Partyflock
 
Forumonderwerp · 1047418

Onderwerp is dubbel!

 
Waarschuw beheerder
[img width=200 height=150]http://www.psychiater.nu/wp-content/uploads/2009/01/babymoordenaar-kim-de-gelder.jpg[/img]

Psychiater tegen moeder De Gelder: "U zou zich beter zelf laten behandelen"

Massamoordenaar Kim De Gelder stond vóór hij zijn misdaden pleegde op het punt onder dwang afgevoerd te worden naar een psychiatrische inrichting, nadat zijn ouders met hem naar een psychiater waren gestapt. Maar de huisdokter van de familie hield de verplichte opname tegen. De mentale toestand van de jongeman, die op z'n 15de een depressie kreeg, was al jaren onderwerp van discussie in de familie, en leidde er tot hevige ruzies.

De huisdokter haalde er nog een psychiater bij en die beoordeelde Kim De Gelder als een gezonde jongen. Meer nog, de psychiater suggereerde dat Katia, de mama van Kim, zich beter zelf zou laten behandelen als zij meende dat haar zoon ziek was.

Vier psychiaters

Uit het gerechtelijk onderzoek blijkt dat de familie van Kim De Gelder eerder al poogde om hem onder dwang te laten opsluiten. Dat zorgde echter voor verdeeldheid binnen de familie. Ook specialisten waren het niet eens: van de vier psychiaters die Kim De Gelder onderzochten, meenden er twee dat hij schizofreen was en twee dat hij niets mankeerde.

"Niks mis met deze jongen"

Uiteindelijk belette de huisdokter dat De Gelder verplicht werd opgenomen in de psychiatrie. Volgens de dokter, en ook de psychiater die hij erbij haalde, scheelde er niets met de jongen, en had hij alleen wat last met de 'overgangsjaren'.

Alle pogingen van de familie om Kim De Gelder in het gezinsleven op te nemen, mislukten nadien. Uiteindelijk belandde hij in zijn flat in Sinaai, waar hij in eenzaamheid leefde en steeds meer vervreemdde van de buitenwereld.

