Partyflock
 
Forumonderwerp · 965560
Waarschuw beheerder
donateur
Dode bij overval op avondwinkel Amstelveen

AMSTELVEEN - Bij een overval op een avondwinkel in Amstelveen is in de nacht van donderdag op vrijdag een man om het leven gekomen. Het gaat om een 62-jarige medewerker van de zaak, aldus een woordvoerder van de politie vrijdag.

Twee mannen overvielen de winkel rond 23.00 uur en staken het slachtoffer neer, vermoedelijk met een mes. Hij werd met zware verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Daar overleed hij later.

De daders vluchtten op een scooter weg het nabijgelegen Amsterdamse Bos in. De politie heeft nog niemand aangehouden.

Op het moment van de overval waren er geen andere mensen in de avondwinkel aanwezig. De zaak was wel open voor klanten. Het is nog onbekend of de daders iets hebben buitgemaakt.

In mei vorig jaar werd dezelfde avondwinkel ook al overvallen, bevestigt de Amsterdamse politie. Drie mannen drongen op 2 mei ‘s avonds de winkel binnen en dwongen het aanwezige personeelslid onder bedreiging van een vuurwapen het geld af te geven. De overvallers vluchtten weg in de richting van het Amsterdamse Bos. Het personeelslid raakte niet gewond en op het moment van de overval waren er ook geen klanten in de zaak.

Op 8 februari dit jaar werd de 29-jarige eigenaar van avondwinkel La Nuit in Amsterdam-Noord doodgeschoten bij een overval. Opvallend was dat de man een paar dagen eerder in het televisieprogramma Premtime nog had geklaagd over de overvallen in zijn winkel. De politie arresteerde in maart vier verdachten in deze zaak.


gisteravond kom ik niets vermoedend met een vriend aan bij de border om een jointje te halen en ik wilde nog even sigaretten halen aan de overkant bij deze avond winkel... daar lag de neergestoken man op de grond, toen al heel zwaar ademend in een plas bloed...


wat ik me nou afvraag, wat bezielt iemand om eeen medemens zo grof gewoonweg neer te steken?!? deze man heeft jaren in dit winkeltje gestaan! maakte altijd een praatje met hem.

vind het echt schandalig dat dit gebeurt is en steeds vaker aan de orde van de dag is!

Het komt steeds dichterbij...


R.I.P.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rubenV op zondag 12 augustus 2007 om 19:15:
nee ik weet eigenlijk niet waar hij gecremeerd word maar daar kom ik nog we achter. De familie komt naar de avondwinkel en de rest naar de begraafplaats zelf. attans dat is mijn info die ik gister heb gekregen. als dat veranderd hou ik jullie op de hoogte.


Oh oke, maar de stille tocht is dus in de ochtend ook?
Meestal is een stille tocht toch in de avond?
Maar ik hoor het wel dan (Y) :)
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op zondag 12 augustus 2007 om 21:31:
krijg je toch kippevel van als je dit leest


:yes:
 
Waarschuw beheerder
Het jeugdstrafrecht in Nederland reserveert maximale jeugddetentie van twee jaar voor delinquenten van zestien en zeventien jaar, straffen die gericht zijn op (her-)opvoeding. Maar het is uiteindelijk de rechter die bepaalt of de daders nog wel passen in zo'n min of meer opvoedkundig traject, of dat zijn net als meerderjarige misdadigers 'gewoon' moeten worden gestraft. In dat geval kan de strafmaat oplopen tot dertig jaar of levenslang als bijvoorbeeld 'gekwalificeerde doodslag' bewezen wordt geacht: de daders zouden dan Huib Krooder moeten hebben omgebracht in een poging de beroving te verhullen.


Bron : http://www.telegraaf.nl/binnenland/68867731/Levenslang_of_twee_jaar_cel.html?p=22,1
Waarschuw beheerder
egt te ziek dit,het komt steeds dichterbij waar gaat het heen,het einde is zoek,wat een zieke gast 16 jaar,zal er wel weer met een strafje vanaf komen,denk alleen dat hij bog niet jarig is als hij weer buiten de poorten staat..R.I.P
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 06:50:
In dat geval kan de strafmaat oplopen tot dertig jaar of levenslang als bijvoorbeeld 'gekwalificeerde doodslag'


klopt helemaal niet want levenslang in NL is 23jaar :/

hoop dat ze als volwassenen berecht worden ipv als kinderen,
als je als kind zijnde volwassen dingen gaat doen, neem dan ook gelijk ff de volwassen verandwoordelijkheid :flower:

overigs, als het mijn kind was, had ik het doodgeschopt :[

http://www.volkskrant.nl/binnenland/article452243.ece/Zo_n_kereltje_van_niks_kan_juist_gevaarlijk_zijn

De verdachten, twee Amsterdammers, zijn vaker gepakt voor geweldsdelicten, aldus de politie. Een van hen werd vrijdagavond gearresteerd bij studentencomplex Uilenstede in Amstelveen.

snap je dan toch niet :[
we weten iig nu waar hij woont (y)
laatste aanpassing
 
Werkzaam bij {SHOWLIST organization 1762, 1736}
Artiest Just-D
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 10:04:
klopt helemaal niet want levenslang in NL is 23jaar


dast is een fabeltje hoor, levenslang = levenslang in nederland, wordt alleen bijna nooit gegeven.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 10:04:
hoop dat ze als volwassenen berecht worden ipv als kinderen,
als je als kind zijnde volwassen dingen gaat doen, neem dan ook gelijk ff de volwassen verandwoordelijkheid


Vind k ook :yes:
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 10:04:
we weten iig nu waar hij woont


In amsterdam ja, meer niet :d ;)
Ach die gozers komen de verkeerde nog wel tegen mochten ze vrij komen ;D
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 10:56:
dast is een fabeltje hoor, levenslang = levenslang in nederland, wordt alleen bijna nooit gegeven.


Idd, en wat schiet je er mee op, ze moeten gewoon de doodstraf krijgen...
Straks lopen ze binnnen 25 jaar weer vrolijk rond, en zijn ze nog erger als ze erin zijn gegaan :x

:S
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 15:54:
Idd, en wat schiet je er mee op, ze moeten gewoon de doodstraf krijgen...
Straks lopen ze binnnen 25 jaar weer vrolijk rond, en zijn ze nog erger als ze erin zijn gegaan


ben ik mee eens. mag ik het doen???:P
Waarschuw beheerder
donateur
Uitspraak van C'est la vie (l) op vrijdag 10 augustus 2007 om 12:26:
Twee mannen overvielen de winkel rond 23.00 uur


dat is eigenlijk te veel eer.
Daar had moeten staan: 2 sukkeltjes overvielen rond etc...
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Michael__ op vrijdag 10 augustus 2007 om 23:29:
Zonder balkje:


Wat een sukkel, volgens mij een immigrant uit de balkan landen, raus!
 
Waarschuw beheerder
donderdag word de beste man gecremeerd op de nieuwe ooster (amsterdam kruislaan) rond 10.00 maar ik weet niet of hij besloten is of niet..
om half 10 zullen ze afscheid nemen bij de winkel
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op maandag 13 augustus 2007 om 22:49:
rond 10.00


om 11 uur en om half 10 bij de winkel. iedereen is welkom.
 
Waarschuw beheerder
:( Onbegrijpelijk.
Kwam hier regelmatig langs, hele vriendelijke man. Het is diep en diep triest

RIP Huib
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rubenV op maandag 13 augustus 2007 om 18:26:
ben ik mee eens. mag ik het doen???


wat wil je doen? :d
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 00:26:
om 11 uur en om half 10 bij de winkel. iedereen is welkom.


Woensdag misschien maar ff langsgaan :yes:
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 06:56:
Woensdag misschien maar ff langsgaan


ik ga woensdag. dan kunnen we om 19,30 afscheid nemen.
Waarschuw beheerder
Krant: messentrekker was ontsnapt

14-8-2007
Eén van de twee jongens die worden verdacht van het doden van Huib Krooder, medewerker van een avondwinkel in Amstelveen, blijkt vorige maand te zijn ontsnapt uit de gesloten justitiële jeugdinrichting De Koppeling.
Dat schrijft Het Parool dinsdag. De 16-jarige jogen moest nog zes maanden zitten. Hij wist vorige maand tijdens een verlof te ontsnappen aan het toezicht van zijn begeleider.
De jongen zat overigens niet vanwege een misdrijf in De Koppeling. Hij was door de kinderrechter onder toezicht gesteld vanwege gedragsproblemen.

