Scofield en Wisthler zouden gaan vechten maar mochten zich nog een kwartier terugtrekken. In dat kwartier probeerden ze te ontsnappen maar dat lukte niet omdat de zon weg ging (de zon zou de bewaker verblinden)
Daarna kwamen ze dus niet meer onder het gevecht uit en sloegen ze elkaar de tering in....
Omdat de beveiliging erachter gekomen was dat de ander gedrogeerd was, en er een touw nog half uit het raam gevallen was, werd het gevecht gestopt.
Een gevangene is als schuldige aangewezen en ter plekke doodgeknald.
De baas van Sona weet dat Michael de enige is die echt wil/kan ontsnappen dus roept hem op het matje...uiteindelijk wil hij dat Micheal hem helpt met ontsnappen.
Doordat de ontsnapping mislukt is, is LJ nog in gevaar. Sucre had de auto geblokkeerd..waardoor Lincoln LJ zou kunnen krijgen....maar die werd onder schot gehouden en Lincoln hield die vrouw onder schot. Schoot dus allemaal niet op, en nu krijgt hij nog 1 kans om uit te vinden waarom het ontsnappen is mislukt.
Later krijgt Wisthler bezoek van die vrouw...en ziet Micheal dat...dus volgens mij is daar iets niet pluis
(dit was het wel geloof ik)