Net terug uit Mexico...een fantastische vakantie gehad!!
Mensen die geweest zijn kunnen jullie me daarbij helpen wat leuker is????
Je kunt het zelf zo regelen dat als je een dag naar Cancun gaat een van de Riu's daar bezoekt en kunt eten/drinken/zwemmen.
en hoe doe je dat dan?
en hoe zit dat dan met het eten en drinken op je eigen kamer? ik weet dat er een minibar bij ons in zit, maar eten op je kamer? kan dat en mag je bijv. bier naar je kamer mee nemen? blikjes of iets dergelijks
Minibar wordt om de 2 dagen bijgevuld, met water, pepsi, seven-up, soort sinas en bier als ik het zo goed zeg.
Daarnaast heb je ook 4 soorten sterke drank in dispencers, ijsklontjes kun je vaak op de gang vinden.
Wil je alleen bier bijgevuld hebben kun je dat vragen aan het kamermeisje/jongen, geef ze een leuke fooi en ze doen het voor je.
Riu Tequila heeft een sportsbar waar je 24 uur per dag snacks kunt halen dus als je die meeneemt zal dat niet echt een probleem zijn, ze hebben het liever niet omdat de meeste er een zooitje van maken, flikkeren hun leeggoed op de gangen e.d.laatste aanpassing 26 juli 2007 17:53
Er mag idd niets meer beklommen worden in Chichen Itza. De reden welke ons opgegeven was door de gids was idd een toerist die horizontaal naar beneden kwam
Je kunt toch ook gewoon roomservice bellen. Was bij ons gewoon inbegrepen.
En onze minibar werd iedere dag bijgevuld.
Ja klopt, een of andere volgevreten Amerikaan. Vandaar dat ze het nu 'Chicken Pizza' ipv Chizen Itza noemen.
In '99 noemde ze het al chicken pizza.
Dan heb je in een Palace gezeten
Bij de andere Riu's is dat niet.
Iberostar Paraiso Lindo
Ik heb helemaal niet in een Riu hotel gezeten
Wie heeft of had er nog meer een tuusenstop in Cuba...?
naja boeit me niet zo heel erg eigenlijk...
3 x gehad, vorig jaar zelfs op de heen en terug reis omdat we in het wisselen van het seizoen zaten.
Juist Arke Fly was een reden om niet meer met hun te gaan maar met Martinair want die vliegen rechtstreeks.
Wij zijn met Martinair vanuit Brussel vertrokken, met een tussenlanding op Schiphol.
De vlucht vanuit Schiphol zat al vol toen wij boekten, dus vandaar.
Brussel is voor ons maar ruim een uur rijden.
Daarom hebben wij al in december geboekt
A'dam of Brussel is voor ons gelijk, gaan nu fijn met de trein omdat we pas om 12.35 vertrekken.
Andere jaren met Arke Fly vlogen we zo belachelijk vroeg dat we altijd een hotel pakte, wat als nadeel weer had dat we altijd in de spits terug moesten rijden en da's niet prettig na zo'n lange vlucht.
Alleen qua jetlag niet dan