Partyflock
 
Forumonderwerp · 888227
6 volgers · 369496x bekeken

Onderwerp is gesloten!

Dit gebeurt meestal omdat een of meerdere personen het beleid hebben overtreden.
Het kan natuurlijk ook zijn dat er al een actieve discussie over hetzelfde onderwerp was.
Dit soort situaties zijn te voorkomen door op de hoogte te blijven van het beleid.

Waarschuw beheerder
Er komt een nieuw programma op talpa de goudenkooi, zijn er mensen die zich hebben opgegeven??:D

Het lijk mij wel een leuk programma, alleen de regel van 10.000 :S


De Gouden KooiEen droomvilla. Vrijstaand, met een tuin zo groot als twee voetbalvelden. Een state-of-the art keuken, luxe badkamers. Alles er op en er aan. Dit is het toneel waar het programma 'De Gouden Kooi' zich komend najaar zal afspelen. Het landgoed ligt op een afgelegen plek in Eemnes, vlakbij Hilversum. Ver weg van naaste buren, maar met eigen bos, vijvers, paardenstallen en een verwarmd zwembad.

Komend najaar nemen tien deelnemers aan het Talpa-programma ‘De Gouden Kooi’ hun intrek in deze prachtige villa. De deelnemers zijn allen potentiële eigenaren van het landhuis. Immers, de uiteindelijke winnaar van het programma hoeft er nooit meer weg. Hij of zij krijgt het landgoed ter waarde van ongeveer 2 miljoen euro plus een spaarpot die afhankelijk van de duur van het programma kan oplopen tot miljoenen euro's.

Bij 'De Gouden Kooi' is winnen een kwestie van blijven zitten waar je zit. Want de belangrijkste regel luidt dat de voordeur altijd open staat, maar dat je de drempel niet over mag. En zet je toch ook maar één voet buitenshuis? Dan lig je eruit. Winnen is volhouden. Ook al heb je heimwee. Ook al dreigt je partner de relatie te verbreken. Ook al trouwt je broer of krijgt je zus een kind. En dat minstens een jaar lang…

Inmiddels hebben reeds duizenden kandidaten – uit alle lagen van de bevolking - zich via www.degoudenkooi.tv aangemeld voor dit spraakmakende programma. Het hebben van volledige financiële vrijheid spreekt blijkbaar bij velen tot de verbeelding. De motieven zijn uiteenlopend: van de man die van zijn torenhoge schulden af wil komen tot de moeder die een mooie financiële toekomst voor haar kinderen zeker wil stellen. Of simpel gesteld: rijk worden. Maar hoeveel vrijheid is men uiteindelijk bereid op te geven…om de ultieme vrijheid te winnen?


[img width=200 height=200 cacheid=000caae0002475a04d71a7651a017ecd3c]http://img460.imageshack.us/img460/2489/3469726101144917768947vila2002.gif[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442958_610_1152801811104-foto6.jpg[/img] [img width=200 height=200]http://www.talpa.tv/upload/442957_610_1152801780194-foto5.jpg[/img]

hier dus de regels! en die klote regel van 10.000 euro!

De Gouden Regels* De deelnemer die als laatste bewoner overblijft wint de kapitale villa – hypotheekvrij – en de megaspaarpot. Voorwaarde is dat hij of zij minimaal 1 jaar in de villa moet hebben gewoond.

* De kandidaat die zonder toestemming één stap buiten de villa zet, is gediskwalificeerd.

* Deelnemers aan De Gouden Kooi betalen een borgsom van 10.000 euro. Iedereen die minimaal 1 jaar in De Gouden Kooi blijft, krijgt die borgsom volledig terug. Stapt een kandidaat echter binnen een jaar uit het programma, dan is hij of zij die borgsom kwijt. Dit geld gaat naar een goed doel.
Alléén als iemand op medische gronden vroegtijdig moet uitstappen, geldt deze regel niet.

* Omdat deelnemers hun baan moeten opzeggen om mee te kunnen doen, ontvangen hun gezinnen tijdens hun afwezigheid een bedrag per maand om in hun vaste lasten te kunnen voorzien.

