Uitspraak van verwijderd op donderdag 28 juni 2007 om 12:22:
Er zijn mensen met een gigantische studio (waar menig producer van gaat kwijlen) die zulke waardeloze acreatieve stront herrie maken dat je je werkelijk kan afvragen wat die mensen uberhaupt motiveerd zo`n studio te bouwen behalve desillusies van grootheid
Daarintegen zijn er een boel producers die slechts met een handjevol krakende samples en een illegaal gecopyeerd muziek programma de sterren van de hemel produceren.
Studio`s zijn overrated. Talent niet 
Wat is dit nou weer voor loze kneuzen post. Ooit wel eens gehoord van muzikale liefde en die het gewoon wreed vinden een big ass studio te hebben, ook al maken ze prut?
Haha, en ik wordt nog genoemd ook! Lol ...
Kijk folks. Ik doe dit omdat ik het leuk vind. Een
hobby heet dat tegenwoordig. Koop mn gear en abuse het ZOALS IK HET WENS! En niet zoals anderen het graag zouden willen horen. (He Xeno?) Want met een studio, dan
moet je wel goede, en vooral winstgevende, of op zn minst hoog verantwoorde muziek maken, want waarom heb je er anders in geinvesteerd. Dikke BS.
Vind het wel een eer dat je me weer noemt XENO. Mij heb je er iig niet mee. Laat meer zien hoe bekrompen jij bent dan over mijn studio skillz
