Partyflock
 
Forumonderwerp · 963773
Op 20 juli j.l. is Michel van den Berg A.K.A Vinyl Junk getrouwd met zijn jeugd liefde Barbara. Na lang twijfelen tussen zijn draaitafels en zijn vriendin heeft Michel toch gekozen voor een huwelijk met zijn vriendin Barbara. Waarschijnlijk wilden ze op het stadhuis van Hengelo niet meewerken aan een bruiloft tussen een persoon en twee apparaten in de vorm van een draaitafel. Michels grote wens was om zijn bruiloft met heel Hardcore liefhebbend Nederland te vieren, alle reden voor de organisatie Eastside Underground om deze wens in vervulling te laten gaan. Daarom is er op 1 september de grootste bruiloft van Nederland in Go Planet genaamd OSM "Married with Vinyl". Zoals er standaard in de bruiloft boekjes een "wist je dat..."staat willen we iedereen hier niet van onthouden......

Wisten jullie dat....

Zijn vrouw " the girl next door " was, het klassieke verhaal dus.

Barbara in eerste instantie niet van haar ouders met randgroep jongeren , Michel dus, om mocht gaan.

Zijn vrouw aan het begin van de verkering riep "die muziek manie " gaat wel over, volgens ons is het alleen maar erger geworden.

Hij treinmachinist wilde worden en dat nu baalt dat hij geen meteoroloog is geworden.

Hij en Barbara volgens zijn ouders stiekem " computerspelletjes " speelde op zijn kamer.

Zijn vrouw als kraamverzorgster werkt en vaak krijgt te horen dat ze hem wel kennen van "de feestjes".

Zijn dochter de vocals heeft gedaan in een acidplaat van 2 Junxion.

Hij Mc Syco al kent vanaf de kleuterschool en ze vroeger veel kattekwaad uithaalden in de beruchste wijk van Hengelo.

Hij samen met Mc Syco de HipHop groep No License heeft opgericht begin jaren negentig.

Hij gelooft in 2012 en dat dan de goden terugkeren, bliep bliep.

Hij ooit is vreemd gegaan, om daarna weer zijn huidige vrouw tegen het lijf te lopen.

Hij tijden op 1 kamer heeft gewoond met alleen een tv, een bed, en een draaitafel.

Hij op die kamer ook honderden platen had staan en dat iedereen zei dat ie verslaafd aan vinyl was, The Vinyl Junk dus!!

Hij samen met DNS het succesvolle acid-techno duo 2 Junxion is , en dat ze in Duitsland hiermee behoorlijk bekend zijn bij het grote publiek.

Hij fel tegen racisme is, zijn motto is daarom ook "Music Never Separates People".

Hij dik tien jaar een dj workshop heeft gehad en daar de gehele Twentse dj clan heeft "opgevoedt, denk aan een , Osiris, T-junction, Planet X, Rudeboy, Tomcat, Vecino, Cemon Victa, Recess, Prowler, Kokka etc etc etc. Met recht "The Godfather " van de house in Twente dus.

Hij nog een soort van "wappie tape" heeft van de oudejaarsnacht van 2001 in een hotel in Italie. Het is opgenomen op het dak van het hotel samen met wat "collega" dj's waaronder een vrouwelijke collega...

Hij op bijna alle grote feesten heeft gestaan, Thunderdome, Raving Nightmare, Ground Zero etc etc.

{argument 'id' ontbreekt}

Hij op 1 september de volgende dj's heeft uitgenodigd,

2 Junxion
Angerfist
Bass-D
Buzz Fuzz
Cemon Victa
Chosen Few
Cixx
DNS
Hinzy
J.D.A.
John-do
Kokka
Man at Arms
Osiris
Paul Elstak
Planet X
Recype
Rudeboy
T-junction
Tomcat
Trizz
Uzi
Vecino
Vince
Vinyl Junk
Live: Shadowlands Terrorists
MC: Da Mouth of Madness
MC: Ruffian
MC: Syco


Hij zelf om 21.00 uur de deur opendoet voor de eerste 4 bezoekers en dat deze bezoekers een speciale behandeling krijgen in de vorm van een meet & greet met alle artiesten en een gratis VIP behandeling.

Hij hoopt dat veel mensen in echte bruiloftkleding komen op zijn bruiloft.

Hij ook hoopt dat veel dj's in deze bruiloftkleding komen......

Michel het stel ( vriend - vriendin dus) wat als "bruidspaar" het feest bezoekt een speciale "trouw behandeling" kado geeft. Het mooiste verklede stel dat als "bruidspaar" op OSM komt krijgt aansluitend van het feest een taxi naar de zeer luxe bruidssuite van van der Valk in Hengelo. De gelukkige mogen daar de nacht doorbrengen en krijgen daar s’ ochtends ontbijt op bed.


Hier is verder niks aan toe te voegen dus we hopen iedereen op 1 september te verwelkomen in de toplokatie van het oosten "Go Planet".

https://partyflock.nl/party/87787:Oldschool_Madness_Married_with_Vinyl
laatste aanpassing
 
Uitspraak van Flax 2 da maX op dinsdag 31 juli 2007 om 09:12:
Hij hoopt dat veel mensen in echte bruiloftkleding komen op zijn bruiloft.


owkey ik heb wel veel voor een feest over maar om nou in echte bruidskleren te gaan hakken??? nee dat zie ik niet echt zitten :lol:
 
Werkzaam bij Based on Logics
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 31 juli 2007 om 23:50:
owkey ik heb wel veel voor een feest over maar om nou in echte bruidskleren te gaan hakken??? nee dat zie ik niet echt zitten


boeiend :D

word super feest :respect:
en iedereen wat meenemen voor het verse bruidspaar 8)
Uitspraak van verwijderd op woensdag 8 augustus 2007 om 12:53:
en iedereen wat meenemen voor het verse bruidspaar


Wie heeft een idee voor een kado????

heeft the Vinyl Junk al een huisdier?
Artiest Manic
ik wil die michel nog wel ff een handje schudden hoor :p
(krijgt ie een fles baco van mij :D - als ik dat mee naar binnen krijg... anders moet ik het zelf buiten maar opdrinken O:))
oeh dat filmpje daar was ik bij :D was mooi feessie toen :yes: maar boel van de dj's waren toen niet op komen dagen.. maar dat mocht de sfeer niet verpesten want het was een superavond :D ik sta trouwes ook nog op dat filmpje :yes:
laatste aanpassing
Ben ook maar weer eens van de partij :D:D

OSM!! Altijd een leuk feestje :bounce:
Uitspraak van verwijderd op woensdag 8 augustus 2007 om 12:53:
en iedereen wat meenemen voor het verse bruidspaar


heheheehe een goed humeur :9 ?????


dusss...
Over die dresscode.. alsof iedereen even een trouwjurk in de kast heeft hangen die ondergebierd mag worden :9
 
Uitspraak van Flax 2 da maX op dinsdag 31 juli 2007 om 09:12:
Michel het stel ( vriend - vriendin dus) wat als "bruidspaar" het feest bezoekt een speciale "trouw behandeling" kado geeft. Het mooiste verklede stel dat als "bruidspaar" op OSM komt krijgt aansluitend van het feest een taxi naar de zeer luxe bruidssuite van van der Valk in Hengelo. De gelukkige mogen daar de nacht doorbrengen en krijgen daar s’ ochtends ontbijt op bed.


Leuk is dat, ik ben vrijgezel :@
Artiest {SHOWLIST artist 50782, 1645, 98523}
Proberen op tijd binnen te zijn.(voor 22.00) Dit i.v.m drukte Twente - PSV!!
 
Uitspraak van SYCORE op zaterdag 1 september 2007 om 12:47:
voor 22.00


Dat is wel heel vroeg, echte Twente drukte is om 11 uur wel voorbij..
laatste aanpassing
 
Uitspraak van SYCORE op zaterdag 1 september 2007 om 12:47:
Proberen op tijd binnen te zijn.(voor 22.00) Dit i.v.m drukte Twente - PSV!!


Uitspraak van verwijderd op zaterdag 1 september 2007 om 12:51:
Dat is wel heel vroeg, echte Twente drukte is om 11 uur wel voorbij..


gaat om de wachtrij ;)
veel mensen gaan vanuit twente door naar oldschool madness :)
dus vandaar ;)

feest word heftig, waarom??
tot vanaaf, dan zien jullie waarom :9
laatste aanpassing
Uitspraak van SYCORE op zaterdag 1 september 2007 om 12:47:
Proberen op tijd binnen te zijn.(voor 22.00) Dit i.v.m drukte Twente - PSV!!


Dat wordt dus eerst feest op de parkeerplaats :gaap: