Uitspraak van Tatatapatatatatatatetetetatatatatabanya op donderdag 29 november 2007 om 19:36:uninstallen
Logisch
Uitspraak van Tatatapatatatatatatetetetatatatatabanya op donderdag 29 november 2007 om 19:48:![]()
verwijder hem maar uit dit pad C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programma's
al gedaan werkt niet thnx
nogmaals office zet de map terug
P.S. ik ben geen computer analfabeet
laatste aanpassing
Uitspraak van Tatatapatatatatatatetetetatatatatabanya op donderdag 29 november 2007 om 19:48:verwijder hem maar uit dit pad CDocuments and Settings\All Users\Menu Start\Programma's
huilebalk
Office heeft een eigen map pipo
Anyhow wat dat programmaatje kan kan msconfig ook
jup
het heeft niks met windows startup te maken, het gebeurt als ik office opstart, dan krijg je een installer die de map terugzet.
1. Klik op Start en klik op Uitvoeren.
2. Typ Regedit in het vak Openen en klik op OK.
3. Selecteer de volgende sleutel:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\9.0\Common
4. Selecteer de DWORD-waarde UserData voor de bovenstaande sleutel.
5. Klik in het menu Bewerken op Naam wijzigen.
6. Wijzig de naam van de DWORD-waarde UserData in UserDataOud.
7. Zoek naar de volgende sleutel:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\9.0\Common
8. Zoek naar de volgende waarde: OSAShortcut. Als deze waarde niet aanwezig is, voegt u deze als volgt toe: klik op Nieuw in het menu Bewerken en klik op Dword. Geef de waarde de naam OSAShortcut en stel deze op 1 in.
9. Klik op Afsluitenin het menu Bestand.
10. Start een willekeurig Office-programma. Opmerking u ziet dat dezelfde dialoogvensters van Windows Installer opnieuw worden weergegeven.
11. Wanneer u daarom wordt gevraagd, typt u uw naam en initialen in het dialoogvenster Gebruikersnaam. Klik vervolgens op OK.
?
Beste computer minded flockers,
Wie van jullie kan mij vertellen hoe ik de Microsoft Office map definitief uit het startmenu kan verwijderen? Dat wil zeggen, ervoor zorgen dat Office hem niet telkens terugzet bij het opstarten als ik hem verwijderd heb.
Bij voorbaat dank
@ tatata te moeilijk!
start > uitvoeren > msconfig
daar ff bij het tabblad opstarten ff de vinkjes van het proggie weghalen
...neuken
Hmm, klinkt lekker...











