ik weet 10000000% zeker dat ze m hebben en hadden!!!! heb afgelopen jaar meerder gehaald!
Deze stond bij alpeco als voorbeeld! Maar deze hebben ze echter nooit verkocht vorig jaar.Ben er vaak geweest net als remio maar tevergeefs.
Mischien bedoel je de Silver crown met mine.Die hadden ze wel maar Wonderchild zoals jij zegt klopt echter niet
Deze stond bij alpeco als voorbeeld! Maar deze hebben ze echter nooit verkocht vorig jaar.Ben er vaak geweest net als remio maar tevergeefs.
Mischien bedoel je de Silver crown met mine.Die hadden ze wel maar Wonderchild zoals jij zegt klopt echter niet.
@RubenV Iemand anders geloven is moeilijk voor je he...
Ik durf er me ballen om te wedden dat jou filmpje NIET van vorig jaar is!!!
En je foto kan JA zoals ik al aan gaf er stond 1 voorbeeld bij hun op de PLANK maar van MEI tot 30 dec IS hij er niet geweest!!! en Alpeco is zowat "Familie" En was elke week with my own eyes op de hoogte .
Nogmaals.
DEZE is niet verkocht vorig jaar!!
Kunne we nu verder gaan ? want dit eindigt in niks....
Denk dat je bot viert
Anders bel Xavier of Vincent of MArk even van Alpeco.En vraag maar of er vorig jaar is verkocht.Denk dat je bot viert
heb je gelijk in. is met mijn mobiel gemaakt maar de kenner moet hem ertussen uit kunnen pikken
Wil verder niet stoken, maar ik het FPM topic over dit blokkie lees ik dat mensen deze in 2006 te koop hebben zien staan bij onze Belgische vrienden.
Ja zoals ik al aangaf er stond een voorbeeld op de plank met prijzen erbij .Maar hij is niet meer voorradig geweest sinds dat ik de eerste x weer kwam kijken in MEI.Geloof me want anders had ik hem wel gekocht.En niet alles wat bij alpeco staat kun je kopen
Hier een Alpeco productfilmpje van de Golden Mine To Golden Crown;
http://www.freakpyromaniacs.com/Movie_database/Alpeco%20Demo%202003/2003_DA_100S_GoldenCrown_goldenMines_45.mpg
Wel gaar dat je die 4"bakken niet kan kopen die recht voorin staan
Zelfde met die Samples van 2" 100sh.Als je zo dummy kan kopen zou je een leuke Salute bak kunne maken met wat 2" Ti shells en wat creativiteit
Zijn wel te Koop alleen als je een Pyrotechniker bent kun je ze kopen voor je show.
wanneer is het ook alweer en weet iemand wat er geschoten gaat worden???(
nog mensen die op 31 augustus naar Paleis het Loo gaan?
bij deze...
dinsdag 17 juli, de eerste wandeldag van de Vierdaagse, staat traditioneel in het teken van ‘De Waal in Vlammen’, een groots vuurwerk dat zijn gelijke in Nederland niet kent.
Op het hoofdpodium aan de Waalkade wordt een muzikaal feestprogramma verzorgd door de Loco Loco Disco Show. Op het Labyrinth podium staan Wipneus en Pim.
De voorbereidingen van het vuurwerk nemen ongeveer 3 dagen in beslag met hulp van 8 mensen. Op dinsdagmorgen wordt het vuurwerk op de Waal aangevoerd. De aansturing voor het vuurwerk wordt draadloos vanaf de waalkade bediend. Het vuurwerk wordt verzorgd door Dream fireworks
bron: http://www.vierdaagsefeesten.eu/zomerfeestennijmegen/vuurwerk.html
ga toch even kijken dit jaar laatste aanpassing 10 juli 2007 23:01
vanaf 1 augustus komen bij loots vuurwerk terug verschillende weco producten binnen.
- De enige echte DUITSE STRIJKER
- Terminator
- Aquila
- Dynamite
- romeinse kaars met 7 blitzknallen
check www.lootsvuurwerk.nl
Dit jaar zijn er trouwens ook de zogenoemde waterbommen die van onder water worden afgeschoten. Dit zal natuurlijk alleen gebeuren wanneer er geen scheepvaart is.
Ze zijn trouwens al vanaf gisteren op aan het bouwen op het ponton, straks even kijken.
ik ben dus van plan om vanavond te gaan. maar ik moet vanuit amsterdam komen. kan iemand mij vertellen of het wel echt de moeite waard is om daar aartoe te rijden????
Dit jaar zijn er trouwens ook de zogenoemde waterbommen die van onder water worden afgeschoten. Dit zal natuurlijk alleen gebeuren wanneer er geen scheepvaart is.
Ze zijn trouwens al vanaf gisteren op aan het bouwen op het ponton, straks even kijken.