Codina, volgens beachmasters zaten wij in de "ghetto" van Calella
Codina, volgens beachmasters zaten wij in de "ghetto" van Calella
Zat vlakbij de rotonde/camping aan het begin van Calella..
Hey ik was er van 17 Juli tot 31 Juli. Heb me daar goed vermaakt. Avenue vond ik de leukste disco. Zat trouwens in het appartement Mar Blau. Volgend jaar wel weer wat anders denk ik maar ik wil meestal niet weer naar hetzelfde plaatsje terug.
Heeeee dan zaten wij tegelijk in hetzelfde appartement, maar ik geloof niet dat ik jou kan herrineren ... Ik vond Avenue trouwens ook het leukste, tot de laatste paar dagen, toen werd het overspoelt door Duitsers!
Ik jou ook niet helaas. Zaten ook zoveel mensen in dat apartement. Waar zaten jullie precies? Ja idd soms waren er echt te veel duitsers. Dat is wel jammer maarja goed vermaakt daar
Wij aan de kant van het zwembad. Appartement 217.
Waar dan?Nou dat geloof ik wel hoor dat je dat weet. Hier loop je iig elke dag langs als je naar het strand gaat of naar de disco.
Hey ik herken iemandOp de tweede foto de rechtse die heb ik een keer in Menfis gezien
Ik ben er geweest van 24 juni tot 31 augustus.
Ben net terug