Bron: http://hln.be/hln/nl/3484/Drama-Dendermonde/article/detail/646947/2009/01/28/Psychiater-tegen-moeder-De-Gelder-U-zou-zich-beter-zelf-laten-behandelen.dhtml

~~~~

De ene psychiater is van mening dat de jongen een ziekte heeft, de ander niet. Maar wat doet dat er toe? Alsof de ziekte de moord heeft veroorzaakt.

Zo zie je maar weer. Gezond of niet. Mensen plegen misdaden, niet ziektes of psychische problemen. Een persoon met de meest erge psychische problemen doet geen vlieg kwaad. De ander zoals deze Kim lijkt normaal, en begaat gruweldaden.
laatste aanpassing
 
Artiest Chris tc
Waarschuw beheerder
:roflol:

Dude gister wordt er een topic geopend met gelijke strekking en zeg ik nog...: "nou ace of babes kom er maar in... :loser: "

En zie hier... :lol: ik wist dat je er wel weer een slaatje uit zou slaan... :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van = weg op woensdag 28 januari 2009 om 16:13:
nou volgens mij ben je toch echt gestoord als je babies gaat vermoorden:rot:


Zeg maar gerust ziek en niet meer te redden.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Rampestampertje :sadrose: op woensdag 28 januari 2009 om 16:30:
Heel veel mensen die psychiatrisch zijn willen geen hulp.....dat wil nog niet zeggen dat ze dit niet kunnen gebruiken


daar denk ik toch echt anders over ;) en ik ken ook veel wetenschappelijke feiten.

Ok, veel mensen kunnen wel hulp gebruiken. Maar psychiatrisch, dat is vaak veel erger dan het probleem ;)

Isoleercel marteling, platspuiten met zeer schadelijke middelen die potentieel dodelijk zijn. En dan ziek genoemd worden, terwijl daar geen enkel bewijs voor is. Alsof jij niet mag zijn wie je bent terwijl je niets misdaan hebt.

Ik denk als je meer respect hebt voor mensen, dat je ook meer respect kan terugverwachten. En misschien zou deze jongen dan zijn misdaad niet begaan zijn. Maar misschien ook wel en was er iets anders dat deze jongen tot zijn gruwelijke daad heeft gebracht.

Maar je moet niet denken dat een hypothetische 'hersenziekte' (waar geen enkel bewijs voor is) deze misdaad heeft begaan en dat dus iedereen die dat etiket heeft dat ook kan doen. Dat is totale onzin. Een echte hersenziekte (die te meten is) die kan wel voor problemen zorgen in het leven die kan leiden tot een misdaad. Maar dubieuze psychiatrische etiketten als directe oorzaak echt niet.

Mensen plegen misdaden, niet een ziekte.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:22:
Psychiaters gebruiken dit zodat ze meer grip krijgen op patiënten, en mensen niet meer boeien wat ze met die mensen doen. Isoleercel, platspuiten. Dat boeit jou dan niet, want je denkt dan terug aan deze jongen bij het woordje 'schizofrenie' en dat is wat psychiaters graag willen.


Het boeit me wel wat ze mt hem doen, ik hoop

Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:22:
Isoleercel, platspuiten


en dat ie nooit meer vrij komt...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:22:
Psychiaters gebruiken dit zodat ze meer grip krijgen op patiënten, en mensen niet meer boeien wat ze met die mensen doen. Isoleercel, platspuiten. Dat boeit jou dan niet, want je denkt dan terug aan deze jongen bij het woordje 'schizofrenie' en dat is wat psychiaters graag willen.


Zucht.. jij zit nu zeker met een strakke plasser achter je pc.. want je hebt weer wat op de psychiatrie kunnen pinnen.. ook al moet je er nog zo krom voor lullen
Waarschuw beheerder
vind het nu best irritant worden al die bullshit verhalen die je loopt te verkondigen op een partysite :S wat boeit ons het nou, die gast heeft baby's vermoord dus oftie nou psychisch is ofniet, lekker boeiend!!!!! ga er nog ff een heel verhaal omheen breien om je domme punt te bereiken :nosmile:

is er bij jou een psychische stoornis geconstateerd terwijl je het er zelf niet mee eens bent ofo???? sjongejonge dien een klacht in bij de psychiatrieafdeling en val ons er niet mee lastig
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:22:
Ja, tuurlijk. Maar het is een mens die het doet. Niet een ziekte die ook anderen hebben?

Als je zegt: schizofrenie heeft die babies vermoord, dan leg je de schuld niet bij die jongen maar bij al die mensen die dat dubieuze etiket hebben gekregen.

Begrijp je? Die jongen is ziek, die jongen had problemen en beging een gruwelijke misdaad. Maar het is die jongen in al zijn complexiteit die hem tot die jongen maakt.

Niet het etiket die ook opgeplakt is bij andere mensen, alsof zij die moord ook zouden kunnen zijn begaan.

Het is een stigma en een vorm van racisme. Die jongen is ziek als mens en een misdadiger die gestraft moet worden. Maar niet mensen met psychische problemen want daar heeft het niet mee te maken.


Klopt ja, maar dat is niet wat psychiaters doen, dat is wat de MEDIA doet. De artsen wordt opdreacht gegeven een verklaring te zoeken, de media misbruikt het om de menigte een verklaring te geven
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:22:
Psychiaters gebruiken dit zodat ze meer grip krijgen op patiënten, en mensen niet meer boeien wat ze met die mensen doen. Isoleercel, platspuiten. Dat boeit jou dan niet, want je denkt dan terug aan deze jongen bij het woordje 'schizofrenie' en dat is wat psychiaters graag willen


Dat is nou net jouw ziekte, jouw beperking, jouw obsessie, klopt geen reet van wat je zegt,
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:43:
Maar je moet niet denken dat een 'hersenziekte' deze misdaad heeft begaan en dat dus iedereen die dat etiket heeft dat ook kan doen. Dat is totale onzin.


Nee het was inderdaad niet een hersenziekte die het heeft gedaan.. Het was Kim De Gelder, de jongen met een hersenziekte..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:43:
En dan ziek genoemd worden, terwijl daar geen enkel bewijs voor is


als je zoiets doet ben je toch goed ziek.


Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:43:
Ik denk als je meer respect hebt voor mensen, dat je ook meer respect kan terugverwachten.


Mensen zoals deze persoon verdienen helemaal geen respect. die moeten ze een spuitje geven.gewoon weg ermee, wat heeft de maatschappij nu aan zulke mensen? zodra ze vrij komen doen ze vast en zeker weer iets achterlijks, juist omdat ze ziek zijn.
Als je normaal bent doe je zoiets namelijk niet.

En nou opzouten met je achterlijke tyfus gelul! :[
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:43:
Maar psychiatrisch


Ik weet dat heel psychiatrische hulp behoorlijk beroerd is (de psychiaters die ik vanuit mijn werk nog wel eens tegenkom zijn mensen waar zelfs ik vaak weinig mee kan ;:/ )....je moet net de juiste persoon treffen die jou kan helpen en dit is vaak een naald in een hooiberg zoeken.
Daarnaast moeten mensen eerst erkennen dat ze een probleem hebben eer dat ze echt goed geholpen kunnen worden :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Rampestampertje :sadrose: op woensdag 28 januari 2009 om 16:50:
Daarnaast moeten mensen eerst erkennen dat ze een probleem hebben eer dat ze echt goed geholpen kunnen worden


De fameuze psychiatrische "ziekteinzicht", geloven dat je ziek bent :S

Waarom geen bewijs? Omdat dat er niet is ja...
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Ace of babes jonge wat ben jij een achterlijke kneus

Ga zelf de psygiatrie in zou ik zeggen, om je op te laten nemen (Y)

:looser:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:53:
Waarom geen bewijs? Omdat dat er niet is ja...


nee, omdat jij kiest het te negeren en liever een hetze voert slome!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Hammertime op woensdag 28 januari 2009 om 16:56:
Ace of babes jonge wat ben jij een achterlijke kneus


Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:53:
De fameuze psychiatrische "ziekteinzicht", geloven dat je ziek bent


Ik heb het over een probleem niet over ziektebeelden :S
Ik zie bijvoorbeeld borderline niet als een ziekte, je bent zoals je bent en je wordt gevormd door het leven, maar je blijft gewoon een mens net als ieder. Alleen is niet iedereen hetzelfde en hebben sommige mensen, mensen zoals Kim, hulp nodig om niet tot zulke daden te komen!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:09:
De ene psychiater is van mening dat de jongen een ziekte heeft, de ander niet. Maar wat doet dat er toe? Alsof de ziekte de moord heeft veroorzaakt.


hij leek ten tijde van de misdaad/misdrijf verward. need i say more>
 
Waarschuw beheerder
Hee Ace of Babes! Ik probeer een topic te openen op jou site over feesten enzo maar dat laten ze niet toe omdat het niks met psygiaters te maken heeft...??
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 17:12:
Hee Ace of Babes! Ik probeer een topic te openen op jou site over feesten enzo maar dat laten ze niet toe omdat het niks met psygiaters te maken heeft...??


misschien moet je t andere forum eens proberen. je weet wel,, niet bij actueel ;)
Waarschuw beheerder
donateur
waarom nou weer "joker baby moordenaar"

en ga weg ace "fucker" babes :looser:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d-russo op woensdag 28 januari 2009 om 17:43:
waarom nou weer "joker baby moordenaar"


eey schele als je t nieuws niet volgt lever dan geen commentaar. die gast was geschminkt net zoals de joker vandaar de bijnaam
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
mischien wou ie gewoon batman ontmoeten
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Rampestampertje :sadrose: op woensdag 28 januari 2009 om 17:01:
maar je blijft gewoon een mens net als ieder.


wordt er gezegd van niet dan :/
Uitspraak van Rampestampertje :sadrose: op woensdag 28 januari 2009 om 17:01:
