Het zelfde probleem geldt bij de opleiding Facility Management, waar i knu op zoek ben naar een afstudeeropdracht.
Eerlijk gezegd ben ik nog niet op zoek geweest, omdat ik niet in juli, maar in oktober ga afstuderen (trajectje later dan het reguliere traject).
Wel weet ik van klasgenoten dat het vinden van een ao erg lastig is. Er is inderdaad geen behoefte aan veel aandacht vragende studenten.
En dat is eigenlijk stom. Veel organisaties moeten bezuinigen. Neem dan een of twee frisse studenten aan, die tegen een kleine vergoeding en eigenwijze blik op de zaak misschien wel een hartsikke goed advies kunnen geven, vind ik. Wij zijn wel de toekomst nota bene.
Mijn advies is dus om bij je sollicitaties meteen de nadelen te weerleggen met de voordelen.
-geen hoge salariseisen
-je bent een buitenstaander en dus onpartijdig
-je bent gezegend met de actuele kennis van de communicatiewetenschap.
-Een imago onderzoek door een adviesbureau kost hartstikke veel geld en zij hebben vaak de rapportjes "al klaar liggen".
-je bent niet veeleisend.
-je bent erg gemotiveerd (niet hopeloos

)
-je kan desnoods werken vanuit huis.
-enzovoort, enzovoort...