binnenkort hebben we Wakker Nederland, Powned en andere (internet)initiatieven die de keerzijde zullen belichten.

Verandeing voor iedereen die nog leeft in het verleden; de linkse censuur wordt stukje bij beetje afgebroken. Eerst de tweede kamer, dan de media.

De verandering in mentaliteit is ingezet en ik kan er dus niet genoeg van krijgen!

Een reportage van Nova omtrend de Pvv in Venlo.
Toen ik de foto van Wilders zag in NOVA moest ik gelijk aan de Hitler-groet denken.
Was dat ook de opzet van NOVA?
Moet ik Wlders als Hitler-adept zien?

http://player.omroep.nl/?aflID=9115987

Schandalige reportage van Nova.

Dit is beter:
http://www.dumpert.nl/mediabase/436861/cf3abb1f/en_daar_is_tie..._rocky_3.html
 
Waarschuw beheerder
Het was fantastisch in Venlo, Geert was lekker op dreef, er werden veel onderwerpen behandeld en de islam kwam eigelijk niet eens aan bod!

Helemaal geen one-issue partij meer dus, ook werd er veel gelache en geklapt door de vele eerlijke opmerkingen uit de zaal!

Geert en de zijnen waren lekker op dreef en er werd duidelijke taal gesproken en geen politieke prietpraat om zieltjes te winnen.

Na een biertje en een foto weer op huis aan, en op naar de volgende keer ;-) Ik ben in ieder geval overtuigd dat de PVV het helemaal gaat maken bij volgende verkiezingen!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Wilders: geef iedereen 400 euro

Met vierhonderd euro per volwassene wil Wilders de economie helpen. 'Eén van de oorzaken van de huidige crisis is vraaguitval', zegt Wilders. 'Daar wil ik wat aan doen. En mensen kunnen een extraatje hartstikke goed gebruiken'. De kosten van dit plan, ruim 5,2 miljard euro, zouden betaald kunnen worden door de missie in Afghanistan vanaf dit voorjaar te schrappen.

Wilders wil verder nog een streep zetten door de schuldsanering aan de Nederlandse Antillen en nog één door de aanschaf van de JSF. De opbrengsten hiervan komen overeen met de uitgaven van deze economie oppepper. 'We halen de kosten niet uit posten die de mensen pijn doen', aldus de PVV-leider, die van mening is dat miljonairs net als personen met een minimumloon deze bonus ook zouden moeten krijgen.

Bron: http://frontpage.fok.nl/nieuws/107875/-Wilders:-Geef-iedereen-400-euro.html

Beetje jammer van die miljonairs, maar voor de rest (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
JSF schrappen als bezuiniging, terwijl je de economie wilt stimuleren :looser:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van lindaaatje op vrijdag 20 maart 2009 om 12:39:
JSF schrappen als bezuiniging, terwijl je de economie wilt stimuleren


DEN HAAG - Het JSF-programma leidt nauwelijks tot meer banen in ons land. Dat schrijft het Centraal Planbureau (CPB) over de werkgelegenheid die de bouw van het Amerikaanse gevechtsvliegtuig met zich brengt.


De Tweede Kamer had gevraagd om een contra-expertise, nadat PricewaterhouseCoopers (PWC) in een rapport had geschreven dat de JSF 16 miljard dollar aan omzet oplevert en ongeveer 50.000 arbeidsjaren aan werkgelegenheid.

Het CPB vindt dat „waarschijnlijk aanzienlijk overschat”. Het gaat om werkgelegenheid tot aan het jaar 2052. PWC veronderstelt dat in al die tijd de arbeidsproductiviteit niet stijgt. Bovendien telt PWC werk mee in buitenlandse vestigingen van Nederlandse multinationals. Dat leidt ook tot overschatting van werkgelegenheid bij toeleveranciers, aldus het CPB.

„De totale werkgelegenheid in Nederland zal waarschijnlijk niet toenemen door het JSF-programma,” aldus het CPB. Het planbureau denkt dat door de JSF alleen maar banen verschuiven.

:bye:
Waarschuw beheerder
was inderdaad ook al de verwachting.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van lindaaatje op vrijdag 20 maart 2009 om 12:39:
SF schrappen als bezuiniging, terwijl je de economie wilt stimuleren


Je heb de klok weer verkeerd horen luiden :lol: Het levert ons juist relatief weinig op voor onze economie.

En dan nog wat ;

PVV: bemoeizucht Koningin moet stoppen
vrijdag 20 maart 2009
Vragen van de leden Brinkman en Wilders (beiden PVV) aan de minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties en de minister van Algemene Zaken over het bericht dat de Koningin lobbyt voor topfuncties.

1.)
Bent u bekend met het bericht dat de Koningin lobbyt voor topfuncties?*

2.)
Hoe beoordeelt u het dat de Koningin haar macht misbruikt om haar welgevallige personen op machtige posities te parkeren?

3.)
Deelt u de mening dat de Koningin een voornamelijk representatieve functie heeft en dat het onwenselijk is dat de Kroon op deze wijze macht uitoefent waar op geen enkele manier democratische controle op kan plaats vinden? Zo neen, waarom niet?

4.)
Hoe bent u van plan om de Koningin aan te spreken op dit onacceptabele gedrag en haar te vragen zich te onthouden van het geven van advies over het plaatsen van personen op machtige functies?

5.)
Deelt u de mening dat het anno 2009 niet meer wenselijk is dat de Koningin zoveel macht heeft en dat moet worden nagedacht over een veranderende constitutionele rol van ons Staatshoofd waarbij het streven moet zijn om het Staatshoofd geen deel meer uit te laten maken van de Regering en het Staatshoofd een louter representatieve rol te geven? Zo neen, waarom niet?

http://www.telegraaf.nl/binnenland/3521894/__Koningin_lobbyt_bij_topfunctie__.html
 
Waarschuw beheerder
Overzicht · "Maatschappij & gemeenschap" Forum · Permalink Zoeken · Feed
Nieuw onderwerp · Niet meer volgen
Onderwerp is dubbel!

Zie "Het grote Geert Wilders/PVV topic" voor eenzelfde onderwerp.
Knibbel 20 maart 2009 17:57 [Meld misbruik of mededeling voor beheerder]
[Knibbel]

Poll, geopend op vrijdag 20 maart 2009, gesloten op vrijdag 20 maart 2009, looptijd van 1.5 uur.

Iedereen · Mannen · Vrouwen

Wilders 4 president!
Ja!
30 68%
Nee!
14


Wordt hier met ieder Wilders gerelateerd onderwerp gedaan, waaruit de groeiende populariteit van Geert naar voren komt. !
 
Waarschuw beheerder
Nadenkertje :
Alle politici, uitgezonderd de PVV-ers, zijn alleen voor zichzelf bezig en niet voor het landsbelang.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 21:54:
Nadenkertje :
Alle politici, uitgezonderd de PVV-ers, zijn alleen voor zichzelf bezig en niet voor het landsbelang.


Is dat een nadenkertje of een leugen? ;)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 21:54:
Nadenkertje :
Alle politici, uitgezonderd de PVV-ers, zijn alleen voor zichzelf bezig en niet voor het landsbelang.


even voor mijn beleving. Jij meent dus dat een Wouter Bos, of een Balkenende of een Femke Halsema , om even de tegen polen van Geert Wilders op te noemen. Dat die bezig zijn met eigen belang ? je bedoelt eigen zakken vullen, machtswellust etc. ?

Get alive
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 23:23:
Get alive


Vraag stellen aan mij en je conlusie trekken : zielig

Leer zelf eens een mening vormen, daarom heb ik hem ook zo neergezet.
Je hoeft het niet met het nadenkertje eens te zijn ; liever niet, maar leg gerust eens uit waarom en overtuig mij .
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 23:36:
liever niet, maar leg gerust eens uit waarom en overtuig mij .


Waarom moet iemand anders zijn tijd erin steken jou te overtuigen? Begin zelf maar eens die kansloze stelling uit te leggen, want blijkbaar ken je iedere politicus persoonlijk en weet je wat hun redenen zijn om zich met politiek bezig te houden.