Ik zie bijvoorbeeld borderline niet als een ziekte


het is ook een stoornis
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:09:
De ene psychiater is van mening dat de jongen een ziekte heeft, de ander niet. Maar wat doet dat er toe? Alsof de ziekte de moord heeft veroorzaakt.

Zo zie je maar weer. Gezond of niet. Mensen plegen misdaden, niet ziektes of psychische problemen. Een persoon met de meest erge psychische problemen doet geen vlieg kwaad. De ander zoals deze Kim lijkt normaal, en begaat gruweldaden.


Ik denk dat het plegen van een moord op onschuldige kinderen, alles is dat je nodig hebt om vast te stellen dat iemand niet spoort.

Een gezond mens zou niet onmogelijk een moord kunnen plegen, zat gezonde mensen die de minnaar van hun partner hebben omgebracht, of die in de drugswereld verzeild raakten en concurrerende dealers lieten opruimen oid....

maar een totaal irrationele zinloze moord op baby's en peuters plegen, is in mijn optiek gewoon het utieme symptoom van volledige geestesziekte. En of dat nu komt door schizofrenie of door een verstoord gezinsleven, dat maakt helemaal niks uit.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:09:
begaat gruweldaden.


Beging er maar is iemand een gruweldaad op jou :dood:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Veel belgische boys zijn gewoon sociaal geisoleerde emokids !
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 28 januari 2009 om 20:09:
Veel belgische boys zijn gewoon sociaal geisoleerde emokids !


Krijg je he als kids teveel naar Tokio Hotel luisteren. De tekst van Durch den Monsun achterstevoren hoort zich aan als 'offer baby's aan de duiven' :x
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
%)

Weet niet is mijn gevoel, hun zijn anders. Minder tof dan wij NL :respect: valt me cker vaak op als ik op jump feesten ben ik Belgie %)%) mensen
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 20:11:
'offer baby's aan de duiven' :x


ik bedoelde natuurlijk de duivel :$
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 20:15:
ik bedoelde natuurlijk de duivel


:roflol: wmahahha :D lol
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Whahaha lol of de druiven
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 18:04:
eey schele als je t nieuws niet volgt lever dan geen commentaar. die gast was geschminkt net zoals de joker vandaar de bijnaam


ja nerdje dat weet ik zelf ook wel, maar vind het gewoon kansloos om zon naam aan zon iemand te geven (N)
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van d-russo op woensdag 28 januari 2009 om 20:57:
maar vind het gewoon kansloos om zon naam aan zon iemand te geven (N)


Jou mening teldt niet kleine opdonder aka fake roeper :loser:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van d-russo op woensdag 28 januari 2009 om 20:57:
dat weet ik zelf ook wel


waarom dan vragen naar de bekende weg? de media is .. zullen we zeggen meedogenloos. en ik was niet zo lief toestraks. my bad :flower: :$
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 20:15:
duivel


:aai:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 16:09:
Zo zie je maar weer. Gezond of niet. Mensen plegen misdaden, niet ziektes of psychische problemen. Een persoon met de meest erge psychische problemen doet geen vlieg kwaad. De ander zoals deze Kim lijkt normaal, en begaat gruweldaden.


Ben ik het echt helemaal mee eens!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rOxXy :[ op woensdag 28 januari 2009 om 22:25:
Ben ik het echt helemaal mee eens!


Ik ook wel, het gekke is nu dat ze gewoon gaan kijken naar de beveiliging van KDV's als gevolg van dit drama... met andere woorden er breekt weer massale paniek uit vanwege 1 of ander totaal geïsoleerd voorval dat NIEMAND had zien aankomen, en omdat het zo zeldzaam is, natuurlijk ook geen 'stijgende trend' kan zijn.

De wereld begint steeds meer trekjes van South Park te hebben. Dát, of het was altijd al zo, en mij is het steeds meer gaan opvallen.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 22:29:
Ik ook wel, het gekke is nu dat ze gewoon gaan kijken naar de beveiliging van KDV's als gevolg van dit drama... met andere woorden er breekt weer massale paniek uit vanwege 1 of ander totaal geïsoleerd voorval dat NIEMAND had zien aankomen, en omdat het zo zeldzaam is, natuurlijk ook geen 'stijgende trend' kan zijn.


logisch gevolg van massahysterie, wat je ook doet, zulke dingen zijn nooit te voorspellen, te voorkomen of uit te bannen :nee:
 
Waarschuw beheerder
Misschien was het toch een welbewuste daad van een berekenend psychopaat, juist om massahysterie aan te wakkeren. Dat geeft ineens een heel ander licht op de zaak...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 22:35:
geeft


werpt
 
Waarschuw beheerder
schijnt :P
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van permanent verbannen op woensdag 28 januari 2009 om 20:13:
valt me cker vaak op als ik op jump feesten ben ik Belg


En bij dj Bass in the Wall vroeger...

da was toch ammel sjuust hé :roflol:
whahahahahahhaaha kom nie meer bij :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 23:44:
schijnt


werpt
 
Waarschuw beheerder
donateur
.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 22:35:
Misschien was het toch een welbewuste daad van een berekenend psychopaat, juist om massahysterie aan te wakkeren. Dat geeft ineens een heel ander licht op de zaak...


Dit is mijn theorie: Kim de Gelder zijn moeder wilde hem laten opnemen, al van kinds af aan. Dat was in het begin omdat hij depressief was, en Kim wilde dat dus niet anders zou het niet om een dwangopname gaan.

Jaren lang heeft zijn moeder geprobeerd om Kim opgesloten te krijgen. En er ontstonden hevige conflicten en ruzies in het gezin.

En wat ga je dan als moeder doen om toch je zin te krijgen? Je gaat Kim als een gevaarlijke psychopaat afschilderen tegen de buitenwereld. Iemand die wel eens een stel babies zou kunnen vermoorden. Je vertelt de psychiater verschrikkelijke dingen over je zoon als moeder zijnde. Zo erg, dat er een psychiater was die tegen de moeder zij: "Laat jij jezelf maar eens behandelen".

En toen hij dan toch bijna werd afgevoerd naar een inrichting, toen draaide hij door en deed wat zijn moeder altijd had geopperd dat hij zou kunnen doen. En vermoorde gewoon zomaar uit het niets babies in een kindercreche besminkt als een Joker.
laatste aanpassing
 
Artiest System
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Uitspraak van verwijderd op donderdag 29 januari 2009 om 08:18:
Dit is mijn theorie


En toen ben ik gestopt met lezen.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Heu Aces wat doe je fotoo's van middeleeeuwse tekens naar me pm'en dan :?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 29 januari 2009 om 08:18:
Dit is mijn theorie: Kim de Gelder zijn moeder wilde hem laten opnemen, al van kinds af aan. Dat was in het begin omdat hij depressief was, en Kim wilde dat dus niet anders zou het niet om een dwangopname gaan.

Jaren lang heeft zijn moeder geprobeerd om Kim opgesloten te krijgen. En er ontstonden hevige conflicten en ruzies in het gezin.

En wat ga je dan als moeder doen om toch je zin te krijgen? Je gaat Kim als een gevaarlijke psychopaat afschilderen tegen de buitenwereld. Iemand die wel eens een stel babies zou kunnen vermoorden. Je vertelt de psychiater verschrikkelijke dingen over je zoon als moeder zijnde. Zo erg, dat er een psychiater was die tegen de moeder zij: "Laat jij jezelf maar eens behandelen".

En toen hij dan toch bijna werd afgevoerd naar een inrichting, toen draaide hij door en deed wat zijn moeder altijd had geopperd dat hij zou kunnen doen. En vermoorde gewoon zomaar uit het niets babies in een kindercreche besminkt als een Joker.


Speculeren is best leuk he ? :\

Mijn theorie is dat ze en die dokter en die psychiaters allemaal in n hokje moete douwe .. en die kim door de leeuwe op moete late vrete (y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op woensdag 28 januari 2009 om 18:04:
die gast was geschminkt net zoals de joker vandaar de bijnaam


hij leek niet eens op de joker. :S

gewoon een zieke gozer. gewoon opsluiten en nooit meer over hebben.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 29 januari 2009 om 08:18:
Dit is mijn theorie: Kim de Gelder zijn moeder wilde hem laten opnemen, al van kinds af aan. Dat was in het begin omdat hij depressief was, en Kim wilde dat dus niet anders zou het niet om een dwangopname gaan.

Jaren lang heeft zijn moeder geprobeerd om Kim opgesloten te krijgen. En er ontstonden hevige conflicten en ruzies in het gezin.

En wat ga je dan als moeder doen om toch je zin te krijgen? Je gaat Kim als een gevaarlijke psychopaat afschilderen tegen de buitenwereld. Iemand die wel eens een stel babies zou kunnen vermoorden. Je vertelt de psychiater verschrikkelijke dingen over je zoon als moeder zijnde. Zo erg, dat er een psychiater was die tegen de moeder zij: "Laat jij jezelf maar eens behandelen".

En toen hij dan toch bijna werd afgevoerd naar een inrichting, toen draaide hij door en deed wat zijn moeder altijd had geopperd dat hij zou kunnen doen. En vermoorde gewoon zomaar uit het niets babies in een kindercreche besminkt als een Joker.


ja leuk. en nu?
 
Waarschuw beheerder
[img width=460 height=441 cacheid=00105358002d2bc11f84990d1a026d4364]http://idotmatrix.files.wordpress.com/2008/08/heath-ledger-darkknight-joker.jpg[/img]

[img width=200 height=150]http://www.psychiater.nu/wp-content/uploads/2009/01/babymoordenaar-kim-de-gelder.jpg[/img]

geen joker :nee: