Nah nah stelletje slackers allemaal
Ik vind Wotlk tot nu toe alles behalve saai en eentonig.
De questen zijn een stuk leuker en diverser dan (pre)TBC
Ook het landschap vind ik alles behalve saai en eentonig. Wat de start gebieden betreft ben ik het wel een beetje eens maar daarna...Grizly Hills bijvoorbeeld

Vond het echt een leuk gebied om te questen. TBC vond ik op Nagrand na maar een saai soort Mars landschap. Weet niet of de mensen die zeggen dat de gebieden saai en eentonig zijn al in Stormpeaks, Grizly Hills, Zul Darak en Icecrown geweest zijn maar zou hier dan zeker eens een kijkje gaan nemen. Met name Stormpeaks ziet er erg fraai uit imo.
Ook Wintergrasp vind ik wel leuk.
Je kan er heerlijk farmen en af en toe een allie te grazen nemen of te grazen genomen worden. Nou zal dit laatste niet vaak gebeuren want farm hier met 2 vrienden (Hunter en Retro Druid) We hadden in een half uurtje tijd meer dan 2k gold verdient
Veder vind ik de dungeons een stuk leuker en uitdagender, zeker als je wat hoger level word. Zo was ik gister in Occilus en dat was me toch wel ff vetjes. Is weer eens wat anders dan gewoon dom weg je char besturen
En dat Wow casual is zal nog wel verandering in komen.
Je moet niet vergeten dat er nog maar 1 raid is en ja deze is makkelijker dan Kara was toen der tijd maar dat komt omdat je veel gear op lvl 80 nog niet vervangen hebt waarbij je in TBC het eerste beste quest item al een upgrade was.
Dan heb je nog de cut scenes die de lore hier en daar een beetje vertellen.
Zo heeft mister Lich King himself mij gister nog even gespaard omdat ie te boos was op z'n hulpje die ie vervolgens even grof de grond in stampte.
En dan de cutscene die je ziet voor de Battle for Undercity is in 1 woord ge wel dig!
Dan de battle zelf is ook echt geniaal!

En dan op weg naar Org voor je de battle begint in Warsonghold die guards die voor je buigen en je na roepen etc vind ik echt heel strak gedaan.
Ohw look there is the mighty Radiance!
Warsong Outride yells: Bow for Radiance
Warsong Outrider cheers at Radiance
Dat zijn gewoon leuke toevoegingen die ik nog niet eerder had gezien.
De game past zich echt een beetje aan JOU aan en niet aan de 15,99 miljoen andere spelers.
Ik zeg, hou nog even vol allemaal want het word steeds leuker
