Partyflock
 
Forumonderwerp · 1036671
wo 12 nov 2008, 19:27

'Schade vaker op daders verhalen'
DEN HAAG - Daders die publieke dienstverleners aanvallen, moeten vaker en sneller opdraaien voor de schade die ze veroorzaken. Dat vindt minister Guusje ter Horst van Binnenlandse Zaken.


Ze wil dat werkgevers van de slachtoffers altijd proberen schade te verhalen op de daders. Dat gebeurt nu nog onvoldoende. „Agressie mag nooit lonen”, aldus Ter Horst.

De bewindsvrouw heeft de Tweede Kamer woensdag geïnformeerd over nieuwe maatregelen die ze neemt om agressie en geweld tegen hulpverleners in te dammen. Daartoe behoren afspraken dat de politie en rijksoverheid incidenten waarbij hun personeel betrokken is binnen 48 uur melden. Bij fysiek geweld volgt wat Ter Horst betreft altijd een aangifte. Ook komt er een landelijk expertisecentrum dat adviseert hoe de schade op daders kan worden verhaald.

De politie krijgt 1 miljoen euro extra voor camera's en andere hulpmiddelen waarmee ze geweldplegers beter kan opsporen en vervolgen. De investering in technische snufjes moet ook meer bewijsmateriaal opleveren voor rechtszaken.
 
Wat te denken van traangas en tasers voor ambulancepersoneel?
Uitspraak van verwijderd op woensdag 12 november 2008 om 21:55:
Wat te denken van traangas en tasers voor ambulancepersoneel?


tsja 't is jammer maar misschien is dat wel nodig zodat ze gewoon hun werk kunnen doen.
Waarom vaker in hemelsnaam waarom niet gewoon altijd, waarom ook altijd van die halve maatregelen :rot:
Artiest DanM
Uitspraak van B-sociaal op woensdag 12 november 2008 om 21:52:
'Schade vaker op daders verhalen'


Beter maken ze daar altijd van..:/ hulpverleners zijn om hulp te verlenen, helaas is er dan paupervolk zonder leven dat dat onmogelijk maakt...:[ afvoeren en opbergen die tokkies..:yes:
 
Uitspraak van ^VonDutch® op woensdag 12 november 2008 om 22:00:
waarom niet gewoon altijd, waarom ook altijd van die halve maatregelen


Idd (Y)
Uitspraak van DanM op woensdag 12 november 2008 om 22:49:
Beter maken ze daar altijd van..


Uitspraak van B-sociaal op woensdag 12 november 2008 om 21:52:
'Schade vaker op daders verhalen'


:nocheer: alles is al zo duur tegenwoordig :cry: