Partyflock
 
Forumonderwerp · 981349

Onderwerp is dubbel!

Zie "Partyflockers schelden op msn" voor eenzelfde onderwerp.
 
Waarschuw beheerder
Poll, geopend op vrijdag 9 november 2007, gesloten op vrijdag 9 november 2007, looptijd van 4.4 uur.
Iedereen · Mannen · Vrouwen

Geldboete voor bedreigen via MSN

3053%
ben het er mee eens
1933%
of oneens
814%
geen mening

BREDA - Tijdens het chatten wordt de homoseksueel Franklin Hill bedreigd en beledigd. Hij maakt een print van teksten en doet aangifte bij de politie.

Print
Nieuwsbrieven
E-mail dit artikel
Meer over dit onderwerp
Stuur me mail over

UitlegOmdat hij de slaap niet kan vatten, zit Franklin Hill (32) ’s nachts te msn’en. Dan krijgt hij een contactverzoek van ene Marleen, die vraagt of hij het goed vindt dat hij aan haar lijst wordt toegevoegd. Goed, antwoordt hij. Hij denkt dan nog dat het de Marleen is die hij twee dagen daarvoor op een feestje heeft ontmoet.

Tijdens de chat blijkt het al snel om een andere Marleen te gaan. ‘Heej homo’, begroet Marleen hem binnen 10 seconden. Haar chatnaam luidt: TERROR TERROR TERROR!!(6)JEFFREY JE BENT EEN SCHATJE(K)(K)papa ik mis je!!(F).

‘Wie is dit?’, vraagt Franklin, die chat onder de naam Ashanti King.

Eerst is er geen reactie. Anderen chatten er tussendoor. ‘Ja, ik ben homo’, tikt Franklin een halve minuut later. ‘Zo?’

Dan volgen de beledigingen en bedreigingen elkaar in rap temp op. ‘Hou je ogen goed open he’, zegt ene LL-COOL-J. ‘Ik sluip zo naar binnen.’

Chatter CBR: ‘Dan ben je een kankerrrrhond.’ ‘Dan moet je dood!’

Marleen: ‘Nou dan ben je een vieze konte boorder.’ LL: ‘Nee een sneaky rat.’ ‘Keeltje door.’ ‘En dan voor altijd slapen.’ Marleen: ‘En wij gaan jou dood maken.’

CBR: ‘Luister maar naar LL, wat er met je gebeurt dan Ashanti.’

In de chatsessie verschijnt om de paar seconden een nieuw bericht. LL-COOL-J meldt dat ‘het een stelletje racisten zijn hiero’. CBR: ‘Komt omdat je een vuile vieze flikker bent!’ ‘Loserrr!!!’ Marleen: ‘Ja en we hebben zin om te rellen.’ LL: ‘Kom dan deze kant op dan.’ ‘Met je grote bek.’ CBR: ‘Omdat het 3e rijk weer gesticht moet worden.’

LL: ‘Kom maar kom maar.’

CBR: ‘Volksopstand!!!’ ‘Oproeren.’ LL: ‘We gaan je rauzen.’

CBR: ‘Dood aan homo’s zwarten en zeker die kk Molukkers.’

LL: ‘En hakken.’ ‘En slaan.’ ‘En schoppen.’

Na vier minuten verlaat Franklin de chat met: ‘Een fijne avond nog.’ Marleen: ‘Fuck you loserr.’ ‘Hier blijven jij!!!’

Het is dinsdag 18 juli 2006 om 04.53 uur. Franklin, steward van beroep, laat de beledigingen en bedreigingen niet over zijn kant gaan. Hij maakt een uitdraai van de chatsessie. Op internet spoort hij ook de namen of e-mailadressen van de deelnemers op. Alle deelnemers blijken op een speciale site te staan. Het is een site waarop ook Franklin met zijn profiel staat en onder meer meldt dat hij homoseksueel is.

Met die gegevens doet de Amsterdammer van Surinaamse afkomst twee dagen later aangifte bij de politie in Amsterdam van discriminatie en bedreiging vanwege zijn seksuele geaardheid.

‘De agenten keken naar de uitdraai van de chatsessie en zeiden dat ze voor het eerst zoveel informatie over discriminatie op het internet zwart op wit zagen’, vertelt Franklin donderdagmiddag in de rechtbank van Breda.

Daar moet een van de vier verdachten, een inwoner van Steenbergen, voor de politierechter verschijnen. Hij schittert door afwezigheid. Omdat blijkt dat de dagvaarding niet aangetekend is verstuurd, wordt de zitting verdaagd. Eerder is een andere verdachte veroordeeld tot een taakstraf.

‘De politie zei: verwacht geen jarenlange gevangenissen’, vertelt Franklin. ‘Maar dat hoeft voor mij ook niet. Ik vind het eigenlijk al voldoende dat de politie bij ze aan de deur is geweest en dat ze naar Amsterdam moesten afreizen om verhoord te worden. Die Marleen is zelfs gearresteerd omdat ze niet wilde meewerken. Ze dacht natuurlijk: ik doe de computer uit en ga naar mijn nest, verder niks aan de hand. Mooi niet dus.’


GOED zo (Y)

bron http://www.volkskrant.nl/binnenland/article449965.ece/Franklin_is_niet_de_homo_die_zich_snel_laat_intimideren
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
geen mening jw.
 
Waarschuw beheerder
donateur
wat een vieze flikker om gasteng er zo bij te naaien :[

gasteng zitten voor de lol een beetje te rellen , en hij is weer zo'n kneus die er niet meer tegen kan :loser:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:43:
Alle deelnemers blijken op een speciale site te staan. Het is een site waarop ook Franklin met zijn profiel staat en onder meer meldt dat hij homoseksueel is.


PF? :O
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:43:
TERROR TERROR TERROR


 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:52:
wat een vieze flikker om gasteng er zo bij te naaien :[

gasteng zitten voor de lol een beetje te rellen , en hij is weer zo'n kneus die er niet meer tegen kan


Leeftijd: 31


En jij noemt hem een kneus? :/

Vind het wel een goeie actie. Het is tenminste een duidelijk signaal van hoe we niet met elkaar omgaan. Voor kids van nu is het iig een waarschuwing.. Een volwassenen moet beter weten.. maarja, blijkbaar lopen er ook nog kids van 31 rond :s
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:01:
En jij noemt hem een kneus?


mag ik dat niet zeggen als ik 31 ben ? :/

ik vind het een kneus ja , naar de politie gaan voor zulk gewauwel..
tegenwoordig gaat iedereen maar te pas en te onpas aangifte doen :|
laatste aanpassing
 
Artiest The Carcass
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:52:
gasteng zitten voor de lol een beetje te rellen , en hij is weer zo'n kneus die er niet meer tegen kan


:looser:


jij weet zeker niet
hoe iemand er onder kan lijden als hij gepest wordt

zullen we jou eens een jaar lang elke dag in elkaar trappen ofzo
kijken hoe je dan denkt over pesterijen

of het nu verbaal gaat of fysiek

pesten = dom en zinloos en geeft de ander alleen maar minderwaardigheidsgevoel , en alleen omdat de pester "denkt" daardoor beter of uber te zijn , maar ondertussen zeker zelf gepest of geslagen worden door pappa of mamma

ooh en UitgeholdeKut , leer eens normaal te typen
of is aanpassen ook moelijk voor je :looser:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:07:
jij weet zeker niet
hoe iemand er onder kan lijden als hij gepest wordt

zullen we jou eens een jaar lang elke dag in elkaar trappen ofzo
kijken hoe je dan denkt over pesterijen

of het nu verbaal gaat of fysiek


:loser:

een pc kan je uitzetten :z word eens wakker manG je hebt het over 2 verschillende dingen..
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:07:
ooh en UitgeholdeKut , leer eens normaal te typen
of is aanpassen ook moelijk voor je


bepaal jij niet :loser:
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:07:
zullen we jou eens een jaar lang elke dag in elkaar trappen ofzo


kan je het niet alleen :roflol:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:11:
een pc kan je uitzetten


Nou en?
Ik snap best dat die jongen zich dat aantrekt..
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:43:
‘Ja, ik ben homo’, tikt Franklin


Zijn weer die flikkers. :/
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Mike E op vrijdag 9 november 2007 om 09:17:
Zijn weer die flikkers


Dus? Moet je iemand met de dood bedreigen omdat ie toevallig homo is? :/
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:19:
Moet je iemand met de dood bedreigen omdat ie toevallig homo is?


dat is ook overdreven idd. alleen ik snap niet dat hij ze niet gewoon blokeert als het gesprek die kant uit gaat :/

ik hoef in principe geen onbekendes op msn , en als ze me toch aanmelden krijgen ze de kans om gelijk te vertellen waar ik ze van moet kennen en zo niet gaan ze weer de prullebak in (y) dan voorkom je dit soort uitwassen

maar dat is mijn mening uiteraard :flower:

ik ben weg :bye:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:05:
mag ik dat niet zeggen als ik 31 ben ? :/


Tuurlijk mag je dat zeggen.. maar kijk dan niet raar op als ik je kneus noem. Kind van 31.

Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:05:
ik vind het een kneus ja , naar de politie gaan voor zulk gewauwel..
tegenwoordig gaat iedereen maar te pas en te onpas aangifte doen


Ik geloof niet dat die gast zich ook maar een heel klein beetje bedreigd heeft gevoelt. Hij geeft een signaal af en daar heb ik respect voor. Dit is namenlijk wel hetgeen wat er speelt op het moment. Hoe gaan we met elkaar om. Een kind van nu kan zich wel degelijk gekwetst of bedreigd voelen door dit soort virtuele bedreigingen en pesterijen. Heel hard de kop indrukke zeg ik.

En los van het internet, dit speelt ook op straat. Omgangsnormen en beeldvorming van elkaar.
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:24:
ik hoef in principe geen onbekendes op msn , en als ze me toch aanmelden krijgen ze de kans om gelijk te vertellen waar ik ze van moet kennen en zo niet gaan ze weer de prullebak in


Klopt, bij mij ook geen onbekenden in mn lijst. Maar deze jongen dacht dat hij die meid kende..
Waarschuw beheerder
Ik vind de straf eerlijk gezegd nog te laag. Veel mensen melden wel altijd "het is maar internet" maar internet wordt een steeds groter deel van ons leven, heeft steeds meer invloed op hoe wij ons gedragen en voelen. Dit is puur geestelijk tereur en melden dat het 3e rijk er weer moet komen...
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:58:
PF?


Ja, het gaat inderdaad op Partyflock

kijk maar op Geenstijl.nl
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alexander op vrijdag 9 november 2007 om 10:08:
Ik vind de straf eerlijk gezegd nog te laag. Veel mensen melden wel altijd "het is maar internet" maar internet wordt een steeds groter deel van ons leven, heeft steeds meer invloed op hoe wij ons gedragen en voelen. Dit is puur geestelijk tereur en melden dat het 3e rijk er weer moet komen


Ja dan blokkeert ie ze toch jongen, probleem opgelost. Echt weer van dat flikker gedrag, aandacht trekken.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:43:
BREDA - Tijdens het chatten wordt de homoseksueel Franklin Hill bedreigd en beledigd.


ik vind het een beetje jammer dat in de strafmaat word gekeken naar

het uiterlijk van het slachtoffer (kleurtje)
en of hij hetro is ja of nee,,,,

want ik weer zeker als het slachtoffer geen zwarte homo was....
dat die gozer er met 20 uur schoffele van afwas gekome
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Azizz op vrijdag 9 november 2007 om 10:23:
Echt weer van dat flikker gedrag, aandacht trekken.


We zijn niet allemaal zo stoer als jou :aai:
 
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van Topzzy Kretzz op vrijdag 9 november 2007 om 10:33:
Ashanti King


bestaat niet :aai:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 10:36:
bestaat niet


nu wel
Die link opmaak wilde niet lukken!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:43:
Je hebt gestemd, jouw keuze was: "ben het er mee eens"


Als ik iemand €500 door ze neus ken boren is dat wel lachen.
 
Waarschuw beheerder
Het is triest om als volwassen vent nog mensen te gaan pesten op msn. Sowieso is dat triest eigenlijk. Maar ja, om nou helemaal naar de politie te gaan is ook weer overdreven...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Azizz op vrijdag 9 november 2007 om 10:23:
Echt weer van dat flikker gedrag, aandacht trekken.


Homofoob azziz?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 11:17:
Homofoob azziz?


nee die zit al een tijd in de ontkennings fase :x
Waarschuw beheerder
donateur
Ik vind het schitterend ,8) ,en heb ja gestemt :)

Ik wist niet eens dat dat kon ,dacht dat de politie daar niets mee zou doen :)
Goed dat ik het weet :D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Azizz op vrijdag 9 november 2007 om 10:23:
Ja dan blokkeert ie ze toch jongen, probleem opgelost. Echt weer van dat flikker gedrag, aandacht trekken


Wat is dat nou voor een achterlijke reactie :/
Wat is er nou erger? de personen die die haat verspreiden of de persoon die gewoon voor zijn rechten opkomt... En daarnaast het gezeur over het starten van het 3e rijk! maar goed jij bent natuurlijk ook pro Hitler, als alle Joden en homo's maar afgemaakt worden.

Gezien jouw profiel ben jij zo een standaard homohater... ik weet genoeg.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
het is ook te zielig voor woorden om iemand zo te belagen,
als je echt stoer wil doen,
ga je ruzie zoeken na de kickbox trainig bij een sportschool(Y)
dit is té makkelijk,
en dus niet leuk
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Alexander op vrijdag 9 november 2007 om 12:04:
Wat is dat nou voor een achterlijke reactie


Je vergeet 1 ding...

Azizz is stoer.
Azizz lost het zelf op.
Azizz doet aan kickboxen.
Azizz kicks aZZ..
AZ izz :loser:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van IndiGo Donderjager op vrijdag 9 november 2007 om 11:35:
Ik vind het schitterend ,8) ,en heb ja gestemt :)

Ik wist niet eens dat dat kon ,dacht dat de politie daar niets mee zou doen :)
Goed dat ik het weet :D


Ik vind het ook schitterend haha:D Prachtig om te zien hoe dat trieste volk kei hard op z'n bek gaat. Mensen die zeggen van: dan blok je hem of haar toch gewoon? en meteen gaan lopen zeuren over de geaardheid van die man; zijn lekker simpel bezig. Dit soort bedreigingen en gepest hoort gewoon niet, klaar. Zoiets mag van mij goed bestrafd worden, de gevolgen van pesterijen en bedreigingen over het internet worden door veel mensen nog steeds onderschat.
Laat die kut kindjes nu maar lekker die centjes ophoesten, dan zullen ze misschien gaan overwegen om een andere hobby te gaan zoeken. Mochten ze nog een slachtoffer zoeken dan mogen ze mij pakken:D Kunnen ze nog een keer gaan dokken (niet dat ik me iets aantrek van online pesterijen, ik vind het gewoon leuk om dat soort kut volk te bestraffen:[ muhahahaha)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van actief op vrijdag 9 november 2007 om 12:05:
ga je ruzie zoeken na de kickbox trainig bij een sportschool(Y)


haha dat getuigt inderdaad van flink wat meer lef. Moet je natuurlijk wel na de training van mensen van dezelfde leeftijd gaan he, niet naar het kleuter klasje:P
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 08:43:
Je hebt gestemd, jouw keuze was: "ben het er mee eens"


Maar dan alleen als het echt discrimineren is en mensen met de dood bedreigen.

Want iemand voor sukkel, loser, zwakbegaafde etc uitschelden is lang niet zo erg natuurlijk.
Uitspraak van Patrick Allen B) op vrijdag 9 november 2007 om 11:02:
Als ik iemand €500 door ze neus ken boren is dat wel lachen.


Jammer kaakje.. droom verder :aai:
 
Waarschuw beheerder
jah mooi, had ook een keer zo'n gassie uit het niets die ineens liep te bedreigen enzo (had wel een vermoeden wie het was maar wist niks zeker). daarna zn email adres ff gecopy/paste en zn geheime vraag op hotmail geraden. Wat is mijn favoriete kleur? wat een n00b :lol: blauw was in 1x goed :P
toen ik naar de contactgegevens ging kijken bleek het idd om die gozer te gaan, en al zn andere aanmeldingen met wachtwoorden bij andere sites ook maar gelijk ff geblokkeerd.
tevens bij de bieb op zn paypal account geld op een pornsite gestort. allemaal dildo's en opblaaspoppen voor hem besteld (Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 12:23:
tevens bij de bieb op zn paypal account geld op een pornsite gestort. allemaal dildo's en opblaaspoppen voor hem besteld (Y)


Hahahahahaha :roflol:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 12:23:
allemaal dildo's en opblaaspoppen voor hem besteld (Y)


Whehehe waar ken ik dat toch van :roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 12:23:
toen ik naar de contactgegevens ging kijken bleek het idd om die gozer te gaan, en al zn andere aanmeldingen met wachtwoorden bij andere sites ook maar gelijk ff geblokkeerd.
tevens bij de bieb op zn paypal account geld op een pornsite gestort. allemaal dildo's en opblaaspoppen voor hem besteld


:respect:
Waarschuw beheerder
sinds wanneer kan je daar nou weer een geldboete voor krijgen, lekker je ontvangen berichten aanpassen en je naait iemand er zo bij :rot: niet echt betrouwbaar lijkt me :S
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 9 november 2007 om 09:15:
Nou en?
Ik snap best dat die jongen zich dat aantrekt..


:jaja: idd