hallo wie gaan er deze zomer naar bali!!?
ik ga zelf van eind mei tot en met eind aug 2008
ben ook helemaal verliefd op dat land
ik ga zelf van eind mei tot en met eind aug 2008
ben ook helemaal verliefd op dat land
(toch vind ik thailand leuker )
Wat is er leuker aan thailand ?
Ja kan helaas niet langer, maar goed wordt gewoon heel snel de dingen zien die me aanspreken en puur genieten van vette hotels. Dit jaar is wel ultiem genieten op reis gebied. Australië, Vietnam, Thailand, Cambodja, Maleisië, Bali, Nieuw-Zeeland woeee
en vliegen regtreeks met catay pacific
iemand ervaring met die air line?lolsss
Klopt het overigens dat het niet altijd mogelijk is om in de zee te zwemmen? Of komt dat nauwelijks voor?
Zijn jullie ook bekend met eventuele excursies die daar te boeken zijn?
ik ga zelf van eind mei tot en met eind aug 2008
Wat voor visa kun je voor zon lang verblijf regelen, ik zit nu in Sydney en moet het hier doen want in Nl was de ambasade niet zo behulpzaam. Naar mijn weten kan je max. 60 dagen visa krijgen of ga je werkvakantie doen ofzo?
ik doe het via nl je moet een uitnodiging van iemand daar hebben dat die zeg maar een beetje gerand staat voor jou verblijf daar.. als je dat niet heb gaan ze indd moeilijk!!
dat is zuur, ken iemand in solo, maar die is nl als ik daar ben haha.naja dan maar visa o arrival en geen 2 maanden
o top daar zit ik ook super stadje
vooral voor hun ja
Ben 5 dagen op de Gili's geweest. Dat is het beter werk wat een paradijs
Wnog 6 dagen chillen en dan naar Java
Uitspraak van Orgenized Chaoz op donderdag 22 mei 2008 om 13:16:
Wnog 6 dagen chillen en dan naar Java
wat ga je op java doen