Uitspraak van verwijderd op donderdag 31 juli 2008 om 11:39:
Ja tuurlijk, maar je snapt dat het in sommige branches 'bad for business' is.
ja dat wel, maar dan nog je resultaten kwa werk worden er heus niet minder door.
En met werk zoals op een kantoor ofzo kan ik het nog wel begrijpen, maar ik heb ook wel eens afgewezen bij de leen bakker om die reden terwijl je werkkleding aan moet waarbij mijn tattooage's niet eens zichtbaar zouden zijn.
Uitspraak van verwijderd op donderdag 31 juli 2008 om 11:39:
En ligt ook aan de tattoo's denk he. Jij weet van je eigen nieuwste donders goed dat dat veel minder ge-accepteert wordt dan een maori sleeve van een ander toch?
Jup dat weet ik, maar het is mijn smaak en het zal mij echt een worst wezen wat andere mensen daar van zouden vinden, als het ze niet aanstaat kijken ze maar de andere kant op

Ik weet ook heus wel dat er wel na gekeken zou worden, vooral bij dingen zoals zwemmen, wat ik trouwens nooit doe bijna maar goed
Ik merk echt wel steeds vaker dat de tatts op mn hoofd niet als "shockerend" word gezien. Ik krijg meer complimenten dan "oooh jezus wat erg" kreten of iets dergelijks.
Dat bedoel ik dus, al die werkgevers zeggen wel dat het schockerend zou zijn allemaal maar van de meeste mensen krijg je complimenten en als er dan van die paupers tussenzitten die er niks aan vinden, jammer dan.
Vind zowiezo, als je je werk goed zou doen, wat is het probleem dan dat je een tattoo zou hebben, nouja vooruit sommige tattooage's kunnen gewoon niet, en dat is dan ook te begrijpen.
Ik was gisteren bij de huisarts en ik liep de volle wachtkamer binnen met allemaal bejaarde mensen en hier en daar wat jonge mensen, bijna iedereen daar wist dat t polynesisch/maori was en dat ze t mooi vonden. Mijn baas vind t ook geen probleem. En bij t sollicteren ook geen wanklank gehoord.
Bejaarde mensen tonen er vind ik zowiezo meer intresse voor dan ''jongeren'' , die vragen soms nog van hoe doen ze dat dan?

Mijn huidige baas vind het ook geen probleem, zal ook wel gedeeltelijk komen doordat het een alternatief café is en hun mij daar al langer kennen.
Maar bij winkels zoals de leen bakker ect, maak ik gewoon geen enkele kans, het zijn mijn soort mensen niet en ik zou ook niet op dat soort werkplaatsen thuishoren omdat ik gewoon als vrouw zijnde teveel verschil met die vrouwen die daar rondlopen.
Ik weet gewoon dat ze liever zo'n huppelkutje hebben dan mij met gekleurd haar en tattooage's.
Mensen die tatts meteen verafschuwen zijn meestal mensen die zelf een tattoo willen maar dat niet mogen of durven.
Achja, ik heb geluk dat mijn pa helemaal vol staat met tattoo's, dus in mijn familie wordt het niet zo snel verafschuwt.
Maar ik vind wel dat het meestal toch dezelfde type's zijn die tattoo's verafschuwen.
