Op sommige plaatsen kun je de grond al zien bewegen. Hier en daar steekt zelfs al een hand boven de grond uit. Zombies proberen op te staan uit hun graf. Dit kan maar één ding betekenen: Ghosttown komt eraan!
Op zaterdag 5 april vindt Ghosttown 2008 plaats op de plek waar het 15 jaar eerder zijn oorsprong vond: De Vechtsebanen in Utrecht. Het mag wel duidelijk zijn dat dit een zeer speciale editie van Ghosttown zal worden!
Zet 'm vast in je agenda en hou
www.dance2eden.nl in de gaten voor meer informatie, zoals de line-up.
De kaarten voor Ghosttown 2008 zijn vanaf nu verkrijgbaar via
www.dance2eden.nl/etickets voor slechts € 29,50. Er wordt bij E-tickets geen presale fee in rekening gebracht. Vanaf maandag 17 december zijn de kaarten ook verkrijgbaar bij één van de ruim 1000 TicketBox-verkooppunten, zoals tabak-en gemakszaken, Free Record Shop, Primera of Zigger voor € 29,50 (ex presale fee voor de winkelier).