http://www.totallycrap.com/galleries/galleries_dont_do_meth
niet geschikt voor mensen met een zwakke maag.
niet geschikt voor mensen met een zwakke maag.
laatste aanpassing
Van weed kan je wel degelijk psychotisch worden. Dat is algemeen bekend
zeker weten, en niet zo'n klein beetje ook. daarom snap ik ook niet dat cannabis in Nederland softdrugs wordt genoemd. coke is dan eerder softdrugs.
meth is toch net zo hard nodig als vitamine C?
Jah echt.. Ik heb dr ook echt een schijt hekel aan.. Ben dr dan wel niet geweest maar wat ik mee krijg qua politiek, militair etc is het daar echt een hypocriete, dom, stereotyp en verre van openmindede tering zooi.. Bah
Van weed kan je wel degelijk psychotisch worden. Dat is algemeen bekend.
Klopt! Vriendin van me is daar het levende bewijs van
Wie zegt dat meth de hoofdoorzaak is van dit?
Op discovery channel was een keer dat moordenaars een hersen afwijking hebben, waardoor ze dus over gaan tot het vermoorden van anderen mensen (Meestal dit veroozaakt door dingen die in verleden voor gekomen zijn, of aangeboren afwijking).
Grote kans dat bij deze stagnerende amerikaan ook een steekje los zat.
Dus misschien is door het gebruik van de meth-amfetamine en het langdurig wakker zijn er zorg voor draagde dat zijn hersens in een dusdanige operationele status terecht zijn gekomen dat hij zichzelf zo toe heeft getakelt.
Dat denk ik er van,
Praat dan ook niet
Vet debiel, amerikanen zweerden ook altijd dat je dood ging van weed en je er een verkachter/psycho van werd.
vind het alleen interessant, en wil graag de werking ervan weten..
Ik raak hier ook elke keer weer geshockeerd van,
Jij wel, gezien je overal klakkeloos achterna loopt. Kijk eens naar het verleden van de usa in dit soort dingen
dit meisje dan :