:/
Waarschuw beheerder
Uitspraak van Jelle (L) TECHNO op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:22:
Eén van de twee jongens die worden verdacht van het doden van Huib Krooder, medewerker van een avondwinkel in Amstelveen, blijkt vorige maand te zijn ontsnapt uit de gesloten justitiële jeugdinrichting De Koppeling.
Dat schrijft Het Parool dinsdag. De 16-jarige jogen moest nog zes maanden zitten. Hij wist vorige maand tijdens een verlof te ontsnappen aan het toezicht van zijn begeleider.
De jongen zat overigens niet vanwege een misdrijf in De Koppeling. Hij was door de kinderrechter onder toezicht gesteld vanwege gedragsproblemen


ja je hoort van alles. maar als dit waar is... heeft het systeem WEER gefaald!
 
Waarschuw beheerder
was toch een slechte avondwinkel.

en tsja, een falend systeem, geen systeem is waterdicht. Kun je er wel van maken, moeten we gewoon meer geld vrij maken en dus meer belasting betalen

want joehoe, daar zijn we zo fan van in Nedereland

kontargumentatie over falend systeem

shit happens, niet meteen zo doorzagen oevr het foute systeem. Als je hat allemaal zo geod weet, bedenk het zelf dan even (y)
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:46:
was toch een slechte avondwinkel


helemaal niet en wat de fuck zou dit ermee te maken hebben.:S ps leuk nep profieltje stakker!!!!
 
Waarschuw beheerder
wel een slechte avondwinkel

enige positieve is dat ie tegenover The Border zit

ps leuk nep profieltje stakker!!!!


:yes:
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
zet dan een foto van jezelf op je profiel. en wat de fuck ga je hier een discussie lopen voeren met mensen die deze man persoonlijk kende!
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:46:
shit happens


o o o :(
 
Waarschuw beheerder
gaat niet zozeer over eht persoonlijke leed

maar in Nederland gaan we zo overtrokken om met dit soort incidenten, terwijl je van te voren weet dat het kan gebeuren. Maakt het feit niet minder erg, maar niet meteen gaan lopen zeiken op eht systeem. Dat vind ik zo makkelijk. Zijn gewoon lijpo;s in de wereld. en dat je hem persoonlijk kende, wist ik niet, waarvoor mijn excuus :flower: das wel zuur namelijk. had zover niet gelezen, reageerde enkel op je laatste post

zet dan een foto van jezelf op je profiel.


heb ik jou niet voor nodig om dat te bepalen
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:55:
terwijl je van te voren weet dat het kan gebeuren


wil er maar 1 ding over kwijt: een echte nederlander had dit niet gedaan :no:

maar dan discrimineer ik weer :/
 
Waarschuw beheerder
wil er maar 1 ding over kwijt: een echte nederlander had dit niet gedaan

maar dan discrimineer ik weer


een echte Nederlander schiet enkel een goede man als Pim Fortuyn dood

dus kom aub neit met dit soort onzin, verwrongen wereldje
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 14:17:
een echte Nederlander schiet enkel een goede man als Pim Fortuyn dood


dit is geen goedpraatgedrag, maar deze man wist wel degelijk wat hij deed en heeft dit ook voorbereid vanuit zijn standpuntovertuigingen

en niet van "goh die man ziet er wel geknipt uit om dood te schieten vandaag :/ "
Waarschuw beheerder
:(
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
"Hij was net weer op het goede pad?"..hoe goedgelovig kun je zijn!...hebben die mensen van jeugdzorg nou echt een bord gewapend beton voor hun kop!!??
Ik zou zeggen geen geld meer verspillen aan dit soort "mensen". Oplsuiten en nooit meer naar omkijken.
Opgeruimd staat netjes.
Waar meet de jeugdreclassering dit aan af?
Deze jongen was duidelijk NIET op het goede pad.
Er is niet alleen iets mis met deze jongelui, maar ook met jeugdzorg, jeugdreclassering etc.
Het gedoogbeleid bgint zijn vruchten af te werpen:S!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 10:25:
ik ga woensdag. dan kunnen we om 19,30 afscheid nemen.


Top, zie je daar dan ;) (Y)
Uitspraak van Jelle (L) TECHNO op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:22:
14-8-2007
Eén van de twee jongens die worden verdacht van het doden van Huib Krooder, medewerker van een avondwinkel in Amstelveen, blijkt vorige maand te zijn ontsnapt uit de gesloten justitiële jeugdinrichting De Koppeling.
Dat schrijft Het Parool dinsdag. De 16-jarige jogen moest nog zes maanden zitten. Hij wist vorige maand tijdens een verlof te ontsnappen aan het toezicht van zijn begeleider.
De jongen zat overigens niet vanwege een misdrijf in De Koppeling. Hij was door de kinderrechter onder toezicht gesteld vanwege gedragsproblemen.


:O:O:O:O
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:38:
ja je hoort van alles. maar als dit waar is... heeft het systeem WEER gefaald!


:yes: :[
Hoeveel moet er nog gebeuren voordat er is een keer actie komt :S :(
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:46:
was toch een slechte avondwinkel.


:looser:
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hij was een maand geleden ontsnapt en pas als hij een overval pleegt gaat men op zoek?
Hoeveel meer bewijs moet je hebben om vast te stellen dat er in Nederland iets behoorlijk mis is?
Misschien moeten we eens de discussie aangaan of mensen wel pas op hun 18de als volwassen moeten worden behandeld.
De hele jeugd wordt tegnwoordig sneller volwassen, willen graag rechten op hen 16de, misschien moeten wettelijk gezien iemand van 16 gewoon als volwassen veroordelen.
Daarnaast: waarom kan de politie iemand wel vinden als er iemand vermoord is?
Maar als iemand ontsnapt is niet? Reacties welkom!!
Typisch voorbeeld voor dat slappe rotlandje dat Nederland heet. Opsluiten in een jeugdinrichting!
Dat stuk uitschot hoort thuis in een kale cel.
Waar worden dan volwassen moordenaars opgesloten?
In een sanatorium soms?
Lekker stel zeg, zo jong en al zo door en door slecht.
Daar komt nooit meer iets van terecht, en gaat klauwen met geld kosten (als er tenminste verder geen doden vallen, dat kan ook nog gebeuren, helaas).
Wat zijn het: Oostblokkers, Roma's ??
Als je als nabestaande dit leest, dan vloek je toch de duivel uit de hel.
Ik heb er verder geen woorden voor!!
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 12:49:
wel een slechte avondwinkel

enige positieve is dat ie tegenover The Border zit


Wat een fokking :looser: ben jij zeg.........
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Die 2 etters moesten ze letterlijk levenslang geven (doodstraf hebben we helaas niet).
Maar let op: volgens het Nederlands rechtsysteem krijgen ze hooguit 2 jaar, want dan zijn ze volwassen:@.
Ik vind dat ze als volwassenen berecht moeten worden, zeker omdat ze al vast gezeten hebben en strafbladen hebben.
Ongelovelijk hoe Nederland met moordenaars omgaat!!!
Hij heeft geen fiets gestolen maar iemand doodgestoken.
Jongeren "tekenen" voor hun verblijf?????
Hoe naief is dat zooitje daar in Amsterdam eigenlijk en trouwens een persoon onder 18 jaar heeft geen enkele teken-bevoegdheid en kan net zo goed met zijn handjes zwaaien.
Verschrikkelijk wat een land.
Hoezo verlof?
Straf is straf en uitzitten zonder ook maar 1 dag vrij!
En de jeugdwerkers, mensen die geen realiteitszin hebben en spoor volledig bijster zijn moeten we in Nederland gelijk collectief ontslaan dan hoeven voor dat soort nutteloze lui ook geen belasting meer te betalen en verspillen.
Ik word misselijk van al die psychiaters en sociaalwerkers die onze samenleving verpesten!!!
Ik vind dat er net zoals in de andere landen in de wereld, de overheid moet opstappen bij dit soort grove fouten door overheidsinstanties, het is GVD hun werk om dit soort situatie te voorkomen, die toffe kerel had anders gewoon nog geleefd vandaag. Die jochies moeten ze als voorbeeld misbruiken en aan de grootste schandaal voor moordenaars hangen
Weg met dat vieze tuig.
laatste aanpassing
Waarschuw beheerder
Deze jongen 1 van de 2 ik weet niet welke heeft al 43 overvallen op zijn naam staan. hoe bedoel je er is niks mis met ons systeem??? 16 jaar en 43 overvallen:S en dan nog vrij rondlopen?? En als die gast is ontsnapt waarom moet hij dan eerst een moord plegen voordat hij weer word opgepakt(binnen 24 uur) niks mis met het systeem????:S