* Elke dag wordt 1.000 euro in een beleggingsfonds gestort.
Omdat de duur van De Gouden Kooi onbepaald is (maar minimaal 1 jaar), heeft ook het prijzengeld geen limiet en kan die spaarpot oplopen tot miljoenen euro’s. Deze spaarpot is voor de winnaar.

* De bewoners mogen onbeperkt post ontvangen van familie en vrienden. Elk ander contact moet worden verdiend. Elke dag vinden dan ook duels tussen de bewoners plaats waarmee zogenaamde ‘contactpunten’ kunnen worden gewonnen; met die punten kan het recht worden ‘gekocht’ om te bellen of bezoek te mogen ontvangen.

* Drie keer per jaar mag één bewoner de villa gedurende 12 uur verlaten. Bijvoorbeeld om een begrafenis of een huwelijk bij te wonen, of zich medisch te kunnen laten behandelen. De bewoner die op zo’n bijzonder verlof wil, moet dat verzoek bij de andere bewoners neerleggen. Die bepalen met meerderheid van stemmen of het verlof wordt toegestaan.


* De bewoners van de villa hebben de beschikking over een riant weekbudget. Daarmee kunnen ze niet alleen eten en drinken in overvloed bestellen, maar ook fitnesstrainers, kappers, masseurs, pedicures et cetera. Zelfs de dokter en de tandarts doen visites aan huis.

* Voor elke beslissing die de bewoners moeten nemen geldt dat die met meerderheid van stemmen moet worden genomen.


En lijkt het iemand wat?
laatste aanpassing door een beheerder
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 17 februari 2008 om 18:04:
selene gaat voorgoed uit dgk


eindelijkO:) pfff..werd tijd
Waarschuw beheerder
hij is gediskwalificeerd whejooo
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 17 februari 2008 om 13:50:
Haha Brian is net in eerste minuut van eerste ronde ko gegaan...


Zien! :D
Uitspraak van verwijderd op zondag 17 februari 2008 om 18:04:
selene gaat voorgoed uit dgk


Says who?? :O
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QQ op zondag 17 februari 2008 om 21:45:
Zien!


is niet gebeurt dus zal moeilijk gaan
Waarschuw beheerder
Brian wint in 1e ronde zwaar op k.o. met een high kick en trapt zijn tegenstander in zijn val nog na, gezien de scheids er niet op tijd bij was! Zijn tegenstander staat pas na 10 min op

Veel boeh geroep ... Brian wordt niet gewaardeerd .

Uitslag; no contest

bron± fighttalk


;)
Waarschuw beheerder
brian is
gediskwalificeerd



hij heeft hem volgens Sprinter KO getrapt. Maar gaf na deze trap, dus tijdens zijn val, nog een trap na. Wat dus het voortgang ontnam van zijn tegenstander. Vandaar een NO CONTEST. Want misschien had zijn tegenstander nog wel door kunnen vechten na de 1e trap. Maar na de 2e trap was het helemaal gedaan.
Waarschuw beheerder
Oh ok
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van QQ op zondag 17 februari 2008 om 21:45:
Says who??


ik.. oh en gk zelf;)
nee maar duurt nog wel weekje denk ik.. nog effe volhouden.. :nocheer:
 
Waarschuw beheerder
http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=78496&page=8 filmpje van para brians fight
 
Waarschuw beheerder
wat een stumper zeg... natrappen is zo zwak, helemaal in de ring..
Waarschuw beheerder
Nou nou, ik had wel wat meer van brian verwacht (N)
 
Waarschuw beheerder
donateur
eyyz dag lieve gouden kooi mensjengs
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 02:59:
http://www.mixfight.nl/forum/showthread.php?t=7849­6&page=8


kenniet :no:
 
Waarschuw beheerder
donateur
xie dr geen fuck van :/
van ver weg gefilmd en slecht beeld
Waarschuw beheerder
Ja nogal...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 10:49:
xie dr geen fuck van


laad niet eens op :/


Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 09:57:
eyyz dag lieve gouden kooi mensjengs


haaaa :bye:
 
Waarschuw beheerder
donateur
vin dr geen reet aan :/
 
Waarschuw beheerder
had liever gezien dat brian rake klappen krijgt
Waarschuw beheerder
ik krijg steeds meer respect voor amanda...:/
wat een incasseringsvermogen heeft die meid eigenlijk :respect:
Waarschuw beheerder
heb een hekel aan brian

maar dit maak een hoop goed hoppa op die kenke kop :Lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Redheadje (k) op maandag 18 februari 2008 om 11:37:
ik krijg steeds meer respect voor amanda...
wat een incasseringsvermogen heeft die meid eigenlijk


hij behandelt haar zo af en toe als oudvuil, in haar vorige relatie is ze mishandeld en daar maakt brian misbruik van...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 11:42:
in haar vorige relatie is ze mishandeld


zou ze ut wel verdiend hebbe :D


Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 11:42:
hij behandelt haar zo af en toe als oudvuil,


Meer is ze ook niet waard
 
Waarschuw beheerder
zijn we allemaal toch wel een beetje
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 11:42:
hij behandelt haar zo af en toe als oudvuil,


Ja ofnie ik zou het niet volgehouden hebben met zo'n heetzeikerd
 
Waarschuw beheerder
donateur
das Brabants tok?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 12:40:
das Brabants tok?


dacht eerder aan een klein typefoutje en anders een spraakgebrekje 8) ?

ajaaaaaa, as we t moar begraipuh !
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
motte ze dan joh
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 13:09:
tte ze dan johlaatste aanpassing 18 februari 2008 13:09


Bier denk ik
 
Waarschuw beheerder
Brian is fechter van de straat. hij kent geeng regels
Waarschuw beheerder
zaterdag nog wat boeiends gebeurd?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 11:42:
in haar vorige relatie


:S ze is pas 19 ze zit al een jaar in die fokking golden cage hoe ken ze nou al spreken over een "relatie" dies echt :vaag:

sporen allemaal niet daar joh, zijn gekkkkkk, echt!

zin in vakantie :cheer: jeltjuhh ik wil in jou kamelenspoor treden .
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 12:40:
das Brabants tok?


haha tilburgs denk ik ja.. in ieder geval iemand die snel over de zeik en agressief is zoals Brian :9
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 13:14:
fechter


Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 13:14:
hij kent geeng regels


jij geen nederlands :lol:
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 11:42:
hij behandelt haar zo af en toe als oudvuil,


jaah inderdaad :)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van marthijn:bier: op maandag 18 februari 2008 om 11:29:
http://www.youtube.com/watch?v=K1WhfVCjOAY&fea­ture=related


filmpje van brian en yuri =)


:o wtf! :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Uitgrid! op maandag 18 februari 2008 om 14:06:
haha tilburgs denk ik ja..


Tilburg is toch ook Brabant?
Maar ik begrijp wat je bedoeld ;) :D

Uitspraak van Redheadje (k) op maandag 18 februari 2008 om 13:38:
sporen allemaal niet daar joh, zijn gekkkkkk, echt!


Psiiieees :woop:

Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 13:09:
motte ze dan joh


Nou.... O:)
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Redheadje (k) op maandag 18 februari 2008 om 13:38:
jeltjuhh ik wil in jou kamelenspoor treden .


whejooo, gaan we samen gaan? :D
 
Waarschuw beheerder
donateur
Een, twee feestjes in me skinny jeans :banana:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 14:15:
Nou....


Doe es vertellen dang aan ome Jeltski :9
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 14:22:
Doe es vertellen dang aan ome Jeltski


Lieverd er zijn minderjarigeng in dit topic ;) beter vang niet ;P
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 14:16:
whejooo, gaan we samen gaan


op 1 kameel:D ? moet wel lukken :jaja: gaan we dan wel snorkelen? jij heb je duikbril al op (y)




Uitspraak van verwijderd op maandag 18 februari 2008 om 14:19:
Een, twee feestjes in me skinny jeans


met me nikies on :banana:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Redheadje (k) op maandag 18 februari 2008 om 14:27:
met me nikies on


doe maar wiebellen wiebellen *huppel* :banana: