Partyflock
 
Forumonderwerp · 907893
8 volgers · 276210x bekeken
 
Waarschuw beheerder
+1-3
Hey! Dit topic bestond eigenlijk zo ong. al, maar dat was alweer lang geleden... Ik ben eigenlijk wel nieuwsgierig naar hairextensions, het is alleen heel erg duur :(, maar ik vind het er bij sommige mensen heel natuurlijk en mooi uitzien.

Heeft er iemand ervaring met hairextensions..Hoe bevalt dat? En weet iemand toevallig een kapper die het goed kan en waar het minder dan +/-600 euro zal kosten :|

Ik zou het graag wat langer willen hebben, niet per se heel veel meer volume... ik heb geen geduld om het te laten groeien :S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op maandag 14 januari 2008 om 18:45:
pff jaa man scheiding maken touperen haarlak in je haar die rij erin klikken en nog n x (heb 2 rijen) meestal draai ik d edag ervoor krullers erin dus voordat t perfect xit ben k wel 3 kwartier verder


Tering! :o Nou dat zou ik er dan weer niet voor over hebben. Dan maar vaste extensions.


Uitspraak van TLN op maandag 14 januari 2008 om 19:14:
Ik doe 't zo: haar borstelen, strook borstelen, scheiding erin, strook erin enz. Gemiddelde tijd dat ik bezig ben normaal: 10 minuten. Gemiddelde tijd voor 't uitgaan 30 minuten maar dat komt omdat ik dan eerst m'n eigen haar stijl. Maar dat zou ik anders ook doen


Uitspraak van Shagwell op maandag 14 januari 2008 om 19:48:
Dat lijkt er meer op idd


Idd. Zo leer ik het mn klantjes ook. Je moet dan natuurlijk wel de stijl haar hebben die met je eigen haar overeenkomt anders ben je alsnog zo lang bezig.
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van TLN op maandag 14 januari 2008 om 19:14:
Ik doe 't zo:


jah maar ik heb 2 lange rijen van oor naar oor. jij ook dan??
Moet dus 1 lange scheiding maken van oor naar oor.. die touperen met n kammetje(want als dr weer n wous met zn hand achter me haar blijft hangen heb ik die extensions weer half eruit hangen :frusty: en dan haarlak spuiten..
zodat die kammetjes goed blijven hangen. Als ik dit stukje voor stukje doe dan gaat er haar verkeerd onder die rand zitten en hangt t alsnog scheef:/ of trekt t.. als ik kleinere clip ins had gehad van 10 cm ofzow dan zou ik t ook strook voor strook doen maar met zo'n lange rits werkt een hele scheiding toch t beste.

maar ben erachter dat t me beter lukt met nat haar :)
ach en verder wil je natuurlijk n btje krul erin en t allemaal wat boller dus n dikke 3 kwartier ben ik dr wel mee bezig 8)
aaridg frustrerend dus als je naar n feest gaat en t wil allemaal niet lukken :p
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op maandag 14 januari 2008 om 20:25:
jah maar ik heb 2 lange rijen van oor naar oor. jij ook dan??
Moet dus 1 lange scheiding maken van oor naar oor.. die touperen met n kammetje(want als dr weer n wous met zn hand achter me haar blijft hangen heb ik die extensions weer half eruit hangen en dan haarlak spuiten..
zodat die kammetjes goed blijven hangen. Als ik dit stukje voor stukje doe dan gaat er haar verkeerd onder die rand zitten en hangt t alsnog scheef of trekt t.. als ik kleinere clip ins had gehad van 10 cm ofzow dan zou ik t ook strook voor strook doen maar met zo'n lange rits werkt een hele scheiding toch t beste.


