hoe weet je dat nou, kan jij zien hoeveel progameer werk ik er in heb gestopt?
Zo,
ik had jou al wel in een andere InQontrol topic gezien
en al komt het best stoer over hoe jij zo ffkes eruit knalt:
ik moet en zal winnen!!!!
Tog doe je ook net als die Tim met zijn fans en deze
HANNEKE en volgens mij had ik ook nog dat sgat Eek
zien erkens doen

om
stem allemaal a.u.b. even op mij
Tsjaaa.... tis net nivo van de basissgool groep 3 of hooguit 3,5
en dan wie het 't laangste volhoudt te roepen ik ben de beste
nee ik
ik, zeg ik tog
ik zei dat eerst
nee ik zei dat voor jou nog
ik zat hier al voordat je kwam
dus ik ben de beste
nou maar ik was even naar WC
en zat nog eerderr en daarom ben ik de beste
en zo nog even en zal het ook best met
handjes, voetjes zou kunnen uitgezogt worde.
Maar .... he ....
Shit maar ik kan zelfs je naam of nick kan ik niet vinden.
Nou ja dan maar geagte 709015 !!! Ik weet nie maar
op ander of een ma(nie|ja)r vind ik jou wel leuk. En of dat
nou komt door je borst of door je brillekke of je ogen die
boven de brill zijn gaan kijken. Of misschien is dat tog meer
de uitstraling van je overtuiging die gepaard gaat met
ongebruikenlijke openheid. Meestal wordt overtuiging ten
koste van afzeikerij van andere bereikt en dat doe je dus
net ff nie. Dus ik denk dat het tog wel vooral de combinatie
van jou gespierde en weer ook niet overgespierde borst, brill,
ogen en uitstraling van jou overtuiging veroorzaken ontstaan
van wel-bekende "ik mag jou" gevoel.
By the way, ik ben geen homo en zelfs niet eens een bi
maar mogt er bij jou een hekel bestaan aan homo's en/of
sgaamte gevoel om zelfs in de buurt van een homo te komen
dan ben ik en homo en bi en wil graag met jou neuken...
Let goed op dat het is pas ALS en nou komt dus
jou programmeer "heb gestopt?" die met dit megasimpel
programmeer versgijnsel aka expression en of je dat uberhaupt
wel snapt ja/of/nee.
Hier heb je het in ActionScript waarmee jij zat je InQontrol
te baren.
. . . . var gekSim = "Hetero met bewijs en extra's";
. . . . if ( hekelAanHomo || sgaamteInBuurtHomo )
. . . . . . . . . . . . {
. . . . . . . . . . . . . . . gekSim = "Homo, bi en met kanker probeert een kerol te versieren voor neuk doeleinden";
. . . . . . . . . . . . }
Lijkt me wel duidelijk. Maar kijk hoe je bent beland in zeer
heftige hersenskockerende molentje wat te doen en hoe
te reageren waar je hebt uit deze 4 opties te kiezen:
=> niet te reageren (allermakkelijkste maar met een mini klein nadeel; dat is ongeveer net zoiets als per ongeluk een geluidloze sgeet te laten op verjaardag van knappe vriendin en op het moment dat je hem begint te ruiken maar zij niet door paar meter afstand en jij probeerde nog zo je best om in te houden omdat je al 2 dagen loopt te stinken en dus jij ook weet dat nog 5-10 seconden en als andere dat ook zullen beginnen te ruiken zullen er mensen uit ramen gaan springen van 4 hoog en dus sta je snel op en gaat zo genaam naar de gang iets uit je jas te halen maar vergeet om terug te komen)
dat was eerste en is het wel overgeil makkelijke optie, oor
=> tweede is om ff bij je kragten te komen en tog je eigen in de hand nemen en een poging maken me goed te vervloeken zo heftig mogenlijk naar omstandigheden natuurlijk. Tevens zal je waarsgijnlijk voortaan sgrijven homoHEKEL of zelfs HHEEKKEELLhomoHHEEKKEELL
=>derde is te gaan doen alsof je niks er van aan trekt en dat het jou niks doet, ten minste niks wat alleen diegenen die in jou kop naar binnen niet kunnen en dus ook niet zien. Diegenen die dat wel kunnen zijn al lang met jou bezig terwijl jij dit helden daad verrigt om tot het einde uit te lezen.
Deze derde is bij beter besgouwing valt meer met de eerste veel comfortabeler te liggen
=> vierde is dus derde en dat is alles wat als een creatief uitgedagte manier van iets te oplossen wat een regelregte mensaap zou met tieten en al plat smijten door ineens plotseling uitgekookte hersenspul.
maar deze vierde of derde is het minst waarsgijnlijke en zoieso
een beloonende aan mij en ik ga van allermoeilijkste naar allermakkenlijkste en van alllerergste naar allerbeste.
En met jou zit ik nu dus aan het allervroegste fase, je snapt wel dus welke. Maar ja..
De nut van dit antiapenlijke aanpak is zo simpelduidelijklogisch
dat het valt zo goed als niet te snappen juist omdat niemand kijkt simpel terwijl iedewr dat zo graag wil.
hoet, zo is het wel denk ik al een zeer knapperig stukje gefrimmel voor de hersentjes die nog maagd zijn.
Ik zal dan nog ffkes over de toetje iets zeggen.
Kijk, 709015 !! Gezien alle 7 videotjes denk ik dat je gaat het niet redden. Ik denk 2de zoieso al beter al is het voor me best moeilijk exacter te sgatten. Niet dat ik dat niet kan maar niet omdat ik bekijk dingen zoals ze zijn en dat doet de meerderheid maar heel zelden vandaar ook uitterraard alle ellende en al dat degraderend toestand van zo gemaande mensen die tog uiteindelijk geen zin ervoor hebben om een mens te worden en logisch doen ook daardoor sterven, exact zoals appen dat al doen van wie ze beweren te zijn ontstaan.
Ik zou zeker kunnen dat uitzoeken en veel en veel betere sgatting maken wie wint nou in zo'n contestjes soort toestanden.
EN dat is dus dat beloofde toetje:
709015 wil je nou egt winnen en met egt bedoel ik dat je hebt duidelijk besef er over??
Want als wel dan is het voor dit jaar al te laat maar volgend jaar is weer een jaar en wat ik je voorstel is om mij je te laten helpen en maken zo'n videotje die de contest niet eens zal mee mogen doen door overduidelijk te groot versgil in Q van filmpje maar tog om het niet zo maar te laten sgieten er gelijk een tv-spotje van InQontrol van maken en met allerlei gekke voorstellen aankomen slijmen.
Wat vind je ervan?
Let wel op dat al klinkt dat nog zo duizeligwekkend en verstand verdoezelend om net omsgreven resultaat te behalen zal er dus gehele jaar zal net zo hard en ik denk veel en veel harder als je dat eerst leert van me hoe moeten worden doorgewerkt. En dat zal een stuk ingewikkelder zijn dan instalaties in elkaar hammeren.
Ok, that's it lieve kindjes en trouwens... dit wat ik net zat al meer dan 1 uur te typ-typ-typen geldt als je ten minste wel hebt van begin tot hier gelezen ook aan iedereen, dus ook aan jou Tim als je dit leest en ook aan jou Eeke en jou Hanneke en het liefst zie ik ons alle 4 of 5 samengaan en zo'n donder filmpje baren dat het dan pas egt stuk duidelijker wordt wie nou is In.Q.on.trol
Ik ga vanuit dat er nou zullen PFjes weer laten hun ziekte zien en krijg ik lekker badje van dooor en door gerotte sguimmiddel met hier en daar vanh die overheerlijke sgijtballen tegen me kop geworpen.
Kom maar ik neem jullie dan egt niet kwalijk, alleen me eigen en alleen voor het feit dat ik nog niet de kragt van knallen volgens de sgaal van digter heb bereikt en zal het me een goeie portie aan inspiratie geven om nou al zeer doorgevorderde V3RNaKT3D platform te herlanceren met de versie 2.0
Kroeten aan u en u en alle kutten.