Partyflock
 
Forumonderwerp · 1005405

Onderwerp is gesloten!

Het oorspronkelijke bericht is dus niet meer recent.
Waarschijnlijk is het aangebodene inmiddels verkocht of het gevraagde reeds bemachtigd.
Waarschuw beheerder
[img width=907 height=680 cacheid=000ea8320029af186276531a1a02369e6c]http://i20.tinypic.com/2r4l5r5.jpg[/img]

7 maanden geleden gekocht, MK2, dit is er allemaal mee gedaan: http://www.aboutdj.nl/diversen/sl1200-modificatie.html behalve de M3D modificaties zitten er niet op. Er is dus voor 470 euro per deck aan gemod. perfecte staat. Biedingen per PB. richtprijs mag je zelf bepalen maar 1 tip: er is voor 2 x 470 eu aan gemod. Biedingen in het topic worden genegeerd.
laatste aanpassing
Artiest Neo-C
Waarschuw beheerder
donateur
waarom verkoop je ze?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
In het topic show je gear was je er helemaal weg vang.
Nu ineens te koop.

Katjang ruikt stank.
Waarschuw beheerder
ik ben er nogsteeds weg van, jou jij dat niet zijn met zulke tafels? feit is gewoon dat ik er niets mee doe... katjang, je mag ze komen bekijken en ruiken in amsterdam. kan je zelf ruiken dat er niets stinkt. :)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Succes met de verkoop (Y)

K doe met je mee, alleen die van jou gaan denk ik ietsjes meer opbrengen..
je gaat tog niet stiekem ook over op cdj's he :lol:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Zien er top uit, zonde dat je ze wegdoet, gewoon bewaren, je gaat er vanzelf wel weer iets mee doen (Y)
Waarschuw beheerder
ik zal nooit helemaal overgaan. misschien dat ik in de toekomst wel weer wat koop maar ik kan het geld nu meer gebruiken dan die 2 draaitafels.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van anders op donderdag 10 april 2008 om 13:10:
richtprijs mag je zelf bepalen


Het hele idee van de richtprijs is dat jij die geeft zodat de bieders een idee hebben wat ze kunnen bieden.
Waarschuw beheerder
in dit geval mag je die zelf bepalen.
Waarschuw beheerder
donateur
x
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
gek :P

nja je investering ga je er niet uithalen denk ik :X maar die tafels zijn wel :kwijl:

heb er alleen het geld niet voor
Waarschuw beheerder
als iemand er 1200 voor wilt geven ben ik erg blij! enroc, nogmaals: er is geen richtprijs. het is wat de gek ervoor wilt geven zal ik maar zeggen. voor geinteresseerden: 1200 is geen goede indicatie!