Huh :S. Ik heb ook gewoon 3 lange stroken en een paar kleintjes, maar ik hoef echt niet zo moeilijk te doen hoor. Ik maak wel scheidingen, maar geen super rechte ofzo. En dan zorgen dat ze er goed vast in zitten, dat 't de eerste paar minuten gewoon aan je hoofd bijna pijn doet zo strak. En dan blijft 't zitten hoor! Ik borstel 't daarna gewoon, mijn vriend zit eraan te plukken etc., maar er is er nog nooit 1 los gegaan :no:.
Komt geen haarlak of touperen aan te pas bij mij.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
jahhh ik vind het helemaal super heb het ook gehad 450 euro was echt ook de moeite waart ......


maar nu laat ik haar in naaien ik haal het zelfff komst me 42 euro zo en mijn vriendin naait het in voor 20 euro dus dan kan je dan nog eens doe......

doe het elke keer aders bekijk de foto,s maar .... dat lange haar dat is dat wat ingenaait is
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van poeme op dinsdag 15 januari 2008 om 04:17:
jahhh ik vind het helemaal super heb het ook gehad 450 euro was echt ook de moeite waart ......


:|
Waarschuw beheerder
donateur
jah bij jou blijft dat dan goed zitten wees blij:p bij mij glijden ze eruit.. En als ik t toupeer etc. Weet ik dat ze 100% cker blijven zitten:) en bij mij MOET de scheiding recht.. Ten 1ste omdat ik t gewoon goed wil hebben:p en ten 2de omdat die rij anders als de scheiding 'kronkelt' er soms n stukje verkeerd zit en gaat trekken of mn eigen haar word omhoog gedrukt en das vet irritant:s en merk met die clips pas hoeveel mensen met stappen achter je haar blijven hangen e.d. Wat irritant is dat zeg:/ naja t is ff wat werk allemaal.. Was er laatst ma klein half uurtje meebezig 8) en denk dak die 2 rijen aanmekaar naai dan ben k nog sneller klaar.. Ma eeerst weer waxjes:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van poeme op dinsdag 15 januari 2008 om 04:17:
jahhh ik vind het helemaal super heb het ook gehad 450 euro was echt ook de moeite waart ......


:harry-u:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op dinsdag 15 januari 2008 om 16:05:
jah bij jou blijft dat dan goed zitten wees blij


Dat ben ik ook ja, nu ik dit zo hoor 8).

Elies ik denk dat ik mezelf weer omzet tot klantje van je in mei ofzo B).
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TLN op dinsdag 15 januari 2008 om 16:23:
Elies ik denk dat ik mezelf weer omzet tot klantje van je in mei ofzo


Is goed hoor. Toch eens vaste proberen? Even 2 maanden van tevoren bellen anders zit ik vol. :-(
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 15 januari 2008 om 16:32:
Is goed hoor. Toch eens vaste proberen? Even 2 maanden van tevoren bellen anders zit ik vol.


:yes: maar wil ze er dan in de zomer in hebben, dus vandaar dan pas ;).

Je maakt maar tijd :[ ! ok ok, ik bel wel op tijd
 
Waarschuw beheerder
ga er ook zetten ..

hier kosten balmain 10 voor 30euro.. normale prijs vergeleken met Nederland??
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 januari 2008 om 17:23:
hier kosten balmain 10 voor 30euro.. normale prijs vergeleken met Nederland??


450 euro voor een hele verlenging plus de kosten van het zetten. Mijn God wat een geld! Dat zou ik er dus niet voor over hebben. :nee:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 15 januari 2008 om 17:30:
450 euro voor


wat? hier zou ik 250euro moeten betalen voor 30cm langer.. kleuren en alles inbegrepen!
allemaal naar Belgie zou ik zeggen :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TLN op dinsdag 15 januari 2008 om 16:23:
Elies ik denk dat ik mezelf weer omzet tot klantje van je in mei ofzo .


Ik ook! :D

Ik moet alleen eerst ff een paar maanden wachten tot mijn financien weer een beetje op peil zijn. Arme student he :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 15 januari 2008 om 19:22:
wat? hier zou ik 250euro moeten betalen voor 30cm langer.. kleuren en alles inbegrepen!
allemaal naar Belgie zou ik zeggen


Nog duur! Hier in Nl is het iig goedkoper te krijgen.

Hoeveel inch heb je?

@Shagwell en Laikra, gezellig hoor. Koffietje leuten en weer met een bos haar naar huis.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 15 januari 2008 om 20:06:
@Shagwell en Laikra, gezellig hoor. Koffietje leuten en weer met een bos haar naar huis.


Oh man ik ben zo gezellig B).
Gaan we dan wel worstjes eten? :$
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TLN op dinsdag 15 januari 2008 om 20:17:
Oh man ik ben zo gezellig .
Gaan we dan wel worstjes eten?


Ja en Wii-en.

Maar goed eerst 1 februari toch? Be je er al uit wat we met eten doen? Gaat Joy Sushi maken???
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 15 januari 2008 om 20:25:
Ja en Wii-en.


:yes:


Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 15 januari 2008 om 20:25:
Maar goed eerst 1 februari toch? Be je er al uit wat we met eten doen? Gaat Joy Sushi maken???


Nee Elies, hij gaat geen sushi maken :[ . Hahahaha.. Maarre, we twijfelen nog tussen gourmetten omdat dat gewoon zo gezellig is (L) of Indonesisch!
Waarschuw beheerder
gourmetten is wel safe natuurlijk. En duurt lekker lang. Maarrrrrrrrr wel pannekoekmix met suiker toch?? 8)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 15 januari 2008 om 21:49:
gourmetten is wel safe natuurlijk. En duurt lekker lang. Maarrrrrrrrr wel pannekoekmix met suiker toch??


:yes: en stroop B)

Gourmetten doen dan? Weten we ook zeker dat iedereen 't lekker vindt 8).
Alleen ff kijken of er nog gourmetschotels te vinden zijn :X.
Waarschuw beheerder
kijk maar lieverd. Ik vind het prima. (l)
Waarschuw beheerder
donateur
Ach desnoods halen we wat bij de Mac, gezellig wordt 't toch wel :P.

Nee komt goed B).
Waarschuw beheerder
donateur
:O:O:S whaaaaaaa!! Nou, ze er vandaag uitgehaald.... brrrrr wat dun ineens dan zeg!! Nu ben ik sowieso al veel haar kwijt, doordat ik de 1e maand een verkeerde borstel gebruikt heb en daarmee ook nog eens flink over de waxjes geborsteld heb, want dat was het advies van degene die ze gezet had. Op zich goed natuurlijk, maar niet met een te harde borstel :/
Maar vrijdag gaat Fleur er gelukkig weer nieuwe inzetten!
[img width=42 height=27 cacheid=000064da00049db8900255231a02229eee]http://i183.photobucket.com/albums/x208/purpellow101/happy.gif[/img] en dan wordt t ook nog een hele andere kleur! :D want wil het blond eruit laten groeien... want dat is meer de pest voor je haar dan extensions hoor!!;)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
pff nouh ik ga zo bestellen :) geen geld voor maar ik ben t zat :x
na n half jaar heb ik nog steeds gewoon een dun bosje haar op me kop maar nu zonder dooie punten 8)

met btje geluk voor showtek weer lange haartjes :banana:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op donderdag 17 januari 2008 om 16:05:
pff nouh ik ga zo bestellen geen geld voor maar ik ben t zat
na n half jaar heb ik nog steeds gewoon een dun bosje haar op me kop maar nu zonder dooie punten

met btje geluk voor showtek weer lange haartjes


Jaahh...bij mij schiet het ook niet op hoor!! Binnenkort ga ik ook weer voor een mooie bos haar! misschien voor showtek ook wat leuks regelen :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van inactief op donderdag 17 januari 2008 om 19:40:
misschien voor showtek ook wat leuks regelen


jah kep wel clip ins enzo ook handig(Y) maar vind t vast toch wat fijner...:p ga zo maar ff bestellen dan heb k i.i.g wat 8)
Waarschuw beheerder
donateur
heb net besteld bij hairextensionscentre dus ben benieuwd :D
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op donderdag 17 januari 2008 om 23:04:
heb net besteld bij hairextensionscentre dus ben benieuwd


zeker wel leuk!!! :D:D:D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op donderdag 17 januari 2008 om 23:04:
heb net besteld bij hairextensionscentre dus ben benieuwd


Vind het zo duur. Je hebt 2 tot 8 matten nodig en per mat €52,-

als je er 6 besteld ben je 312 euro kwijt. Waarom neem je dan geen vast? Scheelt niet veel dan toch?
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 18 januari 2008 om 13:45:
Vind het zo duur. Je hebt 2 tot 8 matten nodig en per mat €52,-

als je er 6 besteld ben je 312 euro kwijt. Waarom neem je dan geen vast? Scheelt niet veel dan toch


????

matten??:no: nee ik heb waxextensions besteld van indian gold:flower: totaal 75 stuks...

en als k geen waxjes bestel bestel ik bij caramello en kom ik bij jou langs voor vlechtextensions :flower:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op vrijdag 18 januari 2008 om 17:04:
nee ik heb waxextensions besteld van indian gold


Oh ik dacht die clip ins van hun. Die zijn echt fucking duur! :o


Uitspraak van ! ! S@MMIE ! ! op vrijdag 18 januari 2008 om 17:04:
bestel ik bij caramello en kom ik bij jou langs voor vlechtextensions


;-)

Maar met waxjes heb je er 150 nodig voor een hel verlenging toch?

Jij hebt zeker nog lang haar van jezelf.

Fijn weekend allemaal! :bye:
 
Waarschuw beheerder
Van Indian Gold voor een verlenging heb je er meestal aan 125 genoeg, omdat de plukjes iets dikker zijn.
Bij heel dik haar gebruik ik er zelf wel 150 stuks
Jij ook een fijn weekend elize!
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 18 januari 2008 om 21:20:
Oh ik dacht die clip ins van hun. Die zijn echt fucking duur!


;) nee die heb k al in huis:)

Uitspraak van JaapieB12 op vrijdag 18 januari 2008 om 21:20:
Maar met waxjes heb je er 150 nodig voor een hel verlenging toch?

Jij hebt zeker nog lang haar van jezelf.


haha nouh eerlijk gezegd komt t nu net tot me bh bandje:/ vorig jaar zomer ff gestopt met de extensions en k had zooo dun haar:/
tis nu weer een stukje gegroeid maar t was tot op me schouders half jaar terug:( zoveel moest eraf tussen d eextensions door om t n btje gezond te houden:( maar dun is t nog steeds :(
ik denk dat ik aan 75 stuks wel genoeg heb aangezien mijn haar wat dunner is en die plukjes wat dikker:) heb er eerder voor n totale verlenging ook rond de 80 ingehad toen:) was voor mij genoeg:)

ben benieuwd aankomende vrijdag worden ze ingezet :cheer: :D
Waarschuw beheerder
Ik heb sinds kort ook zo'n clip in geval , wat een uitvindingO:)


Maar helaas word het aan de onderkant vrij droog en als ik het niet regelmatig kam, wordt het 'haar' net touw , dus ik dat vrouwtje bellen waar ik de clip heb gekocht, en die vertelde mij : jaaa je moet het wassen met baby shampoo en daarna heeeeeeel veel wasverzachter gebruiken ,nou dat helpt dus voor geen meter!:@

Heeft er iemand tips? hoe ik het haar/clip beter kan verzorgen?

:flower:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ik heb ook clip ins
want wilde me bob iets langer
onderaan de clipins zit paars/rode kleur
foto:

[img width=480 height=360]https://album.partyflock.nl/30695393.jpg[/img]
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Floor Hare Narigheid ™ O:) op maandag 21 januari 2008 om 16:11:
jaaa je moet het wassen met baby shampoo


Dat is echt het domste advies dat ik ooit heb gehoort. Heeft dat mens er wel verstand van?

Babyshampoo maakt juist godse droog!

Welk merk haar heb je?
Waarschuw beheerder
Ik heb ze ook weer in en ben er weer erg tevreden over :)toch makkelijk een zus die ze maakt en zet :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op maandag 21 januari 2008 om 20:07:
Dat is echt het domste advies dat ik ooit heb gehoort.


aaaaaah dat meen je niet!:o

Ga dr morgen meteen bellen natuurlijk wat een PEEEEEEEEEEEEEEEEP:@



Uitspraak van JaapieB12 op maandag 21 januari 2008 om 20:07:
Welk merk haar heb je?


Made in china staat er alleen:roflol:
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Floor Hare Narigheid ™ O:) op maandag 21 januari 2008 om 22:50:
Ga dr morgen meteen bellen natuurlijk wat een PEEEEEEEEEEEEEEEEP


fucking frustererend he dat t nu al te laat is om dr te bellen :P

succes:flower:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Floor Hare Narigheid ™ O:) op maandag 21 januari 2008 om 22:50:
Made in china staat er alleen


Is het stug haar? Zal waarschijnlijk chinees haar zijn. Is ook niet echt heel erg fijn. Je kunt in het vervolg beter indisch haar nemen. Is een stuk fijner van structuur en blijft veel langer mooi.

En al gebeld? Wat zei ze? Rellen!!!! :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 22 januari 2008 om 10:52:
En al gebeld? Wat zei ze? Rellen!!!!


:roflol: tuurlijk doe je mee :devil:


ja heb gebeld, maar kreeg haar voicemail, dus die heb ik volgescholden;), en dat ik me geld terug wou !
Uitspraak van JaapieB12 op dinsdag 22 januari 2008 om 10:52:
in het vervolg beter indisch haar nemen


Thanx voor de tip :flower:
Waarschuw beheerder
donateur
nouh ze zijn binnen:D de kleur is alleen wat lichter dan me eigen haar dus daar gaat ff een spoelinkje of verf overheen:) moest toch zelf ook weer me uitgroei enzo...

met n btje geluk worden ze d rmorgen ingezet:D
Waarschuw beheerder
donateur
en ik heb t geluk:D fijn weer lang haar...
nu nog ff een spoelinkje erin en t is perfectos :D
mooi haar/mooie plukjes icatcherz (Y) thanxx:D
 
Waarschuw beheerder
Graag gedaan ben blij dat je er blij mee bent!
Het fijnste is dat het haar zo blijft met een goede verzorging... dus over 3 maandjes is het nog steeds mooi!
 
Waarschuw beheerder
Jezus, ik word al moe als ik al die verhalen over die extensions lees.. vind het altijd wel heel mooi maar ben blij dat ik van mn eigen vol en lang haar heb 8)
wat een werk en duur ook :O
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 23:43:
ben blij dat ik van mn eigen vol en lang haar heb


Jij hebt alles mooi en goed Jen! Neuqen? :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van JaapieB12 op zondag 27 januari 2008 om 01:33:
Jij hebt alles mooi en goed Jen! Neuqen? :lol:


nou ja :D haha..

ehm...


oke! :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 19 oktober 2006 om 19:24:
Ik zou het graag wat langer willen hebben, niet per se heel veel meer volume... ik heb geen geduld om het te laten groeien


Komt me bekend voor, ik heb ze ook gehad nog niet zo lang geleden heb ik ze er uitgehaald.
Maar het was echt heel mooi, niemand zag het dat het "nep" was
Maar het was/is echt duur! :O dat wel..
iets van € 600,- ofzo.
Maar dat had ik er wel voor over, en had een deel voor me verjaardag gehad :)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 26 januari 2008 om 23:43:
Jezus, ik word al moe als ik al die verhalen over die extensions lees.. vind het altijd wel heel mooi maar ben blij dat ik van mn eigen vol en lang haar heb
wat een werk en duur ook


:[ leef toch eens met ons mee! Jij wordt overal moe van, als je ziet hoe wij lijnen, als je leest dat wij extensions willen..grom *jaloers* :P.
Maar ik hou wel van je hoor 8).

Uitspraak van Charlott---e op maandag 28 januari 2008 om 14:32:
iets van € 600,- ofzo.


Zo de knetter..kon 't niet duurder?
laatste aanpassing