| Betreft: | evenement: Summerfestival 2007, zaterdag 23 juni 2007 om 13:00 |
Want daar was eind van de avond niks zonder alcohol te krijgen, wat dan als je bobt? Ja dan heb je een probleem...
En waarom hebben ze kraantjes zonder water bij de wc's ... Zet er dan helemaal geen kraantjes neer...
ik ben er niet geweest dus ik zou het niet weten
oei, toen waren wij al weg..
dat is ook echt wel slecht hor..
je zal maar uitdrogen ofzo.. dan ga je mooi dood..
en ze hebben niet eens echte red bull..
het was vies rood spul..
ik zag ook mensen die aan het pissen waren in het water en de beveileging stond er gewoon naar te kijken.. en die deden niets haha
Maarja die zeikerds die heb je overal, niet alleen op dit feest. Mannen/jongetjes moeten zichzelf eens wat manieren bijbrengen...Der zijn niet voor niets wc's ...
het was niet duur nee
Maar toch zeker 1 positief dingetje dat ik kwijt wil: Supersets
![[img width=675 height=450]http://www.picupload.nl/uploads/lz5yv9lv72ol2t7jha5ppsj4gnn1n7z.jpg[/img]](http://www.picupload.nl/uploads/lz5yv9lv72ol2t7jha5ppsj4gnn1n7z.jpg)
![[img width=675 height=450]http://www.picupload.nl/uploads/n8xf07fbxu5zer5preaxnm31vwv3j7x.jpg[/img]](http://www.picupload.nl/uploads/n8xf07fbxu5zer5preaxnm31vwv3j7x.jpg)
![[img width=675 height=450]http://www.picupload.nl/uploads/0qx6eybrxa8s8grpokrj0yvxvzl6g92.jpg[/img]](http://www.picupload.nl/uploads/0qx6eybrxa8s8grpokrj0yvxvzl6g92.jpg)
een slechtgeorganisseerd kutfeest verder...
toen wij weg gingen, kwamen er een gast en een meisje naar ons toe en die vroegen of wij weg gingen. en of we nog tickets hadden voor hun.. ik zei nou die moest je gister in de winkel kopen,
maar ze liepen gewoon door zonder kaartje
ik heb wel meer mensen niet binnen zien komen die geen kaartje hadden. die dachten dat je die aan de deur kon kopen
....50 euro
jullie ook zoveel problemen ondervonden met het gsm bereik?
Coone vs Ruthless
Chicago Zone
Ik snap niet dat iedereen showtek op zit te hemelen, ik heb ze nu 4 weken achter elkaar gezien ( Intents-Pavo/Zany-Defqon-Summerfest.) En gewoon 4 keer haast exact dezelfde set, gewoon precies hetzlefde nooit een iets vernieuwends draaien ze staan erbij als een stel zoutzakken neem een voorbeeld aan HH of Deepack kom op zeg!