Partyflock
 
Forumonderwerp · 965965
 
Waarschuw beheerder
Wie heeft een meisje wel eens tot een orgasme gevingerd?

Zo ja, wat is je techniek?

:lief:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
25 jaar en nog nooit een vrouw tot een orgasme gevingert?? Wat ben jij een randdebiel!! Weet je wel hoe een vrouw uitziet zonder kleren?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 september 2007 om 22:31:
Weet je wel hoe een vrouw uitziet zonder kleren?


van een plaatje wel joh!!.. niet vergeten he! :lol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Zo ja, wat is je techniek?


Een cockring om je vinger doen, kun je langer doorgaan...:rot:
 
Waarschuw beheerder
ik blijf het zeggen, kijk eens de film shindlers fist, doe je inspiratie mee op :)
 
Waarschuw beheerder
Krijg je daar geen kramp van in je vingers ???
Waarschuw beheerder
Ik begin meestal met me naam te schrijven en vervolgens het hele alfabet heeft tot nu toe altijd succes gehad :D
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Wie heeft een meisje wel eens tot een orgasme gevingerd?


Ik stop altijd op het moment supreme, weten ze ook 'ns wat het is om altijd overal om te moet smeken :yes:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
heerlijk
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Wie heeft een meisje wel eens tot een orgasme gevingerd?


alleen vingeren ? mag likken niet eens :/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Wie heeft een meisje wel eens tot een orgasme gevingerd?

Zo ja, wat is je techniek?


Meervoudig orgasme
Het G-plekje is een sponsachtig stukje weefsel aan de bovenkant van de yoni, zeg maar op ‘12 uur’, ongeveer 2 of 3 cm diep. De afmetingen van het weefsel kunnen verschillen.
Bij sommige vrouwen is niets op deze plek te vinden. Dat kan het resultaat zijn van een ‘knip’ bij een bevalling, waardoor de G-plek is vervangen door littekenweefsel. Soms is er geen aanwijsbare reden.
Er is echter altijd sponsachtig weefsel te vinden, bijvoorbeeld op plekjes een stukje links en rechts, op 11 en 1 uur. Deze laatstgenoemde plekjes worden ook wel X- en Y-plekjes genoemd.

Amrita
Met het stimuleren van de G-plek, kan ook de blaas worden gestimuleerd. Veel vrouwen hebben bij het stimuleren van het G-plekje inderdaad op gegeven moment het gevoel dat zij moeten plassen. Dit gevoel ontstaat ook dan wanneer het G-plekje helemaal niet wordt gestimuleerd maar de vrouw wel opgewonden is. Het gevoel te moeten plassen kan tijdens het vrijen inderdaad veroorzaakt worden door een volle blaas. De remedie is simpel: ga voor of tijdens het vrijen naar de wc. Een vrouw die net geplast heeft, kan bij grote opwinding hetzelfde gevoel hebben. Het gevoel om te moeten plassen, wordt in dat geval veroorzaakt door een op komst zijnde vrouwelijke ejaculatie. Plassen is door de opwinding ook helemaal niet mogelijk omdat het gevorkte deel van de clitoris de urinebuis dichtknijpt. Eigenlijk net als bij de man, die evenmin kan plassen tijdens een volledige erectie.


Bij de man bestaat het geloosde sperma grotendeels uit vocht uit de prostaat en voor een klein gedeelte uit zaadcellen. Het vocht waarmee vrouwen ejaculeren heet in Tantra ‘Amrita’, goddelijke nectar. Het is kleurloos, reukloos. Het smaakt neutraal of zoet. De smaak wordt zoeter naarmate de vrouw langer opgewonden is. Amrita wordt geproduceerd in de vrouwelijke prostaatklier bij prikkeling van de G-plek. Het vocht wordt gedistilleerd uit de blaas en verzameld in het sponsachtige weefsel. Het uitstoten van dit vocht heeft waarschijnlijk als functie het reinigen van de yoni na intensief geslachtsverkeer, waarbij grote hoeveelheden sperma en bacteriën in de yoni terecht komen. Amrita zorgt er dus voor dat de yoni weer schoon, fris en vochtig wordt.

Het stimuleren van de G-plek
Net zoals een man niet genitaal kan vrijen zonder erectie, kan een vrouw dat ook niet. Haar geslachtsorgaan moet eerst helemaal gezwollen zijn van opwinding. Dat lukt over het algemeen het best na stimulatie van de clitoris en enkele orgasmen.


Bij het beschrijven van het stimuleren van de clitoris, zijn we uitgegaan van stimulatie met de vingers. Dat werkt het beste bij een eerste kennismaking met de schaamlippen en de clitoris omdat de vingers heel gevoelig zijn. Als voorbereiding op het stimuleren van de G-plek kan je echter alles toepassen wat de vrouw lekker vindt en haar tot grote opwinding brengt. Gebruik de tong, een vibrator, lieve woordjes, spelletjes, plagerijtjes, enzovoort. Veel vrouwen vinden het opwindend om ook hun speelpartner te stimuleren. Betrek dat alles in jullie spel.
Na enkele orgasmen, kan zij aangeven dat zij zover is. Of hij vraagt haar. En als zij ‘ja’ zegt, begin je met wat we maar de hygiënische voorbereidingen zullen noemen:
Wanneer zij vaker ervaring heeft met het gevoel te moeten plassen, bezoekt zij eerst het toilet.

Leg enkele handdoekjes onder haar bekken, zodat zij niet bang hoeft te zijn iets nat te maken.
Vanzelfsprekend zijn de handen van degene die de G-plek stimuleert schoon, de vingernagels zijn afgeknipt en gevijld tot onder de vingertoppen. Je kan ook een latex handschoen gebruiken. Latex handschoenen zijn superdun en laten heel goed het gevoel door. Latex handschoenen zijn altijd goed om bij de hand te hebben, als je bijvoorbeeld een haaltje aan een vinger blijkt te hebben. Of wanneer je een wondje hebt en toch veilig wilt vrijen. Bij lange nagels om moderedenen, kan je wattenbolletjes om de nagels doen, voordat de latex handschoen er overheen gaat.
Bevochtig vingers of handschoen met speeksel of beter nog met vrouwelijk vocht. Of gebruik bevochtigingsgel (b.v. KY of Sensilube) of zuiver plantaardige olie (zonder toevoeging van geurstoffen of essentiële oliën). Het is een goed idee om de gel of olie tevoren op lichaamstemperatuur te brengen in een bakje warm water.
We stellen hier dus voor om de G-plek te stimuleren met een of meer vingers. De reden is dat de G-plek met de vinger te voelen is. Dit voordeel ontbreekt bij het stimuleren met een lingam in erectie, een dildo of speciale G-plek stimulator (dildo met gebogen top). De meeste vrouwen vinden een vinger ook prettiger dan een levenloos voorwerp.

Het eigenlijke stimuleren kan dan als volgt plaatsvinden:


Afhankelijk van de grootte van de yoni, plaats je een of twee vingers aan het begin van de yoni, en vraag je haar om de vinger(s) met haar yoni te ‘grijpen’ en ‘naar binnen te zuigen’. Je werkt mee, maar laat je niet verleiden om de vinger(s) naar binnen te duwen. Geef haar de tijd om te wennen.
Wanneer je vinger(s) twee of drie centimeters naar binnen zijn, zoek je voorzichtig aan de bovenkant, tussen ‘11 en 1 uur’ naar het sponsachtige weefsel. Wanneer je de G-plek (of de X- of Y-plek) hebt gevonden, vraag je haar of zij ook het plekje voelt en of het prettig is.
Wissel het prikkelen van het G-plekje eerst af met het aanraken van de gehele yoniopening door met de vinger(s) bewegingen ‘klokje rond’ te maken. Telkens wanneer je bij het sponsachtige weefsel bent, oefen je daarop wat extra druk uit. Let goed op hoe zij daarop reageert.
Wanneer zij het stimuleren van de G-plek prettig vindt en haar opwinding duidelijk is toegenomen, maak je op de G-plek kleine cirkelbewegingen, afgewisseld door een drukkende beweging (alsof je vingers ‘kom hier’ zeggen).

Wanneer dit weer tot verdere opwinding heeft geleid, kan je nog volgende variaties toepassen

In- en uitgaande bewegingen (met extra druk op de G-plek).
Tegelijkertijd de clitoris stimuleren.
Met je andere hand het hele lichaam strelen, met name ook haar hals of haar vasthouden als zij hevig klaarkomt.

Op den duur kan de yoni droog worden. Dit kan ook gebeuren wanneer de vrouw heeft gesproeid; Amrita bevat vooral veel water en dat kan leiden tot een stroef gevoel. Zorg dan voor nieuwe bevochtiging met tevoren opgewarmde neutrale olie of bevochtigingsgel.


Spreek tevoren af dat zij waarschuwt als zij denkt dat ze moet plassen, liefst door aan je te vragen ‘Ja, ja, doorgaan, harder!’. Het gevoel om te moeten plassen is namelijk aankondiging van het orgasme, soms ook met het sproeien van Amrita. Het klaarkomen en tegelijkertijd sproeien kan ook worden gestimuleerd door het ritmisch aantrekken en loslaten van de bekkenbodemspieren, tegelijkertijd met het in- en uitademen. Dit bevordert ook de ontspanning en kan helpen om de angst te zullen gaan plassen te laten verdwijnen. Laatste tip aan haar: besluit gewoon te gaan plassen en laat de plas uit je blaas lopen. De kans dat dit echt gebeurt is zeer klein.
Overigens: het G-plek orgasme is de hoofdzaak. Maak je niet druk wanneer er geen Amrita vloeit.

Orgasme van de baarmoedermond
Het orgasme van de baarmoedermond is het meest hevige van de drie. Ook dit orgasme kan gepaard gaan met het uitstoten van Amrita en met emotionele uitingen zoals omschreven onder het orgasme van het G-plekje. We beperken ons daarom tot een beschrijving van de anatomie en van technieken.


De baarmoedermond ligt achter in de yoni en vormt een toegangspoort tot de eierstokken. Inderdaad lijkt het op een mond met lippen. De lippen voelen vrij hard aan, vergelijkbaar met de opgezwollen eikel van een lingam in erectie. Je kan de baarmoedermond ook voelen met je vinger. Bij veel vrouwen ligt de baarmoedermond ver weg in de yoni verborgen. Bij grote opwinding komt de baarmoedermond echter in bereik. Het lijkt alsof de baarmoedermond zich aanbiedt aan de lingam om sperma te ontvangen.

Het raken van de baarmoedermond en/of de onmiddellijke omgeving, veroorzaakt haar genot en leidt tot een hevig orgasme.

Wanneer je als vrouw zelf de baarmoedermond wil voelen, kan je op je hurken gaan zitten en twee of drie vingers diep in je yoni steken. Vervolgens druk je alsof je wilt ontlasten. De baarmoedermond komt dan in het bereik van je vingertoppen.


Vanzelfsprekend zijn je handen schoon en je vingernagels tot onder de vingertop afgeknipt en gevijld. Het gebruik van een latex handschoen heeft de voorkeur omdat het stimuleren van de baarmoedermond meestal vrij hevig gebeurt en de nagels daarbij toch tot kleine wondjes kunnen leiden. De yoni en de binnengebrachte vinger(s) dienen voldoende vochtig te zijn. Gebruik zo nodig bevochtigingsgel of neutrale plantaardige olie.
Benader de baarmoedermond pas wanneer zij voldoende opgewonden is. Let daarbij voortdurend op de signalen die zij geeft. Vraag anders of zij het prettig vindt.


Begin met een vinger en zoek de baarmoedermond. Zoek dan uit wat zij fijn vindt:

Maak langzaam of sneller cirkeltjes rond de monding.
Geef tikjes tegen de mond, varieer het ritme en de kracht waarmee je tikt.
Neem de hele monding tussen twee vingers en beweeg hem heen en weer.
Het kan prettiger zijn om met een dildo de baarmoedermond te stimuleren. Een dildo is gladder en reikt dieper dan een hand. Zorg dat de dildo tevoren opgewarmd is en voorzien is van bevochtigingsgel of olie. Nadeel is dat je niet direct kan voelen welk deel van de yoni je stimuleert. Je moet dus goed letten op de signalen die zij geeft. Het voordeel is dat zij zelf met een dildo prettige plekjes kan zoeken en het daarna eventueel aan jou overlaat om heen en weer gaande bewegingen te maken. Het is prettig om non-verbale signalen te weten voor feedback als ‘sneller’, ‘langzamer’, ‘dieper’, ‘minder diep’, ‘eruit’ of ‘even stoppen’.


Succes ermee!
Waarschuw beheerder
Ps een vrouw laten spuiten is zo fucking geil!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Zo ja, wat is je techniek?


dikke vingers :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:12:
Whehehehehehe idd....

tip... zoek de clit niet de gat... whehehehehe


HAhaah ik hoef niks meer te zeggen :P
 
Waarschuw beheerder
Hé kijk hierboven heeft iemand een boek gelezen!!! En daarna een film gekeken!!
Hij kan je vast heeeeel goed uitleggen wat hij allemaal met zichzelf kan, maar zijn advies over vrouwen zou ik maar naast me neer leggen!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 12:49:
Gewoon je bek op die clit en t gaat goed !


amen..
Waarschuw beheerder
Ik hou het liever bij beffen (L)
Waarschuw beheerder
vingeren met liefde. :lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
orgasme gevingerd?


nee tref alleen fakers :d
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 september 2007 om 22:31:
25 jaar en nog nooit een vrouw tot een orgasme gevingert?? Wat ben jij een randdebiel!! Weet je wel hoe een vrouw uitziet zonder kleren?


:hug:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 8 september 2007 om 10:13:
Hé kijk hierboven heeft iemand een boek gelezen!!! En daarna een film gekeken!!


:lief:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 7 september 2007 om 22:31:
25 jaar en nog nooit een vrouw tot een orgasme gevingert??


niet elke vrouw komt klaar van vingeren, vaak niet eens van de daad zelf, dus zo dom is hij niet eens :lol:
Waarschuw beheerder
ja vaak genoeg gedaan en de techniek gewoon met de vinger ;) (F)
 
Waarschuw beheerder
Met mijn tong vind ik toch wel geiler, en zij ook.
 
Waarschuw beheerder
Jij vindt het toch ook lekker als ze aan jouw penis sabbelt???
Ipv dat ze je aftrekt!!
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
ja maar dan is het geen vingeren meer ;)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Skullbreaker op zaterdag 8 september 2007 om 20:27:
ja maar dan is het geen vingeren meer


ja klopt, sorry.

ik moet ontopic blijven....
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Zo ja, wat is je techniek?


Whaajaaaaa, kung-fu shit kraanvogel-tijger-draak stijl hajaaaa! Bonzai! b)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zaterdag 8 september 2007 om 20:19:
Met mijn tong vind ik toch wel geiler, en zij ook.


allen bij kan ook ;)
 
Waarschuw beheerder
ik heb geen techniek ik vinger haar gewoon lekker!!

Dus ja het gebeurt vaak genoeg dat ze klaarkomt!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
orgasme gevingerd


ze heeft 60 tarzans in alle kleuren en parels ik mag niet eens in de buurt komen.
Waarschuw beheerder
Zo moeilijk is dat toch niet alleen moet je er wel de tijd voor nemen.
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 10 september 2007 om 22:38:
ze heeft 60 tarzans in alle kleuren en parels ik mag niet eens in de buurt komen.


:roflol:
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Mike E op zaterdag 8 september 2007 om 07:26:
Meervoudig orgasme
Het G-plekje is een sponsachtig stukje weefsel aan de bovenkant van de yoni, zeg maar op ‘12 uur’, ongeveer 2 of 3 cm diep. De afmetingen van het weefsel kunnen verschillen.
Bij sommige vrouwen is niets op deze plek te vinden. Dat kan het resultaat zijn van een ‘knip’ bij een bevalling, waardoor de G-plek is vervangen door littekenweefsel. Soms is er geen aanwijsbare reden.
Er is echter altijd sponsachtig weefsel te vinden, bijvoorbeeld op plekjes een stukje links en rechts, op 11 en 1 uur. Deze laatstgenoemde plekjes worden ook wel X- en Y-plekjes genoemd.

Amrita
Met het stimuleren van de G-plek, kan ook de blaas worden gestimuleerd. Veel vrouwen hebben bij het stimuleren van het G-plekje inderdaad op gegeven moment het gevoel dat zij moeten plassen. Dit gevoel ontstaat ook dan wanneer het G-plekje helemaal niet wordt gestimuleerd maar de vrouw wel opgewonden is. Het gevoel te moeten plassen kan tijdens het vrijen inderdaad veroorzaakt worden door een volle blaas. De remedie is simpel: ga voor of tijdens het vrijen naar de wc. Een vrouw die net geplast heeft, kan bij grote opwinding hetzelfde gevoel hebben. Het gevoel om te moeten plassen, wordt in dat geval veroorzaakt door een op komst zijnde vrouwelijke ejaculatie. Plassen is door de opwinding ook helemaal niet mogelijk omdat het gevorkte deel van de clitoris de urinebuis dichtknijpt. Eigenlijk net als bij de man, die evenmin kan plassen tijdens een volledige erectie.


Bij de man bestaat het geloosde sperma grotendeels uit vocht uit de prostaat en voor een klein gedeelte uit zaadcellen. Het vocht waarmee vrouwen ejaculeren heet in Tantra ‘Amrita’, goddelijke nectar. Het is kleurloos, reukloos. Het smaakt neutraal of zoet. De smaak wordt zoeter naarmate de vrouw langer opgewonden is. Amrita wordt geproduceerd in de vrouwelijke prostaatklier bij prikkeling van de G-plek. Het vocht wordt gedistilleerd uit de blaas en verzameld in het sponsachtige weefsel. Het uitstoten van dit vocht heeft waarschijnlijk als functie het reinigen van de yoni na intensief geslachtsverkeer, waarbij grote hoeveelheden sperma en bacteriën in de yoni terecht komen. Amrita zorgt er dus voor dat de yoni weer schoon, fris en vochtig wordt.

Het stimuleren van de G-plek
Net zoals een man niet genitaal kan vrijen zonder erectie, kan een vrouw dat ook niet. Haar geslachtsorgaan moet eerst helemaal gezwollen zijn van opwinding. Dat lukt over het algemeen het best na stimulatie van de clitoris en enkele orgasmen.


Bij het beschrijven van het stimuleren van de clitoris, zijn we uitgegaan van stimulatie met de vingers. Dat werkt het beste bij een eerste kennismaking met de schaamlippen en de clitoris omdat de vingers heel gevoelig zijn. Als voorbereiding op het stimuleren van de G-plek kan je echter alles toepassen wat de vrouw lekker vindt en haar tot grote opwinding brengt. Gebruik de tong, een vibrator, lieve woordjes, spelletjes, plagerijtjes, enzovoort. Veel vrouwen vinden het opwindend om ook hun speelpartner te stimuleren. Betrek dat alles in jullie spel.
Na enkele orgasmen, kan zij aangeven dat zij zover is. Of hij vraagt haar. En als zij ‘ja’ zegt, begin je met wat we maar de hygiënische voorbereidingen zullen noemen:
Wanneer zij vaker ervaring heeft met het gevoel te moeten plassen, bezoekt zij eerst het toilet.

Leg enkele handdoekjes onder haar bekken, zodat zij niet bang hoeft te zijn iets nat te maken.
Vanzelfsprekend zijn de handen van degene die de G-plek stimuleert schoon, de vingernagels zijn afgeknipt en gevijld tot onder de vingertoppen. Je kan ook een latex handschoen gebruiken. Latex handschoenen zijn superdun en laten heel goed het gevoel door. Latex handschoenen zijn altijd goed om bij de hand te hebben, als je bijvoorbeeld een haaltje aan een vinger blijkt te hebben. Of wanneer je een wondje hebt en toch veilig wilt vrijen. Bij lange nagels om moderedenen, kan je wattenbolletjes om de nagels doen, voordat de latex handschoen er overheen gaat.
Bevochtig vingers of handschoen met speeksel of beter nog met vrouwelijk vocht. Of gebruik bevochtigingsgel (b.v. KY of Sensilube) of zuiver plantaardige olie (zonder toevoeging van geurstoffen of essentiële oliën). Het is een goed idee om de gel of olie tevoren op lichaamstemperatuur te brengen in een bakje warm water.
We stellen hier dus voor om de G-plek te stimuleren met een of meer vingers. De reden is dat de G-plek met de vinger te voelen is. Dit voordeel ontbreekt bij het stimuleren met een lingam in erectie, een dildo of speciale G-plek stimulator (dildo met gebogen top). De meeste vrouwen vinden een vinger ook prettiger dan een levenloos voorwerp.

Het eigenlijke stimuleren kan dan als volgt plaatsvinden:


Afhankelijk van de grootte van de yoni, plaats je een of twee vingers aan het begin van de yoni, en vraag je haar om de vinger met haar yoni te ‘grijpen’ en ‘naar binnen te zuigen’. Je werkt mee, maar laat je niet verleiden om de vinger naar binnen te duwen. Geef haar de tijd om te wennen.
Wanneer je vinger twee of drie centimeters naar binnen zijn, zoek je voorzichtig aan de bovenkant, tussen ‘11 en 1 uur’ naar het sponsachtige weefsel. Wanneer je de G-plek (of de X- of Y-plek) hebt gevonden, vraag je haar of zij ook het plekje voelt en of het prettig is.
Wissel het prikkelen van het G-plekje eerst af met het aanraken van de gehele yoniopening door met de vinger bewegingen ‘klokje rond’ te maken. Telkens wanneer je bij het sponsachtige weefsel bent, oefen je daarop wat extra druk uit. Let goed op hoe zij daarop reageert.
Wanneer zij het stimuleren van de G-plek prettig vindt en haar opwinding duidelijk is toegenomen, maak je op de G-plek kleine cirkelbewegingen, afgewisseld door een drukkende beweging (alsof je vingers ‘kom hier’ zeggen).

Wanneer dit weer tot verdere opwinding heeft geleid, kan je nog volgende variaties toepassen

In- en uitgaande bewegingen (met extra druk op de G-plek).
Tegelijkertijd de clitoris stimuleren.
Met je andere hand het hele lichaam strelen, met name ook haar hals of haar vasthouden als zij hevig klaarkomt.

Op den duur kan de yoni droog worden. Dit kan ook gebeuren wanneer de vrouw heeft gesproeid; Amrita bevat vooral veel water en dat kan leiden tot een stroef gevoel. Zorg dan voor nieuwe bevochtiging met tevoren opgewarmde neutrale olie of bevochtigingsgel.


Spreek tevoren af dat zij waarschuwt als zij denkt dat ze moet plassen, liefst door aan je te vragen ‘Ja, ja, doorgaan, harder!’. Het gevoel om te moeten plassen is namelijk aankondiging van het orgasme, soms ook met het sproeien van Amrita. Het klaarkomen en tegelijkertijd sproeien kan ook worden gestimuleerd door het ritmisch aantrekken en loslaten van de bekkenbodemspieren, tegelijkertijd met het in- en uitademen. Dit bevordert ook de ontspanning en kan helpen om de angst te zullen gaan plassen te laten verdwijnen. Laatste tip aan haar: besluit gewoon te gaan plassen en laat de plas uit je blaas lopen. De kans dat dit echt gebeurt is zeer klein.
Overigens: het G-plek orgasme is de hoofdzaak. Maak je niet druk wanneer er geen Amrita vloeit.

Orgasme van de baarmoedermond
Het orgasme van de baarmoedermond is het meest hevige van de drie. Ook dit orgasme kan gepaard gaan met het uitstoten van Amrita en met emotionele uitingen zoals omschreven onder het orgasme van het G-plekje. We beperken ons daarom tot een beschrijving van de anatomie en van technieken.


De baarmoedermond ligt achter in de yoni en vormt een toegangspoort tot de eierstokken. Inderdaad lijkt het op een mond met lippen. De lippen voelen vrij hard aan, vergelijkbaar met de opgezwollen eikel van een lingam in erectie. Je kan de baarmoedermond ook voelen met je vinger. Bij veel vrouwen ligt de baarmoedermond ver weg in de yoni verborgen. Bij grote opwinding komt de baarmoedermond echter in bereik. Het lijkt alsof de baarmoedermond zich aanbiedt aan de lingam om sperma te ontvangen.

Het raken van de baarmoedermond en/of de onmiddellijke omgeving, veroorzaakt haar genot en leidt tot een hevig orgasme.

Wanneer je als vrouw zelf de baarmoedermond wil voelen, kan je op je hurken gaan zitten en twee of drie vingers diep in je yoni steken. Vervolgens druk je alsof je wilt ontlasten. De baarmoedermond komt dan in het bereik van je vingertoppen.


Vanzelfsprekend zijn je handen schoon en je vingernagels tot onder de vingertop afgeknipt en gevijld. Het gebruik van een latex handschoen heeft de voorkeur omdat het stimuleren van de baarmoedermond meestal vrij hevig gebeurt en de nagels daarbij toch tot kleine wondjes kunnen leiden. De yoni en de binnengebrachte vinger dienen voldoende vochtig te zijn. Gebruik zo nodig bevochtigingsgel of neutrale plantaardige olie.
Benader de baarmoedermond pas wanneer zij voldoende opgewonden is. Let daarbij voortdurend op de signalen die zij geeft. Vraag anders of zij het prettig vindt.


Begin met een vinger en zoek de baarmoedermond. Zoek dan uit wat zij fijn vindt:

Maak langzaam of sneller cirkeltjes rond de monding.
Geef tikjes tegen de mond, varieer het ritme en de kracht waarmee je tikt.
Neem de hele monding tussen twee vingers en beweeg hem heen en weer.
Het kan prettiger zijn om met een dildo de baarmoedermond te stimuleren. Een dildo is gladder en reikt dieper dan een hand. Zorg dat de dildo tevoren opgewarmd is en voorzien is van bevochtigingsgel of olie. Nadeel is dat je niet direct kan voelen welk deel van de yoni je stimuleert. Je moet dus goed letten op de signalen die zij geeft. Het voordeel is dat zij zelf met een dildo prettige plekjes kan zoeken en het daarna eventueel aan jou overlaat om heen en weer gaande bewegingen te maken. Het is prettig om non-verbale signalen te weten voor feedback als ‘sneller’, ‘langzamer’, ‘dieper’, ‘minder diep’, ‘eruit’ of ‘even stoppen’.


Succes ermee!


:lief:
Waarschuw beheerder
donateur
De reacties van de gasten die stoer doen over dat ze dat wel 'ff' doen :roflol:
Als jullie 't echt zo doen als hoe je 't uitlegt, kunnen de dames die volop kwamen voor zover jullie weten héél erg goed acteren :lol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van TLN op donderdag 13 september 2007 om 14:41:
Als jullie 't echt zo doen als hoe je 't uitlegt, kunnen de dames die volop kwamen voor zover jullie weten héél erg goed acteren


:roflol:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 10 september 2007 om 22:38:
ze heeft 60 tarzans in alle kleuren en parels ik mag niet eens in de buurt komen.


:lol:
 
Waarschuw beheerder
Vraag gewoon waar de tarzan ligt.. Is voor beiden beter.. :9
 
Waarschuw beheerder
donateur
hahahaha, er zitten maar heel weinig mannen tussen die uberhaubt weten wat ze doen. Want het is heel iets anders dan rondroeren en dan hopen dat ze zover komt :D
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 13 september 2007 om 16:02:
hahahaha, er zitten maar heel weinig mannen tussen die uberhaubt weten wat ze doen. Want het is heel iets anders dan rondroeren en dan hopen dat ze zover komt


of misschien kom jij de verkeerde tegen
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Wie heeft een meisje wel eens tot een orgasme gevingerd?


:gaap:

kom liever minimaal 3 x tijdens het echte werk(Y)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sopje op donderdag 13 september 2007 om 16:14:
kom liever minimaal 3 x tijdens het echte werk


:o jij beest
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op donderdag 13 september 2007 om 16:29:
jij beest


:no: waarom nu weer een beest :D

zijn gewoon eisen ;)
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Sopje op donderdag 13 september 2007 om 16:14:
kom liever minimaal 3 x tijdens het echte werk


:o

Een keer lijkt me toch voldoende :P
Zoek een geil vriendje in je fantopic en leef je uit :P
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Housefreak op donderdag 13 september 2007 om 20:35:
Een keer lijkt me toch voldoende


= ook wel okee hoor :)
na 3x is het toch niet zo intens meer


Uitspraak van Housefreak op donderdag 13 september 2007 om 20:35:
Zoek een geil vriendje in je fantopic en leef je uit


ik zoek niets!

fantopic?
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 00:08:
Zo ja, wat is je techniek?


Gewoon je ding doen, oefening baart kunst;)
Waarschuw beheerder
donateur
Dit is niet te geloven???

Nee. Vingeren en of je daar een meisje mee klaar kan laten komen???

Nou dat is heel eenvoudig: nee.

De kans dat je dit lukt, is zo erg klein dat er zelfs hele wetenschappelijke artikelen aan gewijd zijn...

Mijn advies is:
heren, sla het vingeren maar over.
Het is zonde van de tijd.
En het is ook een aanslag op de lachspieren van je vriendin.
 
Waarschuw beheerder
tong klitje, 2 vingers poes, eventueel 1 kontje
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van D J op vrijdag 14 september 2007 om 08:23:
Nou dat is heel eenvoudig: nee.


Uhm, nou dan ben jij verkeerd geinformeerd.
Hoe denk je dat al die chicks zichtzelf klaarkrijgen dan?
Het kan prima, je moet alleen net effe weten hoe ;)
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van verwijderd op vrijdag 14 september 2007 om 09:06:
je moet alleen net effe weten hoe


Devilish, hoe?