Even voor de goede orde: een 2e kamerlid verdiend tonnen, geen miljoenen. Als je rijk wilt worden, ga je wel 1 of andere CEO functie nemen. Zelfs wanbeleid levert miljoenen oprotpremie op, dus dat verdiend een stuk beter dan de 2e kamer induiken.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 23:36:
maar leg gerust eens uit waarom en overtuig mij .


eerlijk gezegt, ik volg je reacties hier best veel, en ik heb in middels zo veel discussies hier gehad, met mensen die net zo als jouw, een beetje reageren van.
Het is allemaal kut, de regering deugt niet, belasting is kut, politie is kut, en buitenlanders zijn de schuld van alle ellende. Naja je zegt niet alles wat ik net op noemde, maar het is een beetje de algemene kroeg praat.
Alle problemen in de wereld zijn op te lossen met ideeën die we met tussen een pilsje en het peperworstje , bedenken.
De wereld staat op de kop , economen weten geen oplossing voor de krediet krisis, en Geert Wilders heeft het, geef iedereen een cheque van € 400,- en probleem op gelost. Natuurlijk kan die dat roepen, want hij hoeft het toch niet uit tevoeren. Maar iedereen vind Geert door dit soort kroegpraat een toffe peer, en stemt op hem. Hoezo is dit dan geen eigen belang?
Een ticket boeken naar Engeland, en van tevoren weten dat je er toch niet in komt. Waarom publiciteit, meer stemmen, eigen belang.

Iedereen die in de politiek zit zit daar om het land zo te verbeteren, op de mannier zoals zij denken dat de goede mannier is. Als ze op geld uitwaren, dan waren ze manager geworden bij een multinational.
Dus get al life. Als je denkt dat Jan Peter en Kabouter voor eigen balang daar zitten, en Geert Wilders er zit uit vaderlands liefde.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Too Many Daves op vrijdag 20 maart 2009 om 23:41:
Even voor de goede orde: een 2e kamerlid verdiend tonnen, geen miljoenen. Als je rijk wilt worden, ga je wel 1 of andere CEO functie nemen. Zelfs wanbeleid levert miljoenen oprotpremie op, dus dat verdiend een stuk beter dan de 2e kamer induiken.


Want tonnen verdienen kunnen we namelijk allemaal na een LOI middagje? :S

80.0000 euro trouwens p/j.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 21:54:
Nadenkertje :
Alle politici, uitgezonderd de PVV-ers, zijn alleen voor zichzelf bezig en niet voor het landsbelang


Mijn nadenken leverde dit op:
De PVV bestaat nog niet zolang dus over pakweg 3 a 4 jaar word het pas echt duidelijk.
Dus is het nu nog koffiedik kijken.
En met de PVV doel ik niet alleen op Wilders, doch op alle fractieleden.
Majstro,Roger,Oxygen, bedankt voor jullie reacties. (y)



Een opmerking.
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 21 maart 2009 om 00:43:
Waarom publiciteit, meer stemmen, eigen belang.


Dat doet iedere politieke groepering als men nog maar recentelijk bestaat en of wil groeien, omdat door meer publiciteit (bekendheid) meer directe of indirecte invloed op het beleid wenst te bewerkstelligen. En op wat langere termijn meer zetels wil bemachtiugen.
De EU verkiezingen komen er nu aan bijvoorbeeld.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 21 maart 2009 om 01:44:
Dat doet iedere politieke groepering als men nog maar recentelijk bestaat en of wil groeien, omdat door meer publiciteit (bekendheid) meer directe of indirecte invloed op het beleid wenst te bewerkstelligen. En op wat langere termijn meer zetels wil bemachtigen


Dus dan is Wilders toch net zo goed bezig met eigen belang?

edit

even ter duidelijkheid, waarom ik niet echt inhoudelijk meer wil reageren in dit topic. het merendeel hier, zowel voor als tegen Wilders wil hun mening ventileren, en is helemaal niet van plan om te discussiëren. Dus wat heeft het voor zin om me hier moe te liggen typen?
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 21 maart 2009 om 09:20:
Dus wat heeft het voor zin om me hier moe te liggen typen?


Kan zo nu en dan opluchten, ja toch ! :D
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
als die vuile boomomhelzende volkert nou niet gek had gedaan,
dan had deze hele discussie niet bestaan...
dan hadden we mooi met z'n allen pim fortuyn gruwelijk op z'n bek kunnen zien gaan,
en dan was de gemmiddelde nederlanders wat meer naar links getrokken.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 21 maart 2009 om 17:07:
als die vuile boomomhelzende volkert nou niet gek had gedaan,
dan had deze hele discussie niet bestaan...


Dat betwijfel ik, deze discussie bestaat omdat links het al jaren verkloot.
Uitspraak van permanent verbannen op zaterdag 21 maart 2009 om 17:07:
dan hadden we mooi met z'n allen pim fortuyn gruwelijk op z'n bek kunnen zien gaan,
en dan was de gemmiddelde nederlanders wat meer naar links getrokken.


Ik betwijfel of hij uberhaupt op zijn bek zou gaan. Pim Fortuyn was een van de weinige politici in Nederland met PASSIE voor het vak. Ik blijf het verschrikkelijk zonde vinden..hij had de plannen en hij was een sterke persoonlijkheid. Wilders is een goede politicus, maar komt in mijn ogen niet in de buurt van Fortuyn.
Artiest {SHOWLIST artist 114895, 58437}
Waarschuw beheerder
Ik ben erg benieuwd wat voor volk Geert Wilders mee gaat nemen naar Den Haag als 'ie blijft staan op het aantal zetels wat 'ie nu heeft...
Verder heb ik een beetje gemengde gevoelens bij de partij aangezien ze naast een handjevol goede punten ook een hoop dingen hebben waar ik persoonlijk niet op zit te wachten.
Ik denk dat de PVV gewoon lekker een kleine partij moet blijven die tegen de coalitie aanschopt, schreeuwen kunnen ze namelijk wel maar de oplossingen die ze voor problemen bedenken zijn in 9 van de 10 gevallen niet echt oplossingen waarvan ik denk dat het probleem daarmee van de baan is.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Geert Wilders: de islamisering is een oorlog (volledige versie)



E.J. Bron 21 maart 2009

De partijchef van de Partij voor de Vrijheid, Geert Wilders, heeft een interview gegeven aan de Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ). Hij leidt de volgens peilingen op dit moment grootste partij in Nederland en het ambt van minister-president lijkt voor [b]hem geen illusie te zijn. Want veel Nederlanders hebben, ondanks alle opvoedingspogingen van de politieke elite, begrepen dat de islamisering van Europa onze vrije samenlevingen massief bedreigt.

Wilders geeft echter niet alleen zijn mening over de islam, maar, bijzonder verfrissend anders dan de mainstream, ook over zaken betreffende de EU en de economische crisis. Dus wordt geprobeerd Wilders op een andere manier in een kwaad daglicht te stellen: Wilders pareert knap:



Meneer de afgevaardigde, bent u bang dat de economische crisis de Nederlanders afleidt van u en uw thema islam?



Nee. We zijn immers volgens de peilingen net de grootste partij geworden. De mensen weten intussen dat we ook ideeën hebben over bijvoorbeeld de hervorming van de gezondheidszorg of het oplossen van de economische crisis.



De coalitie zoekt nog steeds naar een antwoord op de economische crisis. Hoe luidt het uwe?



Het kabinet permitteert zich idiote linkse hobby’s: wij betalen miljarden voor zogenaamde probleemwijken in onze steden, maken miljarden aan ontwikkelingshulp over, geven miljarden aan de Europese Unie, we laten inburgeringcursussen een half miljard euro per jaar kosten en de publieke omroep nog een keer zoveel. Men kan probleemloos tientallen miljarden besparen zonder de modale burger pijn te doen. Dan moeten belastingen verlaagd en het tekort teruggedrongen worden.



U rekent de EU tot de ”idiote linkse projecten”. Heeft niet de euro uw land gered? Menigeen zegt dat Nederland met zijn grote banken een soort groter IJsland zou zijn…



Wij zijn voor de euro. Wij willen een EU die zich alleen maar bezighoudt met economische en monetaire politiek. Maar ons geld gaat immers niet naar de Europese Centrale Bank, maar naar de bureaucratie van de superstaat die wordt opgebouwd. Van de zeven miljard euro die wij aan Europa betalen, krijgen de boeren in Polen, Portugal of Frankrijk er vijf, of men legt er prachtige straten in Roemenië en Griekenland van aan. Wij willen dat Roemenië en Bulgarije de EU verlaten. En de competenties van de EU achter de economische en monetaire politiek moeten worden overgedragen aan de nationale staten.



Ook thema’s zoals verdediging tegen terrorisme en immigratiecontrole?



Daarvoor hebben we alleen een samenwerking volgens een multilateraal verdrag nodig – met een vetorecht voor ieder parlement.



Plant u voor uw eerste Europese verkiezingen een campagne tegen Europa net als in 2005 voor het EU-referendum?



Onze slogan luidt: ”Voor Nederland”. Wij zeggen tegen de mensen dat de Europese superstaat er nu toch komt, want het Verdrag van Lissabon wijkt nauwelijks af van de geplande grondwet. Wij willen niet uit de EU. Maar we willen ons geld en onze macht terug. Dat trekt veel mensen aan.



Met welke Europese politici voelt u zich verbonden?



Margaret Thatcher. Ik vind ook de Deense Volkspartij van Pia Kjaersgaard sympathiek. Met wie in het Europese Parlement samenwerken, beslissen we echter pas na de verkiezingen.



Kunt u zich een bondgenootschap voorstellen met de FPÖ (Freiheitliche Partei Österreichs), het Franse Front National en het Belgische Vlaams Belang?



In geen geval werken we met partijen zoals het Front National, de Roemeense Tudor-partij of met de mensen van Allessandra Mussolini samen. Die staan 100 kilometer ver verwijderd van ons.



Vlaams Belang, BZÖ (Bündnis Zukunft Österreich) of FPÖ zouden dus mogelijke partners kunnen zijn?



Daar zeg ik nu niets over om mijn onderhandelingspositie niet te verzwakken. Misschien zullen we ook gewoon zelfstandig in het parlement zitten. Van de 25 Nederlandse zetels mogen wij 2, 3 of misschien 4 bezetten. Dan zijn we zelfs in een groep nog een kleine speler. Wellicht loont het niet de moeite om in een fractiegemeenschap te zitten waar men het gevaar loopt om zich met de verkeerde mensen te omringen.



Nadat dit mislukt is, wordt geprobeerd Geert Wilders belachelijk te maken door de lezer te suggereren dat de met de dood bedreigde zich in al van tevoren uit berekening in een slachtofferrol zou plaatsen:



In enquêtes schittert u als u zichzelf als slachtoffer kunt voorstellen. Toen het Openbaar Ministerie een gerechtelijk onderzoek tegen u startte wegens het aanzetten tot haat en u daarna ook Engeland werd uitgewezen, werd uw PVV de grootste partij…



Ik had natuurlijk ook liever gehad dat het gerechtshof geen opdracht zou hebben gegeven tot een onderzoek. En ik heb er niet om gevraagd dat de Britten me uitwijzen.



Waarom bent u er dan, ondanks de mededeling vooraf uit Londen, toch naartoe gevlogen, in begeleiding van journalisten?



Ik dacht dat ze misschien niet het lef hadden om me uit te wijzen. Ik heb tegen mezelf gezegd: ook al moet ik er op de fiets naartoe, ik probeer het.



Opnieuw mislukt. Bijna honend noemt de FAZ dat Wilders niet naar Duitsland werd uitgenodigd om ”Fitna” te laten zien, net alsof het bijzonder positief zou zijn dat de Duitsers zo onnozel zijn.



Wat hebt u met uw anti-islam film ”Fitna” bereikt die u vorig jaar hebt gepresenteerd?



Heel veel. Acht miljoen mensen hebben de film gezien. Ik heb de film in Jeruzalem en in de Amerikaanse Senaat laten zien. Binnenkort laat ik hem ook zien in het Italiaanse parlement.



In Duitsland nodigt niemand u uit?



Nee. Geen idee waarom. We hebben geen zusterpartij in Duitsland. Er bestaat hier bij u gewoon niets zoals de Deense Volkspartij of de UKIP in Groot-Brittannië. Ik ga echter binnenkort naar Los Angeles en naar Australië met ”Fitna”.



”Fitna” is een collage van bekende beelden van de terreur. Wat zijn nieuwe dingen die u aan de senatoren kunt vertellen?



De film laat immers ook zien hoe Europa verandert, hoe de straten in steden zoals Amsterdam eruit zien, dat er in Engeland al shariarechtbanken voor familiezaken bestaan, welke problemen we in Brussel, Keulen en elders hebben. Ik zeg tegen de Amerikanen dat ze in Europa een bondgenoot verliezen, dat de normen en waarden van Jeruzalem, Rome en Athene dreigen te wijken voor die van Mekka, Teheran en Istanboel.



Dan volgt de gebruikelijke insinuatie dat Wilders racist zou zijn:



Zijn voor u in ieder geval slechte moslims goede Nederlanders?



Onzin. Ik heb niks tegen moslims, alleen tegen de islamitische ideologie. De Koran zegt gewoon dat een ieder die niet in alles gelooft wat er in de Koran staat en er niet naar handelt, geen moslim is. Dat zouden dan afvalligen zijn. Wat mij betreft mogen ze zichzelf echter rustig moslims noemen. De meerderheid van de mensen hier die zich moslim noemt, is trouw aan de wet.



Wat verlangt u?



We moeten genezen van de grootste Europese ziekte van dit moment: het cultuurrelativisme. We hebben geen Chamberlains nodig die appeasement willen, maar Churchills, die opstaan voor onze cultuur. Niet de moslims zijn achtergebleven, maar de islamitische cultuur. De onze is beter. Ik ben geen racist. Als je tien mensen op straat vraagt of onze cultuur beter zou zijn, zeggen negen van de tien ja.



Kunt u de ”islamitische cultuur” zo bekritiseren zonder moslims te beledigen?



Er bestaat geen recht om niet beledigd te worden. Wanneer we geen godsdienstkritiek mogen uiten, kunnen we de democratie opzeggen. Ik beschouw de islam sowieso als een totalitaire ideologie, die eerder te vergelijken is met het communisme en het fascisme dan met religies.



Welke politiek stelt u dus voor?



Eerst moet de immigratie uit islamitische landen stoppen.



Ook voor christenen uit deze landen?



Voor iedereen, behalve voor asielzoekers. Ik heb ervoor gestemd dat we homoseksuelen uit Iran en christenen uit Irak opnemen. Maar islamisering is een oorlog, die met de wapens demografie en massa-immigratie wordt gevoerd. Dat moet gestopt worden. En we moeten strenger tegen de mensen optreden die hier al zijn. Als een moslim zich crimineel gedraagt, moet hij worden uitgewezen.



De meeste immigranten hebben toch allang een Nederlands paspoort



Ik zou criminele Marokkanen graag de Nederlandse nationaliteit afnemen als ze ook nog de Marokkaanse bezitten. Dat doet onze regering nu al met terroristen. We moeten bovendien de vrijwillige terugkeer van immigranten stimuleren. Ook mogen er niet meer islamitische symbolen komen, niet nog meer moskeeën. Omdat de islam geen religie, maar een ideologie is, is dat ook niet in tegenspraak met de vrijheid van godsdienst. Ook moeten we islamitische scholen sluiten. Daar worden kleine kinderen al met een haatideologie volgepropt. Voor dit alles bestaat er natuurlijk geen meerderheid in het parlement. Maar in de bevolking groeit de steun.



Van uw ”Partij voor de Vrijheid” kan men geen lid worden. Wat hebt u tegen democratie binnen de partij?



Het kan zijn dat we in de toekomst een echte partij worden. Maar we hebben een les geleerd van de (inmiddels opgeheven) Lijst Pim Fortuyn. Die liet heel vroeg al leden toe en werd daarna door de verkeerde mensen overgenomen. Bovendien is partijdemocratie sowieso alleen maar schijndemocratie. Op partijdagen stemmen alleen de partijbonzen.



Bron: www.faz.net



Bovenstaand artikel werd uit het Duits vertaald door:



E.J. Bron

http://www.hetvrijevolk.com/?pagina=8158


Sterk intervieuw Geert :respect:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 23:23:
Jij meent dus dat een Wouter Bos, of een Balkenende of een Femke Halsema , om even de tegen polen van Geert Wilders op te noemen. Dat die bezig zijn met eigen belang ? je bedoelt eigen zakken vullen, machtswellust etc. ?


misschien wordt bedoelt dat hun eigen politieke belangen teveel meespelen om snel met een degelijk plan te komen voor het landsbelang ivm crisis.

ze zijn al 4 weken aan het ouwehoeren en er is nog niks concreets
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van an[n]o73niem op zondag 22 maart 2009 om 15:34:
misschien wordt bedoelt dat hun eigen politieke belangen teveel meespelen om snel met een degelijk plan te komen voor het landsbelang ivm crisis.


Lands belang. Uhm als er nu verkiezingen zouden komen.
Wilders 30 zetels, maar niemand zal met hem willen samen werken, misschien VVD, maar denk dat ook de VVD het niet aan zijn achterban kan verkopen. Maar het wordt gegarandeerd niets rechts

Dus krijgen we een PvdA, SP, GroenLinks, CDA regering. Daar mee kunnen we de krisis in :s.

Dus als Balkenende dit kabinet laat vallen, en dat we een Links bomenknuffel kabinet krijgen, die alle snel wegen in dit land wil terug brengen tot 30 km zone, bedrijven nog meer lastig zal vallen met heffingen, beperkingen en milieu normen en achterlijke zaken als een minimale aantal allochtone managers dat is landsbelang ?
Wat we nu hebben is in mijn ogen niet ideaal, maar het kan op het moment alleen erger.
En bovendien als er nu verkiezingen zouden komen duurt het nog langer, er eens eindelijk wat gedaan word.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 04:19:
Ik heb niks tegen moslims, alleen tegen de islamitische ideologie


:roflol:
 
Waarschuw beheerder
dat intervieuw..:roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 17:10:
dat intervieuw..:roflol:


Je zou hem er de kogel voor geven hè?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 16:26:
Dus krijgen we een PvdA, SP, GroenLinks, CDA regering. Daar mee kunnen we de krisis in :s.


Zolang de linkse partijen maar in de meerderheid zijn. Zou goed zijn voor dit land, wat we nodig hebben is meer staat en minder markt. Liever wat economische groei inleveren maar alles dat we hebben beter verdelen over de mensen.

Maar het beste was natuurlijk om een (democratisch) communistische staat van NL te maken.

Communisme heeft 1 hele goeie eigenschap, je levert weliswaar enorm veel in aan economische groei (maar mits je streng genoeg optreedt tegen corruptie krimpt de economie niet) maar we ZIJN al rijk genoeg om iedereen goed te laten leven.

Waarom was communisme zo gevreesd vroeger? Het leidde tot economische stilstand. En aangezien we al rijk zat zijn, is economische stilstand helemaal niet verkeerd.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 16:26:
Wilders 30 zetels, maar niemand zal met hem willen samen werken, misschien VVD


zegt genoeg over de arrogantie van deze partijen.....dit is een democratie en als het volk Wilders wil,moeten ze die krijgen.


Uitspraak van verwijderd op vrijdag 20 maart 2009 om 21:54:
Alle politici, uitgezonderd de PVV-ers, zijn alleen voor zichzelf bezig en niet voor het landsbelang.


bedoelde alleen dat bovenstaande opmerking misschien sloeg op het feit dat het politieke spel belangrijker is dan met een goed crisisplan tekomen terwijl geheel Europa al een plan heeft.Kortom eigen belang voor landsbelang.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van an[n]o73niem op zondag 22 maart 2009 om 20:48:
dit is een democratie en als het volk Wilders wil,moeten ze die krijgen.


ik denk wel zeker te weten dat het over grote deel van mensen die CDA, PvdA of D66 stemmen, niet op deze partij zouden stemmen als vooraf bekend zou zijn dat ze mogelijk een coalitie aangaan met de PVV.
Bovendien kunnen we deze nog.
[img width=300 height=398]http://www.muziek-buro.nl/Hilbrand%20Nawijn.bmp[/img]
hartstikke leuk voor de nieuwjaars conferences, maar dan houd het ook op.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 20:58:
ik denk wel zeker te weten dat het over grote deel van mensen die CDA, PvdA of D66 stemmen, niet op deze partij zouden stemmen als vooraf bekend zou zijn dat ze mogelijk een coalitie aangaan met de PVV.


Valt wel mee denk ik, want dat was de vorige keer al duidelijk dat dat ooit aan de orde zou kunnen komen ;)

Wilders is namelijk, anders dan bijv. de CD vroeger, altijd serieus genomen als politicus door zijn collega's en men ging met hem in debat en gaf hem de kans om zijn standpunten te verkondigen voor een volle Tweede Kamer. Anders dan bijv. met Janmaat of boer Koekoek die meestal vanuit het spreekgestoelte een lege Tweede Kamer-zaal in keken.

En ik weet niet of je Dion Graus hebt gezien vorige week bij Pauw&Witteman, maar die gozer was echt sterk, stond ik van te kijken. De PVV mag dan een stel bijna-nazi's zijn (en dan ook nog eens de slechte dingen van de nazi;s hebben overgenomen, niet de goede) ze worden wel degelijk serieus genomen en zijn dus, als ze groot genoeg worden en niet te arrogant zijn bij onderhandelingen, een kandidaat voor in de regering.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 21:06:
altijd serieus genomen als politicus


ik ken me wat andere debatten herinneren.
En even te zwijgen wat voor gepeupel er om hem heen loopt.

Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 21:06:
En ik weet niet of je Dion Graus hebt gezien vorige week bij Pauw&Witteman, maar die gozer was echt sterk, stond ik van te kijken.


sterk ? ik vind het een twijfelachtig ventje, ik kom dan toevallig uit de buurt van Heerlen. Op het moment heb ik het erg druk met mijn werk dus niet echt veel tijd om met politiek bezig te houden. Dus ook al een tijdje geen Pauw en Witteman gekeken.
Maar zoals ik Graus ken, is het een een persoon die alles door een bepaalde rose bril ziet, denkt dat oplossingen voor complexe problemen altijd net zo makkelijk zijn als het ei van Columbus, en heel slecht tegen zijn verlies kan.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 22:15:
Maar zoals ik Graus ken, is het een een persoon die alles door een bepaalde rose bril ziet, denkt dat oplossingen voor complexe problemen altijd net zo makkelijk zijn als het ei van Columbus, en heel slecht tegen zijn verlies kan.


Dat is ook, maar hij was in staat om zich te profileren met standpunten die het goed doen bij welke kiezer dan ook, hij had het over dierenrechten en verdedigde zijn standpunten overtuigend.

Dat ie als mens wellicht geen knip voor de neus waard is (zwangere vrouwen slaan jwt) en dat zijn ideeën vaak niet even realistisch zijn, dat wil niet zeggen dat hij niet in staat is om uit te blinken in een debat. En omdat hij een goede debater is nemen ze hem serieus,.
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 22:15:
ik ken me wat andere debatten herinneren.


Natuurlijk nemen ze zijn standpunten vaak niet serieus, maar dat doen ze bij elkaars standpunten ook niet. Stel je voor, Agnes Kant die marktwerking in de zorg serieus neemt ;)

Ze nemen iig de moeite om hem met debatten te bestrijden, en bieden hem dus op die manier een podium om uit te blinken. En ik moet zeggen dat Wilders zijn partij wel goed georganiseerd heeft, er zijn precies 0 onderlinge twisten geweest, en hij is dus denk ik ook wel een blijvertje in politiek Den Haag.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 22 maart 2009 om 20:58:
ik denk wel zeker te weten dat het over grote deel van mensen die CDA, PvdA of D66 stemmen, niet op deze partij zouden stemmen als vooraf bekend zou zijn dat ze mogelijk een coalitie aangaan met de PVV


dat wilders nu op 30 zetels staat komt doordat veel mensen een tegenstem willen laten horen en als de huidige politici hun werk beter zouden doen had niemand ooit van wilders gehoord