Nou er is wel degelijk wat mis met dit systeem!!!!!!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Je kunt je afvragen wat ze nu daadwerkelijk leren in zo'n jeugdinrichting.
Het mag duidelijk zijn dat dat schorem niets geleerd heeft en na 6 maanden waarschijnlijk ook niet klaar was om weer in de samenleving te komen.
Justitiële Jeugdinrichitng lijkt hier sterk op de gemiddelde TBS kliniek.
Deze raken ook heel wat cliënten kwijt.
Leren de dames/heren agogen het dan nooit.
Sommige mensen kunnen niet nee nooit meer op het goede pad komen. Alle moeite is tevergeefs.
Opsluiten of afspuiten is de oplossing.
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Deze jongen 1 van de 2 ik weet niet welke heeft al 43 overvallen op zijn naam staan. hoe bedoel je er is niks mis met ons systeem??? 16 jaar en 43 overvallen en dan nog vrij rondlopen?? En als die gast is ontsnapt waarom moet hij dan eerst een moord plegen voordat hij weer word opgepakt(binnen 24 uur) niks mis met het systeem????

Nou er is wel degelijk wat mis met dit systeem!!!!!!


agreed
Waarschuw beheerder
donateur
weten we al wat over een eventueele stille tocht ofzo ?
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Hoe is dit nu weer mogelijk in ons totaal gedebiliseerde land.
Hier hoort de kop van de minister te rollen!
Wie laat er nou ongeleide projectielen ontsnappen?
Wat een typies mantel-der-liefde-behandelings-verhaal, we weten nu toch wel dat alleen harde hand tegen tuig pas echt werkt, nu is er weer een goed mens aan verloren gegaan, dit alleen maar door de slappe hap houding van onze glorieuze leiders, slechts als het gaat om geld uit ons zakken te kloppen met millieuheffingen en belastingen.
Het is nu hopelijk toch wel duidelijk dat het gehele systeem van Jeugdzorg (Jeugdzorgelijk) op de schop moet.
Hoe moet vrijwillig terug komen voor behandeling.
We hebben in de Jeugdzorg duidelijk behoefte aan competente mensen die inschattingen kunnen maken en nooit het voordeel van de twijfel geven maar eerst laten bewijzen dat ze genezen zijn.
Nu is er een onschuldige man dood en een familie ontwricht.
Dank aan onze Jeugdzorg(elijk)
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van C'est la vie (l) op dinsdag 14 augustus 2007 om 16:15:
weten we al wat over een eventueele stille tocht ofzo ?


Er komt geen stille toch, je krijgt alleen de kans om afscheid te nemen morgen avond om half 8 geloof k...
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 14 augustus 2007 om 16:16:
Hier hoort de kop van de minister te rollen!


Wat heeft de burgemeester hier eigelijk over gezegd??!
Helemaal niks nog over gehoord eigelijk...:S
Of iemand wel?! :D

Meestal hoor je hem toch wel met dit soort dinge? :d
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Als ik familie was van de vermoorde man, ging ik nu zeker Jeugdzorg aanklagen. Al was het maar om een statement te maken, dan zou het me maar geld kosten als ik het niet zou winnen... Dat tuig ontsnapt, hebben ze er uberhaupt wel iets aan gedaan om hem terug te halen/vinden? Oh nee, hij moest zelf de wil maar hebben om terug te komen. En dan vermoordt hij een onschuldig man. Lijkt mij dat Jeugdzorg, door onzorgvuldigheid, daar mede schuld aan heeft. Daar! Aanpakken!
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:05:
Wat heeft de burgemeester hier eigelijk over gezegd??!
Helemaal niks nog over gehoord eigelijk...
Of iemand wel?!

Meestal hoor je hem toch wel met dit soort dinge?


helemaal niks!!!! het is schandalig! Deze man hoort op het matje woorden geroepen..

Het is toch ongelofelijk dat er dit met een burger uit je eigen gemeente gebeurd en dat je niks los laat naar de media etc.

Als dit nou 1 incidentje was oke.. maar in de afgelopen maanden zijn er al heel wat overvallen geweest dus vind ik dat hij nu eens met zijn pannetje op tv mag komen om het 1 en ander uit te leggen en niet een woordvoerder laten praten!
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Ja hoor daar gaan we weer.
Een stuk gaaies ontsnapt en de politie houdt het stil.
Justitie en de korpsleiders van politie vinden het wellicht belangrijker om Jan agent achter een boom te zetten met een laserpistool om een paar euro's te verdienen.
Wij burgers willen beschermd worden tegen al dat autochtoon en allochtoon gespuis, die zich wezenloos lachen om de straf die ze kijgen, na jarenlang crimineel gedrag:frusty:.
Waarschuw beheerder
oeps kom er net achter dat de burgemeester op vakantie is en dat de locoburgemeester heeft gesproken.
 
