Partyflock
 
Forumonderwerp · 658145
Betreft: evenement: Fuse, zaterdag 14 februari 2004 om 23:00
 
hee

ga lekker met t valentijnsweekend naar Brussel met mn (L) en dan zat de 14e naar Fuse..met....Dave Clark :D

Was wel benieuwd of er nog meer Pf'ers daar heen gingen??
(K)
 
:$
:flower:.

Gegroet een WYNN
 
geef dave een dikke kus van me!

:(
 
ja leuk ja :(
 
waar moet k hem geven???

serieeus BastIAANSE???
ga je dr ook heen???meeten???;)
 
doe maar gewoon op zijn wang??
ik heb hem vorige week nog gezien in dusseldorf daar was ie weer magistraal bezig,brussel is maar een uurtje rijden ,nog niet eens een slecht idee
 
Dit wordt het waarschijnlijk wel volgend weekend!
 
hehe alleen maar op zn wang??:S


okeej dan!!:D
ik ben er 1 x geweest met monica kruse...ik zou zeggen trek je bikini aan, want van een airco hebben ze niet gehoord en ze stouwen die tent veel te vol. dus je snakt naar adem.
 
hmmm goed dat je t zegt...want die had k toch bijna thuis gelaten :S
misschien ook wel ff chekken
 
ja waar wil je hem anders geven? :S
als je maar zegt dat hij van mij afkomt ;)
 
Ik blijf denk maar thuis, the fuse ligt echt in een rotbuurt, mwah heb gewoon vorige keer niet zulke leuke dingen meegemaakt en zie Dave Clarke hier wel weer een keertje, ga ik niet voor naar de Fuse. Heeeeeel mischien de 28e dat ik wel een gokje ga wagen. Secret Cinema.
ja ik denk dat we hier wel naar toe gaan! ik wil ieder geval wel :D
 
Beter nog Emie, we gaan!!:):)
:yes: kijk gill, dat is nog een informatie op een maandag avond!!

heb er nu al weer zin in :bounce:
 
Juist Gill en Emiel.

We gaan!!!

Dave Clarke, je weet toch :yes:
Artiest Manzel
als ik ga dan ga ik naar mills
 
Inderdaad Ireen, ik ben ook nog steeds een beetje bang voor de fuse ;)

Maar inderdaad de 28e misschien wel proberen met Secret Cinema....
 
hoezo bang marjo was t zo erg???
 
Tja Marjo, 28e twijfel ik ook erg over hoor! SC was echt zo goed in LP, wil er wel graag bij zijn en dan in de Fuse, dan gaat het publiek helemaal los:) Maar ja Fuse he, daar hoeven we niet meer zo nodig heen...

En de 28e ook leuk festje in 020, kijken of er nu niet zo'n lange rij voorstaat;)
 
maar wat was er nou precies gebeurd dan ireen?

(K)iezzz
 
doe mij maar hardstyle :bounce:
 
k ben eigenlijk wel benieuwd wat er dan gebeurd is ???:S
 
Om maar even de moraal van de hele gebeurtenis samen te vatten: Fuse ligt idd in een achterbuurt, houdt je daarom aan de regels, gedraag je voorbeeldig en zorg vooral dat je niets te maken krijgt met de Brusselse politie want voor je het weet eindig je in de cel zonder dat je iets hebt gedaan.

Buiten dat is Fuse wel echt een toptent hoor! Die Belgen gaan helemaal uit hun dak, het is echt een beetje 'underground'-achtig.
 
mmm, toch wel een beetje creepy met die politie dan. Heb je er zelf slechte ervaring mee dan???
 
Fuse is da bomb

"Die Belgen gaan helemaal uit hun dak"

En goan!
laatste aanpassing
de smeris is daar dus het zelfde als in spain?!

zorg vooral dat je niets te maken krijgt met de Brusselse politie want voor je het weet eindig je in de cel zonder dat je iets hebt gedaan.
laatste aanpassing
 
ervaring met de spaanse politie??
 
Belgische politie is echt niet zo streng hoor

Ze kunnen alleen nie tege die luidruchtige Hollanders.
En terecht (just kidding) :p ;)
laatste aanpassing
 
Morgen isset weeral zover, ben beniewd...
 
Franssprekende Belgische politie-agenten zijn vreselijk autoritair, hebben een hekel aan Nederlanders en zijn bij het minste geringste al aangebrand. Uiterst slechte ervaringen mee!!!
 
vond t allemaal wel meevallen!!:D