Waarschuw beheerder
(permanent verbannen)
Voorbeeld 11.053 van ons falende rechtssysteem en de prehistorische incompetente jeugdzorg. Een meisje van 12 dat is misbruikt moet 2 jaar zitten in een gesloten jeugdgevangenis tot ze hulpverlening krijgt om haar van haar trauma af te helpen.
Voor 2 van die gestoorde jongens die iemand dood steken staat meteen een leger van psychiaters en hulpverleners klaar en als ze even weg willen lopen tijdens verlof dan mogen ze zelf weten of ze terugkomen.
Nederland de straat op en protesteren!! Genoeg is genoeg!!
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:15:
helemaal niks!!!! het is schandalig! Deze man hoort op het matje woorden geroepen..


K ga is ff kijken wat k kan doen... iemand die k ken heb contact met de burgemeester... zal k es ff vertellen hoe schandalig ik het vind :@
O:)
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:15:
Het is toch ongelofelijk dat er dit met een burger uit je eigen gemeente gebeurd en dat je niks los laat naar de media etc.


Vind k ook :yes: ;)

Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:15:
Als dit nou 1 incidentje was oke.. maar in de afgelopen maanden zijn er al heel wat overvallen geweest dus vind ik dat hij nu eens met zijn pannetje op tv mag komen om het 1 en ander uit te leggen en niet een woordvoerder laten praten!


Zullen we dat bord wat ze voor hun kop hebben weg halen?? :@ O:)
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:16:
oeps kom er net achter dat de burgemeester op vakantie is en dat de locoburgemeester heeft gesproken.


Oke... maar dan alsnog :@ het is toch de taak van de "loco" burgemeester om iets te laten horen? :/
:frusty:
laatste aanpassing
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:20:
"loco" burgemeester om iets te laten horen? :/
:frusty:


blijkft scheinheilige kouwe kak gemeente he...die durfe niets te zegge
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:25:
blijkft scheinheilige kouwe kak gemeente he...die durfe niets te zegge


Ben k ff blij dat k hier nie meer woon 8) O:)


Maarre Ass jij ook morgen mee?
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:20:
het is toch de taak van de "loco" burgemeester om iets te laten horen?


ja ze is ook HEEL EVEN op tv geweest. en doen stond ze alleen een beetje te stotteren
Uitspraak van permanent verbannen op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:17:
Voorbeeld 11.053 van ons falende rechtssysteem en de prehistorische incompetente jeugdzorg. Een meisje van 12 dat is misbruikt moet 2 jaar zitten in een gesloten jeugdgevangenis tot ze hulpverlening krijgt om haar van haar trauma af te helpen.
Voor 2 van die gestoorde jongens die iemand dood steken staat meteen een leger van psychiaters en hulpverleners klaar en als ze even weg willen lopen tijdens verlof dan mogen ze zelf weten of ze terugkomen.
Nederland de straat op en protesteren!! Genoeg is genoeg!!


een gevangene kost de overheid 500 euro per dag. ik zeg: bezuinig daar maar eens op!
Dat is gvd bijna net zo veel als iemand die invalide is geworden en daardoor een uitkering heeft. Alleen dan krijgt die gene dit per maand!

Van mij mogen ze flinke onderscheid maken qua straffen. Een drugdealer hoeft van mij echt niet in een grot te zitten en iemand die een meesterlijke diamantenroof heeft gedaan ook niet. Maar iemand die een ander echt leed aandoet in de zin van bv verkrachting,kindermisbruik,of dit soort laffe overvallen mogen ze van mij in een grot gooien met allemaal hele grote sterke donkere homofielen (waarvan ze de schijt moeten opeten als avondmaal en niks anders te eten krijgen) en ze nooit meer los laten!

Of gewoon stenigen.
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:31:
Ben k ff blij dat k hier nie meer woon 8) O:)


ja me 2


Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:31:
Maarre Ass jij ook morgen mee?


mwa weet nog niet :o :x
 
Waarschuw beheerder
Uitspraak van rubenV op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:33:
ja ze is ook HEEL EVEN op tv geweest. en doen stond ze alleen een beetje te stotteren


:| :looser:

Uitspraak van verwijderd op dinsdag 14 augustus 2007 om 17:36:
mwa weet nog niet


Why not.. :o O:)
 
Waarschuw beheerder
waar en hoe laat ist nou dan?